[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Co přesně "Nešlo?"

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

Tak predovšetkým sa treba vykašlať na to zapínanie a vypínanie iTunes - to je k ničomu. iTunes treba použiť len na restore a potom na aktiváciu sim karty.
Druhá vec a to bola asi najväčšia chyba čo som robil, že podla návodov tu na fóre kážu iPhone vypnúť - podľa toho videa je vidno, že to nie je pravda ! To je všetko - ak budete postupovať podla videa ja takmer 100% pravdepodobnosť, že sa to podarí :-)

ManDark

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od ManDark »

Tak mne to nejde mam iPhone 3G, ktory bol z FW 3.1.2 a starym base bandom neviem presne cislo, musel som upgradnut na 3.1.3 a BB 05.12.01.

Telefon je blokovany na T-Mobile Sk, v T-Mobile mi ho neodblokuju lebo ze je brany na akciu takze z toho nic.
Chcel som skusit to cez redsn0w, co sa mi vpodstate po prvy krat skoro aj podarilo, precital som navod spustil redsn0w presne vsetko ako treba, na obrazovne Downloading Jailbreak Data ... a nic asi 10 - 15 min nic tak som to restartol a ze skusim znova no problem je ze ho nedostanem do DFU, nijak.

Problem je ze ked postupujem podla navodu do DFU tak asi po 5 sekundach drzania HOME + POWER mi preblikne biela obrazovka a uz ostane len cierna a dalej nic aj ked drzim dalsich 5 sekund HOME + POWER a potom este 10 sekund HOME alebo aj 30 sekund je to jedno.

Ak tento postup spravim pri redsn0w podla toho postupu tak prebehne vsetko ako ma az na 2 problemy.
Ze po tom co nedokoncilo tie Downloading Jailbreak Data ... tak mi ostane visiet redsn0w na Waiting for reboot a nic, skusal som uz aj prehodit USB do ineho portu a nic.
A okrem toho este aj ked sa takto cez redsn0w prepne do DFU mi win vyhodi hlasku ze DFU mode zariadenie moze pracovat rychlejsie neviem ako keby mu odisiel radic ci co.
Pritom ked dam restore prebehne vsetko ok a iPhone funguje na USB 2.0.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

To yumm: Kolik jsi na tom návodu jailbreaknul telefonu? Já už jich mám napočítáno 7 vlastní rukou. Variant kterými to jde podělat je mnoho a já sem se je v návodu snažil všechny eliminovat. Tak tady prosím nešiř takovéhle bláboly.
To s tim vypnutým telefonem jsi myslel co?

Tu ManDark: to je dost divné, skoro jak kdyby byla HW chyba v kabelu nebo USB input.
Každopádně jsem to trochu nepochopil. Jde ti teda dostat telefon DFU? Přečetl jsi si dole problémy a zkusil si to nějak vyřešit?

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

ja som chcel iba pomôcť ostatným aby sa zbytočne netrápili dva týždne ako ja až kým som si nepomohol sám...to je celé !

ManDark

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od ManDark »

yumm: Takto pokial som to dobre pochopil a predtym to islo tak ze ked som dal telefon do DFU a display mi svietil na bielo kym som ho neresetol spat.

Teraz sa mi toto uz nepodari, nechapem tomu ani ja vie mi s tym niekto pomoct ze kde by mohol byt problem.

Viem ze predtym nez som resetol ten proces ktory bol aktivny z redsn0w tak ten DFU siel vpohde.

Este je moznost ze to vyskusam na inom PC, a uvidim.

puccik

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od puccik »

Zdravim ,potreboval by som radu , dostal sa mi do ruk iPhone 3G (neviem odkial bol kupovany) ktorý mal v sebe fw 3.1.3 potreboval som dat JB a unlock , problem je v tom ze neviem aký mam baseband a keď som tam chcel dat 3.1.2 ale nedalo sa mi to bud mi sekol redsnow alebo nefungoval navod s snowbreeze kedy mi vytvori custom fw , potom som chcel dat naspat 3.1.3 a itunes napisal ze sim je nepodporovana a nejda sa aktivovat , neviete mi poradit aspo nejaky link na návod pripadne niečo ine ? ďakujem vopred

ManDark

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od ManDark »

puccik: Tak aky BaseBand tam mas zistis lahko Nastavenia > General > About, je to uplne dole.

Ale kedze tam mas 3.1.3 tak BB tam bude 05.12.01 takze ak sa ti podari tak to jedine JailBreaknes, Unlock na tento BB zatial nieje, takze mas iPod pokial nebudes pouzivat kartu operatora na akeho to je blokovane.

puccik

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od puccik »

ManDark píše:puccik: Tak aky BaseBand tam mas zistis lahko Nastavenia > General > About, je to uplne dole.

Ale kedze tam mas 3.1.3 tak BB tam bude 05.12.01 takze ak sa ti podari tak to jedine JailBreaknes, Unlock na tento BB zatial nieje, takze mas iPod pokial nebudes pouzivat kartu operatora na akeho to je blokovane.



teraz je to v takom stadiju ze nahravam cez restore 3.1.3 a potom ho musim nejako aktivovať a zistit ten baseband JB spraviť cez redsnow ?


