JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
pikul

JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od pikul »

Cau znalci =) koupil jsem si iP 3 gs 16gb FW 4.2.1 5.15.04 za 250 babek ktery je locknut na ATaT snazim se to unlocknout pomoci videa http://www.youtube.com/watch?v=HOIpwIzimw4 dobre udelane videjko ale v monete kdy se mi nahraje baseband ipadu tak se zobrazi "whiting for rebot" a nic se nedeje... slysel jsem na PC win 7 (ano mam spusteno s komp winXP i jako Admin) slysel jsem jak se odpoji zařizeni a pak zase pripoji ale iphone je jak po smrti nejevy znamky zivota ani po zmacknuti power button.. (ide zapnout jen kdyz drzim power + home...) ale to najede Z5 do blokovaneho rezimu... nevim co stim hledam, googluji ale nejak nemuzu nic najit...

Zkousel jsem zpustit i samotny JB bez instalace basebandu ale to samo...

PROSIIIM o pomoc už rad bych použival Simple mobile unlimited operator

Opraven název. Čtěte si po sobě, co jste napsali alespoň v titulku. Beavers.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrne u rebotu

Příspěvek od Metalgirl »

Ty to budeš mít o dost těžší. Jelikož jsi tam narval iPad BB, tak se ti už nikdy v životě nepodaří provést restore na oficiální FW od apple. Musíš tam nahrát upravený iOS 4.1, jestli se ti povede.

Ještě se podívej tu: viewtopic.php?f=129&t=37663 podařilo se jim 3GS rozjet. Podobný problém.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pikul

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrne u rebotu

Příspěvek od pikul »

a jak poznam co mam za baseband ted? jelikoz to probehlo za 5 sekund mam trochu pochybeni... už čuji co tam reši a jak to řeši ale chci se ujistit ze mam ipad baseband dřic nez doteho zacnu vrtat dale.. diky za rychlou odpoved


mam 5.15.4 to je iphone nebo ipad?
jak se dozvym bootroom jestly je new ci old?


zkousim to porat dokola i jinejma redsnowama i jen jailbeak a pokazde se nabehe jen modra lajna "first stage" rchle probehne a pak to samo "second stage" pak naskoci "whiting for reboot" a nic se nedeje.....

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrne u rebotu

Příspěvek od Metalgirl »

Ty tam ještě ten iPad BB nemáš, ten je verze 6.15, ale budeš ho tam stejně potřebovat dát, aby sis mohl iPhone odemknout pro použití s českým operátorem.

Stáhni ten custom pro 3gs odsud: viewtopic.php?f=129&t=37780

Potom připojíš iPhone k PC, uvedeš ho do DFU (pokud nevíš, co to je, tak ve faq bod č. 11) a normálně přes iTunes přes shift+restore ho zkus nahrát do iPhonu, jestli se povede. Tento upravený FW v sobě obsahuje i ten iPad BB.

Ještě předtím si zálohuj z iPhonu kontakty, jinak o ně příjdeš. Ten restore vymaže veškerý obsah iPhonu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pikul

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od pikul »

nebudu ho použibat pro čr jsem na floridě a chci ho použivat tady se Simple mobile... skousel jsem vcera vsecky cesty s custom FM co jste tu uvadely zatim se mi povedlo stahnout pouze ten FM od te holčiny... ale porat me to hazelo chyby nejruznejsich typu 1600tak sem zpustil recovery mode pak nejakou 21 atd... jsem už done.. mam pocit ze sem zkusil vse... podarilo se mi ze přes red snow se to zpustilo az na hlavni plochu telefono a rersnow psal ve chvyly ze pouziva limera1n ale nevidim Cidii a nevim tudis jestly je jailbreak a nevim jak dale odblokovat...

Takže to hned z rana zkousim znova Recovery mode S+R custom FW --chyba 21
DFU mode ---- // ---- chyba 1600
co to jest chyba 21 jsem nenasel ani na tom překladu ...

tohle sem nasel ale nevim nevim ...Error 21 or error 1601 means there is something wrong with your USB connection or with the communication between iTunes and the iPhone....

zmenil jsem kabely ale beze zmeny.. to by asi ani neko,munikoval nesel do Restore atd ne?!
ale trochu mi to dava smysl proto tam jeste neni ani ten Ipad BB a proto i redsnow ceka na reboot... ale nechapu ze jinci odezva je jako plug in se zobrazi obrazky atd... i pri nejkych akci (zacatkoch restoru atd) se iphone restartuje atd... nevim nevim nevim jsem done podivam se na netu kdo nejblis tu dela JB + UL ale chou tu zato 40 dolaru

