UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Pre všetky staršie verzie iOS.
radca5

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od radca5 »

Koupil sem GEVEY - na eBay vyslo na 400Kc i s postou, na aukru ho sezenete za 400Kc + postovne od nejakeho polaka, staci hledat GEVEY, telefon konecne slape a 400Kc neni tak moc. To cekani je nekonecne...

Claric

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Claric »

Tak včera mi prišla GEVEY s eBay ...všetko funguje, volanie, sms, dokonca aj internet ale nie 3G čiže ide trošku pomalšie ...kto nechce čakať odporúčam ...
(iPhone 4, FW 4.3.1, BB 03.10.01)
Naposledy upravil(a) Claric dne pát kvě 13, 2011 11:37 am, celkem upraveno 1 x.

TheCube

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od TheCube »

funguji Vam i Push ?


Kirk

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Kirk »

Čau

chci se zeptat zda je normální že s hacktivovaným iPhonem 3GS (4.2.1 FW) mi jde např. push notifikace u e-mailu. Ale nejde mi už push u AIMu (IM)? Je to tak normálně, že nefungujou push jen u aplikací "třetích stran"?

Dík za odpověď

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Marek »

Je to možné. Ak máš hacktiváciu, tak nefunkčné alebo polofunkčné push boli najšastejším problémom. Máš unlock cez iPad baseband alebo máš starý baseband a custom FW?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Kirk

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Kirk »

Tak už mám dokonce i ofiko simku AT&T a stále nic. Nainstaloval sem tam custom FW 4.3.3 (5.13.04). Bez haktivace... Aktivoval sem to pomocí simky v iTunes a stále se nic neděje...? Pořád žádná push notifikace...

edit:takže sem zkusil jinej im klient. a ten funguje...pak sem zkusil ještě přihlásit se v AIMu pod mac účet namísto ICQ, a tam také push notifikace jdou..takže asi jediný problém je když sem přihlášen icq účtem v AIMu.. nechápu.. :(
Naposledy upravil(a) Kirk dne čtv kvě 19, 2011 10:39 pm, celkem upraveno 1 x.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Marek »

Tak potom to asi bude robiť unlock. Máš nainštalovaný ultrasn0w, že?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Jumbo

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Jumbo »

Ze by se na tom stale pracovalo a jednoho krasneho dne se dockame??

"MuscleNerd MuscleNerd
Got a chance this weekend to reverse encrypted iPhone activation ticket...576 bytes to check integrity of the other 20! 96% overhead, wow"
23 hours ago

corl
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon dub 27, 2009 4:46 am

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od corl »

Jestli se na tom pracuje bylo by to super, neříkám že gevey je špatná...mě to šlape, ale přece trvalý unlock by byl pro všechny vysvobození ;))
Iphone 4 32GB Jailbreak
Iphone 3G 8Gb Jailbreak
Macbook 13" white

coudic

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od coudic »

Ahoj může mi prosím nekdo jásně říct zda de ulock iphone 4 32gb , FW 4.3.3 BB 4.1.4.10.01... Cetl jsem toho hodne ale furt nevim zdat o je mozne..

Dík

ouso

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od ouso »

rumcajs píše:Návod jak jsem postupoval já. Původně 3.1.2. firmware, old boot, 05.11.07 baseband.

1. přez iReb DFU mode - nechat běžet ( zbavil jsem se chyb 21 a 1600 při restore )
2. spustit itunes - shift+restore - vybrat custom 4.3.1. tady z fóra ( hactivated samozřejmě )
3. Okousat nehty na levý ruce - done - telefon se restartuje a máte JB 4.3.1. + cydia + old baseband ( nepřepsaný )
4. Otevřít cydia a nainstalovat ultrasnow
5. přidat repo http://djayb6.com a nainstalovat ultrasn0w fixer 4.3.1.
6. restart + okousat nehty na pravý ruce
7. success!!!

Ještě podotknu, že proti 3.1.2. mám lepší příjem wifi. Youtube, GPS atd. šlape.


co mam robit ked mi to v cydii nechce najst?mam na mysli ten fixer.

seldelinka
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 21, 2010 7:01 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od seldelinka »

