[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ano, ale je to dost zdlouhavé řešení, protože jestli má telefon nabitý a nemůže ho vypnout, bude muset dost dlouho čekat (já tipuji u svého 2G tak 3 dny, když je vlastně bloklý a nepřijímá signál) než se mu telefon vybije a pak ho připojit a neprošvihnout moment zapínání aby ho držel, takže by to chtělo najít jiné řešení... Třeba zkusit spustit blackra1n, ten umí telefon dostat do recovery, tak to zkusit aspoň na 3.1.3

shake66

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od shake66 »

zkoušel jsem to přes ten blackr1in a restore už mi šel.. udělal jsem tedy update...teď už mám jen černou obrazovku a nejde mi ani zapnout

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

A není v DFU? Když ho připojíš k počítači, slyšíš takový zvuk jako když připojíš flashku? Vidí ho iTunes?

Jaký tam máš tedy teď firmware? 3.1.2 nebo 3.1.3? Protože na 3.1.3 blackra1n nefunguje.

shake66

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od shake66 »

iTunes ho nevidí..mel jsem tam nejakej 3.0.1.. moc jsem nevedel do ceho jdu a udelal jsem update na 3.1.3 ..kdyz ho pripojim tak nereaguje :(

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

To nebyl nejlepší nápad...

Zkus ho chvíli nechat v počítači, uvidíme jestli není třeba jen vybitý a neukazuje nabíjení. Když spustíš blackra1n, najde iPhone nebo vůbec?

shake66

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od shake66 »

to teda nebyl...
iPhone je jako mrtvej..kdyz si opravim sleep button tak potom reset pujde ne?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

"Měl by jít" :|

shake66

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od shake66 »

zatim díky :)..zítra to opravim a pak napišu jak to dopadlo

antidepresivni

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od antidepresivni »

Ahoj, dneska se mi do ruky dostal iPhone 2G 16 giga. Instaloval jsem vše podle návodu na první stránce a hned to hladce klapalo až do doby než jsem chtěl zapnout a zaktualizovat program Cydia. Z telefonu jde normálně volat, psát, všechno,ale nejde spustit Cydia - respective mi najede screan "Loading Data" a černým kolečkem. První zpuštění se k Cydii připojilo a stahovalo i packety,ale pak to vyhodilo nějakou chybu a od té doby nejde Cydia spustit. Nepomohl ani troj násobný reinstal podle návodu. Díky za radu či pomoc. :roll:

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Pokud nejde spustit cydia, zkus tedy znova Jailbreak (bez restoru). A pokud to nepomůže, tak restore a opět JB dle návodu.
I kdyby to nešlo, můžeš zkusit 3.1.2. V 3.1.3 stejně nejsou žádné novinky pro 2G tak o nic nepřijdeš ;) .

herec24

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od herec24 »

jak dlouho trvá asi to restartování? u mě je to už asi hodinu pořád se restartuje svítí jablíčko pak se zase restne a pořád dokola

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

V tom případě jde o chybu. Máš ho zacyklovaný. Doporučuji celý postup znova.

rychlik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 139
Registrován: sob říj 03, 2009 8:34 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od rychlik »

Môže mi niekto niečo vysvetliť ? mám iPhone 2G 16GB z ATT a vždy pred RESTORE+JB+unlockom mi nenabehla ani jedna čiaročka signálu a itunes tak držkoval že musím vložiť požadovanú sim... ALE tzeraz mi nabehol operátor ale itunes stále držkoval v redsn0we stačilo dať install cydia a wuala iphone je aj odblokovaný.. ako to je možné že osm nemusel odblokovávať ? poznamenávam že som robil restere z DFU modu pred tym
iPod Touch 2G 8GB --> iPhone 2G 16GB --> iPod Touch 4G 8GB --> iPhone 3GS 16GB --> iPad Mini 16GB WIFI --> iPhone 4S

iPad Mini Retina 16GB + iPhone 5C 8GB iOS 8

Windows 7 Professional SK 32bit

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Protože už redsn0w obsahoval unlock. Já také nemusel stahovat ten bootneuter nebo co to bylo.

rychlik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 139
Registrován: sob říj 03, 2009 8:34 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od rychlik »

ale myslím tak že hned po čistom restore som nahoddil pin a normálne nabehla sieť a minule nie....
iPod Touch 2G 8GB --> iPhone 2G 16GB --> iPod Touch 4G 8GB --> iPhone 3GS 16GB --> iPad Mini 16GB WIFI --> iPhone 4S

iPad Mini Retina 16GB + iPhone 5C 8GB iOS 8

Windows 7 Professional SK 32bit

maijci

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od maijci »

robil som vsetko podla navodu a vsetko islo dobre ziadne chyby nevypisovalo
ale na konci ked na ip vypisuje hlasku ze Downloading Jailbreak data tak ta asi po desiatich minutach skonci a potom sa zas prehodi do stavu ked ukazuje len kablik a cd a tot vse ,co ted stym ,uz som to skusal viac krat a stale to robi to iste, uz sa stym trtkam druhy den a nevim si rady..

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Přečetl jsi si problémy?!

maijci

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od maijci »

hej hej precital,som to skusal so zapnutym aj vypnutym itunes a stale rovnako
ono skonci ten proces ked uz potvrdis Finish ,ale na iphone je len zelena sipka a akoze hardisk stou hlaskou ze Downloading Jailbreak data a vyzera to ze daco nacitava lebo sa tam toci to koliesko ,ale potom asi po desiatich minutach sa to preblikne a skoci to do recovery modu to je to s tum kablikom a cd
a na i tunes vypise ze - je v recovery mode a ze treba restore

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Zkoušel jsi jiné PC?

maijci

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od maijci »

no este nie ale budem to musiet skusit na inom ,lebo mam akurat tak svietiacu tehlu a nie ip

maijci

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od maijci »

no podarilo sa mi to konecne napchat do toho mojho ip
dal som tomu poslednu sancu aked by to nevyslo tak by som to dal niekomu inemu nech to zrobi.
akurat som skusil jednu vec co som sa tu niekde docital
ze ked spustis redsn0w a zacne ten proces tak spadne i tunes ,tak ten som hned zapol na novo a pokracoval ale on potom ku koncu spadne este raz a tak som ho zase zapol a potom sa cely ten proces dokoncil tak jak mal.
takze vrela vdaka za navod ,i ked to trochu trvalo...

DJJonny

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od DJJonny »

prosim vás potrebujem unlocknut iphone 3g blokovany na t-mobile. urobil som jailbreak mam verziu 4.2.1 a tu je postup iny ako na 3.1.3 ale jb uz mam, no neviem ho unlocknut a tu som to nevidel. poradite mi pls?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cicolably »

Skoc do T-mobile nech ti ho odblokuju navzdy a mas klud.urcite uz nie je na zmluvu.najdes o tom pojkec aj tu na fore.
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

DJJonny

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od DJJonny »

Keby to bolo take jednoduché neotravujem vás. Je blokovaný ešte cca rok takže v t-mobile mi ho neodblokuju, potrebujem ho odblokovať inač. Dik za pomoc

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od pajcer »

Ak tam mas BB s FW 4.2.1 tak si skoro urcite v pr...i :) mas citat pred tym ak nieco robis... Ak ho tam nemas a pouzil si 4.2.1 custom FW tak si nainstalluj zo Cydie ultrasn0w

Inak ti neostava ti nic ine ako ist na iPad BB 6.15 a s tym ti nepojde GPS a uz nikdy ho nedas odtial prec... a este sa ti bude aj vybijat.

tu je o tom vlakno: viewtopic.php?f=13&t=37628

ak uz tam mas iPad BB takisto nainstaluj ultrasn0w
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

DJJonny

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od DJJonny »

Hmm taká otazocka BB čo znamená? No bol tam 4.2.1 už z itunesu dnes som nahodil jailbreak aký je na imania.sk podľa ich postupu, no nvm čo ďalej. A prečo som vlastne v prdeli? Nechápem veď ten iPhone nieje dovezeny no je z t-mobilu a potrebujem tam rozbehnúť o2. (je to kamarátov mobil)

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

BB je taková jednotka, část telefonu, "BaseBand" - do něho Apple zabudovává data kvůli kterým není možné ho odemknout (a je na crackerech jestli se jim to podaří). Pokud jsi updatoval na 4.2.1 (a navíc ještě přes iTunes), automaticky se ti updatoval i BB, a na ten není momentálně Unlock.
"Naštěstí" se přišlo na to, že je možné do iPhonu nahrát iPad BB a ten prolomit jde. Bohužel to ale nese svá rizika, jako například to, že ti tam v budoucnu už nikdy nepůjde nahrát jinačí FW skrz iTunes, může se ti vybíjet baterka, nefungovat GPS, propadne ti záruka... To ale najdeš v jiném vlákno. Tohle stařičké vlákno jsem psal ještě k 3.1.3

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od pajcer »

No ja by som na tvojom mieste radsej pockal az vyjde nejaky unlock na normalny BB pre iPhone... Tusim zajtra ma vyjst FW 4.3 takze veci sa mozno trocha pohnu (ale to ti nikto nezaruci).

Rozhodne ale ked mas iphone z tmobile tak po restore ho aktivuj s tmobile sim (nerob hacktivaciu) je to lespei pre vydrz baterky a aj push funguje ako ma.
- potom JB
- a ked vyjde unlock tak potom nahodis aj ten

Ale dovtedy radsej cakaj, lepsie mat iPod ako iPhone ktory je uplne posahany...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

DJJonny

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od DJJonny »

Hmm ďakujem za rady. A ešte jeden dotaz. Nepomohol by downgrade? Keby som nahodil 4.1, alebo 3.1.3? Tým by sa nehmenilo aj to BB? a nešiel by potom unlock?

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od pajcer »

nie BB zostava... bohuzial...

