[HW UNLOCK] Gevey SIM

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

[HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

Hledal jsem nejake informace ohledne Gevey SIM tady na foru a nenasel jsem skoro nic a tak bych se chtel zeptat, jestli ji nekdo tady v CR pouziva. Na eBay jde normalne koupit a mela by odemknout iPhone 4 s BB 3.10.01. ktery mam. Vim jen, ze nejak zneuziva cislo 112 a ze to asi neni uplne legalni, ale anglicky moc neumim a rad bych se vic informoval, jak to vlastne je. Jestli je pouzivani trestne nebo ne. Dekuji

UPDATE 12.4.2011

[edit=RONY]Upozorňujeme na možné problémy pri spojazdňovaní unlocku pomocou tohto riešenia:

1. cena Gevey SIM môže prekročiť úsporu vašich nákladov pri kúpe zablokovaného telefónu voči cenám neblokovaných telefónov.

2. pri spojazdňovaní sa volá tiesňová linka 112 a takéto volanie je zneužívaním, ktoré môže byť podľa zákona postihované. Tento bod zvážte ako najväčší problém, ktorý prevažuje všetky pozitíva riešenia.

3. Sem tam, opravdu velmi zřídka se mi stane, že telefon je zapnutý, nasíťovaný, vše se tváří v naprosté pohodě, ale nikdo se mi nedovolá. Jakmile uskutečním ale hovor já, v pohodě se dovolám a po tom se mi už dovolají všichni. Dělalo mi to jak s iOS4 tak s iOS5, takže systémem to asi nebude.

Nasledujúci text je prekladom článku a slúži na podrobnejšie informácie o riešení odblokovania. My naďalej odrádzame záujemcov o blokované telefóny a z vlastnej skúsenosti odporúčame orientovať svoj záujem výhradne o neblokované telefóny.

Vieme, že Vaše zúfalstvo nad zablokovaným telefónom Vás môže presvedčiť, že risk pri volaní na 112 stojí za to. Vieme, že naše varovania nemusíte brať vážne. Za Vaše rozhodnutia si nesiete plnú zodpovednosť a my Vás chceme dôrazne varovať, že risk je v skutočnosti ďaleko väčší a postihy môžu prevážiť akýkoľvek zisk, ktorý teraz vidíte. Vieme, že na rady skúsenjších sa môžete vykašľať lebo ste už mesiace zúfalí zo zlého rozhodnutia dať sa nachytať na kúpu nepojazdného telefónu a urobíte všetko, aj zúfalé rozhodnutia. V tomto emočnom vypätí naše varovania beriete ako kecy. Ak to takto cítite, pohľadajte na internete prípady postihov za volania na 112. Vaša Gevey SIM tam totiž bude volať pomerne často.

Vaše najlepšie riešenie je nekupovať zablokovaný iPhone.[/edit]

Originál http://www.redmondpie.com/gevey-sim-unl ... and-video/

Tím Gevey ohlásil novú metódu odblokovanie pre majiteľov iPhone 4 s iOS 4.2.1 s basebandom 2.10.04 alebo 3.10.01

Pracuje na princípe vynútenej aktivácie použitím tiesňového volania a malo by pracovať aj na iOS 4.3

Gevey SIM je "slot" na SIM kartu. Originálny "šuflík" na SIM odstránite a miesto neho vložíte SIMku do Gevey SIM a natrvalo umiestnite v telefóne.

SIM karty udržujú veľa rôznych typov informácií, ale časť z nich je spojená s blokovaním cez číslo IMSI, čo je unikátny kód, ktorý je možno prepojiť s vašim účtom v databázach.

IMSI môže vyzerať takto:

310 150 987654321

Prvé dve časti sú MCC (Mobile Country Code) a MNC (Mobile Network Code) čo identifikuje SIM kartu, že je z USA (310) a operátorom je AT&T (150).

Keď sa baseband iPhone naťahuje do pamäti, kontroluje MCC a MNC voči váš stav blokovania siete je uložený v "seczone". Pokiaľ je kombinácia povolená, sieť sa aktivuje.

Staršie basebandy iPhone kontrolovali len IMSI a preto bolo jednoduché odoslať upravenú informáciu na obídenie tejto kontroly. Nanešťastie baseband bol upravený na kontrolu SIM omnoho agresívnejšími spôsobmi.

Čo to znamená pre odblokovanie?

