[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od dodulo »

on to trosku krkolomne napisal: ma telefon blokovany na CZ operatorov b= v iPhone mu nefunguju SIM karty CZ operatorov, cize rozhodne nema iPhona urceny pre CZ trh, kedze musi pouzivat GeveySIM
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

vasha.t
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 28, 2010 3:46 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od vasha.t »

Ano přesně tak děkuji špatně sem si vyídřil de mě jen oto jestli mam mít zaplí mobilní data atd díky
Zařízení: iPhone 4 16GB
Jailbreak:-4.3.5na 4.3.3
Unlock: ne

LiborPolak
Host
Host
Příspěvky: 92
Registrován: ned srp 07, 2011 3:16 pm

GEVEY SIM

Příspěvek od LiborPolak »

Dobrý den, mam blokovany iPhone 4, s fw modemu 4.11.08, tady na foru jsem četl že kdž mám fw modemu 4.xxx tam mi pomůže gevey karta, je to pravda?? Díky za odpoved

Strýček
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: úte lis 24, 2009 5:26 pm

Re: GEVEY SIM

Příspěvek od Strýček »

Neeee 4.xxx ale 4.10 lze řešit " gevejkou "
4.11 řešit nejde aspoň zatím ( pokud vím )
* servis mobilních telefonů Teplice *

koppy
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: sob zář 26, 2009 2:34 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od koppy »

Zdravim, Iphone 4, iOS5, bb2.10.04 - GEVEY. Vsechny operatory jsem rozchodil krome T-Mobile (origos micro sim) mate nekdo radu jak zprovoznit T-Mobil? dik

Spekulant
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte čer 22, 2010 9:16 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Spekulant »

Zdravím, tak jsem si s velkou slávou koupil Iphone 4, blokovaný s funkční gevey sim (i mě to chvíli jeloto nejstarší verzí řekl bych. Tak protože v hraní s iphonem nejsem uplný začátečník, tak jsem si tam hodil CustomFW 5.0 abych si nepodělal BB. To vyšlo v pohodě mám stále 4.10.01 po předchozím majiteli. A teď začínají problémy.
Po asi hodince se mi to podařilo nahodit. Pak jsem ale přes cydii potřeboval rebootnout a už se mi to nahodit nepovedlo.

Postupy jsem zkoušel různé:

1)Vypnutej IP zapnout s vloženym Gevey a nechat pracovat. To vyskočí chybové hlášky(Chybí SIM, Neplatný SIM v tomto pořadí), ale ne welcome screen.
2) Vyp/zap airplane mode, zase vyskočí chybové hlášky, stejné.
3) Vyp/zap air chybové hlášky a objeví se hledání, naskočí welcome screen, dám accept. A než stihnu zavolat (občas to stihnu) tak mi naskočí chybí SIM a to už mám vyzkoušený, že je v háji. Zkoušel jsem taky místo volání hned airplane, ale hláška o není SIM naskočí stejně.
Prostě pokud dám accept, pokaždě skončím s není SIM.

Stalo se to někomu taky? Nebo myslíte že gevey mi nějak odešla?

Díky za jakoukoli radu... :)

EDIT: Tak mi to zase naskočilo mrcha jedna, dala mi ale zabrat. Pokud to někomu nepůjde, tak doporučuji opravdu zkoušet a zkoušet. Pro ty kdo budou mít stejný problém jako já, napište a pokusím se poradit co budu umět...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Doporučuji při neúspěšném odblokování iPhone Gevey kartou, vypnout data a 3G a být na místě kde je silný signál. Další chyba co se stává je že po časté manipulaci s Gevey je přeruší spoj na druhém kontaktu z horní strany čipu, tady pomůže sundat čip překontrolovat měřákem všechny spoje a popřípadě přepájet toto je dost častá chyba u Gevey která se vůbec nechytá.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

doplňuji že přerušení nastává i na prvním kontaktu nad označenou šipkou.
Naposledy upravil(a) Tony1 dne pon lis 21, 2011 11:50 pm, celkem upraveno 1 x.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

pytr

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od pytr »

Nevite jestli jde s Gevey SIM a micro sim adapterem odemknout iPhone 3GS s BB 05.16.05? Případně není tu někdo s Brna kdo by byl ochoten to vyzkoušet? Určitě bych se odvděčil.