Par prvych modelov ma moznost downgrade pre BB... mozno si stastlivec :) hladaj "fuzzyband baseband downgrade"
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

DJJonny

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od DJJonny »

Aha a ako zistim že ci mám jeden z prvých modelov? Lebo som pozeral v informáciách a tie ciselne označenia som nikde nenašiel a nevyznam sa v tom veľmi.

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od pajcer »

nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Psychos »

mam iP2G s nefunkčnim power tlačítkem a udělat jsem restore a iP je zablokovaný.....tak postupuju podle tohodle navodu ale iP se mi nedaří dat do dfu modu protoze mam nefunkční power tlačítko....tak to zkoušim podle tohoto viewtopic.php?f=13&t=21140..zmačknu home tlačítko pak připojim usb kabel ale když ho připojim tak hned naběhne japko a po chvili se pusti a zase jenom tisnova volaní....pls poradite někdo..?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Měl jsem stejný problém, také mi nefungovalo power button.
Vyřešil jsem to tak, že jsem tam nahrál FW 3.1.2 a JB udělal přes Blackra1n (a přes cydii pak unlock přes wifi). Nemusí se totiž dávat do DFU, blackra1n si vše udělá sám

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Psychos »

ten iphone je blokovanej (je po shift+restore na 3.1.3) když ho dam k itunes tak to píše jenom at dam aktivační simku a na dispalyi jenom kabel a itunes a jenom tísnova volaní tak nevim jak tam dat 3.1.2.....stahnul sem si ten Blackra1na když ho spustim tak mi vyskočí systemova hlaška že program nejde spustit protoze v počítači chybí ASL.dll a pak se pustí ale i když mam připojenej ip k pc vypnutej i zapnutej tak kliknu na make it ra1n tak vyskočí hned hlaška program přetal pracovat.....nevíš kde je problem?

edit:tak sem už našel kam to mam zkopírovat....
Naposledy upravil(a) Psychos dne ned úno 20, 2011 2:47 pm, celkem upraveno 1 x.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cicolably »

skús softwerové DFU
stiahni TOTO
a potom (google preklad)
2) Rozbaľte archív do koreňového adresára pevného disku, by mal byť C: / DFU /
3) Pripojte svoj iPhone a iTunes ignorovať
4) Goto Štart - Spustiť
5) Ďalší typ. "C: / DFU / DFU iBSS.m68ap.RELEASE.dfu"
6) Počkajte na iPhone ukázať, "biele" obrazovke
7) Teraz môžete nahravať
stiahni si custom FW pre 2G či už na www.whited00r.com ale bo TU
a bude už odblokovaný
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Já předtím zkoušel tuny různých SW DFU a ani jeden nefungoval...
Vyřešil jsem to právě tak.
Spouštěj ten blackra1n jako správce, v tý složce aby to neházelo chybu a ještě to měj v režimu komplatibility XP.
Když necháš teď připojenej iP a spustíš ten blackra1n s výše uvedeným, mohlo by to telefon kopnout do recovery mode a pak bys přes iTunes nahrál 3.1.2. Jde to?

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Psychos »

tak slozku DFU sem dal na kořen oddílu C:/ a to je tak nějak všechno co sem pochopil ze mam udělat pak sem zkoušel podle tohoto topicu Jb přes redsnow a vždy kdyz ho mam dat do dfu tak to pak napíše dfu mode failed a mam dělat něco při tom kdy píše redsnow ty kroky na dfu mod (držet home button?) pls nejaky rady ještě jak rozchodit ten iphone?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cicolably »

dokážeš ho vypnuť ? ak hej pozri sem
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Psychos »

vypnou ho nemuzu...ale vypne se sam kdyz je vybitej ale vždy když s nim zkoušim ten JB tak ho musim připojit k pc a hned nabehne jabko tak ho vypojim a zapojim a mam ho připojenej k pc a je vypnutej ale ted je zase trochu nabitej tak musim chvili počkat až se sam vypne.....a když to chci dělat přes ten blackra1n tak musi bejt taky vypnutej asi co....zkoušel sem to přes ten blackra1n a kliknul sem na make it ra1n pak tam naběhne wait for device a u toho sem se zasek dal to nešlo a myslil ze byl ip zapnutej ale ted nevim tak čekam až se vypne abych to ještě zkusil......

edit:vypnutý iP 2G ,stlač a drž HOME , pripopj k iTunes ,stále drž , kým ti nenabehne na obrazovke kablik z pripojením k iTunes (to je recovery mod)
možeš nahrať custom FW

v tom recovery modu ho mam vlastně stále když je zapnutej ne? protoze mi to furt ukazuje jenom itunes a kabel a kldyž se mi načtě v itunes tak piše jenom iphone a vložte aktivačni sim a nic vic.......a mam teda zkusit ještě pripojit vypnutej ip k pc a pak držet home a zapnout itunes a furt držet home a pustit a pak mi pujde nahrat pres itunes ten cfw....?

Odpovědět