[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

petrzal píše:Omlouvám se, ale ztrácím se v tom začátku.
Stáhnu FW 3.1.2. ale i když všechno extrahuji tak ikona FW tam není.
U 3.1.3. tam ikonu kterou by RS viděl mám, ale to zase nejde pokračovat.


Kdo ti řekl že to máš extrahovat? :)
Přečti si řádně problémy, jak jsem psal...

petrzal
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: stř úno 25, 2009 9:46 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od petrzal »

Omlouvám se za nepozornost už jsem to udělal a funguje to.
Moje paramtery jsou
3G, SW 3.1.3. a FW modemu je 05.12.01

Vypnutý IP se mi při připojení k PC zapínal, takže jsem ho vypínal až připojený. Pak se mi tel při DFU zapnul a chtěl připojit i Tunes jako při jeho prvním zprovoznění. IT ale hlásil nějakou chybu a chtěl restore. Dál už to ale šlo podle návodu dobře

Bohužel mi teď telefon nenačte síť takže nevím co s tím.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Tak tu nepozornost si nejak nenapravil.Co je tim ohromnym a cervenym pismem?

petrzal
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: stř úno 25, 2009 9:46 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od petrzal »

Jj všimnul jsem si toho. jen jsem myslel že když ho mám neblokovaný tak . . .
myslet znamená prd vědět. Jen jsem to zkusil a chtěl předat zkušenosti.
S Blacckrau to bylo jednodužší. 6e já klikal na aktualizaci SW :-(

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Pokud nemas signal tak telefon asi mas blokovany(jinak si to nejde vysvetlit).

wimpy

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od wimpy »

Stáhl jsem si vše, co je v první příspěvku v bodě 2. Bohužel mi redsn0w hned při vybírání firmwaru napíše: Unable to recognize specified IPSW. Tento *3.1.2*.ipsw mi nejde nahrát ani pomocí iTunes. Když si v DFU módu pomocí Shift+Restore vyberu tento soubor, tak mi iTunes napíše, něco ve smyslu, že to není kompatibilní.
Jedná se o iPhone 2G - ten jak mám v profilu. Operační systém mám windows 7 a redsn0w spouštím jako správce. Ví někdo co s tím?
Naposledy upravil(a) wimpy dne čtv bře 11, 2010 3:32 pm, celkem upraveno 1 x.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ano,stahl jsi si FW na 3G.Stahni si FW na 2G.Myslim ze bude zacinat 1,1...

wimpy

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od wimpy »

FW jsem měl správný, začínal opravdu 1,1. Mě se to po mnohačetných pokusech povedlo, nevím kde byla chyba.
Psal jsem sem po několika hodinách i informaci o úspěchu, ale nějak se tu nezachovala, sorry.
Každopádně tento návod ve finále na můj 2G iphone fungoval. Díky

Koblizek

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Koblizek »

funguje na mem 3g, ale v nastaveni nemam polozku operator, co s tim?

miros07

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od miros07 »

mam v tom bordel mam iphone s fw 3.1.3 od 02 (nevim jestli to blokujou) a chci ho pouzivat se simkou t-mobile muzu pouzit tento navod?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Jestli je koupen od O2 v CZ,neni blokovany=muzes

petro_cz

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od petro_cz »

Tak jsem vse udělal podle návodu (3G 8Mb) naběhlo to v pohodě, jen ted nema apple signál.... Neporadí někdo ???? Co jsem udělal špatně, diky

Tak opraveno MUSÍTE MÍT AKTIVOVANÝ APLLE!!! JENAK NENÍ SIGNÁL A ITUNES K TOMU VŮBEC NEPOTŘEBUJETE!!!! CHTĚLO BY TO UPRAVIT NÁVOD

Špatně jsi udělal to, že nerespektuješ pravidla a používáš si klidně barevný font, navíc červený, který je určen výlučně pro poznámky moderátorů. Změněno. Beavers.

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Mám 2G, tam se nic takového nedělá, řekněte mi co mám doplnit a já to doplním.

4est

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od 4est »

Když udělám vše podle návodu a spustím iTunes tak mi iTunes klekne a pak ho už nenastartuju a ani reistal nepomáhá... Už sem to zkoušel dvakrát a jediný co pomůže je smazání celýho počítače... Mám i Phone 3G s basebandem 5.11.05 a jedu na xpčkách.

rychlik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 139
Registrován: sob říj 03, 2009 8:34 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od rychlik »

Velká vďaka za taký podrobný návod , všetko mi ide ako má.. :) aj keď sa mi to podarilo až na 2. krát pretože mi pri prvom vypísal Windows Vista že program prestal pracovať...
iPod Touch 2G 8GB --> iPhone 2G 16GB --> iPod Touch 4G 8GB --> iPhone 3GS 16GB --> iPad Mini 16GB WIFI --> iPhone 4S

iPad Mini Retina 16GB + iPhone 5C 8GB iOS 8

Windows 7 Professional SK 32bit

djradza

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od djradza »

prosímvás jsem zoufalej, mám iphona z UK omylem nahranej firmware 3.1.3 predělal jsem si jej zpět na 3.1.2 udělaal JB ale nnemám signál a nikde neumím najít návod na to abych ho mohl odblokovat, všude čtu že to nejde BB mám 5.12.1 mám smůlu?:-( prosím o pomoc

