[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Hele, v instruktážním videu "volá" 2s. To ještě ani nezačne vyzvánět, ne?
Apple, co je to...?

H.Karlik

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od H.Karlik »

Přesně tak... Ani to nezačne vyzvánět. Jak často dopustíte vypnutí telefonu? Já skoro vůbec, takže když to zprůměruju, tak bych tam "cinknul" jednou za měsíc. Vážně to je problém? :-D Asi těžko. Vážně by mě zajímalo co Ronymu kdy udělal iPhone dověženej z USA, že proti nim tak brojí...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Nic ty psycholog.

1. prekladam aj zahranicne zdroje
2. ci 2s ci tak ci onak, zneuzitie tiesnovej linky je trestne. To vazne sa tu chces o tomto natahovat, ze je to v pohode, nic to nie je a mame tu sa tesit a vsetkym skryvat, ze o nic skutocne nejde? To uz musite byt uzasni hlupaci.

pre teba osobne: prvy iphone z USA, hlinikovy, druhy z T-mobile zablokovany a unlock pre Orange, treti z UK uz neblokovany.

Uz ma nestvite osobnymi analyzami, co ja co mam lebo to zoberiem osobne a uz pouzivajte to maso v lebke.

Toto nepatri priamo tebe, tak tu neskac urazene po mne: Je to kazdeho vec, co s cim ako urobi. Ale do psej matere, nelozte sem po jednom a nevypytujte sa po jednom na tie iste veci, ktore su len a len vasim osobnym problemom, ze ste tupsi ako dvere do kurina a dohladajte si o problemoch informacie sami ak tie informacie uz na fore mame. A ze neodporucame zablokovane mobily? A co TEBE na TOM VADI mas s tym psychicky problem?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Barberry.pha »

OT: myslim ze Ronymu jsou iphony z USA nekde :) akorat ho uz nebavi tady porad resit problemy lidi kteri si je za vidinou levne ceny koupi a pak se divi ze jim tady nefunguji, a pak tady akorat resi jakto zejim to nefunguje a kdy bude unlock atd, pripadne si je privezou odblokovane na urcity fw a pak si udelaji restore a jsou pak prekvapeni ze jim nefunguje ...
a je to tady dnes a denne ... kdyby se ty topicy smazaly byla by jich tady polovina, kdyz se tady pak prihlasi, nic si neprecte a jenom postuje ... jak to ze mu to nejde a co s tim ma delat .. a kdy bude unlock ... a porad dokola jak na Šafařově dvorečku ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od BlazingUFO »

ale v pripade ze este ani nezacne vytacat, tak nie je problem nie? treba to zistit, nie robit unahlene zavery
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

ja unahlene zavery nerobim.

ale zistovat to NEBUDEM. Mne staci, ze to vytoci 112. Osobne by som dalej nesiel. A jedine, co vidim, ak by sa naslo DOST ludi, ktorym to nevadi je fakt, ze zo strany statu ako prevadzkovatela tiesnovej linky by doslo k adekvatnym opatreniam. A ja si nemyslim, ze komukolvek by mohol byt ten trest prijemne spestrenie zivota :-)))

Varovali sme vas.

Ak by doslo k postihu, verte, ze vyhovorky ako vas na to naviedli ludia na fore iphone.cz vam nepomozu lebo minimalne ja uz neviem kolkykrat pisem a dorazne varujem pred tymto riesenim. Ti, co pouzivaju mozog nepotrebuju ziadne dalsie vysvetlenia a dokladne pochopili o co ide, ked vas v skusani tohto zariadenia nechavame sami a nechceme byt pripadni spolupachatelia, ktori vas k tomu naviedli a vy hlupi ste nam naleteli a policia vas teraz vysetruje. ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Za prvé si nejsem jistý, zda "volání" (prozvánění) je přestupek, trestní čin nebo cokoliv, za co může být člověk trestán. Za druhé, může se stát omyl, že to vytočíte. Za třetí, jak jsem již řekl: "ve videu, tak se jakoby "prozvání" 2-3s", a dle mého to ani nezačne zvonit (domněnka) tím pádem to není přestupek ani nic. Tohle je ale pouze žvatlání z videa, chtělo by to někoho, kdo to potvrdí na reálném kuse. Já bych měl Gevey mít, tak dám případně potom vědět.
Apple, co je to...?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Zakon nerozlisuje prezvonenie a volanie. Myslim, ze hovori o zneuziti.

