[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

M1ro - Dle mého je to jedno, pokud máš O2, tak ti to jede přeš O2. Jen nějakej bug, co máš.

M29 - V podstatě jsme to zde již řekli a stejně tento topic (gevey) nemá nic se 112 společného, jelikož to ani nezačně zvonit :), ale i tak díky za info.
Apple, co je to...?

mengele

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mengele »

M29:jen velice málo SIM karet není na někoho registrováno a lokalizace se provádí na GPS souřadnice buď přímo z přístroje, nebo přes BTS

- Tohle je blbost jak mraky ...

1) pri tomto hovoru se vubec neodesila identifikace SIM karty (volate jako s vyndanou SIMkou)

2) Velice malo? 48% vsech SIM karet (tedy skoro POLOVINA) jsou predplacene SIMky, tedy anonymni SIMky. Ano, nekolik procent z nich muze mit korektni udaje vyplnene u opa...

3) Souradnice primo z pristroje? A to jako jak? Pokud vim, tak neco podobneho umel TMobile Locator v Sim Toolkitu :-)

4) Lokalizace pres BTS? Vis vubec, co je to BTS? Ano, pri KAZDE komunikaci se siti (tedy i reregistrace a take zmena BTS, a kazdy hovor, SMS apod) si operator zaznamenava samozrejme CellID (coz je v podstate sektor napr 90°) a k tomu vzdalenost - Time Advance.

S ohledem na 1) je treba ovsem trochu detektivni cinnosti, vzit IMEI telefonu, ktere se posila do site VZDY (jak jinak by bylo mozno zablokovat kradeny telefon, ze?) a zjistit, s jakymi SIMkami byl ten telefon v minuloti pouzity a pak se pokusit dohledat zase ty simky, na koho jsou napsane atp... Samozrejme neni nic lehciho, nez porovnat, v jakych IMEI byly ty dane simky pouzity atp...


V kazdem pripade nelze blokovat IMEI na zaklade toho, ze se nekdo domniva, ze zneuziva tisnovou linku apod... To by se musela zmenit legislativa.

Pokud nekdo zneuziva tisnovou linku ze sve registrovane SIMky anebo z vlastniho mobilu, tak to je budto blb anebo dite, ktere by zaslouzilo do polepsovny...

A takove genericke volani take neni zneuziti tisnove linky tak, jak ho chape zakon, pokud se hovor nespoji, tak proti vam muze zakrocit leda tak vas operator, ze zneuzivate JEHO sit... Maji to v podminkach (genericke, strojove apod.) vyslovne zakazane.

Muselo by se videt, zda ta procedura vubec alokuje prostredky site operatora... Pripadne by pomohl JAMMER, vyrusit sit pri bootovani. Patrne jde jen o metodu dostat telefon do urciteho stavu, aby se mohl provest sw odblok pri bootu, ve skutecnosti se ale asi nejedna o odblok, ale jen o prekonani kontorly pres nejakou diru...

Dost by me zajimalo, za kolik si koupite takovy "dovezeny" telefon, kvuli takovymto problemum? Patrne jen okradete stat o DPH pripadne operatora, ktery telefon zadotoval s podminkou pouziti v jeho siti :-)

AudiS5

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od AudiS5 »

mengele: Dobře Ty!!! :)

mefistos

[HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

No takze za prve tech 49% ci cos psal je blbost delam u O2 a ty cisla sou docela jiny... Za druhy to ze nekho vytocis znamena ze te to pripoji a ty vysles v sekunde vytoceni svoje udaje na danne cislo... taky kdyz nekoho vytocis jejich linka to zaregistruje a bude se ti od prvni sekundy priradit operatora(kterej muze zrovna bejt chtenej jinde)... Takze sice si rikas za 2 sekundy se nic nestane ale oni uz maji tvoje informace... A kdyz to delas 15x za mesic nekdo to resit bude... A nejsem si jistej jestli to zrusili ale operator si donedavna musel nechavat tvoje informace sms etc... Takze nebude tezky te vyhledat... Policie neni tak blba... Jammer blokuje veskerou komunikaci mobilu takze ti tezko pomuze kdyz ti neumozni hovor ze... Kecy jak z knizky ale jaksi o nicem... K te IMEI proc myslis ze zlodeji vzdy vyndaji hned simku z mobilu?... Pro srandu kralikum to nebude...

choze1

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od choze1 »

Pokud na GEVEY SIM nechcete čekat ? můžete si jí pořídit zde:

za cenu 999,- Kč včetně DPH a doručením do druhého dne.

macekCZ

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od macekCZ »

...nebo tady za něco málo přes stovku http://www.dealextreme.com/p/turbo-unlo ... -4-2-70710

mengele

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mengele »

OT: mefistos:

Ty cisla okolo 48% hlasili VF a TMobile vloni (2010), v tv poradu na Z1, u O2 budou o neco malo horsi (protoze O2 se zameruje na firmy, na rozdil od jmenovanych 2), kdyz je to "blbost", tak uved spravnou informaci ty chytrej... !!!

V prumeru si myslim, ze to pri zapocteni O2 nebude mensi cislo predplacenek, jak 40% ze vsech "aktivnich" simek...

Ohledem spojovani - v sekunde atp. ono to zalezi, jak rychle se hovor spoji po trase... Vzhledem k tomu, ze 112 by mela byt odbavena nejako prioritneji si netroufam soudit, ale pri beznem spojeni na jiny mobil v jine siti do doby, nez zacne vyzvanet, muze uplynout klidne 5 i vice sekund (pokud cilova mobilnbi sit musi mobil vyhledavat, napr. posledni registrace neprobehla atp)

Na pevnou VoIP linku mam zkusenost tak 2-3 vteriny, jak kdy...

Nepochybuji, ze vyzvonit to muze na tisnove lince uz za 1 sekundu, za urcitych okolnosti, nicmene pokud to dela pri bootovani telefonu, je urcita sance, ze telefon jeste neni ready pro sitove spojeni a ze se ani nic neodesle, tezko rici, bez radioveho monitoru a toho zarizeni v ruce to vsechno jsou jen spekulace

"Jammer blokuje veskerou komunikaci mobilu takze ti tezko pomuze kdyz ti neumozni hovor ze... "

no pokud jde o to odeslat hovor, tak kdyz ve spravnou chvili aktivujes jammer, tak ten hovor v podstate neodesles, jen telefon si bude myslet, ze ano a ja nevim presne (a asi ani ty), jak ten crack funguje, ale myslel jsem, ze jen odeslanim tisnoveho hovoru, ktery ma nejvyssi prioritu a nulove overeni v siti...

mezi nami, kdyby to bylo ostry jak ty rikas, neni nic snazsiho jak si nasimulovat imei tveho kamarada a prozvanet s nim (bez sim) tuhle linku, zarizeni s promenlivym Imei jde snadno sehnat...

ze by k nemu prijela zasahovka pochybuju a ja osobne bych v pripade krize 112 nevolal, protoze rychlejsi je UDAJNE volat primo [150,5,8]

:K te IMEI proc myslis ze zlodeji vzdy vyndaji hned simku z mobilu?... :

coze? pokud vim tak musi mobil mit novy mobil a simku a pak jej znicit a simku taky, jinak ... pokud nemaji na chytry mobil, co po vymene SIMky si vygeneruje nove imei s validnim souctem a pri zalozeni te stare simky pouzije Imei, ktere bylo generovano s touto simkou.

Takovou chytrou vec jsem nevidel, jeste by to mohlo mast s pripojovanim na NE nejblizsi BTS (ale az patou v poradi) a se zabudovanym tlacitkem PANIC/DESTRUCT a samozrejme zabudovany PhoneCrypt :-D

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

Dost by me zajimalo, za kolik si koupite takovy "dovezeny" telefon, kvuli takovymto problemum? Patrne jen okradete stat o DPH pripadne operatora, ktery telefon zadotoval s podminkou pouziti v jeho siti :-)


no nevim jestli okradu at&t kdyz jsem si zakoupil i phone 4 primo odnich za 550 dollaru :) pri zadosti o jejich odblokovani me odeslali do vedlejší prodejny a kde to banda lolinu rešila pres jb a samožrejmě unlock na muj BB nemaji :) takže jsem se pousmal, okrast stat o daně nevim proč bych měl v čr davat za telefon ktery nový u at&t stal za předplacenou sim takže bez smlouvy 600 dollaru u nas vodafone si dal i cenu 18 000tisic ? že by naší operatori okradali? myslim že maji celkem vetši zisk :D než je cena telefonu tak at mi zadni čast polibi radši si koupim Gevey sim nebo Rebel sim nebo si udelam unlock když bude možný.než přeplatit takovou častku :P

Jumbo

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Jumbo »

Dnes me dosla Gevey, dal jsem za ni 18 USD s postou, (ted slevneno od stejneho prodejce na 11USD) doba dodani cca 15 dni - 8dni nez to poslal a pak 7 dni postou s trackingem. Aktivace na prvni pokus, vse funguje jak ma a dle meho nazoru to ani nestihlo to volane cislo vytocit, takze muzu jen doporucit. Zaplatil bych i za "staly" unlock, ale davat tolik penez neproverene firme se mi nechce, castku bych i prekousl, ale od overeneho zdroje....

mengele

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mengele »

Turista: tak jistě že ATT má ten telefon dotovaný, což jde vidět na tom, kolik stojí na volném trhu neblokovaná verze, že?

