[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
ERWOE
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 21, 2011 12:42 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ERWOE »

mam tři otázky: co je hack aktivace,jak poznám jestli mám starou 2g kartu,když sem ji ostříhal tak mi zůstal v podstatě jenom čip,tak nevím která to je a na google sem nic nenašel a na konec kdybych splňoval první dvě "podmínky" jestli bys mi jednu neprodal.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Co sa tyka hack aktivacie-pouziva sa vtedy,ak nemas povodnu sim operatora,na ktoreho je Iph blokovany/riesit to nemusis,pretoze Gevey je funkcna jak na Hack,tak aj officko aktiv.Iph.
Co sa tyka karty rozoznas to lahko podla velkosti chipu.Nove maju mensi chip.najcastejsie je ta zlata cast5 rozdelena na 6 policok.Ak mas staru 2g kartu,tak po vystrihnuti budes mat pravdepodobne odstrihnute aj z kovovej casti sim,ak novu,budes mat vsade dookola chipu sim karty kusok plastu.u nas v Orange stoji vymena 2g za 3g cca 10e,u vas mozno menej
Ze si to nenasiel na Google,na to ti neviem dat odpoved,pisal som z vlastnej skusenosti.
Stara gevey isla aj s 2g,ale musel si tocit 112.Nova ide len s novsimi sim,ale mozes tocit 911 a to je dost podstatne..aspon pre mna urcite.co sa tyka predaja Gevey,poslal som ti pm,pretoze v tomto vlakne sa neinzeruje :wink:

Freeter
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Freeter »

zdravim mám otázku, má nějaký vliv na aktivaci pres gevey sim to že se mi z nějakého mě neznamého důvodu změnil v obecne-informace- operator z AT&T 9.0 na Carrier lab 0.9, nejde mi rozchodit, nejake uzitečne rady a postupy, diky

ondratej

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ondratej »

necituj prispevek na ktery bezprostredne odpovidas, viz pravidla. jh

Na Carrier Lab se ti operátor změní ve chvíli, kdy vložíš Gevey SIM

Mike_1524
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: úte bře 29, 2011 6:26 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Mike_1524 »

Mam v tom trosku zmatok. Vsetko chapem a mam vyskusane len neviem co sa tu rozobera z hack aktivaciou (viem co to je) len neviem ako sa robi za pomoci gevey..vcera som to skusal nahrat do iphonu firmware ale bez hackaktivacie a nic sa nestalo..takze ako to je??

ondratej

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ondratej »

eXell píše:Sama by měla vytáčet až třetí verze, Gevey Pro +, je v takovém žlutém balení. Pro ještě automaticky nevytáčí.


Mimochodem, na stránkách Gevey je uvedeno, že Gevey Pro Plus není jejich produkt!

Freeter
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

odblok přes gevey sim Fw 03.10.01

Příspěvek od Freeter »

zdravím podařilo se někomu rozchodit gevey sim, na nové micro sim karte od O2,
vložim gevey v pohodě mi to napíše uvodni obrazovku, dám prijmout volám 112 ale u nestačim vlezt do leteckého modu opradu to nelze, bleskurychle mi napíče No SIM card installed což ma udelat az v let modu, pak už nic nepise a jen žadná služba, co s tím,diky za ochotu...

[mod=Barberry.pha]Prispevek sloucen! Nevim proc uzivatel zaklada nove tema kdyz tady o Gevey sim je cely topic. Priste ti nebude rovnou schvalen. Staci zadat do hledani klicove slova a o vetsine uz tady je psano nebo je topic!![/mod]

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Tak si ju vymen s niekym,kto ma stary typ karty a kupil novy typ Gevey,pretoze nova Gevey podporuje iba nove sim

cechomor
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 27, 2009 9:55 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cechomor »

1. jsem nerozchodil svou ořízlou kartu od T-mobile s Gevey sim
2. po dvou hodinách marného snažení sem přehlédl že mi má SIM karta vypadla a strčil jsem dvířka s gevey do Iphone ... tam se mi následně zasekla ... a po vyndání se mi nečekaně zohýbaly dvířka ... ANO když sem je chtěl narovnat rozpadlo se mi vše v ruce ... :D ... takže ted čekám na novou Gevey protože dvířka asi nikde samotně neseženu ... ? nebo ano ?

Freeter
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Freeter »

zkusim starší simku a pokud to pojede tak se to potvrdí, jinak kdo by měl opačný problem, stará sim-nová gevey karta, tak můžem vyměnit gevey, mám tedy zrejmě na starší model sim karet...

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

@Freeter skoda,ze si z Cz,mne by sa jedna stara Gevey hodila.
@cechomor-staci par min s rucnou frezkou a upravis aj povodny drziak

Freeter
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv kvě 19, 2011 4:35 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Freeter »

Merfi: mohu ti ji poslat na dobírku,zitra jdu pro jinou..popř Freeter@seznam.cz at tady nejedem inzerci....