Uvazuj bez emocii: predstav si, ze ta niekto cojaviem 20x za den prezvoni (len som placol cislo)

predstav si, ze cojaviem 600 ludi ma gevey sim. Restartne to povedzme 1x za mesiac. A zakazdym to zvoni na 112.

Asi by si zacal patrat, kto to je a preco. Mozu ti napriklad zavolat a spytat sa ta na to. Prvych par volani nechaju tak, ale vy s Geveykami budete pokracovat, 20x za den. Co spravis? Zacnes to riesit razantne.

Dokonca si myslim, ze ak by si bol jediny v Cechach, tak kazdy mesiac to prezvonis a im to zacne po case vadit a budu si klast otazku, stale ten isty prezvana? A tak jedneho dna ta napr. bude doma cakat obsielka na vysluch na policii (takzvane podanie vysvetlenia). Nebudes moct argumentovat, ze "kolki to robia a preco ja?" ani ti nepomoze, ze si to nasiel na internete a "nevedel som".

Pochopte, ze mne je to fuk, len chcem vediet, ci ta taketo veci napadli. Prijatelnost rizika a akceptacia pripadneho trestu je na tebe.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Mohl by jsi být prosím tak laskav a zkopčit sem znění zákona, který upravuje "zneužití"? Po pravdě jsem to nenašel a jen jsem zjistil to, že se ročně omylem dovolá x set/tisíc lidí omylem na 112. Jinak všechno má svá rizika, i když jdeš na záchod, tak se nemusíš trefit :D :D
Apple, co je to...?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Ja som nasiel toto

Priestupku na úseku integrovaného záchranného
systému sa dopustí ten, kto
a) zneužije linku tiesňového volania tým, že úmyselne
vyžiada poskytnutie pomoci, ktorá nebola potrebná,
alebo úmyselne blokuje linku tiesňového volania,
b) neuposlúchne pokyn veliteľa zásahu alebo oprávnenej
osoby alebo odmieta strpieť úkony, ktoré
súvisia s výkonom činnosti záchranných zložiek integrovaného
záchranného systému pri zásahu podľa
§ 12,
c) poruší povinnosť poskytnúť osobnú pomoc alebo
vecné plnenie.
(2) Za priestupok podľa odseku 1 môže krajský úrad
uložiť pokutu do výšky 50 000 Sk.


To umyselne blokovanie je to, čo mam na mysli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cardamen

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cardamen »

vy debilove za 2sekundy ten mobil se ani nespoji na toz aby nekdo to na druhym konci zvedl!!!

[mod=RONY]6 hodin ban: zbytocne urazky. Ak nestaci, kludne pridajte.[/mod]

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Klídek, já jsem to již zmínil, ale není to potvrzené. Teoreticky to tak je, prakticky nevím. :)
Apple, co je to...?

olivievranska
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 18, 2011 7:45 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od olivievranska »

Zdravím,

tak jsem si na eBayi vydražila Gevey SIMcard, dneska přišla. Po chvíli pocení mám odblokováno!

Parametry: iPhone 4 16GB, iOS 4.3.1 BB 04.10.01, z USA blokován na AT&T

Mám ještě jednu, nabízím ji přednostně zde, než ji pustím na Aukro.cz. Cena: 800 + poštovné 40 Kč (doporučeně). Případné nabídky do pošty.

