jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

Ahoj, je možný udělat downgrade z iphone 3g 8gb os 4.0, jb, unlock z usa na 3.1.3 with jb a unlock? protože muj miláček je pomalej jak ass hole s os 4. děkuji
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od BaX »

stahni *.ipsw FW ktery chces tam dat .. ;) a v itunes (drž SHIFT) dej RESTORE a vyber cestu kam jsi ulozil ten fw co jsi stahnul

pokud chces jb , na foru najdes hodne navodu ;)


OS download: http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od Metalgirl »

Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

Díky moc, ale přeci jenom jsem lehce nejistej, protože mám zkušenost se zaseknout dva dny s nefunkčním ip doma.. proto to radši schrnu.
stáhnu si fw - z toho odkazu (dík)
pak podle toho návodu v druhym odkazu nainstaluju ve win 7 na ip 3.1.3
podle (no a nebo si dej iphone do DFU, v iTunes dej shift+restore a vyber fw 3.1.3. Pak to nech dojit do chyby 1015 a pak si spust přiložený program RECBOOT. Tam když připojíš ip, tak mas v programu 2 políčka: "dát do recovery módu" a "dát z recovery módu" ... Dáš dát z a pak už normalne funguješ...) Stepikova navodu
a pak dám jB a unlock podle tohodle?
: viewtopic.php?f=96&t=28573 ?
děkuji, vim že to tu opakujete a jsem jak debil, ale nechci strávit celej den vytočenej timhle, děkuji :)
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

McDog

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od McDog »

namiesto recbootu mozes pouzit blackra1n alebo tinyumbrella....

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

podle toho co řikal je recoboot to nejjednodužší, tak zkusim tohle.
a JB a UNlock půjde v pořádku? předtim mi nešel, až na os 4.
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

McDog

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od McDog »

No mne recboot nesiel ale vobec a zacal mi pisat nieco a dakej kniznici a tak som spustil exe subor,co je v zlozke zip prilozeny a nesli mi ziadne periferie...
Potom som si nechal poradit od tvosiho a pouzil som tinyumbrella a jeden klik a iP nabehol

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

a bude to určitě unlocklí s jb? na to si mi neodpověděl
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od jackherrer »

celou dobu se ti snazili poradit jak dostat telefon z chyby 1015 aby nabehl normalne(=bez JB - ten musis udelat dodatecne)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

ano ale jestli až to všechno udělám, jestli mi do něj půjde simka? když jsem tam předtim měl 3.1.3 tak jsem byl locklej.
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od jackherrer »

jasne takze po chybe 1015 udelas to co ti rikali - dostanes se z recovery modu a budes mit pravdepodobne logo itunes a budes moct volat na tisnovou linku(emergency calls).. to vyresis aktivaci(odstraneni emergency calls) a jailbreakem.. to ale asi jeste nebudes moct volat(resp. pouzivat simku) ale budes mit cydii a tam ve zdrojich budes uz mit ultrasn0w a nainstalujes ho a budes mit i signal pro volani atd.. vse v tomto topicu
I will maintain an attitude of open-mindedness.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od LoFi »

Díky moc. ale á mám ten novej baseband.. :( půjde to přes to?

Používej defaultní písmo, barevné písmo je v rozporu s pravidly. Barevný text jsem ti vymazala, nechce se mi to po tobě opravovat, když jsi líný si přečíst pravidla fóra. sweet22
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od jackherrer »

vsechny basebandy sou v soucasny dobe odblokovatelny..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

evlo

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od evlo »

Tak musim rict, ze rychlost 4.0 s vypnutym spotlight je oproti tomu jak bezi 3.1.3 stale strasna :(

smi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 103
Registrován: úte kvě 26, 2009 10:43 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od smi »

Udělal jsem downgrade na 3.1.3. Telefon mi ale zůstal v recovery modu. Tak jsem udělal jb pomocí blackra1n, ale nemám na ploše cydia. Udělal jsem tedy ještě jeden jb pomocí spirit, ale zase se mi ztratil signál. Co dělám špatně?
Díky.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od ls8 »

Nezmatkuj a použij redsn0w 0.9.4. Pokud děláš JB přes blackra1n, musíš Cydia doinstalovat, viz vlákno o Blackra1nu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

smi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 103
Registrován: úte kvě 26, 2009 10:43 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od smi »