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jackherrer »

pokud mate gevey sim na prodej a splnujete pravidla inzerce tak to inzerujte v bazaru! tady ste OT.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: odblok přes gevey sim Fw 03.10.01

Příspěvek od infernus »

Freeter píše:zdravím podařilo se někomu rozchodit gevey sim, na nové micro sim karte od O2,
vložim gevey v pohodě mi to napíše uvodni obrazovku, dám prijmout volám 112 ale u nestačim vlezt do leteckého modu opradu to nelze, bleskurychle mi napíče No SIM card installed což ma udelat az v let modu, pak už nic nepise a jen žadná služba, co s tím,diky za ochotu...

[mod=Barberry.pha]Prispevek sloucen! Nevim proc uzivatel zaklada nove tema kdyz tady o Gevey sim je cely topic. Priste ti nebude rovnou schvalen. Staci zadat do hledani klicove slova a o vetsine uz tady je psano nebo je topic!![/mod]


Stihnout se to dá. Počkáš až iphone naskočí, než budeš vytáčet. Vlez si do nastavení a zpět přes home tlacitko. Po opětovném návratu do nastavení už obrazovka naskočí bleskurychle a když nebudeš čekat až se ti ukončí hovor ale vlezeš do nastavení přes home tlacitko ihned co odmacknes ukonceni hovoru stihnout se to dá. Já to takhle stíhám, hlaska naskakuje temer okamzite po tom co stihnu pustit letecky mod. Pockam 40s, odmacknu hlasku, vypnu letecky mod, probehne par hlasek o selhani sim a nakonec naskoci signal.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

AudiS5

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od AudiS5 »

Pokud máte někdo zájem o Gevey SIM, pište: H.Karlik@seznam.cz

n3lson

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od n3lson »

mna osobne by vlemi zaujimalo, ako to ubde na iOS 5 s gevey sim, verim, ze to pojde...

cechomor
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 27, 2009 9:55 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cechomor »

tak už opravdu nevím jak na to :/ ... zkoušel sme 1000ce návodů jak rozchodit gevey ale prostě to nejde ... nerozchodil jsem na tom ani T-mobile ani O2 .... už nevím co si mám počít ...

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

cechomor... me to obcas taky nejde.. co mi prijde ze funguje je ze
-restartuju iphone s geveyem vevnitr
- hned jak nabehne tak ho odemknu co nejrychleji to jde..
-jak do 3 minut nenajede to gevey menu tak znova restart...
-potom pockam az uvidim 1 carku pockam 15 sekund..
-zavolam 112.. zavesim a dam leteckej rezim..
-necham ho dokud nenapise ze nebyla nalazena sim (to trva i 5 minut)
-pak vypnu leteckej a nebehne to...

cechomor
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 27, 2009 9:55 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cechomor »

Nejde to ... čekám už přes 5 minut a pořád nic :/ pořád ten stejný problém ... v čem je asi chyba :/

Y2K

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Y2K »

Nikde som sa tu nedocital...
Ale mna by zaujimalo akoze preco to musi vytacat tu 112?
Nie je mi to akosi jasne z technickeho hladiska
Ide o to ze mozem kupit IP4 s touto kartou tak sa o to zaujimam ze co to vlastne je.
Dik

n3lson

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od n3lson »

Ma niekto informacie o ios5 a gevey? Pozeram, ze prva otazka sa neujala...:-D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

neviem technicky detailne ale odvodzujem, ze ak sa ma poskladat nejake odchodzie volanie, tak zrejme to ta karta potrebuje.

vzhladom k tomu, ze volanie po GSM sieti sa "konstruuje" kedze je sifrovane, tak pri locknuti na carrier musi chip nejako zistit nejake detaily a zrejme nema vela moznosti ako odpozorovat nejake odchodzie volanie. bez simky je mozne vytocit len 112 a 911, takze jedine z neho si vie potrebne udaje prevziat. Nasledne dalsie volania zrejme realizuje tak, ze "simuluje" povoleny carrier.

Karta je bypass, ktory sa snazi locknutie obist. Volakedy sme odblokovali iphone 2g podobnymi kartami, kde sa ten bypass realizoval lahsie, kedze to bolo zname riesenie, tak do hardwaru apple zamontoval eliminaciu takychto rieseni.

Mozno sa najde niekto, kto by to vedel exaktnejsie popisat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Y2K

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Y2K »

Dakujem, aj toto bolo vystizne.
Aj som si myslel ze to tak nejak je ale radsej som sa spytal.
No a teraz otazka, zajtra mam ist brat ten fon a teda fakt neviem ci do toho ist alebo nie?
to mi uz asi ale neporadite, budem musiet sam pouvazovat, no do zajtra malo casu :(

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Prozatím jen foto, ale Gevey SIM by měla jet i s iOS5. Zde je odkaz http://www.redmondpie.com/unlock-ios-5- ... ble-photo/ viz. Redmont Pie.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

hned jak vyjde fixrecovery na iOS 5.0b1 tak updatnu a napisu sem jestli to slape...

EDIT: jedu na 5.0b1 a GEVEY slape... krom netu teda:D to musim zjistit co a jak... sit mam ale nemuzu se pripojit na edge/3G

EDIT2: tak jede i net.. chtelo to jen vyplnit manualne VPN:) secko slape jak maaa...

JackD

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JackD »

A nemá někdo zkušenost s Gevey Supreme? Na aukru už je k dispozici, ale nikde jsem nenašel nic, co by prokazovalo, že to pojede... :)

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Ahoj, povedlo se nekomu rozchodit Gevey sim s o2 microsim?
Zkousel jsem to s iOS 4.3.3 a baseband 2.10.4, pote downgrade na 4.2.1 a mam podobny problem jako freeter.

Muj postup:
1. Po nabehnuti Gevey dialogu accept
2. Volam 911
3. Rychle do nastaveni prepnout do leteckyho modu,
objevi se hlaska: "neni nainstalovana sim"
4. Prepnu do normal modu, hledani.. => zadna sluzba
5. Prepnu do fligt modu a zpatky, objevi se: hledani..=> zadna sluzba.

Delam nekde chybu? Uz se zacinam smirovat s tim, ze na micro od O2 to proste nefunguje.. :(

Diky za odpoved.
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jackherrer »

projdi ruzne postupy od uzivatelu co jsou ve vlakne, muzes zkusit postupy co jsou uvedeny ve vlakne o rebel sim, vypada to ze to je na jedno brdo.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

zicko

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zicko »

Ja to robim presne ako ty ale len po 4.bod potom cakam ,niekedy aj cca.90sekund.Ak nie tak to skus niekolkokrat .

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

nikde neni resnej cas jak cekat.. ja kdyz mel starej bb tak sem cekal i 4 minuty prizapnuti telefonu... jediny kdy si musis hlidat cas je jak zavesis 112 pak hned leteckej a zase cekej (nikdo nevi jak dlouho presne) az ti to napise "no simcard installed" a vypni ho

peterbeno

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od peterbeno »

chcel som dodat k tejte teme ohladom volania na cislo 112 mal som gevey kartu hned ako sa dostala do rakuska - bola s vytacanim na cislo 112 skusil som 911 a funguje aj na toto cislo..Doniesol som cca. 20 kusov a vsetky funguju na cislo 911 co je logicke lebo to je nudzove cislo v amerike..Takze skuste prestat prezvanat 112 a skuste 911....Inak vsetky karty co som kupil mali byt funkcne len na cislo 112...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@peterbeno no myslím že tohle je už všeobecný poznatek skoro všechny Gevey sim co se do ČR dostaly fungují i na 911, ale v každém případě je dobré o tom vzpomenout.

- doplňuji na co jsem ještě přišel a to, že při prvním vložení Gevey +SIM do iPhone je třeba vytočit 112 pak následné vypínání a zapínání se stejnou kartou už funguje na 911.
Naposledy upravil(a) Tony1 dne stř čer 22, 2011 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

n3lson

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od n3lson »

Ja mam jednu z prvych gevey kariet, kupovanu za nekrestanske peniaze a prave som skusal a funguje 911 bez problemov....veeelmi zaujimave...

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Jak to funguje me. Mackam air mode ihned po ukonceni hovoru jeste pred tim nez vyskoci nejaka hlaska. Mozna nekomu tento postup pomuze.
http://www.youtube.com/watch?v=grDP8GSNLfk
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

kiso
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pát srp 07, 2009 3:27 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kiso »


mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

Kupuju GEVEY Ultra tak pak dam vedet az dojde:D

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

Asi mam bud spatnou gevey nebo uz nevim když dam sim od vodafone ne pise to furt neni vložena sim a nevyskoči mi hlaška když dam o2 tak je to tak rychle že nestihnu dat letecky mod a zkousel jsem to vseljak tak jsem to proste nestihl a kdyz dam T-mobile tak mi po odkliknuti uvodni hlašky nenaskoči jedna čarka na prozvoneni 112 takže mě to ani nespoji do site takže mužu dat letecky mod i 10x ale nenapiše ani že neni sim atd.. pokud mate gevey ktera vam jede bez problem tak šup jsem sni nejlepe olomouc nebo ostrava bo brno by sa taky dalo diky

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

To turista: Mam asi stejnou Gevey jak ty. Zkousel sem to teda zatim jen s o2 a mam stejnej problem :(
Mas Gevey sim nebo Gevey sim pro? Ja vlastnim tu prvni verzi a jistou nadeji mi dava, ze ta verze Pro na tom bude lip..
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

No urco maš činsku kopii jako ja co jsem dneska s Tony koukali oba jaky je rozdil mezi originalem a kopii ten co ti ji prodal te obral podle obalu to nepoznaš což je špatne ale to už osud radši nekupovat na ebay atd.. radši přimo ze stranek pokud ma nekdo primo od gevey koupeno a proda at pisne diky :cry:

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Potvrzuji Turista dnes přijel ke mě a strávili jsme asi hodinu nad bádáním co může mít se svou Gevey. Následně jsem já rozbalil jednu z posledních Gevey co jsem měl doma s tím že půjde napoprvé a s údivem jsem zjistil že se jedná o úplně stejné provedení co má Turista navíc Turista měl propájeny tři kontakty eprom paměti k sobě. Nerozjeli jsme ani jednu Gevey sim. Nafotím funkční a tu co nejela a dodatečně vystavím zde na forum.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět