[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Čerma

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Čerma »

Ještě jsem se chtěl zeptat nahoře na liště mám: Žádná služba.. A v nastavení mám T-MOBILE CZ, a když kliknu na T-MOBILE tak mi to dá hlášku Uzavřená síť.

Čerma

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Čerma »

[mod=Barberry.pha]Double post jeste s citaci predchoziho prispevku, smazano! Az bude nekdo vedet tak ti urcire rad poradi, tim ze tady budes delat double posty nicemu nepomuzes![/mod]

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

infernus píše:Já jsem objednal přes ebay za cca 220,- kč vč. poštovného. Tak taky uvidím co přijde :)

Ahoj, dnes mi dorazila Gevey objednaná přes ebay. 0,99 Dolarů + poštovné. Cca 230,-. Můžu potvrdit funkčnost s FW 4.3.2 a BB 4.10.01. I když je aktivace trochu jinak než podle návodu. Po vytočení 112 je nutné co nejrychleji zapnout letecký mód, vůbec nečekejte až Vám to napíše že hovor byl ukončen, prostě zavěsit a hned menu, zapnout letecky mód. Potom jsem pockal 45 vterin, vypnul letecky mod, dve hlasky a sit hned naskocila a drzi. Internet funguje. Sim od Vodafone, JB pomocí redsnow.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

prosimte hod odkaz na aukci kdes to koupil... dik:)

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

jetovriti

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jetovriti »

Prosím vás a existujeverze pro iP 3g..Je mi jedno zda Rebel nebo Gevey sim...Alerád bych si už zavolal z mého 3g s bb 5.15.04... Děkuji za info

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od skw »

má někdo z vás odzkoušenou gevey sim na firmwaru 4.3.3 a bb 04.10.01 ? čekám že to bude pěknej provar :( dík

Claric

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Claric »

Tak predvčerom mi prišla GEVEY z eBay ...všetko funguje, volanie, sms, dokonca aj internet ale nie 3G čiže ide trošku pomalšie (iPhone 4, FW 4.3.1, BB 03.10.01)...kto nechce čakať odporúčam ...Funguje aj na 04.10.01 ! ...
ak by sa stalo že nie tak nieje problém ju predať, ja som z eBay objednal 4 kusy jednu mám a tri som predal za DVA DNI od podania inzerátu! ...P.S.: Žiadne prezvonenie na 112, iba vytočíte a hneď zrušíte !!

schovanjan

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od schovanjan »

Dokáže někdo poradit jak na unlock iPhone 4 na firmwaru 4.3.3 a bb 04.10.01
Díky.

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

tak sem si to koupil.. prislo to a nejde to.. 2 hodiny nad tim sedim a proste po zapnuti telefonu nedostanu uvitaci obrazovku.. at restartuju jak chci.. tak nvm no

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

Mě to taky dnes přišlo a funguje perfektně, aktivace funkční napoprvé. Měl jsem nejdřív trochu problém, ale to bylo tím, že mám trochu blbě ustříhnutou simku, tal jsem jí nejdřív musel několikrát vyndat a zandat a očistit kontakty, než vůbec chtěla pin. Po zadání pinu se objevila ta uvítací obrazovka a pak to už bylo v pohodě.

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

tak oprava po chvilce sem to zkusil znova a jede to jak ma:) jeste zkusim potom net a editnu to tu:)

TheCube

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od TheCube »

Pánové, takže do iP nahraji CFW 4.3.3. - hactivate a pote vlozim sim a provedu proces ? Mam BB 1.59.00. Jinak, jdou vam PUSH ?

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

Přesně tak, PUSH mi jdou i net, ale zdá se mi že jen EDGE, nejde mi 3G.

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

pro 3G musis zapnout datovej roaming.. je to v navodu co prisel s GEVEY

iMaty

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od iMaty »

Na iOS 4.2.1 Baseband 04.10.01 funguje, ale mám problém jako kolega výše, internet jde přes EDGE, ale přes 3G ne a jsem v dosahu 3G... Datovej roaming mám zaplej a data správně nastavený...
Je tu někdo se stejným FW a BB a funguje mu 3G?

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

mefistos píše:pro 3G musis zapnout datovej roaming.. je to v navodu co prisel s GEVEY

Datovej roaming jsem musel zapnout aby mi slo i edge.

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

tak nevim sry.. v navodu pise jen zapnout 3G... zeptam se kamose taky stim mel problem (pravda u REBEL ale je to v podstate to samy) a ted mu to jede... jinak ja 3G jeste nezkousel...

