[iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Pre všetky staršie verzie iOS.
Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

tak sorrym, ze jsem se tak tupe zeptal .D slo mi jen o to, jestli si má smysl dělat ten jb, co se mi po vypnutí smaže, nebo si počkat na ten, který je na porád.

Filosof
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 111
Registrován: pon říj 13, 2008 1:02 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Filosof »

U iPadu to moc řešit nemusíš, ten se tolik nevybíjí a není problém ho udržet stále "při životě". Já to tak mám a nevadí mi to (tedy budu radši, až bude untethered). U telefonu je to něco jiného.
Iphone 3G/16GB, orig od Vodafone, FW 4.2.1 JB untethered; Iphone 4/32GB, orig od Vodafone, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b2; iPad 32GB 3G verze EU, FW 5.0.1 JB redsn0w_win_0.9.10b3; iPad 64GB 3G verze US, FW 5.0.1 JB - redsn0w_win_0.9.9b8 + Corona

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

A jeste se chci zeptat,kdyz si ted udelam tedy ten jb co mi zmizi po vypnuti a postahuju si smozrjme nejake aplikace a pak vyjde ten jb nastálo, tak jde nahrát ten novější jb, aby se mi nesmazali aplikace, ktere jsem si stahl na tom jb co mizi?

EDIT: tak jsem si chtel udelat ten jb podle tohoto navodu: http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios ... 6b4-guide/ ale i kdyz jsem postupoval presne podle navodu tak cydie mi jen problikne nevite nekdo v cem by mohl byt problem?

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

pripojit ho a znova spustit untethered

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

Tak jsem to zkoušel asi 5x a stejně nic.. zkoušel jsem i přesunout ten redsnow do jiné složky, ale ničemu to nepomohlo, také jsem zkoušel zapojit do jiného usb ale nic. jeste nejake jine nepady co by s tim mohlo byt?

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od stZ »

Pri 1 instalaci ti cydia jen problikne a nebude fungovat...staci restartovat ipad. Po nabehnuti ho vypnes a uvedes do DFU a spustis red snow, tam zaskrtnes volbu boot tethered. Pak by ti cydia mela fungovat....alespon ja mam takovou zkusenost.
12 Max

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

Delal jsem to presne podle toho .. kdyz ten ipad restartuju a zaskrtnu ten boot tethered, tak se akorad cydie zmeni s bile ikonky na original cydii , ale kdyz na ni kliknu tak stale jen problikne.. co delam spatne?

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

Tak jsem to vyzkousel i na jiném PC, ale stále mi Cydie jen problikne. Nestalo se to uz take nekomu?

Durran

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Durran »

Ahoj.Mám problém při jb na ipadu..Kdyz se mi chtej nacist jb data do ipadu tak mi cely redsnow spadne a win mi napise: program redsnow prestal pracovat,a pak už můžu jen ukončit program.Zkoušel jsem i spustit v režimu kompatibility s Win xp SP 2(mám windows vista) a spustit jako správce a ten samej problém..nevíte proč??a jak to odstranit..

Steel13
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 25, 2010 7:07 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Steel13 »

Proste nejsem schopny to rozjet, porad mi jen Cydie problikne . . natocim na kameru postup jak to delam a kdyztak mi prosim reknete co delam spatne.. uploadnu to treba na uloz.to do vecera to sem dam

EDIT: POVEDLO SE! Vše byla jen moje chyba měl jsem staženou verzi B3 misto B4

bolofar

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od bolofar »

dobry den jsem zacatecnik a mam par dotayu prosim odpovezte mi
1. budu si kupovat ipad z datartu (3g 16gb) prosim jaky tam budu mit ios ?
2. predpokladam ze 4.2.0 nebo 4.2.1
muzu nainstalovat rovnou iOS 4.2.1 Redsn0w 0.9.6b4 nebo musim pred tim b3 ?
3. dys se to po kazdzm restartu smaze tak chapu ze to budu muset znovu projet pres ten redsnow ale dys to neudelam tak co ? ipad se nezapne nebo se zapne jako neheknutej ?
4. jak udelam zalohu iedu abych to z ni mohl potom obnovit ?
5. pokud sed mi ten jailbrake nepovede a tereba to nepude zapnout (ipad) tak ho budu moct z ty zalohy obnovit nebo ho muzu vihodit ?
6. jak ho distak opravim dyby se mi jailbrake nepovedl ?

spinmaster

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od spinmaster »

1. s najvacsou pravdepodobnostou 3.2.1-2
2. mozes priamo 0.9.6b4
3. zapne sa plne funkcny, len cydia a aplikacie instalovane cez nu nebudu fungovat
4. co obnovit? pokial klasicky backup, tak to ma v sebe standardne itunes
5. zaloha sluzi skor na zalohovanie obsahu, nie na recovery, odporucam prestudovat forum, ale viacmenej sa JB neda iPad znicit
6. pozri pod 5, hladaj slovo recovery

inak na toto vsetko su tu odpovede, staci trosku hladat, dokoca su to dost omielane temy

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Metalgirl »

Akorát k tomu redsnow, radši 0.9.6b6 a vyšší.

Myslíš funkci just boot tethered right now. Po restartu ti normálně naběhne, ale nepojede ti cydia a safari, takže musíš iPad píchnout na počítač, projet všechny ty kroky v redsnow, akorát místo install cydia zaškrtneš just boot tethered right now, iPad se ti nabootuje, vše ti zůstane, pokračuješ vesele dál.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Barberry.pha »

OT:
to Metal : on tady uz ma zalozeny jeden topic s tim stejnym dotazem
viewforum.php?f=129
tak jestli bys mohla tu moji odpovet postnoust sem a ten topic zamknout, odpovedel jsem mu tam a pak zjsitil ze to postnul i tady ... diky
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Metalgirl »

Též jsem si toho všimla, tak tamto v archivu zamknu a ať si píše tu. Jinak děkuji za upozornění.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od Barberry.pha »

OT:
To Meta gril :D snazim se chovat podle pravidel abych nedostal BAN nebo upozorneni ;P

Grrrrrr Obrázek :D MG
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: [iPad] iOS 4.2.1 JailBreak

Příspěvek od gulii »

Vím, že to je celkem dementní dotaz. Ale po přečtení zdejšího fóra jsem nikde nenašel odpověď.

Když provedu JB na ipadu 4.2.1 /důvod JB je takový, že bych chtěl vyzkoušet hry/programy, které bych si rád koupil - samozřejmě, že jen ty, které mě budou opravdu bavit. Už teď jsem utratil za app hodně peněz./... tak jestli to servis pozná, že byl zpět proveden unlock. O to jediné se mi jedná. Děkuji moc za odpověď.

Ale fuj ty jeden škaredáči! HMD Ban na tejden, tady se nekrade a ani "nezkouší"

Odpovědět