[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@aschi tak první otázce je odpověď ano, iPhone musíš aktivovat svou kartou a následně po každém restore znovu aktivovat původní sim kartou na kterou je blokován.
K druhé otázce je dodám že Gevey sim z dealextreme dle několika informací fungují.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od aschi »

ok dakujem Tony

petrdecker

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od petrdecker »

Tak mi vcera prisla Gevey Ultra, original z applenberry. Mam O2. Se starou kartou (velky cip) jsem to vubec nerozebehl. Dnes vymena karty v O2 za micro s mensim cipem. Automaticky mod ani omylem. Zkusil jsem manualni s volanim na 112 a s tim jsem to rozbehl. Ale radsi bych ten automaticky, tim spis ze jsem kvuli tomu porizoval Ultra.
Chodi nekomu automaticky mod s O2? A jeste dotaz, da se volat 911 misto 112, nebo s tim to nefunguje?
-----------------------------------------------------------------------------------
iPhone 4 32GB (ATT), fw 4.3.3, BB 04.10.01, Telefonika O2

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Merfi »

Pri Gevey ide aj 911 aj 112.Automaticky mod urcite toci 112,manualne podla mna mozes kludne 911.
Co sa tyka automatickeho odb.,tak mne osobne nesla ani jedna a mal som na skusku 2ks.Prva bola Rebelka a druha Ultra a testoval som to s 6 kartami,takze ak to skutocne niekomu funguje,tak nech je rad a ak by to niekto kupoval za drahsie peniaze ako bezne Gevey,tak je to zbytocne plytvanie

petrdecker

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od petrdecker »

Predpokladam, ze v CZ se cislo 911 nikam nedovola, takze pokud by to stacilo k aktivaci Gevey, tak bych radsi pouzival to. Co se tyka automatickeho modu, tak jsem se docetl na zahranicnich forech, ze jsou problemy s aktualizovanou verzi furiousmod (1.1.0) a houfne se vsichni vraceji na verzi 1.0.2. ale ani s tou jsem to neuchodil.
-----------------------------------------------------------------------------------
iPhone 4 32GB (ATT), fw 4.3.3, BB 04.10.01, Telefonika O2

Claric

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Claric »

Obrázek
Dalsia skusenost ....objednal som si tuto Gevey Sim Pro ...dnes prišla funguje parádne ...proces aktivacie staci urobit raz a potom aj ked rebootujete alebo co tak signal naskoci sam ...

bamty

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od bamty »

Ahoj Lidi mam iphona 4 vs.4.3.3 použivam gevey kartu tu přes 112 na t-mobile a jsou to muka po každem vypnutí mi trva zapnout telefon ta 3h až se to povede ale je to hrozny skoušel jsem vžechny navody ktere jsen tu na foru našel a nic chci se zeptat zda existuje nake řežení třeba neco jinaho než gevey je to hrozna otrava zapinat tel 4 hodiny.

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od corl »

Není jiná možnost, nejspíš obědnej jinou gevey :) unlock už je zapomenut.
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Zdravím,

mám Gevey už delší dobu a mám jen dva malé problémy:

1) Když se chci připojit na EDGE, tak to hapruje a moc (většinou vůbec) se tomu nechce, po zapnutí 3G běží normálně. Netuší někdo?

2) Nevím, jak mám s FW 4.1 aktivovat funkci osobního hotspotu, poradíte?

Díky
Apple, co je to...?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Metalgirl »

To první nevím.
To druhé, osobní hotspot je až od verze iOS 4.3, proto ti to nejde.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

koldaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 146
Registrován: stř dub 02, 2008 3:25 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od koldaci »

PLS nemáte někdo zkušenosti, jakou Gevey použít pro SIM s velkým čipem Vodafone??Mám Gevey Pro a ta perfektně funguje na malé čipy od t-mobile,ale nebre větší O2 nebo VF??Objednal jsem Supreme,tak uvidím..:-)
iPhone 5s 64Gb Silver/Gold fw iOS 7.0.4
iPhone 5 32Gb White fw iOS 7.0.4
iPad Air 128Gb3G Black fw iOS 7.0.4
MacBook black 2,4 Mhz 4 GB RAM 500GB HDD OSX Lion 10.7.
Pokud něco nevíš zkus nejdřív hledat tady[/size]

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

Zkousel jste nekdo iOS 4.3.5 jestli na nem Gevey SIM funguje? Myslim ale uplne tu prvni Gevey ktera tehdy vysla, na iOS 4.2.1 naskoci pokazdy napoprve bez problemu i s vytacenim 911. Budu si kupovat iPad 2 a potreboval bych dat do iPhonu novejsi fw, abych zprovoznil osobni hotspot, ale mam strach, abych si nadobro nezablokoval telefon s tim novym iOS. Sit mam O2. Popripade je mozne treba nahrat trosku starsi fw, kdyby to na tomhle novem uz neslo?
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

@Speed tak k tvé první otázce je následný postup po zapnutí EDGE najet do Nastavení-Obecné-Síť a tam máš Datový roaming a i přesto že ho máš zapnutý, tak ho znovu vypni a zapni a net začne fungovat.

