[iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
cimoo

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od cimoo »

jedna veľmi stručná a rýchla otázočka neexistuje žiadny JB pre iphone 3G s fw 4.2.1. -05.11.07 bez toho aby som musel použiť ipad baseband ? hm? Ďakujem

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

Já ti poradím custom firmware neboli upravený firmware. Také sn0wbreeze či pwnagetool.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cimoo

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od cimoo »

Ahoj Metalgirl

uff :no: ja vôbec nerozumiem ... mam spravit update na 4.2.1. a potom jb cez snowbreeze ? ale ja nechcem baseband z ipadu ...da sa to aj bez toho?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

Máš sn0wbreeze program, přes něj si vytvoříš ten upravený firmware, který pak následně nahraješ přes iTunes do iPhonu. Ten upravený firmware ti neupdatuje baseband, který tam právě teď máš, proto ti zůstane starý baseband, který jde odblokovat a budeš mít novější iOS k tomu. Návod na sn0wbreeze je zde na fóru, teď ho nemůžu najít pro iOS 4.2.1

Nebo další možnost, přes iTunes nahrát už vytvořený upravený firmware, z tohoto postu: viewtopic.php?f=129&t=37780 , pokud si vybereš mnou vytvořený bez updatu BB s hacktivací, potom provedeš JB pomocí redsn0w příslušného pro verzi iOS 4.2.1 viewtopic.php?f=13&t=40407 a pokud je to na tebe složité, nech to radši někomu zkušenějšímu ve tvém okolí. :)

Pro iPhone 3G customy vytvořené Metalgirl:

Bez updatu BB s hacktivací: http://www.uloz.to/6999896/iphone1-2-4- ... lgirl-ipsw
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cimoo

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od cimoo »

Nie, nie super teraz mi to je uz uplne jasne. Je potreba spravit si shsh zalohu?
Myslim ze to v pohode zvladnem ked som robil uz na par iphonov fw + Jb len mi toto nejak nebolo jasne. Kazdopadne velmi pekne dakujem za rychlu a presnu pomoc.

palces
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: sob led 24, 2009 1:21 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od palces »

Chcem sa opytat, ked mam 3G a novsie iOS uz nie su podporovane, apple mi povoli prehravat v iPhone FW na tuto verziu, ci ked mam JB iphone, tak bez SHSH zalohy to nepojde?

Mam totiz problem, prestala mi chodit cydia, tak reinstall bude asi potrebny :(

Hnykda

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Hnykda »

JB vůbec nevadí, SHSH zálohu nepotřebuješ. Dovolí ti normálně restornout, pak uděláš normálně JB přes redsn0w dle návodu. Tedy pokud nepotřebuješ unlock, to je pak jiná situace.

cimoo

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od cimoo »

Metalgirl dakujem navod aj custom fw funguje bez problemov bez zmeny BB. Ale v redsn0w som dal taktiez mutlitasking asi mi nebude stihat a bude mi zatazovat ram :-/. Myslis ze by sa to dalo samotne vyhodit bez toho aby som robil reinstall fw?

palces
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: sob led 24, 2009 1:21 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od palces »

Hnykda píše:JB vůbec nevadí, SHSH zálohu nepotřebuješ. Dovolí ti normálně restornout, pak uděláš normálně JB přes redsn0w dle návodu. Tedy pokud nepotřebuješ unlock, to je pak jiná situace.


Diky. to je to, co som potreboval vediet.
Unlock nepotrebujem, mam neblokovany telefon zo SK.
PS: novsie iOS sa nahrat nedajau, vsak?