Gevey SIM funguje:

A. Pokiaľ Vaša sieť podporuje volania na 112
B. je tolerantná ku manipulácii s TSMI

Toto riešenie nie je "vlož a zabudni". Presný postup "spojazdnenia" musíte opakovať po každom reštarte zariadenia. Teoreticky je možné naprogramovať automatické spojazdnenie po reštarte, no zatiaľ neexistuje.

Je tu samozrejme otázka neetického zneužitia tejto techniky volaním na tiesňovú linku. Napríklad v Číne nie je volanie na 112 problém pretože tam nie je využívaná na tiesňové volania. V našich krajinách je však 112 chránená zákonom, čo razantne mení situáciu.

Gevey SIM funguje na akejkoľvek kombinácii iPhone 4 až do iOS 4.3 avšak využíva exploit, ktorý môže byť fixnutý v budúcich updatoch software alebo dokonca aj cez carrier update. Jediná cesta na permanentné odblokovanie je NCK.

Gevey SIM nepoškodzuje hardware telefónu, avšak vaša sieť môže vyžiadať IMEI a identifikovať vaše zariadenie počas volania na 112. Vaša identita nemôže byť sfalšovaná a neskôr Vám možu zablokovať účet. Toto je dôvod pre ktorý sa neodporúča použiť Gevey SIM, Váš operátor môže prijať voči vám opatrenia, ktoré by vás mohli významne poškodiť.

Gevey SIM nemá vplyv na spotrebu batérie pretože funguje transparentne, nespôsobuje ani straty sily signálu a aktívne pracuje pri inicializácii.

Video o Gevey SIM


Zobrazit video na http://youtu.be/WOkq9zbXCFc
Kód do fóra: [youtube]WOkq9zbXCFc[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

[mod=RONY]My sme Vás varovali. Tento text je tu na podrobnejšie informovanie a preto neobsahuje návod na použitie. Zvyšovanie popularity Gevey SIM bude znamenať aj rastúci počet postihov za volania na 112, ktorých sa určite dočkáte a nebude to trvať príliš dlho.[/mod]
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Prodej byl zahájen 18. března, cena oficiální pro USA 75 USD, zde je odkaz na oficiální stránky prodejce http://applenberry.com/store/ co jsem četl na Twitteru, tak řeší zasílání do dalších zemí, ale Ebay je jimi už zahlcen. Co se týká ČR tak bude asi třeba počkat na zkušenosti prvních jedinců co si kartu koupí a použijí.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Psychos »

doufam že tohle neni ten slibovanej unlock...aby neřešily jenom iP 4 a ja s 3GS budu mít už nadobro iOS 4.0.1........

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Silvinkoo »

A prečo neprejdeš na iOS 4.2.1 pomocou sn0wbreeze...Ja som to spravil a maximálna spokojnosť...
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Psychos »

můžeš byt konkretnější jak si postupoval....,

7luke.com

Re: Gevey SIM

Příspěvek od 7luke.com »

Custom fw bez update bb ;-)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od dodulo »

Gevey SIM funguje aj na najnovsom iOS 4.3 s najnovsim basebandom iPhone 4 - 04.10.01 http://www.redmondpie.com/unlock-4.3.1- ... gevey-sim/
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Psychos »

ta Gevey SIM je jen mikro pro iP 4 nebo i pro 3GS....?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od ls8 »

Funguje to jenom pro iP4.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Juaxoo

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Juaxoo »

Aha tak proč k tomu davají adaptér??

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Tony1 »

Pokud myslíš adapter na mikro sim, tak u něj je změna oproti původnímu od Applu a to ve vyfrézovní políčka pro pamět Gevey SIM v podobě SMD.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

phamthaitl

Re: Gevey SIM

Příspěvek od phamthaitl »

dobry den.vite kde prodava Gevey SIM v CR?
dekujeme.

TheCube

Re: Gevey SIM

Příspěvek od TheCube »

Take by me to zajimalo :-)

Juaxoo

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Juaxoo »

V Cr nikdo jdete na ebay

Fanuš

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Fanuš »

Je to nelegalni a kdyby vam nahodou blokli SIMku (krajne nepravdepodobne), tak se nedivte :)
MuscleNerd píše:That "dial 112 then hang up" in gevey http://is.gd/FGNeJi is illegal in USA, and probably other countries. Buyer beware.