@m1ro funkce Gevey SIM je závislá na verzi BB tak že pokud aktualizuješ iOS na 4.3.5 a zachováš 2.10.04 BB tak ti stará Gevey bude fungovat bez problémů.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Cool Art

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Cool Art »

Tak ja osobne som skusal Gevey Ultra (udajne podla gevey.com neoriginalnu kartu, na obale som mal vzadu nalepku Cydia Source: http://www.x3goove.com), na iPhone 4 s BB 4.10.01 na dvoch roznych FW. Original 4.3.5 s JB a Custom 4.3.3 tiez JB. S novou 3G MicroSim od Orange SK.

original FW 4.3.5, JB cez redsn0w_win_0.9.8b4:
Automaticky mod sa nerozbehol vobec. Skusal som naistalovat FuriousMod zo zdrojov http://www.x3goove.com (verzia 1.0.1 - snad sa dobre pamatam), http://furiousmod.com/cydia (verzia 1.1.0), http://cydia.furiousmod.com a neslo.
Kedze nesiel automaticky mod, tak som skusil manualny, ktory sa mi taktiez nerozbehol, kvoli nestabilite gevey karty. Vkuse vyskakovali randomne chybove hlasky o simke. Skusal som viacero sposobov avsak vzdy som zlyhal +- na tom istom a teda:
1. Po vlozeni Gevey a zapnuti mobilu vyskocila cierna obrazovka, ktora sa pytala, ci akceptovat automaticky mod a v pripade ak nie, ako postupovat v manualnom. Vid obrazok nizsie. Dal som Cancel
Obrázek
2. Isiel dom do Settings/Phone/Sim Applications/Instruction
3. Vyskocila dalsia cierna obrazovka, na ktorej stalo vid obrazok nizsie... Dal som Accpet
Obrázek
4. Po tretom kroku sa mi velmi casto stavalo, ze vyskocila hlaska "No SIM card instaled" a tym cely proces zlyhal. Obcas sa stalo, ze ta hlaska nevyskocila, tak som pockal na 1 palicku. Nasledne som pockal 15 sekund a vytocil 911/112 a hned pri vytacani vyhodilo "No SIM card instaled".
Skusal som aj vo fore vyssie spomenuty navod, ze po vyhodeni "No SIM card instaled" prekliknut airplane mod (vyskocilo "No SIM card instaled", za tym "SIM failure") a po nabehnuti jednej palicky signalu zavolat na 911. Hovor nezlyhal, rychlo som ho zrusil a zapol airplanemod, cakal tak 30 sekund, kedy vyskocila hlaska "No SIM card instaled", za tym "SIM failure" (ta druha hlaska uz podla spravnosti naskakovat nemala, takze uz tu som vedel, ze je zle). Vypol som airplane mod a naskocila hlaska "SIM failure", za tym "No SIM card instaled" a zas "SIM failure". V lavo hore iP4 zostal napis Invalid SIM a tym to haslo.