// dal som tam 3.1.3 cez redsnow ide vsetko a baseband je 05.12.01 :( takze unlock sa nekona

miruna

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od miruna »

A ten novej fuzzyband co to umí vratit i z ty 4.0 by ti na 3.1.3 (5.12.01) nefungoval?
P.S - Ty zkomolene preklady navodu devteamu a ostatnich z angliny pres translator ze me delaji jeste vetsiho blbce nez chytrolini co tu pisou jako odpoved stereotypne cti faq....a ja pritom vim ze ctu forum uz 3 dny a 3 noci... :shock:
Prispivam proto, ze se snazim pomoct a totez ocekavam od ostatnich. tecka.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Apache23 »

Houston we have a problem.....3G 3.1.3....tel. v DFU zacne nacitavat fazu jedna az po "Wait for Reboot"......PC (skusal som desktop s 7, NTB s 7 a NTB s vista) vyhodi hlasku o USB ze je mopzne zvysit vykon. (Urobilo to na vsetkych pocitacoch a na viacerych vstupoch. Skusal som aj na desktope zadny ci predny vstup. Proste redsnow ostane akoby freeznuty a tel ostava v DFU. S iTunes ma vzdy vyhodi akonahle sa redsnow rozbehne ale kym ho znovu nahodim uz sa redsnow aj stihne seknut. Nejake rady?
Vdaka

EDIT: Teraz som si všimol že vyššie je tu rovnaký problém...phase one OK , phase two OK...Wait for reboot a nothing. :(
ManDark píše:Tak mne to nejde mam iPhone 3G, ktory bol z FW 3.1.2 a starym base bandom neviem presne cislo, musel som upgradnut na 3.1.3 a BB 05.12.01.

Telefon je blokovany na T-Mobile Sk, v T-Mobile mi ho neodblokuju lebo ze je brany na akciu takze z toho nic.
Chcel som skusit to cez redsn0w, co sa mi vpodstate po prvy krat skoro aj podarilo, precital som navod spustil redsn0w presne vsetko ako treba, na obrazovne Downloading Jailbreak Data ... a nic asi 10 - 15 min nic tak som to restartol a ze skusim znova no problem je ze ho nedostanem do DFU, nijak.

Problem je ze ked postupujem podla navodu do DFU tak asi po 5 sekundach drzania HOME + POWER mi preblikne biela obrazovka a uz ostane len cierna a dalej nic aj ked drzim dalsich 5 sekund HOME + POWER a potom este 10 sekund HOME alebo aj 30 sekund je to jedno.

Ak tento postup spravim pri redsn0w podla toho postupu tak prebehne vsetko ako ma az na 2 problemy.
Ze po tom co nedokoncilo tie Downloading Jailbreak Data ... tak mi ostane visiet redsn0w na Waiting for reboot a nic, skusal som uz aj prehodit USB do ineho portu a nic.
A okrem toho este aj ked sa takto cez redsn0w prepne do DFU mi win vyhodi hlasku ze DFU mode zariadenie moze pracovat rychlejsie neviem ako keby mu odisiel radic ci co.
Pritom ked dam restore prebehne vsetko ok a iPhone funguje na USB 2.0.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Já vždycky zkouším... A nějak se to hne. Vypnu iTunes, jiný USB hub, jiný PC, OS...

Zkuste použít Blackra1n.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Apache23 »

Všetko vyskúšané.......samozrejme ešte budem skúšať ale všetko čo si vymenoval som vyskúšal. :?
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

ManDark

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od ManDark »

Problem z redsn0w

Tak problem vyrieseny, problem bol ako povacsine v mojej nepozornosti ohladom FW ja som ho stiahol z inej stranky nie z toho linku co je na zaciatku. Takze bol iPhone1,1_3.1.2_7D11_Restore ale vsimol som si to az neskor.

Po opraveni tohto problemu som podla toho postupu co je uvedeny sa mi to podarilo vpohode JailBreaknut ale Fuzzyband mi nefungoval, takze 3G je vrateny a mam spat 3GS z FW 3.1.3, takze cakame dalej na Unlock.

