[JB] Limera1n iOS 4.1

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
trevi
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 15, 2010 8:01 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od trevi »

Udelal jsem si JB Iphone 4 s FW 4.1 pomoci Limera1n. Chtel bych updatovat na vyssi verzi 4.2.1. Jak to mam udelat, aby mi byly zachovany programy, ktere jsem nahral do iPhone pres pocitac?

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od iphonik4 »

iTunes ti udělá zálohu pouze app z appstore, ne aplikací z JailBreaku. Stačí normálně iPhone před restore zesynchrozizovat, automaticky se ti udělá záloha a po restore dej obnovu z této zálohy (iTunes se tě na to zeptá hned po restore).
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

dan.tekat00

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od dan.tekat00 »

iphonik4 píše:Takhle se to chová pokud máš tethered JB, tzn. musíš mít new iboot, otevři RedSn0w a dej "Just Boot tethered now" (nebo tak nějak :mrgreen: ) a pak pokračuj, tohle budeš muset bohužel dělat po každém restartu telefonu, jinak ti cydia, safari a další app budou padat, nicméně kolem Vánoc by měl vyjít klasický untethered JB :wink:


Pardon za OT
Zdravím, měl jsem iOS 4.0 a najednou ze dne na den přestala fungovat wi-fi. Prostě jsem se připojil, ale web ani cydia se nenačetla. Bylo mi řečeno ať si stáhnu vyšší iOS. Nahodil jsem 4.2.1 a udělal přes RedSn0w a měl jsem ten problém s padající Cydiou a Safari. Dal jsem restore a celý JB provedl znovu. Tentokrát všechno šlapalo, jenom ta wifi pořád nic. Docela jí k životu potřebuju :) Může mi prosím někdo poradit? Nebo si mám počkat až 23 vyleze celý JB na 4.2.1?
Díky

Edit: Ještě dodám, že na routeru fungují dva notebooky a předtím i iPod a všechno běhá.Zkoušel jsem ho restartovat i přenastavit jen na určité MAC adresy, ani tak to neběhá.

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od iphonik4 »

Za prvé, pokud ti padala Cydie a Safari, měl jsi udělat to, co jsem psal (to, co jsi citoval). Za 2. pokud jsi router přenastavoval (IP,..) a beží na něm Macy, tak je samozřejmě problém v iPhone, mám obavy, aby to nebyl hardware (protože FW (iOS) jsi několikrát přeinstaloval), doporučuji zkusit mrazák (viz. hledej :) na fóru). Jinak ještě mě napadá, obnovil jsi iPhone ze zálohy vždycky po restore??
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

dan.tekat00

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od dan.tekat00 »

Dělal jsem co jsi napsal, zaškrtnul jsem "Just Boot tethered now". Po mrazáku se teda podívám :) A ještě to dnes vyzkouším na intru na jinou wifi síť.

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od iphonik4 »

A co s tou obnovou po restore, obnovoval jsi?? Jinak zkus ještě resetovat nastavení sítě přímo v iPhone.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

dan.tekat00

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od dan.tekat00 »

Obnovoval jsem a i nastavení sítě jsem resetoval.

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od iphonik4 »

hmm to by mohl být problém, zkus udělat restore a neobnovovat :( Kdyžtak není problém to potom vrátit :)

Jinak tohle je vlákno o Limera1n pro iOS 4.1, takže kdyžtak založ téma v poradně :)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od dodulo »

dalsi nastroj ( ak nejaky bude ) od GeoHota bude mat pravdepodobne nazov Rubyra1n

zdroj: Redmondpie
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Juaxoo

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od Juaxoo »

a bude fungovat na nový iDevice s patchlým exploidem ? :)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

[JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od mrzic »

To je pouze spekulace. Geohot si zaregistroval domeny limera1n a rubyra1n v tu samou dobu a dnes vznikl ucet na twitteru @rubyra1n. Nic vic, nic min. Co bude, nikdo nevi.

P.S.: pokud se mylim, smazte to
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od 2L8 »

Caute, tento nastroj je iba pre iOS 4.1 alebo aj na 4.2? Uz som zabudol :oops: :roll: Lebo niekde na nete je, ze aj na 4.2
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od Silvinkoo »

Máš to napísané na prvej strane..iOS 4.1...
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od 2L8 »

Yo, už som zistil :) Ale vyskúšal som ho a nejde mi. Ako je to možné? Dal som čistý 4.1 na 2 PC a nešlo mi to vôbec. A to keď bol vtedy nový ten 4.1 tak mi to išlo. Môže to byt spôsobené zmenou BB popri iOS 4.2.1? Ďalšia vec, že ja som už skúšal aj snowbreeze či redsnow a teraz mi to vôbec nejde. Predtým, keď nebol 4.2.1 to išlo. :( Snowbreeze mi na konci rozsviete IP iba na bielo, zelený displ. nie je. Keď natiahnem vytvorený iOS custom tak mi ho natiahne, ale na konci stále svieti obrazovka s vlockou a nič sa nedeje. Ani tinUmbrella nenájde IP. Neviem čo s tým robiť. :(

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od dodulo »

zeby Limera1n nepodporoval iPhone 3G? :)

ja viem ako mas dlho problem spravit jailbreak ak spravis cisty restore cez DFU napr. na 4.2.1 a nasledne jailbreaknes redsn0wom ( kludne mozes najnovsim 0.9.6rc8 ) a nejde to tak potom budes mat nejaky posahany iPhone a uz len reklamacia pomoze alebo co
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: [JB] Limera1n iOS 4.1

Příspěvek od 2L8 »

Ahoj dodulo, jaaaj :) ale čo si pamätám, tak predtým ako bol prvý krát limera1n, tak mi na 3G urobil JB. No ale keď ja som urobil čistý restore na najnovší iOS a redsnow len čaká na reboot a ten sa nedeje tam je jediný problém. :( ja už fakt neviem a to nemám BB iPadu.

Odpovědět