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od corl »

Zdravim, na dvou ip4 blokovaný na operátora mam gevey sim..3 micro sim od vodafone a ani jedna mi nenaběhla, mam několik karet o2 ale velký, každá o2 mi šla z trochou obstřihu..nechápu to!! Neměl s tim někdo stejný problém, díky!!!
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

noodles_x

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od noodles_x »

zdravim, mam Gevey sim s T-mobilem a mam drobne problemy. Tyden fungovalo, ale ted ne a ne chytit signal. Po tydnu nervu me napadlo zkusit O2 simku a krasne napoprve, dokonce aji hlaska s accept naskocila sama (ne jako s t-mobile sim - tam jsem ji musel vyvolat manualne).
Co myslite, pouzivaji v t-mobile jeste nejake jine sim? Tuhle mam cca mesic. Pouzivate nekdo gevey, t-mobile a 4.3.3 bb 4.10.01?

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

Mám taky T-mobile, 4.3.2 a 3.10.01, hláška mi vyskočila sama a aktivace bez problému napoprvé, ale mám nějakou starou kartu, je na ní ještě napsáno Paegas :-)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Přesně tohle bude možná problém novější kary už jsem taky zaznamenal pár ohlasů na to že nové karty nějak nereagují. Tady asi nebude jiná možnost než zkoušet než jedna z karet půjde.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od sasaj »

FILAS@
Takže to funguje i na starych simkach? Nemusim si teda dělat mikrosim ? Protoze myslim ze Pegas za sve ery microsimky nedelal..
To znamena teda ze muzu vzit svoji starou "normalni","clasickou" simku a narezat si ji do GEVEY jako mikrosim?a nemusim tedy si objednavat u operatora micro?

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

Přesně tak jsem to udělal, velkou SIM jsem si sám ořízl.

zicko

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zicko »

Vcera mi prisla Gevey sim PRO,namiesto cisla 112 vytacam 911 a funguje to.Tvrdili ze je to spravene pre nemecky trh.Mam 02.10.04.

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od charlie77 »

Tak to by mělo být ok. U nás 911 nefunguje ne?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

ERWOE
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 21, 2011 12:42 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ERWOE »

zicko
Zdravím,kde jsi prosím tě sehnal tu Gavey sim?Řešilo by to mnoho problémů resp. volání na 112.Nebaví mně iPod 4 :o


ERWOE
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 21, 2011 12:42 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ERWOE »

zicko
Bohužel nemám PayPal a aktivovat si ho nemůžu protože mám obyč platební kartu.Strašně moc ji potřebuju nemůžeš mi ji nějak objednat,dám ti nějaký peníze navíc,nebo někdo jiný kdo by byl od tý ochoty :cry:

zicko

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zicko »

Oni akceptuju aj platbu prevodom a ak nahodou nie tak si urcite najdes ineho predajcu,ktory bude mat aj platbu prevodom.

jonga
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 10, 2009 12:50 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jonga »

na 3GS něco takovýho není?

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Marek »

Ne
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Trochu poznatků s Gevey. Iphone používám v přírodě s GPS. Občas se někde v končinách samozřejmě ztratí signál. Ten ale naskočí sám, stejně tak 3G. U mě není třeba znova vytáčet 112. Jak to funguje u ostatních? 112 musím vytáčet pouze v případě restartu IP.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od corl »

Jasně jen po restartu, v metru ztrácim signál furt, ale vždy se nahodí :)))
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

cardamen

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cardamen »

Vim jak vyresit problem s GEVEY sim kdyz nenajde signal Tel 606556955

ondratej

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od ondratej »

zicko píše:Vcera mi prisla Gevey sim PRO,namiesto cisla 112 vytacam 911 a funguje to.Tvrdili ze je to spravene pre nemecky trh.Mam 02.10.04.


Gevey SIM PRO by měla 112 "vytáčet" sama. Znamená to, že i když máš tu novou PRO verzi, tak stejně musíš manuálně vytáčet?

eXell
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: sob led 23, 2010 11:02 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od eXell »

Sama by měla vytáčet až třetí verze, Gevey Pro +, je v takovém žlutém balení. Pro ještě automaticky nevytáčí.
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010

zicko

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zicko »

Ja musim vytacat tu 911 manualne.Balenie bolo to klasicke cervene s napisom PRO.

lasy

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od lasy »

A co kdyz mam 4.3.3 s JB ale mam BS 03.10.01 pojede to ? a pokud mozno kde se da sehnat v Cz ? diky za odpoved ;)

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

mam dva kusy s verziou 4.33 a bb 04.10.01,na oboch je len hack aktivacia a Gevey sim pro ide uplne v pohode.Jediny rozdiel co som postrehol oproti starej verzii Gevey je to 30-35 sekundove cakanie ktore nasleduje po zavolani na 911.A este dost dolezita vec.Nova Gevey sim nepodporuje stare 2g karty.Pri starych kartu "nevidi",takze ju treba vymenit za novu/tu s mansim chipom

Odpovědět