Hnykda

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Hnykda »

Novější než 4.2.1 na 3G nevyšel. Existují jisté CFW, které jakoby dodávají funkce z vyšších verzí, ale já nejsem jejich fanouškem. Platí pravidlo, že čím čistější FW, tím lepší.

goz

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od goz »

Ahoj všichni, nedávno jsem si pořídil iPad 2 wifi a docela bych potřeboval sprovoznit na mém starém iPhone 3G wifi hotspot abych mohl mimo domov na net. V posledním fw pro 3G se mi sice podařilo aktivovat sdílení připojení, ale pouze přes BT. problém ale je, že mi telefon hlásí při párování, že je iPad2 nepodporované zařízení a nechce se spárovat :( Můžete mi pls poradit, jestli bude wifi hotspot fungovat po JB mého telefonu, nebo jestli se to dá udělat i bez JB? Mimo toho hotspotu ho v podstatě na nic jiného nepotřebuju, aplikace kupuju a teď s iPadem už stejně iPhone nepoužívám tak jako dřív.
Díky moc za rady.
goz

Hnykda

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Hnykda »

Na 3G, s posledním možným FW 4.2.1 wifi hotspot není. Takže předpokládám, že se snažíš jen párovat přes BT, to ti ale neudělá sdílení. Bez JB to nepůjde. Opravte mě někdo prosím, pokud se mýlím.

goz

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od goz »

Tak se mi to nakonec po spoustě pokusů podařilo spárovat a funguje mi sdílení netu přes BT. Je to sice pomalé, ale lepší než nic.
Díky.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

cimoo píše:Metalgirl dakujem navod aj custom fw funguje bez problemov bez zmeny BB. Ale v redsn0w som dal taktiez mutlitasking asi mi nebude stihat a bude mi zatazovat ram :-/. Myslis ze by sa to dalo samotne vyhodit bez toho aby som robil reinstall fw?

Možná, že nějakou úpravou příslušného plistu ano. Ale nevím, kterého. Zkus pohledat na googlu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od punky7865 »

chcel by som sa spitat ...mam iphone 3g 8gb blokovany z T-mobile ....pojde mi tento jailbreak a wobec ci mi pojde nejaky jail? dakujem
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

d0ffY

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od d0ffY »

otazkaaa ked som spravil baseband na ten I-POD ta sa to vratit na stary aby som ho mohol unlockut na SIM ? diik

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Marek »

ne
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od punky7865 »

tak ako to je stim blokovanim iphonom? tu je tazke sa zorientovat lebo je tu 100 000 navodov a vyhladavac nic nenajde ..rad by som bol keby mi tu niekto hodil aspon odkazy na to ako odblokovat 3g z tmobileu a podobne
..cital som ze ked sapravim unlock tak mi nepojde restore keby sa nieco pokazilo
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od jackherrer »

nejdrive se ptas na jailbreak potom na odblokovani.. je videt ze v tom mas gulas.. tech 100 000 navodu tu je asi z duvodu obsahlosti cele veci kolem JB a unlocku.. uz jsou to 4 roky co apple vydava nove FW i BB takze je na cloveku co ma blokovany telefon aby situaci sledoval, protoze kazdy zkusenejsi uzivatel zde na foru ti rekne ze je nesmysl kupovat blokovane telefony a potom resit takovehle veci ohledne unlocku a jailbreaku. takze ty si cti cti a zase cti. pokud ti neco konkretniho nebude jasny tak se samozrejme zeptej, ale do prislusneho vlakna. dle meho ale mas v mobilu BB z FW 4.2.1 tudiz neoblokovatelny takze unlock neni a ty si z toho, az si prectes navody, udelas maximalne ipod touch.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od skw »

takze i kdyz se mi podarilo pomoci redsnOw udelat jailbreak ios 4.3.3, unlock stale neni mozny? cydia resp. ultrasnOw 1.2.3 si s tim neporadil..bohužel :/
navodu jsem prostudoval hordy, naposledy jsem skoncil u snOwbreeze a taktez jsem nepochodil .. asi nezbyva nez cekat

..pls je mozny z 4.3.3 udelat downgrade na napr. 4.2.1 ?diky

double

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od double »

Mas blokovany iPhone 4? Kde si ho kupoval?


punky7865 píše:tak ako to je stim blokovanim iphonom? tu je tazke sa zorientovat lebo je tu 100 000 navodov a vyhladavac nic nenajde ..rad by som bol keby mi tu niekto hodil aspon odkazy na to ako odblokovat 3g z tmobileu a podobne
..cital som ze ked sapravim unlock tak mi nepojde restore keby sa nieco pokazilo

