[iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Pre všetky staršie verzie iOS.
warezak3526

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od warezak3526 »

někdo mi smazal příspěvek! :?
proč? :shock:
je to kuli tomu, že tam bylo SMAZÁNO

Přesně kvůli tomu, přečti si pravidla. Máš varování. masklin

janecka

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od janecka »

Jeste by me zajimalo, kdyz mam jailbreaknuty ipad iOS 3.2.2,tak musim udelat co,aby mi tam zustaly programy a vsechno. To muzu normal update pres iTunes na 4.2.1 a pak jailbreak nebo jak. A kdyby se to nahodou nepovedlo,de to vratit zpet? Predem dekuji :D

warezak3526

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od warezak3526 »

Pokud uděláš update na iPad z 3.2.2 na 4.2.1 pomocí iTunes, tak ti tam zůstanou nainstalované všechny programy, co jsi měl před tím. Nebudou ti ale fungovat programy, co jsi měl nainstalované přes Cydii ani samotná Cydia. Rady, jak tohle všechno rozchodit a opravit máš v předchozích postech.

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Killingman »

Doplnil bych pouze to, že pokud jsi si nainstaloval zkušební verze programů jinými cestami, než přes iTunes, například pomocí Install*us či jiných produktů, fungovat ti nebudou taky :-)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

janecka

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od janecka »

Právě těch programů nainstalovaných jinou cestou než přes iTunes mám docela dost a používám je ve škole. Proto bych potřeboval, aby to fungovalo i na 4.2.1. Zpředchozích příspěvků jsem to nějak nevyluštil.

warezak3526

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od warezak3526 »

1. Nainstaluješ update přes iTunes
2. Provedeš jailbreak Redsn0w 0.9.6b4
návod je tady
http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios ... 6b4-guide/
3. Od teďka pokaždé když budeš chtít spouštět aplikace, které nejsou z iTunes, musíš mít nabootováno pomocí volby ?Just boot tethered right now? v Redsn0w 0.9.6b4, takže je nejlepší co nejméně vypínat / restartovat iPhone nebo iPad
4. Pokud ti nevyhovuje bod 3., počkej si na nějaký lepší jailbreak, kde budeš moct bootovat normálně

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od sten32 »

Ja sa nejako neviem dostať do ipadu cez ssh... :(

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od jerrry »

sten32: Z jakého důvodu potřebuješ SSH přístup? Nový Redsn0w 0.9.6b4 už nemá problémy se spuštěním Cydie a není tedy potřeba předtím přes SSH nahrávat ty opatchované soubory - to se dělalo u verze Redsn0w 0.9.6b3. Nebo ti nejde SSH přístup po instalaci OpenSSH z Cydie? To mně chodí naprosto bez potíží, naštěstí.

Ale čeho jsem si všiml, když v Cydii kliknu na záložku "Installed", tak mi vždycky vyskočí na springboard a mám pocit, že ještě včera mi to nedělalo, divné :)
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

daknol
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:30 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od daknol »

Pokud nekdo narazil na problem pri instalovani nejaky app z cydie, ktera chce gsc.wildcat , tak ve 4.2.1 proste neni. Je to tim, ze pry driv za casu 3.2.x se v cydii prez ten wildcat poznavali aplikace urcene pro ipad. Ovsem na svete je uz reseni jak to fixnout.

Takze - z cydie si nainstalujte ifile a jdete do: /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app a otevrete ?K48AP.plist? prez textovy editor v ifile. Vytvorte uplne na konci novy radek s ?wildcat? a dejte ho jako true.
Ulozte zmeny, rebootnete(vypnete zapnete - haha musite opruzne pre redsn0w :-P)

Pozor! V tom souboru je potreba zachovat stejny formatovani, doporucuji zkopirovat cely predchozi zaznam a jen misto neho napsat wildcat ;-)


Pro inspiraci tady je screenshot http://gumballtech.com/wp-content/uploa ... G_0034.png

Funguje to, ale delal jsem to treba kvuli Yourtube HD a ta stejne pri prehravani videa hned spadne :-(

Zdroj: http://gumballtech.com/2010/11/24/fix-t ... -in-cydia/ trosku upraveno, prelozeno a nalezeno mnou ;-)
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Metalgirl »