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Po stopadesátýtísícíčtvrtý! Jak u dementů! 5.12.01 NEJDE ODBLOKOVAT!

djradza

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od djradza »

tak se omlouvám já myslel že už nekdo neco vymyslel tak to musím čekat :-(

sendisek

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od sendisek »

Diky za navod,

JB done, jen poznamka preskocil sem krok kdy se ma zapnout itunes a vse probehlo ok i bez itunes :)

bombrful

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od bombrful »

proc nemam pri prehravani to Unlock? vse jine tam je jen to ne

bombrful

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od bombrful »

a kdyz to chci prespat ten iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw se zipu na ipsw tak to nic neudela jak to mam udelat at se to prepise?a od kamose mam 3.1.2 ale nemam tam unlock nevite proc mi to dela?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Jak nic to nedela?Popis to.
A kde nemas unlock

bombrful

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od bombrful »

stahnul jsem vse co jsem mel zapnu redsnow vlozim tam to co mam dam next a jak to mam zaskrkavat tak tam mam vse ostatni co tam ma byt krome Unlocku nevim jak to, ale Firmware 3.1.2 - 2G mam od kamarada bo kdyz ho stahnu s tudma tak je v zipu prepisu to jak mam podle navodu ale nic se nezmeni zustane stejna slozka a v redsnowu to nenajdu poradis prosim co stim dekuji

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Ovládací panely, možnosti složky, Zobrazení, "skrýt příponů známých typů souborů" neměj zaškrtnutou. Jde to přejmenovat?

bboysally

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od bboysally »

Postupoval som podľa návodu a telefón sa mi úspešne odblokoval aj bez iTunesu a na win XP ... no iPhone mi prestal reagovať na dotyk - nejde mi ani odblokovať ... poradí mi niekdo čo s tým ? :(

Pítr24

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Pítr24 »

Též potvrzuji funkčnost :wink:
Nice job :P

Maaajooo

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Maaajooo »

Ahojte, som tu novy..chcem sa len spytat ci mozem urobit JB na mojom iphone ktory mam z Tmobile SK, bojim sa ze mi z neho ostane len ipod ;]

Totti20
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 20, 2008 6:52 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Totti20 »

Zdravím,

mám iPhone 3G 8GB, zakoupený u T-Mobile, taktéž mám SIM T-Mobile. JB jsem dělal již několikrát. Ale když jsem se do toho chtěl tentokrát pustit, tak jsem chtěl udělat restore a pak nahrát verzi 3.1.3 bez obnovení ze zálohy, aby jsem pomocí návodu zde, udělal JB. Ale když dám restore, na telefonu se ukáže "jablíčko" s liní, která se postupně plní, ale těsně před koncem se zastaví a přestane pracovat, telefon jsem takto nechal víc než hodinu a stále nic. Pod vypnutí a zapnutí, se ukáže na telefonu kabel. Když ho připojím k PC a zapnu iTunes, ukáže mi to hlášku, že musím provést restore, to udělám a opět se zastaví. Zkoušel jsem udělat restore z DFU modu a výsledek stejný.

Díky za každou radu.

Junkman

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Junkman »

cau chlapi,
mam problem s jailbreaknutim iphonu 2g 8gb baseband je 04.05.04_g a fw tam je 3.1.3.Zacal som podla navodu stiahol som redSn0w 0.9.4 hodim tam fw 3.1.3 7e18 a napise mi unable to recognize specified ISPW.Ked tam dam 3.1.2_7D11 tak ma to pusti dalej.Tu sa mi zobrazi
    install cydia
    verbose boot
    custom boot logo
    custom recovery logo
    already pwned
malo by tam byt asi aj unlock ako v tom navode ale nieje to tam.ked dam next nikde sa ma nepyta na bootloader.dam next a dam ho do dfu presne podla toho ako to tam pise.zacne sa nahravat ,,uploading second stage'' to sa spravi a zastane to pri waiting for reboot.iphone vyzera ale ako keby bol vypnuty.ziadne logo nic...ked ho zapnem tiez sa nic nedeje.
Neviem ci mam zly redsn0w ale verzia sedi ako v tom navode alebo vcom robim chybu.Budem rad ked mi aspon v skratke napisete ako to vyriesit.
dik vopred za odpoved
6.4 2010 edited 14:08
skusal som aj sn0wbreeze ale tiez mi to nejak nejde pri nahravani mi vypise error 1604 ak si dobre pamatam
7.4 2010 edited 20:21
vyberem firmware iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw a kliknem na next patchne sa to a hodi toto
Obrázek
dam znovu next
Obrázek
Nebude problem ze mam winxp sp2?
7.4 2010 edited 21:56

vsetko fici ako ma diki apache23 ze mi pomohol najst problem a hnykda za skvely navod.Chyba bola v mojej nepozornosti co som si aj myslel a to vo vybere firmware (stiahol som pre 3g a ja potreboval pre 2g)
Naposledy upravil(a) Junkman dne stř dub 07, 2010 9:01 pm, celkem upraveno 5 x.