custom FW 4.3.3 - pri ktorom vsak mam problem, ze po odpojeni iP4 od PC, nabehne iP4 do +- dvoch minut do DFU modu a hoci ho nasledne zapnem cez redsn0w_win_0.9.8b4 "Just boot tethered right now", tak mi nefunguje diplay. Podla iTunes iPhone bezi ale display je cierny a nereaguje na dotyk. Zvratenie tohto stavu jedine pomocou restore na 4.3.5. Ale k veci:
Automaticky mod som skusil len raz a nenabehol mi. Tak som teda presiel na manualny. Uz pri prvom porovnani s funkcnostou na 4.3.5 som videl stabilitu a teda, ze som mal na vsetko vela casu, nevyskakovali vkuse hlasky "No SIM card instaled" a "SIM failure".
Postup:
1. Pridal som si source http://furiousmod.com/cydia.
2. Nainstaloval som FuriousMod (verzia 1.1.0).
3. Vypol iP4 a nasledne nabehol do DFU (vid moja vyssie popisovana chyba iP4)
4. Vlozil som Gevey Ultra spolu s mojou 3G MicroSim od Orange SK.
5. Zapol som iP4 pomocou redsn0w_win_0.9.8b4 "Just boot tethered right now". Pocas tohto procesu su 2 rebooty. Prvy reboot presiel sam avsak iP4 bol pri druhom vypnuty a proces v redsn0w_win_0.9.8b4 cakal, tak som klikol potlacil power tlacitko a zacal druhy reboot s tym, ze sa iP4 zaplo.
6. Odomkol som zariadenie a cakal asi 20 sekund.
7. Vyskocila mi hlaska, vid obrazok nizsie a dal som Cancel.
Obrázek
8. Isiel dom do Settings/Phone/Sim Applications/Instruction
9. Vyskocila hlaska, vid obrazok nizsie a dal som Accept.
Obrázek
10. V Settings som sa vratil spat do uvodu, aby som videl zapinanie/vypinanie airplane modu.
11. Nevyskocila ziadna hlaska mobilu ohladom zlyhania karty atd, ako tomu bolo pri FW 4.3.5, len som cakal na nabehnutie jednej palicky, ktora nabehla tak do 3 sekund.
12. Ked nabehla 1 palicka, pockal som 15 sekund a nasledne som zavolal na 112, pockal 2 sekundy, rychlo polozil, stisol home button/settings/airplane mod
13. Asi za 20 sekund vyskocila hlaska "No SIM card instaled", ktoru som odklikol a hned som vypol airplane mod.
14. Asi za 5 sekund naskocila hlaska "SIM failure", ktoru som tiez odklikol a pockal tak 10 sekund a nabehol mi signal.
15. Hned mi prisla SMSka o zmeskanych hovoroch, vedel som volat. Nic ine som neskusal, pretoze som nemal moc casu.

Neviete nahodou niekto, ako by sa dala Gevey Ultra rozchodit na 4.3.5, respektive, kde som mohol robit chybu?
Alebo OT: odpoved poprosim do sukromnej spravy, ako zabranim iP4 pri Custom FW 4.3.3, aby po odpojeni od PC nabehol po +- 2 min do DFU modu?

Vopred Dik

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od zvonicek »

Funkčnost Gevey by neměla být ovlivněna verzí iOS, je závislá na verzi basebandu (nejnovější BB, distribuovaný v iOS 5 beta ji již nepodporuje). Při 4.3.5 by ale měla Gevey SIM fungovat, tvrdí to i oficiální prodejce applenberry.com. Z vlastní zkušenosti vím, že na různých SIM funguje Gevey různě. Doporučuji ji zkusit na jiné SIM, pokud máš k dispozici (doporučuji např. bezplatné SIM karty od O2 /www.simzdarma.cz/, které mi s Gevey fungují).

Taky můžeš zkusit vyvolat Gevey dialog manuálně přes Nastavení - Telefon - Sim aplikace - vybereš jazyk welcome dialogu

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

Jeka: nemas nahodou na SIMce nastaven PIN kod? Mne to neslo kvuli tomu, tak jsem ho v jinem telefonu vypnul a pak mi ta uvitaci obrazovka naskocila v pohode.

Tony1: pises, ze pokud zachovam pri aktualizaci iOS baseband 2.10.04. To znamena, ze jej musim zachovat nejakym specialnim zpusobem, nebo proste pri instalaci tohoto fw musi naskocit pouze a jen 2.10.04?
Ja chapu ze to zalezi na verzi BB, ale prave proto ze jsem tady nekde, mozna i v tomhle vlaknu cetl, ze po aktualizaci na novejsi fw a tudiz i na novejsi BB by to melo byt funkcni, tak ze to nefungovalo. Ale asi je to hloupost a mam z toho obavy zbytecne no. SHSH u mne nepripada v uvahu, protoze JB fakt nechci, takze proto mam trochu strach. Takze jen pro svuj klid, mate nekdo odblokovany iPhone 4 s iOS 4.3.5 pomoci prvni Gevey (operator O2)? :)
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

remedee

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od remedee »

Po dvou denním boji se mi podařilo zprovoznit muj americkej iPhone 4 s FW 4.3.5, udelat tam tethered jailbreak a to vsechno s GEVEY (Mam Vodafone)
:)

smejky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: pon srp 25, 2008 11:11 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od smejky »

podarilo se nekomu na iPhone 4 iOS 4.3.5. rozbehat s gevey 3G a data? FuriousMod mi nejede, pouze manual a to vzdy az tak na 10 pokusu ale bez 3G.
iPhone 5S 64GB, fw 8.1
iPad air 3G 32GB, fw 8.1
iPad Mini Retina 3G 32GB, fw 7.2.1 JB
MacBook Pro 13"

josephko3
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 04, 2008 10:03 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od josephko3 »