Juaxoo

Re: Gevey SIM

Příspěvek od Juaxoo »

Jejda tak prostě počkáte až vám začne hořet dům a odbloknete si iphone :)

CHICHIO

Re: Gevey SIM

Příspěvek od CHICHIO »

uz si nekdo koupil tu simku...? ptz taky si ho koupit

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Gevey SIM

Příspěvek od BlazingUFO »

OT: ak mate zaujem mne sa celkom casto stavaju urazy, tak so mnou podte na pivo a budete mat moznost zavolat mi rzp-cku :D

A k teme, zaujimalo by ako presne to funguje, to sa povodna microsim vlozi do toho?
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od dodulo »

ano je to nieco ako kedysi bola turboSIM, len s tym rozdielom, ze k tejto Gevey SIM dostanes aj slot na SIM-kartu pretoze ked si vsimnes ta Gevey SIM ma navrchu taky maly cip a do povodneho slotu by sa to nenapratalo, iba na to polozis svoju SIM

Obrázek

ako to funguje vidiet napr. aj na tomto videu

[youtube]-ZazL0yD1lw&NR=1[/youtube]
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Gevey SIM

Příspěvek od rony »

aha preto hlasili narast volani na 112 :) blbe decka prezvanaju turbosimky :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od dodulo »

OT: 112 na Slovensku aj tak dost sama o sebe pada :D a pan Lipsic sa iba na minulu vladu vyhovara, ale to ze sa to drbe odkedy je pri moci on to neriesi :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

killbit

Re: Gevey SIM

Příspěvek od killbit »

GEVEY turbo sim neni jedina pro odemknuti i phone 4 skuste rebel na rebelsimcard.com

Nedělej dva příspěvky pod sebou, doublepost smazán. MG

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: Gevey SIM

Příspěvek od corl »

Ta rebel sim,už to někdo objednal???
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

pascall

Re: Gevey SIM

Příspěvek od pascall »

tak dnes som objednal gevey tak som zvedavy mam iphone 4 fw.4.3.1.bb 4.10.01 .pisal som snimi tak ze vraj to ide aj na tento fw+bb dam vediet ked to dojde

andrejkovo1

Re: Gevey SIM

Příspěvek od andrejkovo1 »

tak ja neviem čo natom vidíte , odblokuje to fw 4.3 ale neveiem či aj novšie verzie budu podporované ja som kupil permanentný odblok iPhonu cez eBay a všetko funguje aj pri update FW :wink:

peterbeno

Re: Gevey SIM

Příspěvek od peterbeno »

Vcera som si kupil gevey vo Wiedni konecne po 4roch mesiacoch moze priatelka pouzivat Iphone 4 co som jej daroval :-)..Inak cena 50 eciek ale cakat vecne na unlock tak uz bude Iphone 6...mozem len odporucit !!!!

m1ro
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv zář 25, 2008 5:06 pm

Re: Gevey SIM

Příspěvek od m1ro »

peterbeno: jak je na tom EDGE, 3G, GPS? Vsechno funguje jak ma?
iPhone 5 32GB, bílý, iOS 6.1.4, BB 3.04.25
iPhone 4 16GB, černý, iOS 4.2.1, BB 03.10.01 - unlock (Gevey SIM)
iPhone 3G 8GB, černý, iOS 3.1.3, BB 05.12.01
iPad 2 32GB, 3G, bílý, iOS 6.0, BB 04.12.02
iPod nano 2. gen. 2GB, stříbrný

re-ady

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od re-ady »

Já jsem si gevey sim koupil a funguje skvěle! mam iphone 4, ios 4.3.1 s BB 4.10.01 a vše šlape :-) konečně po 2měsících čekání :-)

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Speed »

Zdravím,

je tu někdo, do zná princip "unlocku" Gevey? Myslím tím, co přesně ten Gevey udělá, že to jde. Případně by mě zajímalo, zda tam tu "podložku" pod simku musím mít neustále nebo jen pro unlock. Děkuji
Apple, co je to...?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Je to ten isty princip ako TurboSIM rokov krasnych hlinikovych. Vlozka musi byt TRVALE. Je to medzikus medzi SIMkou a telefonom a telefonu "klame", ze je povolena SIMkarta. Aj ked o tej karte nic neviem, nemoze to robit nic ine.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pascall

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od pascall »

ok vsetko funguje ako ma z iphone 4 mozem konecne telefonovat :lol:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

[mod=RONY]Nech sa paci tu su informacie o Gevey SIM vratane nasho varovania, k tiesnovym volaniam na 112.

viewtopic.php?f=96&t=42992

Stručne: Neriskujte Gevey SIM vloženú v telefóne a v krajine, kde sa zneužívanie tiesňových liniek môže trestať.[/mod]
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

redstar

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od redstar »

