Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Pre všetky staršie verzie iOS.
Zamčeno
Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od Silvinkoo »

Správa ktorá nepoteší majiteľov blokovaných telefónov. Unlock pre iOS 4.1(2.10.04) a iOS 4.2.1(3.10.01) bude až po vydaní iOS 4.3(4.2.5 Verizon).

Zdroj:http://www.redmondpie.com/unlock-ios-4.3-iphone-4-with-ultrasn0w-confirmed/
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od schmiedy »

Tak to je mazec, zase se to posunuje, nezavidim tem, co na nej cekaji napr od rijna.. :( uz se nevyplaci kupovat iphone ze zahranici.
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

kozel97
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon lis 08, 2010 8:41 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od kozel97 »

Když nechceš čekat kup si to v Česku. Nikdo nikoho nenutí, aby čekal na unlock. Je to jejich volba. Třeba časem unlock nebude vůbec... :roll:

bluetake

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od bluetake »

O.T. No, je pravdou, ze asi ne. Byl jsem ted delsi dobu v Australii a kdyz jsem jel domu, tak jsem radeji svuj iPhone koupeny tam, prodal a doma si koupil neblokovany novy iPhone zde v cesku. Moc jsem ted problematiku iPhonu nesledoval, ale mile mne prekvapilo, ze i zde v cesku jsou iPhony legalne odblokovane. To pred 3-mi lety, kdy jsem odjel, nebylo.Ale to tady byli telefony vetsinou jen z US , jine moznosti nebyli... :)

7luke.com

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od 7luke.com »

Já mám odblokovat pár kousků známým. Čeká se od října! A pěkně mě to štve, protože se pořád čeká, čeká, teď zase na 4.3, pak na 4.3.1, pak na 4.3.2 ??? Držel jsem hubu a krok, ale ty plané sliby už mě fakt vytočily!!!

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od DD_ »

Co? No tak kvuli takovymhle bych se na hledani unlocku uplne vykaslal a nechal je s jejich iPodama at si uzivaj. Holt nevdek svetem vladne. Kazdej si muze vybrat jestli si koupi unlocked/locked telefon.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

7luke.com

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od 7luke.com »

Holt Ty nevíš o čem mluvíš... Já jsem toho kolem mobilů osobně dost vyvíjel a sám jsem se zlobil s nevděčnýma lidma. Tohle se sliby ohledně unlocku už je ale moc.

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od miro1309 »

7luke.com píše:Já mám odblokovat pár kousků známým. Čeká se od října! A pěkně mě to štve, protože se pořád čeká, čeká, teď zase na 4.3, pak na 4.3.1, pak na 4.3.2 ??? Držel jsem hubu a krok, ale ty plané sliby už mě fakt vytočily!!!

Plne súhlasím. Načo čakajú na vydanie iOS 4.3, keď unlock sa "chystá" pre iOS 4.1 a 4.2.1? Príde mi to tak, že nikto na ničom nerobí a keď už horí termín, tak narýchlo niečo zbúchajú. Vážim si to, že sa vôbec niekto venuje unlocku, ale pre boha to sú skupiny, čo to robia a geohot je sám a spraví unlock, tak nech sa nerobia chúdence. Ja keď to neviem, tak to nerobím, keď to nevedia oni, nech nedávajú sľuby do vetra, ktoré zakaždým menia a nebudeme sa musieť unlocku venovať vôbec. Je to len subjektívny názor, nikomu ho nevnucujem. Ale tento prístup "po vydaní toho, hentoho, po tomto, znovu sa to predĺžilo", je fakt už len utvrdzovanie si pozície, že ľudia sú na ich unlocku závislý. Je mi ľúto, že som klikal na tlačidlo donate...
btw, popri tom všetkom to doráža unlock cez BB 06.15.00, pri ktorom až sami ľudia museli zistiť, že GPS nefunguje. To oni to absolútne netestujú či ako? /to je len rečnícka otázka/

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od dwick »