Promazáno od OT příspěvků. Metalgirl
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

funguje niekomu ten JB? skusal som ho presne podla navodov, ale po JB mam len bielu ikonu cydie, tak som skusil tu moznost boot tethered a len som sa pozeral na logo ananasu a to bolo vsetko
.
a podla vas maju s tymto FW problem alebo sa v dohladnej dobe dockame klasickeho JB?
dakujem

2riso
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 25, 2010 12:05 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od 2riso »

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios ... 6b4-guide/
podla tohto navodu mi to funguje zatial bez problemov na ipad 32 wi fi

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

tak mne to nejde, stale biela ikona cydie
ako dlho bude podla vas trvat kym vyjde "plnohodnotny" JB?

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od stZ »

36 hodin
12 Max

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

teraz neviem ci to myslis ironicky ze sa tak blbo pytam alebo vazne :)

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od RazR08 »

mne ten JB uz ide v pohode, ale nesmiem vypinat :/ takze tak

Filosof
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 111
Registrován: pon říj 13, 2008 1:02 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Filosof »

No právě. Proto čekáme na untethered jailbreak.

Ve vláknu o unlocku je zmiňován i iPad. On je snad nějak blokovaný (třeba US verze)?
Iphone 3G/16GB, orig od Vodafone, FW 4.2.1 JB untethered; Iphone 4/32GB, orig od Vodafone, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b2; iPad 32GB 3G verze EU, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b3; iPad 64GB 3G verze US, FW 5.0.1 JB - redsn0w_win_0.9.9b8 + Corona

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od sten32 »

spinmaster píše:funguje niekomu ten JB? skusal som ho presne podla navodov, ale po JB mam len bielu ikonu cydie, tak som skusil tu moznost boot tethered a len som sa pozeral na logo ananasu a to bolo vsetko
.
a podla vas maju s tymto FW problem alebo sa v dohladnej dobe dockame klasickeho JB?
dakujem


Presne takto som na tom bol aj ja, vratil som sa na 3.2.2, nemam sice multitasking a zložky ale wifi mi ide asi 2x rychlejšie

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od stZ »

Spinmaster: samozrejme z legrace....to vedi jen vyvojari JB a tak spekulace jsou zbytecne a plati stare zname..az bude tak bude ;) musim se vzdy smat jak se tu pisou zarucene informace o vydani JB datum,cas a je schopnej to psat i moderator :D a nakonec je vse uplne jinak......viz fw 4.1
12 Max

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

takze sa mi to vcera podarilo (stvali ma uz pozadia tie iste a nove tam viem dat len cez t-pot)
ide to normalne, aj cydia aj safari...

vodnar007

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od vodnar007 »

Nevíte, prosím, někdo, proč se při jailbreaku ipadu vše zastaví na uploading rom a dal to nejede? Děla to někomu? Vše dělám podle návodu a vždy se to zastaví na jednom místě.

Díky za pomoc!

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od jerrry »

vodnar007: Už jsem to tady psal asi 2x (výše), v tomhle tématu. Spusť si soubor v režimu kompatibility Windows XP a ještě s admin. oprávněním (předpokládám, že máš Windows 7). Pak ti to půjde, a když ne na první pokus, zkus na druhý... mně se to vždycky rozjelo. Ale bez toho to zůstalo viset jako tobě.
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

vodnar007

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od vodnar007 »

Moc díky!

Opravdu to funguje!

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od schmiedy »

Tak jsem taky zkousel podle navodu, udelal JB pres nejnovejsi redsnow, pak se snazil zprovoznit SSH, ale nepovedlo, stahl jsem danny ssh bundle, ale ten format mi to nevzalo, take mi mezitim ani neslo otevrit safari a dal ani nevim, ted nevim jestli udelat restore na 4.2.1 a nebo muzu vubec jit dolu na 3.2.1? na ipade? dekuji

Edit: aha, tak jsem uz take na to prisel, zalohu na 3.1.3 jsem nemel, takze musim pockat na poradny untethered JB, ... :( neva... :)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

mnbvcxy11
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 13, 2009 12:11 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od mnbvcxy11 »