Odporucam ti predat ho a kupit neblokovany. Ak by si ho chcel odblokovat, tak by si si musel nahrat novy baseband a ten by ti znefunkcnil GPS a mnoho dalsich problemov. Preto je rozumnejsie sa ho zbavit teraz, ako po nahrati toho 6.15 basebandu...

punky7865
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od punky7865 »

spravil som jailbreak podla tohto navodu a nazaciatku mi stale ukazuje jablko ...ked nabootujem a zacne sa spustat tak je tam ananas ale kedy ho vypnem a znovu pustim tak je jablko .co robim zle?... v redsnowe je ze mi bude hore ukazovat baterku v percentach ale neukazuje.. preco?...a este jedno s tim deaktivate neviem asi som to nepochopil ale nainstaloval som SAMpfers alebo ako to je sorry tera neviem presne ako sa to vola dal som cez redsnow deaktivate potom uz deaktivovany fon som napojil na comp kde bol pusteny itunes a dal v tom sampfres v utilites to prve ....ale stale sa mi fon hreje a vybyja baterka ...co som spravil zle? ....sorry ale neviem otom nikde nic najst
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w

piatok13

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od piatok13 »

Zdravím vospolok,
Mám starý iP3G, iOS 4.0.1, neblokovaný, JB. Chcel by som s ním prejsť na najnovší iOS. Hľadal som tu nejakú komplexnú info, ale nejako sa mi to nepodarilo. Všetko je roztrúsené po x stranách a vláknach. Prosím, poradte, prípadne pošlite link, kde by som nejaké koncentrované info našiel.
Srdečná vďaka.

aramis1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: sob pro 26, 2009 8:53 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od aramis1 »

Ahoj,
díky moc za návod (je psaný jak pro debily a to se hodí.)
jen jsem se zasekl u posledního bodu - "aktivujte jej" jak mam iPhone aktivovat v iTunes ? co to znamena ?
- jinak ještě mám jeden hloupej dotaz: můžu bez problému přejít na vyšší FW a synchronizovat s iTunes? ale asi se to až dozvím, že ? :D
vlastním ještě iPhone 3GS bez JB
utraceno v App Store 25,12+ €

Hnykda

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Hnykda »

Ahoj.
Aktivujte jej znamená, že do něj vložíš simku, připojíš k PC a zepneš iTunes, on se sám aktivuje :) - zmizí ti z obrazovky na iP ať ho připojíš k iTunes a můžeš ho používat.

Na vyšší FW můžeš přejít, ale musíš opět udělat JB.

bedapes

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od bedapes »

Ahoj, moc prosím o pomoc, nahrál jsem si JB přes Redsn0w, všechno běželo super, z Cydie jsem si nainstaloval ten Sampref (bál jsem se toho přehřívání), pak jsem vypnul iphone abych se dostal k tý deaktivaci, ale teď už se nezapne, ani nepípne když ho třeba připojím/odpojím ke kabelu, do toho DFU se najednou taky nemůžu dostat a itunes mi napíše could not connect to this iphone because unknown error... Prosím vás moc o radu co teď??? Děkuju

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od jackherrer »

Zkus hardreset - podrz na 15 sekund home + powerbutton.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

otipik

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od otipik »

Ahoj,
potřeboval bych se jenom ujistit, protože to tady pročítám a uplně všemu nerozumím.
Mám iphone 3G iOS 3.1.2 s JB. Firmware modemu 05.11.07, zřejmě neblokovaný (nezkoušel jsem) koupený v ČR, T-mobile. Poslední JB je už hodně dávno a chtěl bych iOS aktualizovat, protože některé aplikace už nejedou.
Je pro mě teď jediné řešení verze iOS 4.2.1 bez updatu basebandu (co stejně moc nevím co je...)???
To znamená odkaz ze začátku tohodle vlákna?:
viewtopic.php?f=13&t=37628

Čtu tady různě věci, že se dá oddělat wifi, bluetooth, nebo GPS a ta by mě zrovna mrzela. Chci jenom aktualizovat iOS a zase ten JB a nechci nic podělat.
Díky moc za potvrzení, nebo tip...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

Otipik: pokud je iPhone opravdu kupovany z ceske distribuce, tedy jsi ho koupil u nas u ceskeho operatora jako novy, tak u nas se mobilni telefony blokovat nesmi. Tudiz neni ani blokovany iPhone.