Dobre ked ju mam vlozenu v telefone tak na 112 vola iba pri aktivacii alebo pri kazdom hovore? Toto som nejako nenasiel...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Youki
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: pát zář 17, 2010 3:10 pm

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od Youki »

Pravdaze len pri aktivacii ale operator na 112ke ti moze zavolat naspat a bude sa ta pytat preco si volal.
iPhone 6 64GB, iOS 9.3.3 JB
iPad 4 32 GB Wi-Fi, iOS 9.3.3

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Po kazdom restarte telefonu. Operator neuvidi tvoje cislo, aspon myslim, ze v momente tiesnoveho volania "akoby" bez funkcnej SIM ho ani nema ako zistit. Len ta mozu vypatrat (poloha, udaje od operatora). Kedze ta Gevey SIM tam vola SAMA, tak nemas nad tym vlastne kontrolu. Podla mna je to nepouzitelne prave kvoli tej 112. Ja si totiz myslim, ze tie volania su problematicke a nechcem, aby ste ktokolvek na to doplatili.

Uvedomte si, to, co som prelozil z toho clanku: Cinania s 112 nemaju problem lebo tam to nie je tiesnova linka.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

m4x
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: sob zář 12, 2009 10:53 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m4x »

Pre ujasnenie:

- funguje to aj na 4.3.1 ci 4.3 a najnovsom BB ?
- ako ta aktivacia pomocou linky 112 prebieha, resp. kedy a za akych okolnosti tu linku vytaca ?
iPhone 3GS 16GB [iOS 4 JB] - O2 SK
iPhone 3G 16GB [iOS 4.1 JB] - O2 SK

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od rony »

Cital si vobec ten moj dnesny novy preklad?

Tvrdia, ze to funguje. Vytacanie 112 je vzdy pri starte telefonu. Aj to sme tu uz spominali :) Keby to bolo JEDEN JEDINY KRAT a potom uz nikdy, este si poviem, OK. Ale pri kazdom restartne? Nie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Update FW bez updatu base s zachování funkčnosti Gevey

Příspěvek od Speed »

Zdravím,

mám iP4 fw 4.1 base 02.10.04 a chci update na nejnovější FW. Jelikož doposud není unlock pro tuto base, tak jsem se rozhodl objednat si Gevey SIMku. Chtěl bych zde poprosit o radu, který FW updatnout a jak, jelikož jsem již jednou, zde na fóru naletěl, a díky tomu jsem si znemožnil JB jiného zařízení. Vím, že se to tu mele pořád dokola, ale tohle je trošku specifické.

Děkuji za radu a můžu jen doufat, že zase nedostanu neoprávněný ban účtu :ROFL:
Apple, co je to...?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Update FW bez updatu base s zachování funkčnosti Gevey

Příspěvek od ls8 »

Gevey SIM funguje bez ohledu na verzi BB, pokud vím.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

m4x
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: sob zář 12, 2009 10:53 am

Re: [HW UNLOCK] Gevey SIM

Příspěvek od m4x »

na nete sa vyskytuje, ze funguje zatial na vsetky iOS a BB, ale boh vie co to kedy obmedzi, no na druhej strane to volanie na 112 smrdi, keby to bolo islo nejakym inym sposobom, hoc linka 911 keby sla u nas volat a popri tom by nebola aktivna bolo by to ok, teda ak som to spravne pochopil

vytknem troska nieco tomuto citatu nech nepletie:
"Originálny "šuflík" na SIM odstránite a miesto neho vložíte SIMku do Gevey SIM a natrvalo umiestnite v telefóne." - natrvalo ? aby ludia neplietli hrusky s jablkami, mysli sa tym iba pokial chcu vyuzivat tu simku, pokial mienia vymenit simku musi ist vybrat, ci je tam zadrhel ? [//iny blazon pisal tych smajlov..]

vytacanie linky 112 prebieha iba pri boote a po nabehnuti operatora uz vytacanie linky neprebieha pokial sa zariadenie zase nerebootne pre znovu nabehnutie operatora, tak ? - ma to nevyhodu, clovek si povie, ze predsa iphone nezvykne vypinat, ale spomente si kolko JB iphoneov je obcas treba rebootnut pre spravnu funkcnost ci iny problem alebo po nejakom novom addonu z cydii
iPhone 3GS 16GB [iOS 4 JB] - O2 SK
iPhone 3G 16GB [iOS 4.1 JB] - O2 SK

Odpovědět