Osobne ma JB az tak velmi netrapi radsej nech JB nejde a Unlock pojde vpohode to by bolo ovela lepsie. Aspon by som mohol pouzivat telefon.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Apache23 »

No moze byt aj umna ze som mal dezinformaciu ze sa jedna o 3G a nakoniec (neskontroloval som si to) to asi bude 3G Sko. Pravdepodobne na 90% to bude ono......ale preco vyhadzovalo ten USB port.
Ked sa mi to potvrdi tak napisem. :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Bakara

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Bakara »

2G - uspesne odemknutej, diiiky

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

Návod som vcelku pochopil, len ho nemám ako urobiť.Joooj, blbý iTunes..
///M

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od drroman »

nevite nekdo,proc se mi po zapnuti dfu nerozjede ta instalace??cerna obrazovka na telefonu a redsnow nic nedela :evil:

drroman
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: čtv zář 04, 2008 5:26 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od drroman »

tak uz to mam taky,ale jak uz tady nekdo psal nahore,absolutne bez pouziti itunes.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Gekko gecko »

Redsnow jsem použil k zprovoznění svého 16GB 2G iPhonu samozřejmě také vi. mé předch. příspěvky a to hned davkrát.
Poprvé jsem udělal vše podle návodu a hned po instalaci spustil Cydii což byla asi chyba.....po načtení všech repozitářů a samočiné instalace potřebných souborů mi to iPhione zbrzdilo takovým způsobem že jsem si to zopáknul.iPhone teď šlape krásně rychle a rozhodl jsem se cydii (ani ji nepotřebuji...stačí mi oficiální app z App Store) vůbec nepoužívat a dokonce jsem ikonku pro jistotu odsunul na poslední obrazovku abych o ni omylem nezavadil.

Zeptám se tedy,když celý postup provedu znovu a v screenu zruším zatržítko ikony cydia že ji nechci instalovat,provede se aktivace a následný unlock iPhone nebo ne?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Kdyz to nezkusis tak to asi nezjistis...Navic tim nemuzes nic zkazit:).

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

Na iPhone 3G s 5.12.01 bez JB, mi dříve po 10 minutách vypadl signál a nešel znova najít, po návodu zde na první stránce jsem naprosto spokojen, hned na poprvé se to povedlo a funguje vše super a signál už se neztrácí .... takže 3G 3.1.3 5.12.01 JB a Unlock nee ...

super práce a díky chlapy .. :)
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

A nedá sa JB urobiť bez iTunes.Nejde mi totiž nainštalovať, a JB chcem.BB mám 5.12.01
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

JB se dělá přes třeba přes REDSN0W ...
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

Ten už mám stiahnutý do PC.Len tu v tejto téme je návod, pti ktorom musím použiť aj iTunes..
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

a proč ti nejde nainstalovat ?? stáhni přímo zde ..

http://www.apple.com/cz/itunes/download/

a neměl by být problém ...
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

Ja som ho sťahoval s tadiaľ..
viewtopic.php?f=90&t=28312
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

tak ti tam pořád někde něco zůstává ... zkus přeinstalovat XP nebo opravu XP ...
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

Tak to zase neviem :D preinštalovať Windows :oops:
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

nic jiného asi nepůjde :wink:
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

No.Spustil som redsn0w a mám tam:
Please select the corresponding IPSW for your CURRENT firmware.
T.j.??
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

Musíš tam dát cestu kde máš uložený FW který máš v IP ...

dál se řiď podle návodu na první stránce tohoto tematu ...
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

wolfino

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od wolfino »

Jak prosím dostanu zdarma hry po tomto JB na iphona 2G fw 3.1.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Beavers »

Jak myslíš "zdarma"? Ty, které jsou free máš přeci zdarma. Ostatní si musíš zaplatit. Jiná varianta se zde na našem fóru neřeší, to snad už víš, jsi tu dostatečně dlouho, abys už znal pravidla, ale je možné, že by sis je měl raději zopakovat než uděláš nějakou hloupost.

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Sphyn0x »

Jailbreak na 3Géčku 8GB úspešne urobený na prvý pokus.Bez iTunes.
///M

Josef_Strnad
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř črc 15, 2009 1:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Josef_Strnad »

tak nakonec se povedlo :lol: říkal jsem ti že stačí číst pozorněji ... 8)
iPhone 4S white - zábava na hodně dlouhou dobu :-)

ne3

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od ne3 »

wolfino píše:Jak prosím dostanu zdarma hry po tomto JB na iphona 2G fw 3.1.2

Ked chces napis mi ss a popisem ti ;)

Tak ty si tu klidně na našem newarezáckém fóru sjednáváš kšefty ohledeně kradení? Tak to tedy ne. Půjdeš si na pár dní odpočinout. Beavers.

marek724

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od marek724 »

Práve som to ostestoval s mojím iphonom 2G, všetko šlape ako má.

gardens
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte pro 11, 2007 1:43 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od gardens »

Panove jsem v koncich - provedl jsem upgrade iPhonu 2G ze 2.0.1 na 3.1.3 a nejsem schopen udelat UNLOCK. JB pres Redsn0w 0.9.4 funguje ale SIM operatora i pres zaskrtly Unlock proste nenacte. Zkousel jsem i Bootneuter a vsechny mozne postupy a nevim. Nejake napady? Diky

noell

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od noell »

zdravim.už se dva dny pokoušim udělat na mém 2G 3.1.2. ze 3.0 a nějak se mi nedaří.vše jede jak má,ale potom už je tam jen jablíčko a že pracuje a takhle cca dvě hodiny a pak jsem to vzdal a zkusil znovu a děla to pořád.máte někdo nějakou radu prosim?

Odpovědět