Podivej se do nastaveni, obecne, informace a tam najdi modelove cislo toho iPhonu a napis ho sem.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

otipik

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od otipik »

Metalgirl: Jestli je to ono: Model - MB490CZ

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

Jo je to ono a je to cesky iPhone, tudiz neni blokovany, restore muzes provest v iTunes na oficialni FW. Tebe update basebandu trspit nemusi vubec.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

otipik

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od otipik »

Děkuju a ten jailbreak mám teda udělat v klidu tady ten?
viewtopic.php?f=13&t=37628
díky

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Marek »

Ano. Len restore na čistý FW 4.2.1 a potom toto
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

bedapes

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od bedapes »

jackherrer píše:Zkus hardreset - podrz na 15 sekund home + powerbutton.


Díky, pomohlo to... ;-)

otipik

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od otipik »

Ahoj,
rád bych konečně udělal JB na 4.2.1, chci se jen ujistit, abych něco nepodělal s celým postupem. Pročetl jsem to tu všechno a informace jsou dost rozházené, takže:

1. zazálohovat kontakty a fotky z iPhonu
2. nahrát do iPhonu, přes iTunes ofic. iOS 4.2.1
3. mám win7, takže dát XPmód a pokračovat jako správce
4. pak postupovat podle návodu zde: viewtopic.php?f=13&t=37628
5. v iTunes aktivivat iPhone jako nový telefon
6. když to bude hotové, udělat ten fígl na prodloužení život. baterie, dle návodů

Chci na iPhone udělat jenom jailbreak, ne odblokovat SIM ani nic jinýho. Bude mě fungovat dál navigace a GPS? Nebudu muset při zapínání a restartu používat znovu PC? Jaký mám tel. jsem zmiňoval o pár řádků nahoru. Nevím, jestli jsem něco nevynechal..
Poslední věc, kdybych ještě použil tenhle postup s Custom FW, vyjde to nastejno?:
viewtopic.php?f=128&t=42663
Moc děkuju!!! Chci to už mít z krku...
:beer:

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od pablo666 »

chcem sa len spytat na toto co konkretne potrebujem alebo staci pripojit fon a stiahnut tento http://download.hellshare.sk/ios/iphone ... w/2869829/ program a vsetko bude fungovat aj bez origos simky??lebo uz chcem zmenit fw len mam lock na UK orange tak sa pytam!vdaka za kazdu radu :crazy:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

coudic

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b6

Příspěvek od coudic »

Metalgirl píše:

Jen si lidi už nepleťte aktivaci = zbavit se emergency callu a
unlock = odblokování na operátora
Jsou to dvě rozdílné funkce



AHoj prosimte mam dotaz, iphone 4 z UK od O2 pujde to v CZ na O2 simku ?
Nejde mi o unlock ale o aktivaci jine simky u stejneho operatora ale z jine zeme je to mozne?

dik

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od Metalgirl »

Pokud iPhone není blokovaný, tak se dá aktivovat kteroukoliv SIM kartou. Třeba u nás nejsou iPhony blokované, aktivuješ je kteroukoliv SIM kartou na světě.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

coudic

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od coudic »

No podle me je blokovanej , zkousel sjem tam simku od CZ o2 a nenasel signal..... takze sem v haji asi co?

kalli20
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 22, 2010 7:52 am

Re: [iPhone 3g,3gs,4] iOS 4.2.1 JailBreak Redsn0w 0.9.6b8

Příspěvek od kalli20 »

zdravim mam iPhon 3GS 4.2.1 BB 6.15 a vymazal som cely obsah a nastavenia no a teraz to nejde rozbehnu skusal som prehrat FW (4.2.1) ale samozrejme hlasy to chybu:( nepomaha redsn0w ani greenpois0n vie nekto ao by to slo rozbehnut?

Odpovědět