unlock bb 06.15.00

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
richiis
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 17, 2011 5:43 pm

unlock bb 06.15.00

Příspěvek od richiis »

Dá se nějak udělat unlock bb 06.15.00??
Na telefon nelze nahrát žádná rom ani custom rom,
v tiny umrela mám v infu toto: FW3.1.3,
baseband 06.15.00-5.9_M3S2

Popřípadě jak tam dohrát nějaký soft aby šel mobil vůbec zapnout???
telefon je kupovaný u Vodafone v ČR

lordík

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od lordík »

když je kupovaný v ČR tak by unlock neměl potřebovat

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od ls8 »

ROM a custom ROM? Nespletl jsi si náhodou iPhone s HTCčkem?

Jestliže je telefon kupovaný v ČR u Vodafone, tak proč tam nějaký **** instalovalo BB 06.15.00?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

richiis
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 17, 2011 5:43 pm

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od richiis »

No to sám nevím, teď mám na iphonu S. Jobse a utoho bublina
s azbukou...,
je nějaká šance, že to bude ještě fungovat???
CO tam mám nahrát za konkrétní Custom FW??

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od Metalgirl »

Tady na foru je vlakno custom fw 4.2.1 pro 3g v sekci odblokovani, jailbreak. Sma jsem tam customy vytvarela pro 3g tak si muzes vybrat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

camperSK

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od camperSK »

Ja som spravil downgrade a unlock u baseband 06.15.00 takto: http://megatron.sk/downgrade-ios-4-2-1-na-3-1-3-unlock/

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od ls8 »

Ale tím jsi neudělal dowbgrade basebandu. Ten zůstal 06.15.00.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

camperSK

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od camperSK »

Ale naco ho downgredovat, ked tam ide ten system 3.1.3 a telefon je odblokovany?

Navod som robil skor tak do zbierky, keď už som to musel hľadať, tak nech je info aspon pokope.. Ináč ja osobne JB veľmi nemusím, mne vyhovuje original sw od apple, nechce sa mi v nom nic menit.

broslowski
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: stř pro 29, 2010 4:34 pm

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od broslowski »

pod 6.15.00 nejde GPSnapr....

camperSK

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od camperSK »

jaaaj, no vdaka za info, som to neskusal, lebo ten telefon nepouzivam.. a poozeram prave, ze ani wifi nejde... No idem to preskumat ci tam pojde nejaky downgrade a ked nie tak asi nahodim spat 4.2.1 tam mi islo aj gps aj wifi

PS: Skusil som najskor este pridat Fuzzyband, ale ten nesiel lebo mam botloader 6.04 a nneskor som tam dal este Jaibreak cez spirit a ide mi aj gps aj wifi

blanch

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od blanch »

camperSK prosim tě tobě se povedlo rozchodit gps s BB 6.15?Můžeš napsat prosím co jsi přesně udělal?Díky

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od pajcer »

ak ho s 6.15 rozchodil tak je asi jediny na svete :D skor predpokladam ze ho neskusal a v mapach ho naslo podla vysielacov siete :D

Ale ak je to naozaj ip kupeny v CR (cize neblokovany) tak teda gratulujem k nahratiu toho ipad BB :D :D :D
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

_pikul_

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od _pikul_ »

Necituj prispevek nad tebou. Citace smazana. Barberry.pha


přeeesně :ROFL:

jsou sice na googlu navody na opravu GPS ale pokažde jsem si nasel onu apps na foru a tam pisou trable trable a zase pissmeoff!!! a ten chuligan co radi nacpat do "zdraveho" iP BB iPadu by zasloužil ******* :D

Edit:
přeeesně :-D:-D:-D mam dost jak lidska hloupost nezna meze :ROFL:
(cetl jsem tu i přispěvky co žadajio podrobny navod jak do "asi" CZ iP nahrat """""""TEN SKVELI""""" iPad BB =)=)=)=) ha ha haaa

however....
jsou sice na googlu navody na opravu GPS ale pokažde jsem si nasel onu apps na foru a tam pisou trable trable a zase pissmeoff!!! a ten chuligan co radi nacpat do "zdraveho" iP BB iPadu by zasloužil odmastovnu pic*vin!!! :D


LIDI PROBERTESE MAM IPAD BB A MLATIM JSE DO HLAVY!!!!! (ale ja nemel jinou volbu kupoval jsem iP v USA a v tu chvily to byla new vec a jeste se neresilo ze to je nevratny krok vijimaje old bootloaderu

[mod=Metalgirl]Ty se tady vysmíváš a sám by ses měl podívat na svou češtinu, tolik gramatických chyb v jednom příspěvku, až mě z toho oči bolí. Hochu, ty by ses měl nad sebou zamyslet a pak kritizovat ostatní. Spíš ty bys potřeboval někde na ozdravný pobyt českého jazyka. Nemluvě o tom, že tady sprosté chování netolerujeme, tak se mírni![/mod]


MetalGirl----------First:sorry byl jsem tehdy v moci letargie a alkoholu =)....a jen jsem se pobavyl natom ze lidi cpou iPad BB do unlock tel a myslej ze je to lepsi i kdyz jim reknes ze FAKT neni tak stejne ho chcou...
A sam poukazuji nasebe jako odrazujici pripad nestastlivce s ipad BB!


and now: kdybys neposlouchala tak moc ten metal tak by ti mozna docvaklo ze to ma co dočinění s těžkou Dizlexii a disgrafii za kterou nikdo nemuze stejne jako telesne postizeni ci rakovina! Ale ty asi budes ten typ ze se smeje vsem a je happy ze sama to nema... To ze clovek pise jak prase a seka hrubky u kterych kleje i zak 5 tridy nevypovida onicem! ale otom jse da jen tezko psat ale verim ze kdyby jsi me znala osobne tak smeknes!
Naposledy upravil(a) _pikul_ dne sob kvě 07, 2011 1:04 am, celkem upraveno 1 x.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od Barberry.pha »

[mod=Barberry.pha]nedelej double posty, pouzij tlacitko upravit, pripevek sloucen, priste ti ten double rovnou smazu. Nepouzivej cervenou barvu, je urcena pouze pro mody!![/mod]
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

jeron
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: pon dub 12, 2010 9:22 am

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od jeron »

bb 06.15.0 fw 3.1.3 po downgrade, vse funguje, jailbraik i unlock proveden, gps i wifi OK. konecna faze provedena pres spirit

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: unlock bb 06.15.00

Příspěvek od Barberry.pha »

nejak jsem nepochopil smysl tveho postu?
jako ze mas 3G s ipad BB, downgradnul si fw na 3.1.3, udelal si unlock a JB a funguje ti gps a wifi?
tu gps si zkousel pres copak?
Jinak budeme radi pokud si vypln profil podle pravidel fora.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Odpovědět