Ahojte,
niesom si ista, tak sa chcem spytat. Mam iP4 verziu iOS 4.1(8B117) a verziu BB 02.10.04. Operatora mam O2. Na telefone som si spravila JB pomocou limera1n. Podla stranky http://jailbreak-me.info/ by mal byt moj iP neodblokovatelny. Znamena to teda, ze mozem s cistym svedomim update-ovat na najnovsi soft? srry za blbu otazku, ale uz mam z toho mix... este som zabudla napisat, ze neviem ci mam alebo nemam blocknuty iP, pretoze som ho kupovala z bazaru, ale vychadza mi, ze by nemal byt blocknuty ked ide na nom O2 pod bb 02.10.04, ktory sa neda unlocknut.
Naposledy upravil(a) seldelinka dne úte srp 02, 2011 1:29 pm, celkem upraveno 1 x.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od cicolably »

no to že je tam neodblokovatelný znamená,keby si ho mala zablokovaný na nejakého operátora (napr.T-mobile Sk) tak ti nepojde iná karta
a myslím že JB je len do 4.3.3,ked si to tam daš do tej tabulky , len neviem či ho tam nahráš
treba ti JB ? ak nie tak kludne daj update
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

seldelinka
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 21, 2010 7:01 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od seldelinka »

jb by som chcela :[

luigi.AZ
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: úte pro 09, 2008 10:44 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od luigi.AZ »

zdravím.nechci zakládat nové téma a tak se zeptám.Koupil jsem si iPhona 3G s FW 4.2.1 byl tam baseband 05.13.uz presne nevim cislo .... bylo mi řečeno že je to česká distribuce a můžu v pohodě restorovat na oficialní iOS. jenže problém nastal jakmile jsem tohle udělal kvůli vyčištění iPhona.Nahrál jsem znovu 4.2.1 ofiko a JBknul jsem jej jenže při zapnutí sem zjistil změnu BB na 5.15.04 a nefunkční signál.Dá se s tím ještě něco udělat nebo jsem v ... ? děkuji moc za odpověď.Ať hledám jakkoliv tak sem ze všeho nějak blbej :(
iPhone 3GS 5.0.1 JB
Ping! ID luigi.az

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Tony1 »

Buď BB z iPadu 6.15. nebo používat jako iPod tak jak tak jsi v .....
Zde je vlákno b iPad BB viewtopic.php?f=128&t=41484
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

luigi.AZ
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: úte pro 09, 2008 10:44 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od luigi.AZ »

tak teďka jsem se díval ještě na jeden iPhone co mám doma který je totožný, zajímavé je že má FW 4.2.1 a BB 5.15.04 a signál jede. Teď to nějak nechápu v čem je chyba.

EDIT: Při používaní tohoto druhého iPhone který funguje i na volání mám ale problém že je dost pomalý a seká se. Jde s ním něco udělat aniž bych měl strach že přijdu o možnost volání? Děkuji
iPhone 3GS 5.0.1 JB
Ping! ID luigi.az

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od pajcer »

pises ze si dal cisty FW 4.2.1 a urobil JB.

Spravil si Hacktivaciu ? nevynechal si pred JB krok ked si aktivoval iPhone s nejakou simkou? Ak hej tak mozno tam je problem - ak ta predavajuci nepodviedol a Iphone je naozaj z Ciech.

Skus ked tek restore na cisty FW
- aktivaciu v itunes
- a az potom JB ale uz bez hacktivacie (iba install cydia)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Chci se jen zeptat, najdu někde přehled změn mezi různýma verzema firmware? Hlavně oproti 4.3.1. Nejlépe od 4.1
Nefunguje mě totiž facetime a nechodí mms(mam nastavene),tak to chci zkusit znovu unlocknout, je to totiž dovoz USA. Na 4.3.5 se nezadařilo,tak bych asi downgradoval na 4.1. o kterem pišou v servisech že je nejvyšší unlocklá verze 4.1. Ja mam 4.3.1,tak to chci zkusit jestli by to vše fungovalo na starším firmwaru, ale zase me zajímá o co bych přšel,o jaké opravy a vylepšení.
Hlavně se v tom nějak nevyznám a ten unlock mám teď SAM

mefistos

UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

Pokud si uz mel 4.3.5 tak mas bb z 4.3.5 jestli si nepouzil sn0wbreeze... A to ti ani 4.1 nepomuze protoze bb nejde downgradovat... Takze si vcudu...

Jestli si 4.3.5 nemel tak di na 4.1 nic tim nezkazis jedina novinka je snad ze muzes internet z mobilu dat do pc etc.. Ale to jde s tweakem z cydie taky...


