Nejde RESTORE u 4.2.1

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
kratahonza

Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

Dobrý den, žádám o pomoc, prolezl sem fóra jak česká tak i zahraniční, ale nic mi nepomohlo
na iPhonu 3G 4.2.1 JB sem chtěl udělat restore, ke konci mi vyběhla hláška s chybou 1015, hledat sem a zkusil sem tohle http://en.kioskea.net/faq/10927-solutio ... -4-2-1-ios ale nic se nedělo, přes tinyumbrella se mi z toho taky dostat nejde, přes blackra1n nejde taky nic, padá prozměnu v počítači ke konci:(, telefon je teď ve stavu že na ploše je pouze ikona iTunes a USB kabel, žádnej emergency mod či tak něco:( nenapadá někoho z vás jak mi pomoct?? sem už z toho docela zoufalej, telefon i docela potřebuji, dík moc za všechny rady

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Marek »

DFU mod, restore, a potom tinyumbrella alebo blackra1n (ja som vždy použival blackra1n, po restore dať make it ra1n, a držať 15 sekund home + power až pokial sa nerozosvieti po 15 sekundách apple logo)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

To sem právě několikrát už zkusil, vždy dam restore, nejprve jde všechno dobře, ke konci chyba 1015, průběh úplně stejný na tý stránce co sem sem vložil, ty screeny, a tinyumbrella tam dam sice exit recovery, ale telefon se opět do toho recovery modu vrátí, můžu to dělat do nekonečna :( a u blackra1n jsem udělal taky vše podle tvýho návodu a nic, napiše to v poočítači chybu tento program neodpovídá.... když sem koukal na net k týhle chybě tak všude psali, že se objevuje v DOWNGRADU, ale ten ja nedělám ja vlastně chci jenom restore a to me štve, asi východisko, který by mělo jít určitě by mělo bejt si počkat na 4.3 protože s updatama mi to neblblo...ale stejně, nenapadá tě ještě něco?

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Marek »

Mne to robí v podstate pri akomkolvek restore, lebo som urobil restore na FW 4.2.1 a potom nas5 na 4.1 takže to robí aj tak. Noa skus dať blackrain do zložky C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

ted mi to furt piše, že je iphone v recovery modu ikdyž ho cpu pořád do dfu modu podle standartního postupu

ja vlastně jadiný co nevim je dát telefon do toho emergency modu, abych pak udělal normálně JB, jenomže teď to je tak že mi iTUnes furt chtějí udělat restore, a když si ho udělají tak pak napišou chybu, a v tomhle kruhu je to furt, a nevím jak ven :(

andrejtom
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: pát bře 07, 2008 8:46 am

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od andrejtom »

pouzi iREB 4.0.x-4.1-RC2
Recovery mode Loop fixer
ObrázekiPhone 4 ios5.1.1
ObrázekMacBook Pro 13" (2010)
ObrázekiMac 21,5" ,SSD Crucial M4 128GB+1Tb HDD FusionDrive
ObrázekMacMini (Late2009)
ObrázekTime Capsule 1 Tb
NAS Synology DS-111 2Tb

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Metalgirl »

JBkoval jsi ten iPhone? Nacpal jsi mu tam BB z iPadu? Jestli ano, tak uz se ti tam nepovede nahrat oficialni FW, vzdy ti to bude koncit chybou. Musis tam nahrat upraveny FW. Je tu custom iOS 4.2.1 pro iPhone 3G. Hned primo v teto sekci odblokovani, jailbreak iOS 4.*. Pohledej. Je to hned jedno z prvnich temat od shora.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Stanley1982

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Stanley1982 »

no já mam 3GS a dnes jsem řešil to samé. podařilo se mi to pomocí Youtube. našel jsem tam návod. je to trochu složitější, ale nakonec to šlo. případně mi kontaktujte na icq 365858017. Pošlu odkaz.
Samozřejmě je také otázka jaký máte BB a také pokud máte zálohu SHSH, kterou jsem si já už bohužel díky své hlouposti nestihl udělat.