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od infernus »

A jak to funguje? Co restart IP4 to volání na 112?
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Doplňuji skutečnosti platné pro ČR (odpovídající znění zákona jsem, ale taky nenašel :-)
"Pokud někdo zneužije tísňovou linku, hrozí mu dle zákona o elektronických komunikacích pokuta až do výše 100 000 Kč. V určitých případech lze zlomyslné volání klasifikovat jako trestný čin šíření poplašné zprávy nebo trestný čin znemožnění funkce obecně prospěšného zařízení, pak samozřejmě hrozí trestní odpovědnost. V současnosti jsou v legislativním procesu chystána i opatření, která v případě zlomyslného volání umožní inkriminovaný telefon zablokovat."
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

_shimi_
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od _shimi_ »

nemyslim si osobne,ze by byly operatori u 112 tak iniciativni a hned to resili,ja osobne mam iphone 4 odblokovany a koupeny v CR,ale ze zajimavosti si procitam toto vlakno a zasnu nad nekteryma jedincema,co tu psali vyse takove nesmyslne prispevky porad dokola...kazdopadne na '' druhe '' strane jsou vyskoleni operatori,kteri maji za ukol resit problemy lidi a pripadne jim zavolat zpet,nenasel jsem nikoho v CR,s kym by se resil ten prestupek nebo trestni cin v podobe omezovani a blokovani linky,jak pise rony...ja osobne bych z moralnich a etickych duvodu nikdy nesel do kupovani nejake GEVEY sim a jen z hlediska zneuzivani zivotu potrebne linky bych se k tomu nikdy neschylil...chapu,ze jste zoufali,ze mate blokly ip,ale proc si ho kupujete blokovany ? dat za simku 2K uz vyjde neblokovany IP,nevim,rposte toto uvazovani nechapu,vase vec kazdopadne,me je to jedno :wink: jen chci rict,ze operatori nejsou tak iniciativni,aby to nejak predavali policii,jsou to proste pracovnici v call centru a jsou odborne vyskoleni,ale ze by melk cas to resit pres policii ? jen moje uvaha,neberte to nijak zle hoši :wink:

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

shimi ziju v irsku a tu se prodavaj jen blokly telefony takze proto sem si ho koupil bloklej... to ze ty si v cr a mas stesti ze zakon zakazuje blokovat mobily je pekny ale nedava ti to pravo naznacovat ze sem nejakej debil protoze sem si koupil bloklej telefon... to za prve .. za druhe operatori sice nekoukaj na to ze jim zavola cislo a po 2 vterinach to vypne ale jak je znamo GEVEY se MUSI "aktivovat" po kazdem vypnuti telefonu.. takze kdyz uz tam bude to cislo volat 15x za mesic pokazdy 2 sekundy tak uz jim to divny prijde to mi ver:)... a za treti nechapu kdyz si tohle forum zaklada tolik na tom aby tu nebyl warez tak tu dovoli debatu a informace o tomhle ilegalnim odblokovani telefonu...

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

každe odblokovani ktere nespravi operator nebo apple je nelegalni tak je jedno jestli sim nebo unlock od nejakeho dev teamu jen otazka zkuste vytocit 112 a uvidite co se stane za 2 vteriny neda vam to ani oznamovaci ton což znamena že neprozvonite ani tu tisnovou linku :P

mefistos

[HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

Proc se geohot soudil? A proc vyhral? Protoze kazdej clovek ma pravo mit odblokovanej mobil takze ty software unlocky legalni sou... Ale zneuziti 112 linky je zakazany zakonem... S tema 2 sekundama sem uz psal.. Asi jako jezdit po obci 90 s tim ze tam policajti na tom useku nikdy nebudou... Jen otazka casu kdy nekoho za tohle postihnou a v zakonu je jasne receno zneuziti nemluvi se jestli to operator zaznamena ani jestli trva hovor minutu nebo 1 sekundu to ze te mobil spoji(to potrebujes pro funkci gevey) tim zablokujes operatora kteryho ti to priradi a treba v ty 2 sekundy tam bude nekdo volat... Je to bezohledny a tu na foru by se mela zakazat jakakoliv debata otom

