Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Pre všetky staršie verzie iOS.
kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od kmarty »

Mozna se pletu, ale asi nejvetsi prinos v JB/Cydii vidim fakt ze muzou existovat aplikace, ktere by pres Apple sito neprosly a ze vyvojar aplikace pro iOS muze vydat svuj vytvor aniz by musel platit Applu "vypalne" v podobe poplatku $99/rok (pravda, jeste jsem nezjistoval jaky jsou pravidla u Cydie).
JB nemam, zatim. Ale vyse uvedene dve veci pro mne budou dostatecnym duvodem proc bych do JB mel jit (kdyz uz nic, tak pro iOS asi tezko vyplodim neco tak svetobornyho aby mi to zaplatilo ten jablecnej poplatek. Navic, co kdyz to budu chtit/potrebovat jen ja? Vymyslim to, napisu to a abych to mohl pouzivat na vlastnim telefonu(!), tak musim zaplatit sto dolaru? Ani nahodou)
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

TomXasS
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: sob čer 26, 2010 9:02 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od TomXasS »

Inak skvely tweak z Cydie, ktory vymaze Odkazy v ponuke Telefonu. "NoVoiceMail".
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od JackieTran »

kmarty píše:Mozna se pletu, ale asi nejvetsi prinos v JB/Cydii vidim fakt ze muzou existovat aplikace, ktere by pres Apple sito neprosly a ze vyvojar aplikace pro iOS muze vydat svuj vytvor aniz by musel platit Applu "vypalne" v podobe poplatku $99/rok (pravda, jeste jsem nezjistoval jaky jsou pravidla u Cydie).
JB nemam, zatim. Ale vyse uvedene dve veci pro mne budou dostatecnym duvodem proc bych do JB mel jit (kdyz uz nic, tak pro iOS asi tezko vyplodim neco tak svetobornyho aby mi to zaplatilo ten jablecnej poplatek. Navic, co kdyz to budu chtit/potrebovat jen ja? Vymyslim to, napisu to a abych to mohl pouzivat na vlastnim telefonu(!), tak musim zaplatit sto dolaru? Ani nahodou)


Pokud ta appka chces pouzivat jenom ty,tak je samozrejme lepsi si udelat JB a neplatit nic.Ale kdyz chces tu appku prodavat ,tak je samozrejme lepsi si zaplatit sto dolacu a prodavat to v appstoru,vyplati se to.

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od kmarty »

No ja to beru spis z toho uhlu ze muj vytvor asi nebude pouzivat nikdo jinej nez ja (ne ze bych nechtel aby to nikdo jinej pouzival, ale spis ze ostatni to nebudou chtit pouzivat, natoz za to platit :-) ). A v tu chvili se mi Apple Developer Program jevi dost nevyhodne.

Ale zatim casu dost, zatim mi bohate staci ten emulator :-).
Jen jsem chtel napsat proc beru JB jako ze jo (i kdyz jej sam nemam).
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

Raksak

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od Raksak »

chcel by som sa spýtať, na čo si mam dávať pozor a čo si nemam upgradeovat?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od rony »

samotny iOS :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Raksak

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od Raksak »

Mam v tom trošku zmätok, mam iOS 3.1.3. pisal som do inej temi, že mam JB a chcem ho upnuť. Mám ho teda upnúť alebo nie?(ios, sa upuje cez itunes však? :roll: ) vdka:)

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od cczero »

tak mám takovej pocit, že jsem udělal JB jen proto, abych měl v telefonu něco, co má chuť zakázaného ovoce, ale k ničemu mi to není :-) ... po pár hodinách v šťourání v Cydii jsem neobjevil nic, co by mě zajímalo, krom iBlacklist, který stojí 12 Dolarů, ale pay-pay se mi kvůli tomu vytvářet nechce. Ještě zajímavý se mi zdálo iphonedelivery, ale nepřišel jsem na to, jak to nainstalovat, studovat kvůli tomu 6 stran vlákna iPhone SMS doručenka, iPhone SMS delivery report [Cydia] se mi nechce, Celeste na iOS 5 nefunguje a ještě stojí 15 dolarů, ve Windows Commanderu iPhone nevidím ... tak doufám, že upgrade na iOS 5.1 mě jailbreaku nějak elegantně zbaví, ale mám o zkušenost víc..

TomXasS
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: sob čer 26, 2010 9:02 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od TomXasS »

No vyskusaj napr. Sbsettings
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od Beavers »

cczero píše:...ve Windows Commanderu iPhone nevidím ...

V Total Commanderu uvidíš i nonJB iPhone (oproti JB ale omezeně), ale musíš mít Total Commander plugin T-PoT nainstalovaný do počítače.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Na co je dobrý Jailbreak (JB) - diskuze

Příspěvek od mrzic »

Sice JB nemám, ale tohle je docela dobře udělaný video, proč JB.


Zobrazit video na http://youtu.be/fZoqW-GEdQM
Kód do fóra: [youtube]fZoqW-GEdQM[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Odpovědět