ZAJMAVOST nemohl jsem opustit Restore mode.. spustil jsem red snow dal jsem jail + BB... dal jsem i pres restore mode DFU az se to zastavylo jak vzdy a pak sem a cekalo na rebot tak jsem to vpol a zapl a sam se zas spustil recovery mode... JB probehl do konce ale tel se nezapl a je stale ve recovery mode skousel jsem i ten reboot pres redsnow ale nic stale Recovery mode Home+ power buton skousim alevyzdy se vrati do recovery modu... shit zkousim poret RecBoot ale nenaslo to nejaky libusb0.dll tak sem to vyguglil nainstaloval libUSB a pak to stejne hazelo tak sem to presunul k temu .dll a pak to zas nic nedela kdyz zmacku exit from REC... jen problikne Přikazovy řadek a nic,... existuje jina snažsi varianta jak z Rec modu?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od Metalgirl »

Jestli ti tu chybu 16xx házelo na konci, tak stáhnout TinyUmbrellu a ta má funkci exit recovery, třeba ji zkusit, jestli pomůže. Mě moje 3gs aspoň vždy z recovery vyhodí.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od schmiedy »

myslim, ze s tim JB + unlock nikoho nenajdes, sou to jenom vyhozeny penize, jedine, ze by ti ho operator odblokoval, ale o tom pochybuji. Ja bej tebou tak sprovoznim iphone jako ipod touch, pouhou aktivaci a pockal bych do toho 16. ledna, nebo tak nejak, kdy by mel vyjit unlock, ipad BB bych tam nerval ani nahodou, preci uz neni nikdy cesty zpet. a potom to bude skoro neprodejny.. :(
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

pikul

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od pikul »

jupi tak jsem to rozhodil... tini umbrela nevidela telefon kvuli naistalovanemu libUSB kterej sem musel instalovat kvuli RecBootu... smazl jsem ty radice a umbrela uvidela iphone dal jsem exit .. nasledovne jsem stahl SW 4.0 a pres restore jsem downul.. na konci vyskocila chyba 1015 mam pocit tak jsem pres umbrelu dal zase exit telefon najel a ted to chce aktivacni sim... ale tu dostanu asi od operatora...takze to necham bejt do zitrka a uvidim jak koupim sim s aktivacnim pinem... nebo je telefon pořad Blocklej na NTaT???
nice tak jsem se tu docetl ze je treba sim operatora na ktery je blocklej tak sem jeste stihl NTaT pred zavirackou tam mi typek zdelil ze si musim koupit sim za 25baku a neco nani nabyt aspon 10 baku tak jsem mu strcil 10 baku do ruky at me to aktivuje svoji sim a got it !!! =) ted uz jen jailbrakme.com primo z iphonu ... pak unlock cidia pomoci simple videa http://www.youtube.com/watch?v=iEydbnFfSpI a jak rika borec na konci PEACE =)
¨
zitra otestuji jestly unlock slape

double

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od double »

Zdravim, mam podobny problem s blokovanym (T-Mobile) iPhonom 3GS (info o fone - http://www.upnito.sk/0/d2cttxg4qaq5a382 ... qxdt35.png)

Vec sa ma tak, ze som zakazdym ked robim jailbreak, po restarte sa mi to zasekne na logu jablka. Skusal som verziu "redsn0w_win_0.9.6b6" aj "redsn0w_win_0.9.6b5" aj "redsn0w_win_0.9.6b5" a stale to iste. Nepohne sa to dalej. Neviem kde je chyba, potrebujem si telefon unlocknut, lebo inak mi je dve veci...Kamos bol u mna s t-mobile kartou tak sme ho aktivovali, cize ho mozem pouzit ako ipod, ale ten jailbreak to nejde spravit. Ked sa budem pokusat o jailbreak, da sa aby mi telefon ostal aktivovany a mohol som ho obnovit do stavu v akom je teraz ak by sa ten jailbreak opat nepodaril?

Vdaka za radu, uz som zufaly...

pikul

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od pikul »

cau hele tak ja to skousel vsemi moznymi cesty az sem nasel borce co me to odblokoval za 35 babek a dal mi ktemu i cd s custom FM 4.0.1 a 4.2.1 oba na baseband 6.15 iPadu ja mel 5.15 a on rikal ze nejde jinak unlocknout nez tam dat ten baseband... uz sem mel plny zuby 3 deniho unlocku tak sem to podstoupil a sem rad ze uz to slape... hele tak az budu vecer doma( to uvas bude uz rano. jen abys necekal) tak oba FM nahraju na ulozto.cz a dam sem link.. ty to pak nakopnes pres shift plis restore ..easy ang quick

double

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od double »

No to bude super :) Diky ti moc. Ja mam baseband 6.15 ale mrzlo mi to stale, verim, ze s tym firmwarom to bude slapat.