Kolik mají naši operátoři zisk, tak to by mě docela zajímalo... Ale to asi nikdo neví a kdo ví, nepustí. Asi to nebude víc jak běžných 20%. Pokud vůbec.

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

mengele píše:Turista: tak jistě že ATT má ten telefon dotovaný, což jde vidět na tom, kolik stojí na volném trhu neblokovaná verze, že?



Jinak dotovany telefon od at&t iphone 4 16g se smlouvou prijde na 200 dolaru kdyz vypovite smlouvu zaplatite pokutu v hodnote 350 dollaru :)
Iphone 4 neblokovany je drahy protože každy vi že nejde tak lechce odemknout.tak proto ostatni nahodily vysokou cenu to i naš vodafone ktery za nej chtěl těch 18 ze začatku ,ted 16500 jinak verzion je na tom uplně stejně s cenami jen bez smlouvy je o cosi dražší jinak at&t musela s cenou dolu když tu za špičkovy neblokovany telefon v usa daš max do 11tisic a to myslim važne.
Jen škoda že jsem o tom obchodě nevěděl dřive hold bych neměl už blokovany iphone4..

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jind »

Tak me jen tak napadlo co k tomu pouzit gsm rusicku ci jine stinidlo signalu? Ono to prece nepotrebuje nic slyset pouze to vytocit :)

A jinak co jsem to tak cetl tak to vola jeste drive nez se sim regne u operatora cili oni nevidi cislo ale imei popr. pozici BTSky pres kterou to volani slo mno a na ktere se potom prida sim ale to uz vidi jenom operator ne oni. Ale dohledat to zpetne na pozadani to urcite jde.

Nepotrebuju to.. je to jenom muj nazor do diskuze :-)
Leap motion

mengele

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mengele »

jind: a co jsem psal o par postu vyse, pokud to mistni cenzori nesmazali? Nekdo nadhodil bez znalosti veci, ze to s rusickou je blbost

Turista: tak vidis, ono blokly je o tom, ze ho pouzijes jen s ATT a das jim vydelat, vis? :-) Proto ta cena je nizka, bez zisku a imho za nebo pod nakupkou toho operatora...

A myslim ze kecas, puvodne u vodafonu totiz stal iP4 15xxx Kc (vim to, protoze jsem ho vloni chtel koupit!), a zdrazili ho nasledne na tech 16277 Kc pokud je mi znamo... VF ho ale ma nejlevnejsi stale, myslim. Kdyztak me oprav.

Nedavno (do brezna) dokonce stal jako dotovany (se zavazkem plneni 2K po dobu 6m) pro IČ u VF jen 8277 a od dubna to krouhli (pry sjednotili ceny, cesky receno VF zhorsili podminky, ostatne jako nyni vsechno u VF) a uz stoji stejne jako pro neicare, tedy 9277 nebo tak nejak (opet s onim zavazkem plneni 2K po dobu 6m)... Ono se zdrazuje hochu a ne zlevnuje, to se velmi pletes... Vedel jsi toto? Tak priste si over fakta, nez neco budes tvrdit, diky.

ZAVER: Prestoze dolar jde dolu, telefon IP4 zdrazuje, sranda, co?

ps: pokud ja se pamatuji, vysokou cenu nahodila Alza nebo Mall? Nevim uz presne. Sice to meli drive jak operatorie, ale o dost drazsi...
---

Jinak mi je prd po tom, ze pachas spravni delikt a neplatis clo a dph a okradas nas stat, a okradas operatora att, ale je to proste fakt, druha vec je, jestli se to vyplati, v prvnim pripade kvuli zaruce 2 roky a ve druhem pripade kvuli odbloku, uz je nejaky trvaly odblok a kolik stoji?

Emulaci typu Gevey SIM nebo XYZ SIM nepocitam, to je cista emulace, ktera muze kdykoliv prestat fungovat.

