iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
vitousek

iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

Ahoj,

je nějaká možnost, jak s se zbavit tethered JB, když mám iP3GS, baseband z iPadu a asi novou verzi bootloaderu? Zprovoznit telefon jsem dokázal jen přes Redsn0w, ale je to tethered :/

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

na 4.2.1 je untethered greenpois0n tak si udelej restore pokud mas ulozeny SHSH a udelej jb s greenpois0n

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

mefistos píše:na 4.2.1 je untethered greenpois0n tak si udelej restore pokud mas ulozeny SHSH a udelej jb s greenpois0n


jo, bloby mám uložený snad na všechny FW, co jdou.. Greenp0ison se musí dělat na čistým telefonu nebo to můžu zkusit prejailbreaknout hned, když tam mám Redsn0w JB a ten iPad BB?

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

A ještě taky potřebuju hackaktivaci + unlock :)

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

tak to redsn0w ten udela hacktivaci a na cistym fw

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

Greenp0ison napsal failed :-(

Asi na mě platí "If you have a iPhone 3GS made after week 40 (2009) currently you can only perform a tethered jailbreak using RedSn0w. The week number is usually the 4th and 5th digit of the serial number. Use Greenpois0n for an untethered jailbreak"

i když podle seriovýho čísla to nesedí ani trochu :/

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

na 4.2.1 je untethered na vsechny zarizeni.. tak pouzij redsn0w posledni.. stahni ho v mojem odkazu dole

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

mefistos píše:na 4.2.1 je untethered na vsechny zarizeni.. tak pouzij redsn0w posledni.. stahni ho v mojem odkazu dole


mám ten poslední Redsn0w ze dneška, ale z nějakého důvodu mi to jde, když kliknu na Jailbreak, tak napíše, že toto zařízení není podporováno

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

kdyz klikas na jailbreak das potom iphone do DFU zejo.. a kdyz si pouzival greenpois0n pouzil si tenhle http://cache.greenpois0n.com/dl/gp_win_rc6.1.zip ?

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

mefistos píše:kdyz klikas na jailbreak das potom iphone do DFU zejo.. a kdyz si pouzival greenpois0n pouzil si tenhle http://cache.greenpois0n.com/dl/gp_win_rc6.1.zip ?


použil jsem verzi pro Mac /greenpois0n RC6.1 (mac)/.. dfu samožřejmě, bez toho se to ani nerozeběhne

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

uloz si SHSH a napis pro jaky FW je mas ulozeny? dalsi moznost je tam nahrat 4.3.3 tam untethered je

vitousek

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od vitousek »

Mám je v TinyUmbrelle i v Cydii..

Obrázek

mefistos

Re: iPhone 3GS, 4.2.1 untethered?

Příspěvek od mefistos »

no pockat muzes jak to vydrzis... podle me par tejdnu jeste urcite.. a bude uz je jasny ze bude:)

Odpovědět