Sent via iPhone

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Ne,tu 4.3.5 tam nemám,nenainstalovala se,házelo to nějakou chybu. Mám tam zpět 4.3.1 a bb 1.59. Dělal to přes nějakou Umbrellu nebo co,že by to ten bb změnit nemělo. A na ten unlock je co nejlepší,ten SAM nebo něco jiného?
Asi budu muset zkusit,jestli to pomůže na ty mms a facetime.
Je možné,že to nejde skrz to že to je nějak blbě unlocklé?

mefistos

UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

Mozna mas jen blbe nastaveny nastavani site


Sent via iPhone

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

To bych neřekl,na net normal v pohodě chodim. A to nastavení mms jsem si raději vyjel na stránkách Vodafonu a nastavil podle toho. Ikdyž jediné co tam nebylo a nevim jak velké číslo tam ma být je u Max velikost mms. Zkoušel jsem různě velké,řekl bych že i moc velké a nic. A facetime se nijak nenastavuje,tak ten by pak nešel proč?

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

No unlock udelej pres ultrasn0w.. SAM je metoda pri ktery se potom ten unlock trochu osidi aby to nezralo tolik baterku.. navod si najdes na netu urcite:).... Facetime se nenastavuje melo by ti to hodit hlasku ze nekteri moderatori si mohou uctovat za aktivaci a pak se to samo aktivuje:)...

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Ok,zkusim to pak kdyžtak přes ten ultrasn0w,myslim že návod jsem někde viděl. A raději verzi 4.1
Právě že u mě tam je třeba 30mim Čekám na aktivaci a nic se neděje - připojen na wifi jsem,u operátora nic bloklé nemám.
Nevím jestli to s tím souvisí,ale třeba aplikace Hledat iPhone mě nenajde.

mefistos

UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

Pripoj mobil k tinyumbrella a rekni mi co tam mas za baseband


Sent via iPhone

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Jejda,tak to nemůžu,dělal mě to znamej na jeho pc,protože v tomhle tápu a navíc teď ani nejsem u Pc,že bych si to stáhl. Ale v mobu mě to píše Firmware modemu 1.59 - to prej musí zůstat,je tak?
A ještě prostě zmizel z nabídky Osobní hotspot

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

na verzi 4.1 neni osobni hotspot ten je az na pozdejsim fw... 1.59 je dobre.. podivej se do Nastaveni - Ostatni - Sit a tam je nastaveni site ci co a tam dole si nastav podle operatora MMS...

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Já mám zatím furt 4.3.1 a zhruba před měsícem mě ten osobní hotspot zničeho nic zmizel.
Ano,tam jsem to podle operátora nastavoval ( Nastavení - Obecné - Síť - Mobilní datová síť - zde mám nastavená mobilní data a mms podle operátora - na net se dostanu )

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

tak to nvm proc ti zmizel.. no na net se dostanes.. ale mms ti nejdou ne

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Tak Osobní hotspot jsem našel zalezlej,ale snad bych dal ruku do ohně že tam nebyl. Jestli se neobjevil po tom co jsem dal teď obnovit nastavení pod mms.
No právě, na net se dostanu a mms nic, to se mě zdá být divny. Zkoušel jsem i simku dát do Nokie a mms se hned odeslala,takže aktivované je mám,problém je někde v telefonu.

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

co mas za operatora?

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

Vodafone

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

super ja taky.. sice pouzivam gevey ale zkusim s nastavenim od vodafone poslat mms jestli mi to pujde a dam ti vedet

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

A vše ti funguje v pohodě,mms,facetime,hledání iPhone? Škoda,že to má tu micro simku,bych zkusil jiného operátora.
Já tu Gevey nějak nechci asi,jsem četl něco o volání na 112.

mefistos

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od mefistos »

facetime sem zkousel a jede... hledani iphone taky.. mms sem jeste nezkousel... no jo ja si koupil mobil v irsku tak mi nic jineho nezbejva:) telefon nevypinam takze to 112 nedelam tak casto:)

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od jablko21 »

To je divny,že mě to nejde :( Že by to fakt mohlo být tím SAMem? Nic jiného mě už nenapadá.
Budu muset někde najít postup,postahovat věci a zkusit to sám překopat. Asi nejakou starší verzu.

Garik.K
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:45 am

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od Garik.K »

Ahoj všem.Neměl by někdo z vás odkaz na jednoduché přeinstalováni Iphone 3G dovezeny z Usa 4.2.1(8C148) Fm 06.15.00.Strašně se to-tíž seká a je pomalí,rad bych ho přeinstaloval.Budu vděčny.Omlouvám se pokud to sem nepatří.Předem děkují,a hodně štěstí.
iPhone 3G 16GB Black USA
Operator Vodafone
Fm.06.15.00
4.2.1(8C148)

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: UNLOCK (odblokování) SIM 4.2.1, 4.3.1, baseband, BB

Příspěvek od dalzap »

Pokud je z usa tak se mozna vyplati i factory unlock za par stovek kazdopadne musis downgradovat baseband pomoci redsnow a pote bud factory unlock nebo jailbreak a instalace útrasnow

Odpovědět