Turista

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Turista »

prvni cena iphone 4 16g co ja vim a co byla v eshopu byla u vodafone s predplacenou kartou a byla 18tisic cosi a to jsem si 100procent jisty,odblokovani telefonu at je to jakakoliv sim jak ty řikaš emulace ale udrži telefon v provozu což je duležite a furt levnejši než dát 16tisic za telefon (v nejhoršim prodas dalšimu moulovi co si to koupi a bude tu rušit že chce unlock a mužeš pozdeji koupit odemkli v te same cene ) ale to neřešim jinak unlock snad jednou bude možna kdovi kdy :) Rušička gsm signalu asi ne zas nejaka vetši investyce spiš najit nekde misto kde neni gsm signal to bude levnejší a je jich zatim u nas dost ruzne sklipky sklepy atd...


jinak nevim co je VF,IČ noOSOBNE NEOKRADAM at&t u ktere jsem zrusil smlouvu proto mam iphone 4 za 550 dollaru ani stat a dokazes tu koupit za 11 tisic neblokovany telefon jen to musiš hledat ve specializovanych prodejnach a ne u at&t kde jsem to ja videl byla tu v Missuri ve měste springfield wireless Free tam jsem ho videl nu což přiště radši počkam no da se koupit i bazarovka ve wireles wordu ale nevim jestli jsou odemkli ikdYž to
psali

a posledni spam nebo flame muj telefon stal 199 dollaru do teho nepocitej pokutu 350 dollaru za zrušeni smlouvy to znamena že neplatim clo ktere je ve vysi 150 euro asi 200 dolaru tod asi vše jsem 3 roky v usa legalne ma vizum L1 platim jak v usa tak u nas dane tak mi neřikej že nekoho okradám.

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

[HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od haasteren »

Osobne jsem kupoval u vodafone olympie Brno v den uvedeni bez karty za 14890,- s DPH , nechapu kde jsi vzal 18 tis...

Fanuš

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Fanuš »

Mota totiz dohromady hrusky(16Gb verze) a jablka(32Gb verze).

m4x
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: sob zář 12, 2009 10:53 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m4x »

zaujimalo by ma skor ako tychto par zbytocnych kecov vyssie, ktore nikam nevedu ci to funguje aj na 4.3.2 a novom bb po update ?

stretol sa niekto s takym problemom, ze prejde celym postupom, dokonca nahodi siet, ale palicky ukazuje, ze nema signal popri tom napise operatora no chvilu na to ten signal nenaskoci naplno (palicky ukazovatela signalu) a strati operatora a vypise opat ziadna siet ?
iPhone 3GS 16GB [iOS 4 JB] - O2 SK
iPhone 3G 16GB [iOS 4.1 JB] - O2 SK

Jumbo

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Jumbo »

Bezte se hadat nekam jinam, to kolik ktery telefon kde stoji nema nic spolecneho s GEVEY, pak je v tom bordel a clovek nemuze nic najit .....

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od corl »

Zdravim od čtvrtka mam gevey sim..mam ip4 4.2.1 bb 03.10.01 odblokovanej přes greenpoison je z usa AT-T...nejdřív jsem to zkoušel podle videí na youtube,pořád mi to hází sim failture..včera ani nevim jak tak mi signál naskočil na minutu :/ pak to vypadlo a hodilo mi to zase accept...mam simku od vodafone..nevim jestli je to simkou..poradí někdo??
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

AudiS5

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od AudiS5 »

Zdravím,
dnes mi přišla Gevey. Měl jsme FW 4.3.1 JB, nefungovalo to. Někde jsem četl, že pro použití Gevey musí telefon originál FW od Apple, takže jsem udělal restore. Teď však nemám telefon aktivovaný a nevím jak dál. Prosím o radu.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Tiez som to dnes testoval a islo to.Stiahol som si odblokovane a aktivovane ipsw a tel chytil sig do 20 sekund

AudiS5

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od AudiS5 »

Vůbec se mi nezobrazí ta prvotní zpráva, kde se má zvolit "accept" Nevíte co s tím?