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

koppy píše:Zdravim, Iphone 4, iOS5, bb2.10.04 - GEVEY. Vsechny operatory jsem rozchodil krome T-Mobile (origos micro sim) mate nekdo radu jak zprovoznit T-Mobil? dik


Co to znamená, že jsi T-Mobile nerozchodil? Chovalo se to jinak, než u SIMek jiných operátorů? Moje Gevey karta mi také s T-Mobilem dělá problémy (zatímco O2 fungoval dobře), ihned po spuštění telefonu SIM Failure, ale přišel jsem na to, jak iPhone přivést do funkčního stavu. Pokud bys měl podobný problém, mohu se o tom rozepsat.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@zvonicek zkus se o tom rozepsat Gevay a nefunkční T-Mobile mě zajímá a myslím že nejenom mě :-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

kruspe

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kruspe »

Ios 5.0 gevey sim "without any operation" - funguje jenom manuálně, pouze jednou se mi stalo, že to naběhlo automaticky samo jak má (asi náhoda), ale jak jsem zkusil zapnout internet tak to lehlo :-D jinak manuálně to chodí dobře .. mám vodafone.

hunterSK

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od hunterSK »

Zdravím, chcel by som sa spýtať, ktorú z tých všetkých druhov gevey SIM si vybrať?
Chcel by som nejaké zhrnutie od niekoho kto sa od toho vyzná,že aký je rozdiel v jednotlivých modeloch?
Mal by som záujem o gevey SUPREME,je pravda,že stačí zavolať 112 len raz a potom to robí automaticky alebo po každom vypnutí telefónu to musím spraviť znova (to potom nie je žiadny rozdiel oproti normálnej gevey?)?

Ďakujem veľmi pekne za ochotu
PS: Keď chcem iOS5,tak stačí neupdatnúť BB a malo by to fungovať hej?

filipkar

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od filipkar »

Tak vcera jsem nahral do ip4 5.0.1 ale zachoval jsem 4.10.01 baseband vlozil gevey ultra dal accept,vytocil 112 a hned mi naskocil t mobile cz !!! Bez letoveho rezimu ... Jenze po prvnim hovoru to cele spadne a napise mi to chybi sim ...Mate nekdo stejnou zkusenost popripade nevite jak to vyresit?

bagoun
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 24, 2010 1:24 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od bagoun »

Ahoj,
mám Iphone 4 s BB 2.10.04 na sw 5.01 jailbreak pomocí pwnage tool....
Na 4.XX softu mi po vždy po X pokusech (cca 10-15) valila gevey sim obyč jakžtakž(trochu slabší signál a nefungují datovky - edge, 3G) Teď po updatu pomocí pwnage na 5.01 to funguje zhruba stejně...jen signál mi ukazuje pořád jednu čárku, ale dovolám se jakžtakž vpoho stejně jako předtím...
Chtěl jsem se zeptat, jestli někomu funguje postup s gevey ultra na automatické nahození signálu popřípadě, kde jste ji koupili....
Váhám jestli zkusit např. http://www.elektroworld-elektro-electro ... 9814g.html s možností vrácení do 14 dní nebo radši např. aplenberry....nebo něco jiného?
Jde mi hlavně o to, aby šlapaly ty datovky...automatické nahození by byl už jen bonus...
Taky mě napadlo, jeslti to nemůže být tím, že už mám celkem starší T-mobile simku(vlastnoručně ořezanou)...
Dík moc za vaše názory
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Dajlr »

Zapni si datový roaming a pojede... taky jsem to řešil.
Popř potom vypni a zapni mobilni net a 3G.
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Problém je v tom, že pokud máš v neoriginální Gevey, tak je možné skoro všechno. Normálně by stará T-Mobile SIM karta problém být neměla (používal jsem asi 6 let starou i úplně novou a rozdíl nebyl žádný), ale kdo ví, pokud chceš, můžeš si zkusit nechat zdarma poslat novou T-Mobile Twist SMS a vyzkoušet to na ní.