Mám iPad, pomocí redsn0w jsem provedl JailBreak, aby fungovala cydia provedl jsem Tethered boot. Všechno v pohodě funguje, ale po restartu iPad nenabootuje jen zobrazeno apple logo? nevite co stím abych nemusel dělat restore. Nejde přes reds0w znovu Tethered boot?
iPhone 8 GB, FW 3.0.1 JB pomocí RedSn0w 0.8 funguje díky
iPad 16Gb, FW 4.2.1.JB pomoci redsn0w_win_0.9.6b4

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od jerrry »

mnbvcxy11: jde, připoj iPad k PC a spusť redsn0w a vyber opět tethered boot, pak ti iPad normálně najede. Dělá mi to úplně to samé... už aby byl untethered JB.
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

mnbvcxy11
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 13, 2009 12:11 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od mnbvcxy11 »

jerrry: Díky
iPhone 8 GB, FW 3.0.1 JB pomocí RedSn0w 0.8 funguje díky
iPad 16Gb, FW 4.2.1.JB pomoci redsn0w_win_0.9.6b4

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od schmiedy »

Diky Jerry, nikde jsem prave nedocetl, ze se musi po samostatnem JB udelat zase reboot pres redsnow, pak vse uz fungovalo, cydie i safari, a takhle pokracuju pri kazdem rebootu a zatim ok, na ipadu to jde, tam tolik rebootu ani nedelam, jen kuli par vecim z cydie, ale na ip 4 pockam na untethered... :)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od jerrry »

Prima :) s iPhonem také čekám na untethered, tam je přece jenom pravděpodobnost vybití/restartu větší. iPad jsem teď nerestartoval už asi 14 dní, takže tam mi to zas tak nevadí ten tethered JB. Jen je zkrátka pokaždé, když iPad vypnete/restartujete/dojde baterka, nabootovat znovu přes redsn0w.
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

4dam

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od 4dam »

Zdravím,
zítra dostanu iPad pod stromečkem a nějak nevím, co mám dělat. Nejradši bych vydržel na iOS 3.2, počkal pár dní na untethered JB a pak updatoval na 4.2. Udělali byste to tady tak, nebo mám udělat rovnou update na 4.2 a tehered jb?
Vlastně stejně nejspíš update neudělám, nejnovejší iTunes mě trápí chybou 42032, proto teď používám starší verzi. Přes ní ale nejspíš update nejde.
Taková "pjekejní" situace :) :D

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od ikena »

iBooty 2.0 : Tethered Jailbreak on iOS 4.2.1 For iPhone, iPad & iPod Touch [Video]

http://www.99cblog.com/6860/ibooty-2-0-tethered-jailbreak-ios-4-2-1-iphone-ipad-ipod-touch/
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

Marx

iPad 4.2 jailbreak

Příspěvek od Marx »

Omlouvám se za spam pokud to tu někde je, ale nikde sem nenašel jakoukoliv zmínku o jailbreaku FW 4.2 iPadu. Je nějaká spolehlivá metoda? Díky

Slouceno. MG

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: iPad 4.2 jailbreak

Příspěvek od john »

iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

iphonemato

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od iphonemato »

No blba otazka ale mam iPad FW 4.2.1 chcem tam dostat Cydiu namam MAC iba PC

ipad som si kupil vcera tak beham tu po fore ale absolutne nechapem vasej konverzacii tu tak sa pitam

Je mezne tam dostat Cydiu tak aby po vypnuti ipadu zostala funkcna?

Chcem iba jednoduchu odpoved ano alebo nie lebo ma uz ja hlava rozbolela to ide to nejde tam nefunguje toto tam zase tamto :?

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

pri 4.2.1 NIE

iphonemato

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od iphonemato »

ok dik za info môžte to zmazat

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od RazR08 »

Nevravelo sa tu niekde ze do Vianoc by to malo byt funkcne? Alebo som to zle pochopil?

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

vravelo, momentalne je to v stadiu beta... aj ja sem chodim kazdu den kontrolovat.. aj ked na iPade mi untethered vobec nevadi

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

A bude nekdy ten jailbreak na ipad na verzi 4.2.1, aby mi po vypnutí nezmizel? Dekuji za odpověd

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od schmiedy »

jojo bude, ale kdy, to vi jen ten, co ho vytvari, tak se ho zeptej, zkus mu napsat mejla, protoze my tady nevytvarime jailbreaky... :twisted: :evil:
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

Odpovědět