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Apache23 »

Pri 2G sa o baseband starat nemusis. Apple ho uz neupgraduje. :wink:
Postupuj presne podla navodu....ktory je vyborny a sam som podla neho svoje 2Gcko breakoval pred par tyzdnami a uplne bezproblemovo.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

Poprosil by som o radu - už asi týždeň sa pokúšam o JB, vyskúšal som všetky dostupné návody a fóra, žiaľ bez výsledku :-(
Forecast vypísal toto: baseband: 05.12.01, bootloader 5.9, model MB490, Jailbreakable?: YES (Always), Unlockable? No. Redsnow mi už asi 2x vypísal niečo ako Finish a done ale žiadna zmena nenastala. Tak som prešiel na Snowbreeze - ten mi vytvoril z FW 3.1.3 nový patchnutý FW ale iTunes pri restore nakoniec skončí s chybou 1602 alebo 1604. Ak dám ale v iTunes restore s pôvodným FW 3.1.3 ktorý som stiahol tak ide bez problémov - z toho usudzujem, že iTunes nejako neakceptuje ten patchnutý fw. poradíte? dík

caprica

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od caprica »

Jako po másle.. dík za návod (jen link na redsn0w mi po stažení nešel rozbalit a musel jsem jej stáhnout jinde)

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

Nech robím čo robím ten Jailbreak sa mi nedarí a nedarí :-( Vyskúšal som Snowbreeze aj Redsnow, dokonca aj upgrade cez iTunes už so stiahnutým upraveným "custom 3.1.3 fw" Ale vždy to skončí pri "preparing iphone" akože unkown error tuším 1604.
Prosím nech sa zbytočne netrápim - dá sa vôbec urobiť JB na iPhone 3G s 3.1.3 a 5.12.01 blokovaným SK T-mobile ? SIM kartu mám a je aktivovaná. Má pri JB byť sim v prístroji alebo nie? alebo je to jedno ?

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

Myslím že je to jedno ale raději to zkus. Tento telefon by měl jít odblokovat. Zkoušel si restore? iTunes ti custom FW již nedovolí nahodit myslím.

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

Áno - vyzerá to tak, že iTunes naozaj nedovolí inštaláciu custom FW - škoda, len že mi skrachovali aj všetky iné postupy - vyzerá to tak, že nedovolí ani inštaláciu FW upravenú cez Snowbreeze :-(
Dnes om narazil na toto:

http://iphone-thunderst0rm.blogspot.com/

že by svitalo na lepšie časy ?

jezyn
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: sob dub 03, 2010 6:32 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od jezyn »

ahoj, nevím co s tim, itunes mi nechce udelat restore - hazi mi to chybu - error 1604 - můzete mi prosim nekdo poradit, co s tim ? - jina ip nejede, muzu ho dat do dfu modu , jinak nic - ani nenabiji - jenom ukazuje baterku s jednim cervenym prouzem, muzete mi prosim s tim nekdo pomoc ? jsem tu novacek
R: tape loading error 10:2

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od cheer »

Vzhledem k banu OS4 pro iPhone 2G začínám uvažovat o tomto návodu pro upgrade na 3.1.3, abych si telefon nacpal aplikacemi, než budou většinou jen na příští OS.

Dotaz: Platí návod i pro aktuální iTunes 9.0.3? V návodu není verze iTunes zmíněna, je asi ještě z doby 9.0.2 a v následujících příspěvcích je tu řeč o downgrade iTunes 9.0.3->9.0.2. Do toho bych nešel, to radši zůstanu "navěky" na 3.0 - vím co to obnáší včetně promazávání Win a konfigurace muziky, kterou chci do iPhonu.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

bunnykaktus

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od bunnykaktus »

diki za skvěly návod..mi osobně hodně pomohlo video...dik

Hnykda

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od Hnykda »

TO Jezyn: Opravdu špatný topik! dej to někam jinam!

To Cheer: Na iTunes nezáleží, na věci to nic nemění, ty si upgraduješ na 3.1.3 a následně JB přes redsn0w

yumm
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon dub 05, 2010 7:51 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Příspěvek od yumm »

Tak konečne mám vo všetko jasno - práve sa mi podaril JB na 3.1.3 , 5.12.01 blokovanom na SK T-mobile.
SIM-vložená, fon aktivovaný - návod je tu :

http://www.youtube.com/watch?v=ecSmluLI ... re=related

zároveň musím povedať, že ani jeden z návodov ktoré sú tu na fore mi nepomohol - skúsil som naozaj všetko, takže to sem dávam pre podobných nešťastníkov ako som bol ja

Odpovědět