Mám Gevey Ultra, avšak neoriginální z eBaye, takže nemohu podat podrobnosti o funkčnosti originální verze, ta moje je značně problematická.

Těžko říct, co bych ti doporučil, pokud se jedná o seriózní e-shop a nebude dělat při vrácení problémy, tak je možná lepší zkusit to, na druhou stratu z applenberry máš funkčnost (snad?) zaručenu..

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Dajlr »

Je možné nějak zjistit na kterého operátora mám (ne)bloknutý iphone (u koho byl koupenej)?
Dle IMEI, SN atd.. ?
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

bagoun
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 24, 2010 1:24 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od bagoun »

Dajlr píše:Zapni si datový roaming a pojede... taky jsem to řešil.
Popř potom vypni a zapni mobilni net a 3G.


Ne to nepomáhá...zkoušel jsem to, vypínal jsem a zapínal různě kombinoval, občas to nachvíli naskočilo, ale vždycky pak hrozně spadl signál operátora...jednou mi dokonce úplně vyhodila gevey a musel jsem restartovat tel a celý "gevey proces" absolvovat znovu...

zvonicek píše:Problém je v tom, že pokud máš v neoriginální Gevey, tak je možné skoro všechno. Normálně by stará T-Mobile SIM karta problém být neměla (používal jsem asi 6 let starou i úplně novou a rozdíl nebyl žádný), ale kdo ví, pokud chceš, můžeš si zkusit nechat zdarma poslat novou T-Mobile Twist SMS a vyzkoušet to na ní.

Mám Gevey Ultra, avšak neoriginální z eBaye, takže nemohu podat podrobnosti o funkčnosti originální verze, ta moje je značně problematická.

Těžko říct, co bych ti doporučil, pokud se jedná o seriózní e-shop a nebude dělat při vrácení problémy, tak je možná lepší zkusit to, na druhou stratu z applenberry máš funkčnost (snad?) zaručenu..


Ale ani nevím co to je za gevey....byla někde z ebaye za pár dolarů...pak jsem ještě opět na ebayi koupil gevey supreme pro plus, opět za pár babek a ta nešla vůbec...Takže je to asi jak říkáš

Proto se ptám po nějaké "originální" verzi:)
Asi to zkusím tady v ČR je to za 8K, ale když půjdou datovky a proces bude automatický tak jsem ochoten to podstoupit...

Díky za rady;)
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Tak potom napiš, jak to bude fungovat :)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

K funkčnosti datových přenosů funguje po zapnutí, vypnout a zapnout Datový roaming i přesto, že byl zapnutý. Pokles signálu následuje po zapnutí 3G. Doporučuji taky prodejce co nabízí vrácení v případě nefunkčnosti. Z Ebay mi třeba Gevey Supreme žlutý obal, nefungovala vůbec a to jsem jich zkusil několik :-)).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

bagoun
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: ned říj 24, 2010 1:24 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od bagoun »

Automatický mód s gevey ultra na ios 5.01
http://forums.macrumors.com/showthread. ... ight=gevey
Spoustě lidí to evidentně funguje...mně zatím ne:(

edit: no nakonec signál naskočil, ale automatický mód ani prd...datovky mi taky pořád nejdou, možná je to tím, že to chce čistý JB...už jsem tam měl kdejaký mód a chce to tam hodit asi načisto...nemám teď u sebe origo ATT simku, abych to po JB pomocí PwnageTool zase aktivoval a rozchodil..budu muset zkusit později..