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Nastastie je tu Rebel SIM. Takze cela Gevey moze skoncit. Vsetci, co ju brania si kupili igelitove vrecko z Ciny, takze to potrebuju popredat, co? :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

no co jsem četl tak rebel sim funguje stejne jako gevey vytocenim čisla 112

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jackherrer »

tak si cetl spatne.
viewtopic.php?f=96&t=43124
ale jak uplne dole v diskuzi pise york tak udajne rebel sim nefunguje, ale to nemuzeme brat jako 100% informaci od cloveka co si ani neumi vyplnit profil.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Rebel SIM existovala aj pred par rokmi. Mozno myslel tu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

ano je tu už delsi dobu a dela se do vice mobilu ale ja jsem hledal rebel sim kard prave na iphone 4 to co mam ja takze ten tu nebyl před dvema rokama zkusim jeste najit ohledne ji neco vice neni teho moc nabizeji i za 176 liber oficialni unlock ale to moc nežeru kdyz jsem byl dneska primo u At&t a tam me poslali do vedlejsiho obchodu manikovi ktery dela unlock pres jb takže mi muj iphone neodemkl ale za to jsem se vratil do At&t a zkusil jsem to tomu magorovi vysvetlit jeste jednou rikal že zavola na servis a zjisti mi vice ale moc jim nedavam

neco dalsiho ohledne rebel sim http://www.iphone-network.net/unlock-ip ... ll-report/

už jsem si doplnil profil ;)

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Dnes by mi měla přijít ta Gevey. Já osobně nejsem žádej zoufalec, co potřebuje unlock ip4, jelikož mám ip 3GS, to mi na volání stačí. Když si chci něco vyfotit či zahrát, tak mám 4 a nežeru si baterku u ip3gs, se kterým volám. Avšak pokud je skutečnost taková, jako se tu psalo již nespočetkrát, že se "prozvání" asi 2s, ale nikdo tu nebyl schopen to potvrdit, tak chci alespoň vidět řešení, zda se prozvoní či ne...
Apple, co je to...?

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od charlie77 »

Jako když si představím, že bych tam měl volat pokaždý, když např jen Cydia potřebuje po instalaci něčeho reboot...tak bych se na to vykašlal, linka 112 tu není kv?li odblokování iPhonu.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

kotak

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kotak »

Potreboval bych radu:) přišla mi gavey:) ale kdyz ji dam do telefonu, zapnu vypnu let. Režim, pak potvrdim to volání, ale nenajde to operátora, ale hned to zase napise selhání SIM:(:(

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Budu objednávat:
iPhone 4 Unlock Rebel Lite Micro SimCard iOS 4.3.2 Latest Supported
Při počtu nad 5 ks vč. je cena za jednu 19.99 GBP což je cca 560,- Kč. Poštovné do ČR je 10 GBP cca 280. Rozpočítáno na kusy 560+60 cca. Šel by do toho někdo se mnou. Alespoň 5 lidí? Aby se vyplatila cena a rozpočítala ta doprava?
Tady je odkaz http://rebelsimcard.com/rebel-micro-sim-card.html
Můžeme objednat i klasické verze do rámečku. Ta vyjde na 35 GBP od pěti kusů. Cca 980,- na kus + doprava.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

kotak:

Delal jsi to takhle ne?
1) vypnes telefon, vlozis Gevey i se SIMkou
2) az naskoci ten navod, das Accept
3) vytocis 112 a pockas 2 vteriny, pak zavesis
4) zapnes letecky mod a hned na to vypnes letecky mod - napise SIM failure, potvrdis
5) opet zapnes letecky mod a vypnes letecky mod - napise SIM failure, nic nedelas a za chvili najde sit
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Gevey SIM

Příspěvek od M29 »

Juaxoo píše:V Cr nikdo jdete na ebay


Ale prdky. ofiko asi nikdo, to už kvůli té 112, ale jinak je k mání cca za 650 Kč. Stačí mi písnout, ať to tu nezapořujeme "reklamou" ;-)

kotak

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kotak »

Jo jenže když tam dám tu simku, tak to s tím potvrzením nenaskočí:(:( musím zapnout a vypnout párkrát let.režim a pak to naskoci:) pak uz delam vsechno jak se ma:( normalne to pak uz hleda i sit, ale naskoci tam zase jen jedna ta čárka:( a nic:)

warnoha
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 21, 2011 3:24 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od warnoha »

infernus píše:Budu objednávat:
iPhone 4 Unlock Rebel Lite Micro SimCard iOS 4.3.2 Latest Supported
Při počtu nad 5 ks vč. je cena za jednu 19.99 GBP což je cca 560,- Kč. Poštovné do ČR je 10 GBP cca 280. Rozpočítáno na kusy 560+60 cca. Šel by do toho někdo se mnou. Alespoň 5 lidí? Aby se vyplatila cena a rozpočítala ta doprava?
Tady je odkaz http://rebelsimcard.com/rebel-micro-sim-card.html
Můžeme objednat i klasické verze do rámečku. Ta vyjde na 35 GBP od pěti kusů. Cca 980,- na kus + doprava.


Uz som nad tou Rebel rozmyslal lenze nikde neni jej noramlne foto ani video. Nikto nevie ako to ma fungovat cize asi pockam. Ale ak ti to pride dufam ze das echo :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Debaty o Rebel SIM su offtopic. Ste ludia, takze vlakno o Rebel SIM si najdete lahko.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

kotak:
dival jsem se na netu a lidi s tim maj obcas problem, ze to nenajde sit. Doporucuje se tohle: Jakmile potvrdis tu uvodni obrazovku, pockej na jednu carku signalu, az naskoci, pak pockej 15 vterin. Pak vytoc 112, za 2 vteriny zaves a okamzite jak zavesis, na nic necekej a hned zapni letecky mod. Pockas na zpravu No SIM card installed, vypnes letecky mod, objevi se Invalid SIM a pak zase zopakujes. Nejdulezitejsi je okamzite zapnout po zaveseni ten letecky mod a necekat az iPhone ukaze, ze hovor byl ukoncen.
Takhle jsem to nasel na netu, tak jsem to nejak prelozil, snad ti to pomuze.
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

kotak

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kotak »

Ok, zkusím to:) díky, pak dam vedet jak jsem dopadl:)

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

@kotak Mozno napisem hlupost,ale mas ho activovany s funkcnou sim,alebo hack?Pretoze ak hack,tak ti to moze robit problemy

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Měl jsem s Gevey problém, a to ten, že byla málo probroušená ploška pro čip, tak se nechtěl namačkat do ip. Trošku jsem to probrousil a jde to. Prozvánění se nekonalo, jelikož opravdu stačí 2 sekundy, jak je vidět na videu na stránkách Gevey. Takže diskuze o prozvánění byla nepravdivá. S pozdravem :P
Apple, co je to...?

kotak

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kotak »

Uz je vsechno ok!:) a iP jede:):) dik za radu:)

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

Odblokoval jsem iPhone 4 pomoci Gevey a vsechno je ok. Ale zajimala by mne jedna vec - v nastaveni ukazuje sit O2-CZ, coz je v poradku, ale operatora jako Carrier Lab 9.0. A proto me napadlo, jak je to potom s pausalem, jestli porad bude iPhone vyuzivat sluzby O2 jako napr. mobilni internet, ktery mesicne platim. EDGE po zapnuti datoveho roamingu normalne funguje. Mam trosku obavy, aby mi pak neprisla silena faktura za net :D Nevite nekdo, jak toto presne funguje? Moc se v tom nevyznam. Je mozne, aby se neco podobneho stalo?
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od M29 »

Protože je 112 trochu z mé branže, přiám hrst do mlýna... Je to přestupek, tedy za to nikoho nezavřou. Většinou se to neřeší, dokud to není opravdu opruz a nebo dokud se to neproflákne v TV apod. V tom okamžiku jsou na to mechanismy, tj. nejdříve lokalizace a identifikace (je to otázka SW, který momentálně ZS s PČR zavádí, resp. zavede a jenž umožňuje ve spolupráci s mobilními operátory najít a identifikovat tzv. zlomyslné volání (jen velice málo SIM karet není na někoho registrováno a lokalizace se provádí na GPS souřadnice buď přímo z přístroje, nebo přes BTS)). Pak následuje předvolání a pokuta, v ČR nic závratného.. kdo má 15tisíc na iP4, tak 5 na pokutu nebude problém :-) Horší to bude s přidáním vašeho čísla na blacklist.

Odpovědět