Corls

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Corls »

Tak už to mam v pohodě..jen to chtělo jinou kartu,ale ta od vodafonu byla nová a tu co mam teď jsem ostříhal z velký..divný

pascall

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od pascall »

ak niekto ma zaujem mam nejake gevey navyse

Čerma

Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Čerma »

Ahoj, koupil jsem gevey sim, a nechal jsem si v T-MOBILE ušmiknout mou simku pak jsem to obrřihl podle toho jak má být u té simky. Jenže, mi to hned nedalo tu zprávu, vlastně ty pokyny. Tak jsem zkracoval a zkracoval až jsem to poblbl..Koupil jsem si novou simku a vidím že na zadní straně je ta ploška zlatá menší než na té mé staré (ta byla totiž už hodně stará)..Tak bych se chtěl zeptat jesli je to tou simkartou nebo čím..Dík moc.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od rony »

zle strihas simku.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od lukinek »

Gevey SIM je na unlock. Ty ho máš blokovaný?
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Čerma

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Čerma »

Tak už nevím jak to mám ustřihnout, myslíte že mi to někde udělaj? Ano ip mám blokovaný.

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od lukinek »

Budeš ji muset vyměnit. Pokud jsi ji pokazil
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Zecko
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 686
Registrován: pát led 21, 2011 5:22 pm

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Zecko »

neviem asi nie...ale najlepšie je kuknut na youtube..alebo kamoš google..žeby?
- iPhone 3Gs 16gb [iOS 5.1.1 JB]
- iPhone 4s 16gb [iOS 6.1 JB]
- iPhone 5 64gb [iOS 7.1.1 JB]
- iPhone 6 16gb [iOS 8.1.1 JB]
- iPhone 6 64gb [iOS 8.2 nonJB]

Čerma

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Čerma »

Právě jsem se díval všude na to maj to co v T-MOBILE...Tu stříhačku, asi to nechám ustřihnout u operatora a pak jen ten kousek ustřihnu doma..

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Freaders »

klestema je to nejlepsi
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Čerma

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od Čerma »

Ještě jsem se chtěl zeptat, muže to být tím, že mám verzi ios 4.3.1 BB 3.10.01? Udělal jsem to od sud..Nemám tam spíš nahrát nejnovější verzi ios 4.3.2 ? To bych měl BB 4.10.1 že?

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Gevey sim - nejede jak má

Příspěvek od jind »

Myslim ze tam jde nahrat i custom FW bez update BB. Ovsem 100% jisty si nejsem vice najdes v unlock sekci.

Jinak me prekvapuje ze ty klesne v t-mobile nejsou presne. Chtel jsem je take za nejakou dobu pouzit :-/
Leap motion

Shark NX

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Shark NX »

Chlapci vy si snad robite prdel ... Kupujete Gevey za 800, 900Kč ked to mozete mat za 3 tyzdne za 100Kč priamo od dodavatela?
https://www.dealextreme.com/p/turbo-unlock-sim-card-with-sim-card-tray-holder-for-iphone-4-4-1-to-4-2-70710

bradman
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 09, 2010 12:35 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od bradman »

[mod=Barberry.pha]Jestli sis nevsiml tak tady toto neni bazar! jeste jednou tady postnes nejakou nabidku na Gevey sim dostanes BAN[/mod]

cechomor
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 27, 2009 9:55 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cechomor »

Shark NX píše:Chlapci vy si snad robite prdel ... Kupujete Gevey za 800, 900Kč ked to mozete mat za 3 tyzdne za 100Kč priamo od dodavatela?
https://www.dealextreme.com/p/turbo-unlock-sim-card-with-sim-card-tray-holder-for-iphone-4-4-1-to-4-2-70710


tyy jsi si jí od tud kupoval ??? funguje ? ...přesně tuhle jsem si koupil ... ale neni jisté zda funguje ... zda to není nějaký kšunt ... měla by mi přijít cca za 1 týden ... uvidim jestli bude fungovat ... kdyžtak řeknu :)

Filas1
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:54 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Filas1 »

Taky jsem objednal na E-Bay cca za 100kč, uvidím, co mi dorazí.

Shark NX

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Shark NX »

cechomor píše:tyy jsi si jí od tud kupoval ??? funguje ? ...přesně tuhle jsem si koupil ... ale neni jisté zda funguje ... zda to není nějaký kšunt ... měla by mi přijít cca za 1 týden ... uvidim jestli bude fungovat ... kdyžtak řeknu :)

Nie ... Ja mam neblokovany telefon. V kazdom pripade nemyslim si ze by DealExtreme predaval nefunkcnu vec. A keby sa ti nejakou nahodou dostal nefunkcny kusok, poslu ti druhy ... A jak tak pozeram na Reviews, tak funguje.

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od infernus »

Já jsem objednal přes ebay za cca 220,- kč vč. poštovného. Tak taky uvidím co přijde :)
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Odpovědět