A podle všeho jsem teda vyhodil 800 plus 140 kč poštovného za fake....:( asi jim to pošlu zpět a koupím něco z ebaye nebo origo z applenberry...a pořád to vyjde levněji.

Podle odkazu, který jsem dal výše by měla úprava furiousmodů 1.01, 1.02 fungovat na fake ultras a 1.1.1 na origo z applenberry, potvrdilo to spousta lidí na fóru...

Stačí nainstalovat repo: http://cydia.myrepospace.com/keyoke/ a vybrat verzi co pro vás bude fungovat...

Snad to někomu pomůže...
iPhone 4s 64GB black iOS 7.1.2
iPad mini black, 64GB + cellular iOS 7.1.2
iPad mini retina space grey, 32GB + cellular iOS 8.0
Macbook Air 11", i5, 128GB SSD, 8 GB RAM
Hackitnosh custom build (2012), i5-2500k, Radeon HD 6870 1GB, 16GB ram, 120GB SSD, 1TB 7200HDD Seagate
, ML 10.8.3

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Dajlr »

Zdar, zkoušel jste někdo s geveykou roaming ? Jestli se chytne roamingova sit v zahraničí... ?
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Ahoj, v roamingu to jde naprosto bez problémů. Není třeba vypínání ani jakékoliv jiné akce - telefon se sám přihlásí do sítě, telefonování i SMS fungují. Jen data jsem zde nezkoušel, ale předpokládám, že ani zde nebude problém.

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

jen chci dodat info ze kdo ma normalni GEVEY tak si kupte Ultrasn0wCN posl verze 1.6-b5 funguje bravurne trva to sice chvilku nez to nabehne ale nemusel sem nic vytacet a vse funguje jak ma:) super vec

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Připojím zkušenosti s používáním Gevey SIM na iOS 5.0.1. Vše funguje naprosto bez problémů - stejně jako na 4.3.1. Jediný rozdíl je v tom, že po kliknutí na Accept nenaskočí jedna čárka, ale na statusbaru zůstává No Service. Vytočím ale 112 a zapnu Airplane, jako dříve, a vše proběhne v pořádku. Pokud se vám tedy toto stane, tak nepropadejte panice :-)

filipkar

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od filipkar »

A instaloval jsi neco s cydie a jakou pouzivas gevey sim kartu popripade jaky mas bb ? Me to totiz po prvnim hovoru spadne na 5.0.1 bb 4.10.1

dongkong

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od dongkong »

Gevey funguje? Paráda, můžu napsat kamarádovi at' rovnou objedná! =)

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

filipkar: zkoušel jsem to na obyčejné Gevey (ne ULTRA), z Cydie jsem nic neinstaloval, BB mám 04.10.01 . Ve tvém případě bych vyzkoušel jinou, pokud možno originální, Gevey. Poté to musí bez problémů fungovat.

Coolman
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv zář 11, 2008 4:37 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Coolman »

Taky přidám své zkušenosti.

Mám iPhone4 BB 03.10.01, iOS 5.0.1.

Simkarty mám O2 i T-Mobile (obě z výroby micro sim).
Mám gevey pro i gevey ultra z dealextreme.com (takže obojí imitace originální gevey).

Gevey pro mi funguje jen na O2 a Gevey ultra jen na T-Mobile.

S gevey pro se mi podaří takřka vždy O2 rozchodit na první pokus, u T-mobilu s gevey ultra je úspěšnost asi poloviční.

U obou gevey musím použít jiný postup. U obou operátorů mi fungují data (i 3g), vše v pohodě i v zahraničí.

kenzam

iOS 4.3.5, firmware 04.11.08 gevey unlock?