7luke.com píše:Držel jsem hubu a krok, ale ty plané sliby už mě fakt vytočily!!!
Prosimte ukaz mi, kde nekdo z Dev-Teamu slibil, ze unlock bude do nejakeho terminu??


miro1309 píše:Je mi ľúto, že som klikal na tlačidlo donate...
Komu si daval donate?
Life sucks. And then you die.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od Barberry.pha »

Protoze kdyz byly nejaky info od tech lidi co se tim zabyvaji za to vydaji treba na 4.2.1 tak urcite nevedeli ze bude za nejaky mesic zase fw 4.3, takze kdyz by to vydali a lidi si odblokovali ip tak v tom 4.3 by to uz bylo zase zablokovane a bude cim dal tezsi to prolomit proto asi cekaji s vydanim, jeste kdy 4.3 bude obsahovat wifi hotspot coz asi docela hodne lidi oceni a naco by ti to pak bylo kdyz bys nemohl updatnout? Jednou se na to stejne vykaslou a bude po problemu :)) kdyz si ho koupi nekdo blokovany bude mit smulu :) a prijde mi ze mozna i kvuli tomu potlaceni JB a unlocku apple vydava tedka docela casto ruzny aktualizace.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od miro1309 »

Komu si daval donate?

Dev team ešte keď bol prvý iPhone, ale odvtedy nie (bola to dosť dobrá čiastka). Začalo sa to všetko točiť len o peniazoch (teraz nemyslím dev team, ale všeobecne, viem, že dev neberú príspevky). Dosť ma mrzí, že skupina, ktorá bola naozaj fajn, teraz takto šliape svoju reputáciu. Tak vydám vyhlásenie, že unlock nebude a hotovo. Skončia sa diskusie, polemiky, hypotézy a je pokoj, ale prečo, keď môžu stále naťahovať. Nech ohlásia unlock, keď už majú aspoň nejakú beta verziu... teraz som rozčúlený, možno by som to inak nenapísal, no je to pravdivé. Dev-team nie je to, čo bolo. (len pripomínam, že je to môj názor, nie, že ma tu zaň niekto ukameňuje, nikoho nenútim, aby ho so mnou zdieľaľ).

2barberry: s tými aktualizáciami máš možno pravdu, naozaj to tak vyzerá, zachvíľku bude iOS vychádzať každý týždeň... až nakoniec jailbreaku zabránia. Ja osobne by som iPhone bez JB nechcel, lebo je to skvelá mašina, ktorej zbytočne brzdia neskutočný potenciál. V Cydii je toľko vychytávok.. Bez JB by pre mňa iphone nemal zmysel.

7luke.com

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od 7luke.com »

Až vyjde 4.3, bude "se čekat" na 4.3.1, 4.3.2, .... :roll: Opakuji - čeká se od října. Nejvíc slibně to vypadalo o těch Vánocích, že to bude pod stromeček :roll:

bluetake

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od bluetake »

O.T. Nemejte mi to za zle, ale to, ze se tim unlockem vubec nekdo zabyva, je jen a pouze jejich dobra vule a zrejme i konicek. Takze na tyto lidi jeste nadavat mi prijde ponekud nedustojne a hloupe. :) To, ze si nekdo ve snaze "usetrit" koupil casto vedome zablokovany telefon je myslim v prvni rade jeho problem a nadavanim a vycitanim nejakeho donate to stejne nevyresi. Problemy s nefunkcnimi telefony si pri vsi ucte zkomplikovali zivot sami . :) Zejmena v dnesni dobe, kdy to vubec neni nutne....

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Unlock pre iP 4 BB 2.10.04 a 3.10.01 až po vydaní iOS 4.3!!!

Příspěvek od Metalgirl »

Než tady vypukne flame ohledně toho, jestli kupovat blokovaný, neblokovaný iPhone, tak to tu radši zamknu. Stejně tu vypisujete jen samé nepotřebné, neinformativní věci.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Zamčeno