[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
84mischo
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát říj 03, 2008 12:08 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od 84mischo »

mefistos
Ultrasn0wCN mi na jednom ide v pohode a druhy ktory ma vsetko totozne mi nerozbehne vobec...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@84mischo myslím že chyba je v Gevey kartě co používáš v druhém iPhonu, zkus Gevey kartu prohodit a Gevey z funkčního iPhonu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

kvasimodo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: úte pro 29, 2009 9:44 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kvasimodo »

Mam iPhone 4S iOS 5.1.1 od AT&T a koupil jsem Gevey Ultra S V1.6

koupil jsen na:http://geveyultra.de/

Take potvrzuji 100%funkcnost.

Jen bylo nutno v iPhone potom nastavit: mobilni data aby sel internet , a to same platilo i pro MMS.

Max. spokojenost

Kučis

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Kučis »

Dobrý den,

Mam iPhone 4 dovezený z Německa od t-mobile, je to telefon na 2 roční smlouvu, ale smlouva ještě nevypršela, takže to ještě nemohu odemknout na jiné karty. Verze: 4.1, FW modemu: 02.10.04. Koupil jsem gevey: http://levnykryt.cz/ostatni/68-apple-ip ... -ios5.html a mám 2G simkartu (vyřízlou). Vložim do telefonu, zapnu naběhne mi nabídka, dám Přijmout, dále čekam 15 sekund, vytočim 112 (zkoušel sem i 911) čekam 2 sekundy, zmáčknu ukončit a trvá to nějakou chvilku, než se to ukončí a pak hned vyskočí "Není naistalovaná karta SIM". Jdu do nastavení, Zapnu Letový režim a čekam, až mi něco vyskočí, ale ať čekam 10 minut nebo déle, tak nevyskočí nic, tak vypnu Letecký režim a napíše mi to "Selhání SIM". Znovu zapnu a vypnu Letecký režim a píše mi to nahoře v rohu hledání a po nějaké době "Žádná služba". Nevim co stim zkoušel jsem snad všechny návody co tu jsou, ale prostě nic a pak sem si přečetl, že na vyřízlou sim musí být ještě stará geveyka, ale potíž je v tom, že nevím kde ji mohu sehnat. Když mi poradíte, budu moc rád, je jedno jestli je nějaký způsob tady stou geveykou a starou simkou a nebo jestli mi dáte odkaz na starou geveyku. Děkuji :)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@Kučis lituji ale tato Gevey (žlutá) ti na T-mobile nepojede, zkoušel jsme dvě tyto gevey karty a ani jedna se starou sim T-mobilu nejela, máš možnosti buď.
- pořídit si novou mikrosim, když požádáš operátora tak ti ji bez problémů vymění samo že ti zůstane číslo a vše co jsi měl u staré karty.
-nebo použít starou Gevey, můžu ti jednu nabídnout co na 100% funguje.(piš na mejl tony.va@tiscali.cz)
-nebo je tvá Gevey sim poškozená tím jak to člověk zkouší a stále ji vyndává a zandává, tak se jedna cesta na Gevey sim přeruší a může to způsobovat stejné příznaky jako máš ty.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Kučis

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Kučis »

Zapoměl jsem napsat, že mam v česku operátora O2. Včera sem si byl pro microSIM a zkoušel jsem to, ale stále mi to píše to samé.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

No tak myslím že v tvém případě je problém v Gevey sim. Pokud jsi ji kupoval na tom webu co jsi prezentoval tak ji reklamuj. Nebylo by na škodu tu Gevey sim zkusit ještě třeba jiném iPhone.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Kučis

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Kučis »

Problém je, že v mém okolí nikdo jiný iPhone nemá. Ty si psal, že máš funkční geveyku, funguje i na O2?

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od pablo666 »

mate niekto kusenosti s absinthe??je pisane ze dokaze unlocknut iPhone 3 GS os 5.1.1 chcem sa spytat ci je to pravda,dakujem
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@pablo666 jsi v blbém vlákně
@Kučis ano funguje na 100% jde o jednu z prvních Gevey karet a ty byly vyrobeny Číňany fakt dobře :D .
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

pofak

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od pofak »

Ahoj nezkoušel někdo gevey na ios 6 se zachovaným BB?

New player
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 29, 2009 11:36 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od New player »

Mohl by mi prosím někdo říct jestli mi bude fungovat tato gevey http://dx.com/p/gevey-unlock-sim-card-w ... ite-189365 na iphonu 4S 6.1.3 na operátora swisscom? díky

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Ne ta ti určitě nepůjde volil bych tuto http://www.applenberry.com/gevey-ultra-s-gsm/ nebo R sim 7+ či Samsim 8
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Mafijanka
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pát dub 12, 2013 9:26 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Mafijanka »

Zdravim, mam US iphone 4s sprint ios 6.1.1. a chcem vediet ci sa da touto kartou gevey ultra s odblokovat tento iphone na hociktoreho slovenskeho alebo ceskeho operatora? Predpokladam ze to je gsm verzia a nie cdma kedze ma slot na sim kartu. Popripade ako zistim ci je gsm alebo cdma verzia! Dik za radu!

TonyZA

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od TonyZA »

Ahoj, zaujima ma, ci ked urobim na mojom 4S s iOS 5.1.1, restore na rovnaky iOS, ostane mi aj rovnaky firmware? (2.0.12) Pouzivam totiz Gevey ultra a nerad by som o ten ucinok prisiel. Kto z vas mi pls poradi?
Tiez ma zaujima - kto robil jailbreak pocas pouzivania Gevey Ultra? Malo to nejaky vplyv na jej fungovanie?
Dik moc.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Pokud je v iOS 5.1.1 BB 2.012 tak po přeinstalu tam zůstane, samozřejmě že budeš potřebovat zálohu shsh pro daný iOS.
Pokud použiješ sn0wbreze a vytvoříš si podepsaný custom tak tam se nikdy BB neupdatuje. JB nemá vliv na funkčnost Gevey.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

MatejMatusech
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 15, 2013 3:01 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od MatejMatusech »

Zdravím, chcel by som sa spýtať ako mám postupovať keď mám nasledovný problém. Kúpil som pred rokom Iphone 4 blokovaný na anglického operátora. Odblokovanie tam je cez Ge-vey (staršia verzia nie Ultra). V poslednom čase je problém s načítaním karty, kroky zapínania treba opakovať aj 2-4 hodiny a až potom to naskočí, chcel by som sa spýtať kde je problém čo mám robiť ? Firmware modemu 04.10.01, Verzia 5.0.1, IMEI 01 254300 535231 0

Odpovědět