Příspěvek od kenzam »

Cau

mam tethered jailbreak na iphone 4 (16gb) a gevey sim kartu. Zajimalo by me jestli vysel nejaky upgrade a pomoci gevey karty muzu iphone konecne odblokovat...

iOS 4.3.5
firmware 04.11.08

diiky

Sloučeno do tématu o gevey SIM kartě, netřeba zakládat nové téma. MG

hody586
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: pon srp 29, 2011 10:59 pm

Re: iOS 4.3.5, firmware 04.11.08 gevey unlock?

Příspěvek od hody586 »

Necituj poslední příspěvek, přečti si pravidla fóra, lpíme tady na nich. MG

Toto by mě taky zajímalo. Mám 4.1 bb 02.10.04 s funkcni Gevey (normální) a mam bobka udělat update. Pujde to pořád, když zachovám bb a updatnu jen iOS? děkuji

JamesScott
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned led 30, 2011 1:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od JamesScott »

Funguje vam někomu tethering?
Mam o2 a normální gevey a ne a ne to rozchodit :(
iPhone 4 iOS 5.0.1 Jailbreak

marekz

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od marekz »

Dobrý den, Chtěl bych vás poprosit o radu mám iphon 4 blokovaný ze zahraničí na O2,chtěl bych ho odblokovat na české O2 koupil jsem tuto Gevey sim kartu http://www.mobilhelp.cz/prislusenstvi-iphone/25-odblokovaci-odemykaci-sim-karta-gevey-pro-apple-iphone-4.html ale mám problém když telefon vypnu a vsunu sim zapnu ho tak se mi telefon normálné načte bez problémů akorád se mi na obrazovce zobrazí jenom to accept a cancel bez toho návodu na to odemčení jak tam má byt v angličtině a když zmáčknu na to accept tak se telefon neodblokuje a také nemám přístup ani do menu kde je chyba?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@ marekz
- prve ho musíš aktivovat a to buď originál sim operátora na který je blokovaný, a nebo nahrát aktivovaný CFW iOS se zachováním BB do 4.10.1.
- následně vlož sim s Gevey kartou a proveď popsané úkony.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

marekz

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od marekz »

bude k té aktivaci stačit simkarta od českého O2?Kde tady najdu prosím vás návod na to nahrání aktivovaného iOS CFW?

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Silvinkoo »

Dobry vecer.
Chcem sa spytat. Mam doma iphone 4 ktory je blokovany na nemecky tmobile. Mam gevey sim, ktora funguje s mojou sk orange micro sim. Problem je ten ze telefon nie je pre mna ald pre kamarata ktory ma svk tmobile.Dneska ked sme skusali tam dat jeho micro sim tak telefon ju spolu s gevey nechce prijat.Hned ako sa telefon zapne tak iphone napise ziadna sim.Jeho microsim v druhom telefone funguje a uz je aktivovana.Chcem sa preto spytat ci niekto mal problem so svk tmobile microsim.Opakujem ze moja orange sim funguje.
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@Silvinkoo předpokládám že sim T-Mobile je odstřižená z velké sim, pokud jo tak jde o starou sim takzvanou 2G a pokud používáte Gevey z novější výroby to je Pro, Supreme, atd. tak to nepůjde. Je třeba v tomto případu sim v T-Mobile vyměnit za originální mikroSIM. A nebo použít Gevey z první produkce, prostě tu obyčejnou v červeném sáčku.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@marekz česká sim O2 nestačí k aktivaci, aktivace proběhne jen pomocí originální sim na kterou je iPhone blokován. Zde je odkaz na CFW a postup viewtopic.php?f=128&t=42663
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

marekz

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od marekz »

tak to zkouším aktivovat podle toho návodu ale itunes mi hlásí chybu č.3194 (iphone nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba) zkouším to s tou verzí iOS 4.3.3 pro iPhone 4 - s hacktivací, tzn. pro blokované iPhone co teď ?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

No pokud tam chceš dát starší iOS než 5.1 tak je k tomu třeba aby jsi měl zálohu SHSH hledej zde na fóru je toho tu spousta.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět