Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

Asi som niečo domrvil a prosím o pomoc :-(
Som dnes nahrával do môjho iPhone Jailbreak a potom som sa rozhodol že ho zruším. Nejak sa mi nedarilo .. ani neviem čo všetko som s tým mobilom robil tak sa ma nepýtajte na detajly.
Proste som v štádiu keď sa nemôžem dostať do mobilu, a pri RESTORE mi stále vyhadzuje chybu (3194). Zálohu SHS mám urobenú na iOS 4.1 a iOS 4.3.3. ... ale mám dojem že sa už ani k nej nemôžem dostať cez Umbrellu. :cry:

PS: Hlavne na mňa opatrne, prd sa do toho rozumiem a chybu si priznávam že som sa vŕtal do niečoho v čom sa nevyznám. Hlavne prosím o pomoc

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od Marek »

Klikni na FAQ a prečítaj si bod 1...
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

Teraz keď zapnem iTunes a pripojím iPhone tak mi ukáže hlásenie: iTunes has detected an iPhone in recovery mode. You must restore this iPhone before it can be used with iTunes.
Lenže keď dám restore tak príde hláška: The iPhone "iPhone" could not be restored. An unknown error occurred (3194).

beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

MaReCeQ píše:Klikni na FAQ a prečítaj si bod 1...




No čo s tým keď mi nič nejde .... Predtým mi iPhone aspoň ukázalo. Ale to bude asi tým UDF Mode
PS: Myslím že sa mi ho padarilo vyhodiť z UDF, ale nič sa nezmenilo, iba to že že ňom svieti jabĺčko a iTunes mi zariadenie vôbec neukazuje.

[mod=Metalgirl]Neporušuj neustále pravidla, nedělej dva příspěvky pod sebou, používej tlačítko upravit. Dostáváš za toto varování![/mod]


To si tu niekto robí prdel s tým neustálym porušovaním pravidiel hehe. Jeden raz som napísal dva príspevky za sebou a hneď je to neustále porušovanie?? ... zaujímavé. A navyše ten druhý raz som to tak písal preto lebo som reagoval na príspevok užívateľ "MaReCeQ" ..... je to už jedno, smejem sa tu z toho hlasno. Dnes to bolo trápne :-DDD
Naposledy upravil(a) beno78 dne sob črc 23, 2011 6:52 pm, celkem upraveno 1 x.

alias
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 511
Registrován: čtv kvě 05, 2011 2:33 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od alias »

UDF? to čo je za mód? nemyslíš DFU? :D

nooo, no aký firmvér restoruješ? ak restoruješ na nižší ako 4.3.4 tak jasné že ti tento error hodí, lebo nahrávaš doň nepodpísaný (starý) firmvér ktorý Apple už nepodporuje..

stiahni si firmvér (asi 4.3.3 najskôr) nastav si v hosts súbore saurikov server, uveď iPhone do DFU (návod ako vždy mám v podpise), Shift+Restore a máš. ak ti vyhodí error 16xx tak použi iREB

ale jedna vec, ty si si robil skôr SHSH než si robil jailbreak? cez TU?
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]

beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

4 alias: Dík za rady. Stiahol som si IReb, dal iPhone do "DFU" /:-D/ a natiahol do neho iOS 4.3.3 ... tak ako si písal. Všetko vyzerá byť v pohode, akurát sa mi do mobilu sťahuje hudba a applikácie. Síce neviem stále čo to malo byť s tým Saurikovym servrom, ale to je už asi jedno :-) som rád že mi iPhone zase bude frčať ako má :-)


Ešte raz diiiik

alias
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 511
Registrován: čtv kvě 05, 2011 2:33 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od alias »

Máš teraz 4.3.3 či 4.3.4? Lebo ak máš SHSH na 4.3.3, tak potom zapni TinyUmbrellu, stiahni si zo saurikovho serveru (tam sú uložené všetky "dosavadné" SHSH bloby) blob na 4.3.3, nechaj TinyUmbrellu nech si to stiahne do svojho priečinku.. klikni na Start TSS server, zapni iTunes, daj do DFU a daj restore na 4.3.3..

Tu to máš napísané: viewtopic.php?f=96&t=43291
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]

beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

Teraz mám 4.3.3 v iP a SHSH mám uložené 4.1 a 4.3.3 v Umbrelle keď sa pripojím. Myslím že teraz je všetko ako má byť ... dík

alias
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 511
Registrován: čtv kvě 05, 2011 2:33 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od alias »

Jailbreak robit nebudes? Ak ano tak http://jailbreakme.com

podla mna najistejsi sposob ako si jailbreaknut iPhone ;) naviac nedavas do DFU ani nic :) a hlavne nic neinstaluj zo Cydie comu nerozumies..

ak ta omrzi jailbreak tak daj v iTunes restore a vybavene :)

a nemas zac, rad som pomohol :)
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]

beno78
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: stř črc 28, 2010 3:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od beno78 »

Alias diiik. Jailbreak som urobil hneď ako sa mi podarilo spojazdniť iP. V podstate si z Cydie nedávam nič neznáme. Hlavne aby som tam mal iPhoneDelivery (na doručenky). Restore zvládam, tento problém čO som mal vznikol koli tomu že som omylom stiahol do iP iOS 4.3.4 a hral som sa potom s Umbrellou. Ale teraz keď mám starý-dobrý 4.3.3 to snáď už zvládnem aj pri problémoch ;-) Dík za pomoc

alias
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 511
Registrován: čtv kvě 05, 2011 2:33 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od alias »

nz :) admini mozte lock
[iPhone 7 - 32GB - iOS 11]

vitusko48837
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 26, 2013 6:11 pm

Re: Problém s Restore a nejde zapnúť iPhone

Příspěvek od vitusko48837 »

Mám to isté akurát ja som dal cez menu resetovať iphone.... Písalo mi tam že to bude robiť cca 1 hod. a robí to strašne dlho... Teda robilo... Vypol som a teray to robí stale ani sa nedostanem do menu a ani na úvodnú stránku... Ukáže iba jabĺčko...

Odpovědět