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

omlouvám se, že sem to nenapsal dříve, mám JB přes redsn0w s BB 06.15.00, zálohu na ShsH bohužel nemám, nechcete ten link hodit sem, kdyby byli další s podobným problémem? du zkusit to s tim narváním toho "- custom iOS 4.2.1 pro iPhone 3G", už sem něco podobnýho zkoušel, tak zkusím ještě tohle

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Metalgirl »

Tu na foru jsem uploadovala upraveny tedy custom FW pro iPhone 3g ti poradim je to primo v teto sekci a vlakno se jmenujem custom iOS 4.2.1 iPhone 3g a 3gs.

viewtopic.php?f=129&t=37780 tu procti si to cele.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

jo já vím, děkuji, ja už to stahuji a brzy vyzkouším ;)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od Metalgirl »

Procti si to vlakno pajcer tam psal, ze je potreba k tomu i iREB. :wink:

Na iPadu mi to trva, nez skopiruji odkaz. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

Tak stále nic, zkusil sem vše přes iREB tam šlo vše v pohodě ale pak ´mám stejný problém jako tu - viewtopic.php?f=129&t=37780 - chyby 16xx a telefon furt v tom restore modu....vůbec už nevím co s tim? :(((

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od john »

Napiš přesnou tu chybu.

A zkus použít Tiny Umbrella, taky slouží pro "kick from recovery.."
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

Nejdříve to byly chyby 1601 pak 1603 a pak 1600
a jak myslíš to "kick..." v ty tinyumbrella je totiz jenom exit recovery a to dam, iphone se restartuje a pak naběhne opět recovery modu...to můžu dělat do zblbnuti :(

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od john »

Tak se koukni na tohle, mohlo by se ti to hodit :wink:

Doporučil bych ti to udělat celý znovu. DFU mod, RESTORE a pak tu Tiny Umbrellu a exit ...
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

Takže problém tak z 80% vyřešen
nic z toho o čem sme se tu bavili nešlo(nebo alespoň jak sem to pochopil :D)
dál sem hledal na netu a našel video kde to chlápek udělal, ovšem s iOS 4.1 tak sem vše zkusil, iPhone byl opět v recovery modu, ale zkusil sem iREB 4.0.x-4.1-RC2.exe a nakonec vše jde! ovšem přišel sem o všechna data, posledni back-up mi jde udělat někdy z 28.6.2010 což je dlouho, a docela se divím, že tam není bližší, ale patrně to je že v tu dobu sem tam cpal iOS 4.0.1 a pak se postupně back-upy přemazaly a zůstal tam až novější, který mi hlásí, že potřeboji novy firmware, když ten ovšem nainstaluji tak mi všechno spadne úplně na začátek, PROTO MÁM DOTÁZEK, EXISTUJE iREB PRO IOS 4.2.1 ?? ten jediný by mi to snad pomohl vyřešit...
zdroj kde sem nalezl řešení: http://iphoneno1.com/video/2834/how-to- ... nlock.html
Jailbreak přes redsn0w_win_0.9.6b5 proběhl úspěšně; du ještě na unlock

akorát mě trápí ten back.up, nenapadá někoho něco ještě k tomu??



jinak pro schrnutí: mám teď iPhone 3G s iOS 4.1 JB BB 06.15.00 s back-upem starým půl roku(v tu dobu sem měl iPhone skoro nový :DD)

avixe
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 426
Registrován: pát říj 08, 2010 8:50 am

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od avixe »

mna by zaujimalo ako je mozne ze si isiel na 4.1 ked nemas shsh.. :?
"audietur et altera pars"

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od john »

U 3Gčka SHSH zálohy řešit nemusíš. :|
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

avixe
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 426
Registrován: pát říj 08, 2010 8:50 am

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od avixe »

jaj tak... :wink:
"audietur et altera pars"

kratahonza

Re: Nejde RESTORE u 4.2.1

Příspěvek od kratahonza »

ještě dodatek teď se mi zkombinováním těchto dvou videí povedlo dostat iPhone na to původní nastavení před tímto divadlem

http://www.youtube.com/watch?v=d9GWpwizBZY

http://www.youtube.com/watch?v=0I1dNq5g ... re=related

teď jdu na JB a Unlock a doufam ze už bude pokoj, 4.3 stejně na 3G nebude takže by mohl být klídek, než mi spadne do klíne třeba čtyřka nebo pětka :D

Odpovědět