Ja mám opačný problém mne idu data dovolaju sa mi ale ja neviem volat iba 112.
josephko3

Ladjes
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 25, 2008 5:08 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Ladjes »

Také mohu pouze přijímat hovory, přijímat a odesílat SMS, data mi nefungují. Měl někdo stejný problém, nejlépe vyřešený?

viki76praha
Host
Host
Příspěvky: 64
Registrován: pát bře 04, 2011 10:43 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od viki76praha »

funguje nekomu s os 5?

dongkong

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od dongkong »

Ježiši jseš slepej? Do původního topicu ti píšu ŽE NE! Provede se update bb a na ten gevey fungovat nebude!

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od jackherrer »

udelej si cfw bez updatu basebandu a nevidim duvod proc by to nemelo jit.

dongkong: uklidni se.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

matobp
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát bře 19, 2010 10:38 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od matobp »

mne ide cez gevey ip4-jb,fw4.3.5,bb4.10...
iphone4-4.2.1 JB

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

samozrejme ze GEVEY jde.. na 4.10.01 BB pojede GEVEY porad.. nanovejsim uz ne dokud to zase nejak neobejdou

hody586
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: pon srp 29, 2011 10:59 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od hody586 »

Čaute,
jsem tu nový a mám blokovaný iP4 verze 4.1 bb 02.10.04
Koupil jsem si Gevey sim PRO (podle všeho padělek) nešla, proto jsem zakoupil novou original Gevey PRO a nešla. Z úplné zoufalosti jsem vložil původní (padělek) do iphonu a ani nevim jak nejak to naskočilo. Používal jsem iP bez problémů to bezmála 3 měsíce a teď se mi sekl iP a prostě nic jinyho nešlo než reset. Od teď mi to nechce zaboha naběhnout. Zkouším kombinovat Geveyky jako jsem to dělal poprvé, ale vubec nic. Pořád to samé dokola(neukazuje se Zpráva s ,,Accept" a když se ukáže tak az po čase, jakmile dám accept pokračuji podle postupu a nic.
Prosím o radu jak tento problém vyřešit. Nebo jestli nebude lepší udělat upgrade iOS na 4.3.5 {(nebude problém v bb?)jsem uplný nováček, co se týče všech těch verzí a to s tím spojeného} a zakoupit Gevey sim Ultra. A jestli ano, ocenil bych i odkaz s Gevey Ultra, kde je originalita zaručena.
Děkuji mnohokrát :-)

Stochlas
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 24, 2010 4:09 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Stochlas »

Zdravím..
Omlouvám se jeslti to zde už někde bylo ale mám takový problém.
Kamarád si koupil iP4 v americe a tu ho používal na O2kartě 3G s pomocí Gevey Pro. Vše mu fungovalo a funguje doteď. Já používám ale SIM od t-mobilu 3G a všechno mi v pořádku fungovalo rozběhnul jsme ho pomocí přísúěvku tuším zdendy25 na předchozí straně a fungovalo to až do včerejška. Najednou mi telefon vychodil hlášku chybná SIM nebo něco v tom smyslu. Tak jsem si myslel, že to zase rozběhnu, ale po několika zkouškách to nevyhodí hlášku "no SIM card installed" jinak mi všechno jde jen se mi prostě na konci nezobrazí tato hláška. Tak jsem si myslel, že mám vadnou SIM, tak jsem šel zase do T-mobilu, kde mi jí opět vyměnili, ale i s tou novou SIM kartou mi nevyskočí hláška "no SIM card installed". Prosím poraďte co s tím mám udělat děkuji.

mám FF 4.3.5 no jailbreak BB 4.10.01

mefistos

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od mefistos »

zkouset zkouset dokud to nenajede... s timhle HW se bohuzel moc radit neda.. me to taky obcas nejde tak bud simku vystrcim a zandam kdyz telefon bezi nebo to vypnu az apnu a proste to bud naskoci nebo ne

vasha.t
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 28, 2010 3:46 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od vasha.t »

cau lidi možná ste to už řešili ale já sem bud slepej nebo sem t nepochopil PROSÍM o radu koupil sem IP 4 ten týpek ten ip má z USA mátam JB 4.3.3(8J2)
04.10.01 jedná se mě oto že tam mam gevey sim a nejde mě vubec načíst furt píše neni naistalována simkarta on tam měl vodafon a prej muto šlo ale já mam o2 a nic díky za radu
Zařízení: iPhone 4 16GB
Jailbreak:-4.3.5na 4.3.3
Unlock: ne

vasha.t
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 28, 2010 3:46 pm

Prosím o radu s Iphone 4 dovoz

Příspěvek od vasha.t »

cau lidi možná ste to už řešili ale já sem bud slepej nebo sem t nepochopil PROSÍM o radu koupil sem IP 4 ten týpek ten ip má z USA mátam JB 4.3.5(8L1)
04.10.01 jedná se mě oto že tam mam gevey sim a nejde mě vubec načíst furt píše neni naistalována simkarta on tam měl vodafon a prej muto šlo ale já mam o2 a nic díky za radu a sorry jestli to tu už někde je díky
Zařízení: iPhone 4 16GB
Jailbreak:-4.3.5na 4.3.3
Unlock: ne

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosím o radu s Iphone 4 dovoz

Příspěvek od ls8 »

Chceš radu? Nekupuj ho. Fakt to myslím dobře a ne jako rejpání.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

vasha.t
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 28, 2010 3:46 pm

Re: Prosím o radu s Iphone 4 dovoz

Příspěvek od vasha.t »

Ne já toberu ale je už pozde tak bych to aspon nějak chtěl vyřešit nemáš nějakou radu ?? prosím jinak dík za odpověd
Zařízení: iPhone 4 16GB
Jailbreak:-4.3.5na 4.3.3
Unlock: ne

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosím o radu s Iphone 4 dovoz

Příspěvek od ls8 »

Aktivovat přes redsn0w a pak zkusit s Gevey chytit signál. A máme tu o Gevey celé vlákno. Sloučeno.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

kupidoCZ

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kupidoCZ »

Ahoj,
Jenom bych se chtěl podělit o mé zkušenosti s Gevey SIM. Mám iPhone 4 z Německa, blokovaný. Používal jsem spokojeně FW 4.3.3 ale když vyšla první beta 5.0 neodolal jsem a vyzkoušel jí. Protozě ale byla ještě dost nestabilní, tak jsem se vrátil k 4.3.3. A teď proč to sem všechno píšu. V telefonu my zůstal novější BB 4.11.04 na kterém funguje Gevey unlock funguje. Tak bych měl otázku, jaká verze BB je v 5.0 GM.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

iOS5 obsahuje 4.11.08 a už je jedno jaký BB má iOS5 GM, protože GM je už historie. Tento BB by dle informací s Gevey neměl fungovat, takže pokud bys chtěl updatovat tak jedině se zachováním BB 4.11.04.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Ladjes
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 25, 2008 5:08 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Ladjes »

Nemá někdo problémy s odblokováním iOS 5 na iPhone 4 s tethered jailbreakem? Unlock jsem udělal v pohodě před naběhnutým JB systémem, po nahození jailbreaku přes iBooty se mi už unlock nepodařil přes několik pokusů udělat. Všichni udělali unlock po jailbreaku v pohodě? Jestli ano tak dělám něco špatně, děkuji.

kenybalboa
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv bře 06, 2008 7:10 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od kenybalboa »

Zdravim moje zkusenosti :

Iphone 4G 4.3.2 bb 4.10.01 gevey ultra

Doporucuju vypnout 3G v telefonu nevim jestli to ma vliv ale slo mi to bez toho líp.

1. vlozit sim
2.zapnout telefon
3.hned jak to pujde zadat air mod
4.vypnout airmod ukaze se hlaska dat accept.
5.vypinat a zapinat air mod tak dlouho dokud se neukaze 1 kosticka signalu
6.s jednou kostickou signalu volat 911 a hned polozit vubec sem nemusel treba cekat 2 sec
7.vypinat a zapinat air mod nez se dostaví signál.

Mezi jednotlivými body muzete jeste vypinat a zapinat air mod pakliže se nedostaví kýžený bod.

Moto : zalohuj si SHSH :) třeba tinyubrela

filipkar

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od filipkar »

Tady je presny navod podle ktereho to delam ja a je perfektni vzdy mi najede gevey sim ultra ip4 4.3.5 4.10.01 t-mobile

http://www.youtube.com/watch?v=EiTXCx5WhMM

vasha.t
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 28, 2010 3:46 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od vasha.t »

cau lidi mam dotaz mam iphone blokovaný na CZ operátora a to IP4- 4.3.3a 4.10.01
a používám gevey sim supreme a když píšu sms tak mě to napíše něco at zapnu roaming a tim se vyhnu vysokým poplatkum nějaká rada díky
Zařízení: iPhone 4 16GB
Jailbreak:-4.3.5na 4.3.3
Unlock: ne

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od cicolably »

vasha
a načo ti gevey ked maš telefon z CZ ?
alebo nevieš čo píšeš ?
:unknown:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Odpovědět