Ok. Díky. Už funguju normálně. :)

peto1310

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od peto1310 »

Caute, urobil som to pomocou blackrainu, ale ako mozem teraz doinstalovat cydiu ? Hladal som vlakno o blackraine, ale neuspesne, mohli by ste mi tu poslat link ?
Dik

McDog

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od McDog »

Inak da sa downgradnut na 3.1.3 a stiahnut z Cydie daka utilita,aby sa to tvarilo pri apps z iTunes,ze je tam 4.x?

peto1310

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od peto1310 »

Ale mne po tom downgrade cez blackrain nenainstalovalo cydiu, cize nvm ako ju mam teraz doinstalovat.

smi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 103
Registrován: úte kvě 26, 2009 10:43 am

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od smi »

Stáhni si "spirit" http://spiritjb.com/
Pak budeš mít cydii opět k dispozici.
Smi

GIGABYTE

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od GIGABYTE »

Ahojte, potreboval by som menšiu radu prešiel som pár tém no nikde som nenašiel odpoveď nato čo potrebujem. Mal som v itelefóne iOS 4.1, urobil som downgrade na 3.1.3, ak tam hodím originálny FW nájde mi operátora, mám signál až nato, že samozrejme nemám JB. Ak spravím JB cez blackra1na nemám signál. Ak tam hodím Custom FW tak ten istý problém. Skúšal som z Cydie sťahovať ultrasn0w ale ani to nepomohlo.. Dá sa to nejako vyriešiť ? Ešte dodám, že iphone je blokovaný na t-mobile. Ďakujem :)

//takže som si nejako pomohol sám.. Aj keď ani sám neviem ako som to spravil ale ide to :D

Misisiak

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od Misisiak »

Zdravím. Pre ľudí, ktorých na 3Géčku prestal baviť 4kový iOS a pokúšali sa o downgrade. Je tu síce všade písané že to pôjde, ale ja tomu neverím, kým mi to niekto skúsenejší nepotvrdí.

Mám iOS 4.2.1, predtým tam bolo neviem, čo keďže som si to hneď s prvej updatol na 4.1dnotku a potom som čakal na unlock :roll: . Dôležité je či mi po vrátení na 3.1.3 pôjdu normálne veci, ako napr. GPS, sim unlock... Baseband mám 06.15. A pýtam sa hlavne takých, ktorý to majú overené. A ak áno, ktorého z návodou sa mám držať. Vďaka.

McDog

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od McDog »

Normalne som robil downgrade z iOS 4.2.1 na 3.1.3...akurat som musel pouzit tinyUmbrellu a jej kick off recovery...

fimfadimpa
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob črc 24, 2010 3:51 pm

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od fimfadimpa »

Moc se omlouvám, jestli tohle už někdo někde řešil, četl jsem plno témat, ale nikde jsem se nedozvěděl to, co potřebuji. Mám iPhone 3G ze Slovenska blokovaný na T-mobile SK s iOS4 (BB 5.13.04) s JB a unlockem (mám totiž O2 CZ), ale jako většina lidí mám problém s jeho rychlostí, je to katastrofa. Proto bych rád provedl downgrade na 3.1.3. Postup a vše okolo už sice znám, ale zajímá mě tohle: když provedu úspěšně downgrade, budu samozřejmě znovu potřebovat JB a unlock. Když tam ale bude čerstvý FW 3.1.3, bude nutné iPhone aktivovat v iTunes s SIMkou z T-mobile nebo můžu rovnou provádět JB a unlock? Možná je to blbej dotaz, ale radši se ptám, než abych musel pak narychlo shánět SIMku. Díky moc

blanch

Re: jak - Donwgrade os 4.0 to 3.1.3

Příspěvek od blanch »

Snad to sem patří a nepíši to zase jinam to bych nerad.Prosím o radu mám IP 3g 8gb JB 3.1.3 (7E18) a baseband 6.15.00.Chic udělat opětovný JB 3.1.3 z důvodu nemožnosti najet do cydie.Vždy se při zapnutí po chvilce vypne...Chci se zeptat který firmware mohu použít. IP mám krátce takže jsem nováček... Telefon mám od T-mobilu a kartu T-mobile a je kupovaný v CZ. Jinak při vložení sim O2 ji to přijme v pohodě takže usuzuji že je telefon neblokovaný.Poraďte prosím jak na to?Děkukuji

Odpovědět