Btw, GPS ti funguje bez problemov?

//ok, uz netreba, podarilo sa mi to jailbreaknut a unlocknut :) Dik aj tak

shb

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od shb »

ja mam problém ze mam na 3.1.2 bb 06.15.00 a nemuzu dat pres shift+restore custom fw 4.1 vzdycky to vyhodi chybu 1600.. takze nemuzu tam nahodit jinej fw nez 3.1.2 pls help

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od 2L8 »

Ja by som chcel pomôcť s podobným problémom. Mám 3G, tiež sa mi redsnow zastaví na waiting for reboot a nič sa nedeje. TinyUmbrella mi nenájde IP a libUSB nemám nainstalovane. iReb mi tiež mrzne aj na iných PC. Neviete mi poradiť čo mám urobiť, aby mi TinyUmbrella našla IP a reboot sa spustil-následne JB?

double

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od double »

2L8 píše:Ja by som chcel pomôcť s podobným problémom. Mám 3G, tiež sa mi redsnow zastaví na waiting for reboot a nič sa nedeje. TinyUmbrella mi nenájde IP a libUSB nemám nainstalovane. iReb mi tiež mrzne aj na iných PC. Neviete mi poradiť čo mám urobiť, aby mi TinyUmbrella našla IP a reboot sa spustil-následne JB?

Pokial mas Windows 7 spustaj redsnow cez XP SP2 (rezim kompatibility). Ak nepomoze, tak skus toto

Zkus ještě tuto možnost sice je to k jinému problému, ale třeba zabere
dovolil jsem si to vypíchnout z návodu od genezis_shadow
1. spustit redsn0w
2. spustit Task manager/správce úloh (Ctrl+Alt+Delete)
3. v procesech si najděte redsn0w
4. klik pravým a "set anify"
5. nechte zakliknutý POUZE "CPU 1", všechny ostatní vypnout

Ještě mě napadá, nemáš nastaveno spuštění iTunes při připojení iPhone k PC pokud jo tak to v iTunes zruš.


Mne to potom islo.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od 2L8 »

Ahoj, ano aj tuto fintu som uz skusal :)Mam Win.XP. To som zabudol napisat. Este vyskusam tu fintu s iTunes :/ Dakujem!

//nepomohlo :( Stale to trci na hlaske waiting for reboot.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

double

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od double »

Aky tam mas firmware?
Takze este raz. Teda sprav restore cez itunes. Spusti redsnow. Cez procesy nastav afinitu ako je prispevok vyssie. Potom vyber ten ipsw. Z moznosti vyber cydiu. Daj dalej a musi to ist. Pripadne skus iny USB port, to tiez moze pomoct.

shb píše:ja mam problém ze mam na 3.1.2 bb 06.15.00 a nemuzu dat pres shift+restore custom fw 4.1 vzdycky to vyhodi chybu 1600.. takze nemuzu tam nahodit jinej fw nez 3.1.2 pls help

Musis najprv dat iPhone do DFU aby si mohol nahrat custom firmware cez itunes ;)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od 2L8 »

Double, mám to v popise - mám iOS 4.2.1 bez JB a mám Win. XP. Už som to skúšal aj cez iný USB port. Aj afinity ... Len teraz rozmýšľam, že je potrebné mat úplne čistý FW? Teda pred redsnow mat čistý restore cez iTunes? Lebo predtým som mal a nepomohlo. Teraz JB robím s iOS 4.2.1 na IP bez JB už s nainstalovanymi aplikaciami a kontaktami a pod. Treba mat pred každým JB urobeny čistý restore alebo môžem aj na normálne dlhšie používanom iOS?

double

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od double »

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=358190#p358190
Tu som pisal postup, ako som robil ja jailbreak. Ked to nejde s tym pouzivanym, tak to skus s cistym :)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: JB 4.2.1 3GS RedSnoW zamrzne u rebotu

Příspěvek od 2L8 »

Ale predtym som skusal na cistom iOS a neslo. Iba s tymto novym redsnow som neskusal cisty restornuty iOS na IP. A inak ja mam 3G, ja nemozem robit taky isty postup a navyse nemam BB z iPadu. :wink:
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět