DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Pre všetky staršie verzie iOS.
Odpovědět
vla_sta

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od vla_sta »

Zdravim,

iPhone 3G byl pouzivan v Irsku s O2 simkou. Jakmile jsem tam dal nasi 02 simku tak mi ji nebral. Pouzil jsem restart a Jailbreak podle dostupnych navodu na odblokovani na foru. Vse probehlo vpohode, ale jelikoz jsem to delal poprve, dopustil jsem se nekolika chyb. Predevsim jsem dovolil stahovat a aktualizovat posledni Firmware 2.2. Funguje mi Wifi, Cydia... ,ale ceske SIMky odmita s hlaskou ze nejsou podporovane. Po dalsim hledani na foru jsem zjistil, ze se verze 2.2 neda odblokovat. Tak mi nezbylo nez cekat na Yellowsn0w. Nyni jsem ji stahnul pres Cydii a v navodu jsem narazil na pojem baseband, do te doby pro mne neznamy pojem. Zjistil jsem , ze mam baseband 04.05.04_G. Podminky verze 2.2. a Jailbreak mam splneny ale nejsem si jist s basebandem. Dev-Team uvadi:
The unlock works exclusively with baseband 02.28.00. This baseband is provided by the latest firmware update (2.2) from Apple.
Z toho usuzuji ze 02.28.00 je jedna z poslednich verzi. Cislo me verze je ale vyssi? Jedna se o jinou ciselnou radu? Tyto verze se zde na foru probiraly tak pred rokem. Muzu udelat Yellowsn0w? Mam pocit , ze to asi nepomuze, citim problem v basebandu. Mozna je muj iPhon odblokovan a je zde jen nevhodny baseband? Nenasel jsem nikde zpusob cislovani verzi, je zachovavana ciselna rada? Jelikoz jsem delal restart pred 14 dny a dovolil jsem to udelat automaticky, predpokladal bych ze tam mam i posledni verzi ale pak nerozumim tomuto... 02.28.00 This baseband is provided by the latest firmware update (2.2) from Apple.
Jelikoz se jedna o Beta verzi Yellowsn0w nevim zda to mam risknout nebo jit spise cestou downgrade basebandu?
Prosim o radu zkusenejsich...
Diky moc

Skix

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Skix »

to Vla_sta:

settings - general - about - version musí bejt 2.2(5G77) a dole modem firmware musí bejt 2.28.

Pokud nemáš - stáhni si QuickPWN a origo 2.2 FW. Jdi do iTunes zmackni shift + restore vyber umístění kde máš stažený FW. Po dokončení restore pusť QuickPWN - po dokončení PWNutí do cydie skrz Wifi pripojeni a stahnout yellowsn0w....

vla_sta

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od vla_sta »

diky za reakci,

presne tak jsem to delal podruhy. Nevim kde jsem udelal chybu, mozna jsem prehlidl nejaky nastaveni v QuickPWN, ale nedostal jsem tam modem firmware 2.28 , ale 04.05.04_G ?
Modem firmware je integrovan ve FW 2.2 ?

Johnnnie

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Johnnnie »

Prajem pekny vecer
mam jednu otazku a najlepsie by bolo keby mi na nu odpovedal niekto komu sa podaril unlock resp hocikto iny kto vie odpoved.
Situacia: mam iPhone 3G z T-Mobile SK a je blokovany. Pouzivam easy kartu takze teraz fungujem bez problemov (som na Slovensku). Avsak studujem v CR a uz som 6 mesiacov cakal kym si budem moct telefon zobrat so sebou. V CR pouzivam Vodafone.
Otazka: Aky je najlepsi postup na unlock?
Odpoved ciastocna o mi je jasne: restoe v iTunes na 2.2 s basebandom 02.28.00, nasledny jailbreak s QuickPwn, nainstalovanie yellowsn0w.
Teraz: po restore mam telefon "neaktivovany" (aspon si to myslim) a musim tam vlozit tmobile sim aby mi itunes vypisali ze je aktivovany. Takze ked spravim restore, mozem rovno dat vodafone sim a spravit jailbreak alebo tam najprv dat t-mobile sim? Ak mam uz jailbreaknuty, mam tam nechat vodafone sim a nainstalovat yellowsn0w alebo ju mam vybrat?
Naviac by ma potesilo, keby niekto komu ide unlock napisal presny postup s takymito malickostami.
Dakujem velmi pekne
Johnnnie

andrejtom
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: pát bře 07, 2008 8:46 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od andrejtom »

To: vla_sta

a nemas nahodou iphone 2G????
tam je totiz posledny baseband 04.05.04_G
ObrázekiPhone 4 ios5.1.1
ObrázekMacBook Pro 13" (2010)
ObrázekiMac 21,5" ,SSD Crucial M4 128GB+1Tb HDD FusionDrive
ObrázekMacMini (Late2009)
ObrázekTime Capsule 1 Tb
NAS Synology DS-111 2Tb

Skix

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Skix »

to Johnnnie: myslím že po restore musíš aktivovat přes SIMku a potom jailbreak - samozřejmě že ta SIM musí bejt ta na kterou je telefon blokován (myslím tím operátor)...

andrejtom
Host
Host
Příspěvky: 105
Registrován: pát bře 07, 2008 8:46 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od andrejtom »

to Johnnnie:

mne sa to podarilo aj bez aktivacie, mam iPhone od T-Mobilu a podarilo sa to z Orange kartou ale asi na 30 pokus a zposlednym yelowstone 0.94 a vypnutim 3G.
ObrázekiPhone 4 ios5.1.1
ObrázekMacBook Pro 13" (2010)
ObrázekiMac 21,5" ,SSD Crucial M4 128GB+1Tb HDD FusionDrive
ObrázekMacMini (Late2009)
ObrázekTime Capsule 1 Tb
NAS Synology DS-111 2Tb

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Soki65 »

Skix prepac, aleja som nemal sim-ku na ktoru bol blokovany phon resp. kartu operatora na ktoru bol blokovany a funguje mi unlock. Potom by sa vlastne nedali unlock ani phony z usa.

Skix

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Skix »

to Soki65: ok tak jinak, kdo má iphone s oficiální simkou může udělat restore, aktivaci, pak jailbreak a pak unlock (někde jsem to četl), nebo rovnou restore, jailbreak a unlock.

Ty co maj iphone třeba z USA (jako já) musej restore, jailbreak a unlock

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Maximus-CZ »

Takže,
Mám iP 3G z USA, a dřív (bez turbosim) sem si nainstaloval 2.2 FW,.. takže sem si z toho udělal iPod s GPS--- Měl sem tedy iP3G s 2.2 FW a Baseband 02.28.00 --- ještě pro upřesnení, mám T-Mobile:

Jelikož tam mám nějaký hry, a nechtělo se mi postupovat zdlouhavou synchronizaci tak sem si v Cydii přidal Source, (co je na první stránce tohodle tématu) a pak naistaloval ten "yellowněco" - pak sem přeinstaloval Bossprefs a připravil Simku do kolíbky, a na 60% jí zastrčil, tak aby ji iP neviděl. v BossPrefs sem dal reboot, a jakmile zčernala obrazovka, tak sem zasunul kolíbku se simkou. iPhone naběhl, a ukázal prázdný signál. šel jsem tedy podle rady do Settings, a zapnul Fly Mode.. nechal ho cerka 10 vteřin (ve skutečnosti asi 13-. říkal sem si, jestli je 10 minimum, tak to nebudu hrotit) a pak Fly Mode vypnul .. iPhone chvilku hledal, a našel mi síť T-mobile, 4 čárky signálu, a zkušební prozvonění tátovýho mobilu proběhlo úspěšně:-)

Takže Softwerový unlock iPhone 3G dovezeného z ameriky zablokovaného na amerického operátora proběhl úspěšně a simkarta T-Mobile v něm funguje,
jak je to s 3G a edge nevím, nikdy je nevyužívám, a vypadávání sítě sem za těch 5 minut co ho mám odblocklýho nepostřehl, kdyby sem našel problémy, písnu to sem, .. když tu nic nebude, je to OK

btw ten postup přesně sedí, to znamená, že sem RESTORE ani JAILBREAK znovu nedělal, první co sem udělal bylo nainstalování "yellowněčeho" , a tak to taky fungovalo

Příspěvek graficky upraven. Uživatelům je zapovězeno měnit přednastavený font a pokud možno nepoužívat barev, obzvláště červených odstínů. Tato barva je určena pro poznámky moderátorů. Beavers.
Naposledy upravil(a) Maximus-CZ dne pát led 02, 2009 11:39 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

depeha

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od depeha »

Potvrdzujem že funguje - iP kúpený od T-mobile SK, skúšal som O2-SK a ide vpohode... funguje aj roaming, len len som neskúšal či bude prepínať aj automaticky podľa signálu...
a ešte taká malá vec... že to vždy po reštarte mobilu treba spustiť "yellowsn0w -c" v termináli, alebo sa to dá nejak nastaviť aby sa ten príkaz spúšťal sám?

Skix

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Skix »

Jsem rad ze muj navod funguje :-) samozrejme restore na 2.2 jsi delat nemusel,protoze jsi tam 2.2 uz mel i s BB 2.28. V terminalu nic delat nemusis. Zatim po kazdem zapnuti telefonu staci jen airplane mod on off a sit zase nabehne..... Doufam ze tohle brzo dev team fixne

rodier

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od rodier »

tak me to s 02 simkou hlasi failure invalid sim :(

Johnnnie

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Johnnnie »

Takze moj stav:

mal som iP z T-Mobilu Sk blokovany a 0.9.4 yellowsn0w mi funguje

spravil som to takto: najprv restore cez itunes na fw 2.2 s tmobile sim vnutri, potom jailbreak pouzitim QuickPwn 2.2 stale s tmobile sim vnutri, nasledne som nainstaloval mobile terminal, sbsettings cez cydiu, cez sbsettings som vypol vsetko okrem phone a wifi a restartoval som iP. Nasledne som dal do iP vodafone sim a nainstaloval yellowsn0w cez cydiu. Nasledoval restart, zapnutie iP, airplane mode on a off a Invalid Sim a Sim Failure vypis. Nasledne som zacal mat zvlastny pocit v hlave :) Tak som yellowsn0w odinstaloval z cydie a nainstaloval cez Installer a restart iP. Nasledne mi iP nastartoval, tak som zapol terminal a dal yellowsn0w -c a yellowsn0w -r a vypol terminal dlhym podrzanim home tlacidla. Po chvilke mi nabehol signal. Zatial to mam iba zopar minut ale mam pocit ze vypadava wifi, siet zatial nevypadla a telefonovat sa da.
Johnnnie

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od BlazingUFO »

depeha píše:Potvrdzujem že funguje - iP kúpený od T-mobile SK, skúšal som O2-SK a ide vpohode... funguje aj roaming, len len som neskúšal či bude prepínať aj automaticky podľa signálu...
a ešte taká malá vec... že to vždy po reštarte mobilu treba spustiť "yellowsn0w -c" v termináli, alebo sa to dá nejak nastaviť aby sa ten príkaz spúšťal sám?

Vobec nie je potrebne ten prikaz zadavat znova, raz si ho zadal a uz fachcis, inak mam pocit ze sa mi po tom unlocku oslabil prijimac , lebo nielde v byte mi obcas vypadne signal, to sa mi predtym nestavalo a ani s mojou starou nokiou sa to nestava, sice byvam v kopcoch rovno pod televiznym vysielacom takze to nemusi byt ajfonom ale aj tak sa mi to nelubi
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

depeha

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od depeha »

Praveže keď zapnem iP s o2 sim a spustim "yellowsn0w -c" tak mi po ~minute najde signal a možem meniť simky jak sa mi zachce. Ale keď iP reštartujem tak musim napísať príkaz odznova aby mi našiel sieť.

Ináč včera večer keď som hral Tap Tap mi vypadol signal aai 5-krát s t-mobile kartou... :shock:

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Maximus-CZ »

ono když zapneš iP, tak nemusíš dávat do terminálu přikaz,.. stačí zapnout Fly Mod a po 5-10 sec ho vypnout, a signal nabehne
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od BlazingUFO »

kks co vy seci flymode a znovu zadavat prikaz, ja iphone normalne zapinam vypinam kolko chcem kedy chcem a singal mam furt, pouzivam o2
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

depeha

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od depeha »

@ Maximus-CZ: keď zapnem mobil, nezadám yellowsn0w -c a namiesto toho dam len flight mode on-off, tak mi to napíše invalid sim.

E: tak pred chvýľkou som yellowsn0w aktualizoval a vyhľadávanie o2 už funguje perfektne :mrgreen: ...len ešte nemam odsledované to odpájanie a pripájanie k sieti... no uvidíme :D
Naposledy upravil(a) depeha dne sob led 03, 2009 4:30 pm, celkem upraveno 1 x.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od cicolably »

tiež som len nahral yellowsn0w a v terminali som napísal yellowsn0w -c potom -l asi 5-6 krát za sebou a nebehlo to v pohode.
mam T-mobile Sk telefon a Orange kartu
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od milan2022 »

Takže hlavim uspech,
Moj stav:T-Mobile SK teraz mi ide aj Orange SK
Urobil som to takto:Dnes vyšiel update verzia. 0.9.5 tak som to aktualizoval(vcera mi odblok nefungoval)
T-mobile sim kartu som vybral,dal som si Orange kartu ale som ju este nedocvakol uplne
Potom restart cez sb settings ak sa rozsvietilo logo kartu som zasunul a cakal kym sa zapne ked sa zapol tak som chvilu pockal a potom potiahol tu sipku ved ju poznate :lol:
A nasledne po chvilke som mal signal aj na Orange karte a funguje aj ked sa telefon vypne a zapne bez problemov

Takže Dev-team klobuk dole!!
Ešte keby to šlo aj z pin kodom bolo by to dokonale

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od BlazingUFO »

no ja som akurat dal nainstalovat yellowsnow update a celkom sa bojim, doteraz to fungovalo tak snad bude aj dalej, inak newiete niektop co obsahuje?? podporuje uz pin??
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od rony »

Priebežne aktualizované informácie o yellowsn0w na webe DEVteamu.

0.9.5 beta should fix quite a few problems including some STK issues


Je viac ako pravdepodobné, že ak výjde nejaká oficiálna verzia, tak všetky tie on-off postupy už bude mať v sebe, takže tieto nepríjemnosti nebudú. Pamätníci si určite spomenú na geohot unlock, ktorý vyšiel a zázrakom fungoval na jedničku. V tomto prípade sme všetci testeri...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Soki65 »

Celkom som prekvapeny novou aktualizaciou, mam orange.sk zapnute 3g, SwirlyMMs nefungoval. iba ked som vypol 3g, teraz po aktualizacii funguje aj s 3g 8) :D klobuk dole pred pracou DEV-TEAMU, aj pracou celeho fora.

edkis
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte pro 18, 2007 7:41 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od edkis »

Mozem potvrdit slova "milan2022" pri yellowsn0w 0.9.5. Mal som iphone unlocknuty pomocou 0.9.4 cez cydiu som updatol na 0.9.5 ale po reboote nie a nie nabehnut. Skusal som cez terminal no bez uspechu. Tak som skusil tu metodu vytiahnutia sim reboot cez sbsettings a pri boot logu zasunut sim do slotu. Behom 1-2s signal nabehol v plnej krase.

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od BlazingUFO »

update a po druhom reboote som bez signalu....

edit: na prikaz yellowsn0w -c mi odpoveda resource busy, teraz som mal signal ale iba na 5 sekund, teraz som docela vazne v riti

edit: njn chcelo to to skusat, snad casom vyjde cosi spolahlivejsie
Naposledy upravil(a) BlazingUFO dne sob led 03, 2009 10:08 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Skix

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od Skix »

Upgrade na 0.9.5 - stále nepodporuje PIN, nicméně vše běží bez problému. Jen prostě při každém zapnutí telefonu jako první jít do airplane modu a on off a síť běží v pohodě. :D

EDIT:
to blazingufo - já taky píšu co funguje mně :-) to je jeasný že každýmu jde něco jinýho zatim.... na internetu je teď asi tak tisíc různých rádoby postupů jak to každý rozhýbal na tom svém jabku
Naposledy upravil(a) Skix dne sob led 03, 2009 10:18 pm, celkem upraveno 1 x.

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od BlazingUFO »

to skix: to nie je pravda, mne po airplane mode napise chyba sim karty, podla mna je to individualne a kazdy si musi najst svoj sposob ktory to po restarte rozhybe, idealne je nevypinat to

edit: to skix: sak ja ti nic zle nehoworim, bez tvojho navodu som to nerozbehol dodnes, by som z toho mal 20 tisicovy ipod :D
Naposledy upravil(a) BlazingUFO dne ned led 04, 2009 12:24 am, celkem upraveno 2 x.
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

stranger

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od stranger »

Komu to nejde s novou verziou ani po prikazoch v terminali, skuste v nastaveniach resetovat nastavenia siete... potom by mal signal nabehnut....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od rony »

stale nic. ani s .5 ani ziadne pokusy a postupy nepomahaju. Blokovany t-mobile sk a skusam v nom simky o2 sk a orange sk.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

depeha

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od depeha »

Som si myslel že s 0.9.5 už pôjde v pohode, a O2 aj ide, ale keď tam dám t-mobile tak zase začne vypadávať signál asi každých 5 minút :?

guard

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od guard »

Ja tak isto blokovaný od t-mobile karta orange vyskúšal som vsetko a nic nefunguje. :evil:

milos1507

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od milos1507 »

Pani prosim pomozte mi, kedze sa mi neda yellowsnOw source pridat ani do cydie ani do installeru, hladam inu moznost ako tu aplikaciu dostat do telefonu. Skusal som uz aj HACX, ale nefunguje... Nasiel som na internete yellowsnow s koncovkou .deb ktory je urceny na nahratie priamo do telefonu, ale neviem ako na to... Sedim nad tym mojim iphonom uz 2 dni a vobec si s tym neviem rady. Som z toho uz na nervy :?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od rony »

miesto O skus nulu. je to yellown0w.com a nie yellowsnOw.com :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od dodo_mt »

rony bol rychlejsi :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

minaka
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: stř črc 30, 2008 4:22 pm

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od minaka »

nebude to tim, ze v nazvu yellosn0w pises velke pismeno O misto cislice 0?

edit: kdepak, moderatori jsou holt hodne rychly :D je pekny, ze se tu snazi kazdej hned pomoct

Za sebe jeste dodam, ze u O2 pri nove verzi yellowsn0w funguje uz i ebanka :)
iPhone5 64GB
iPad 4.generace 32GB 3G

milos1507

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od milos1507 »

Dakujem Vam! Je mi az skoro do placu, ked si uvedomim kolko som na tom zbytocne stratil casu :P

guard

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od guard »

Tu je prehlad podla krajín komu to ide a komu nie ,je to tak 50 na 50

http://report.yellowsn0w.com/index.php

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od rony »

YES!!!

Doteraz som skusal O2 SK simku, skusmo som vopchal Orange SK a svet sa cuduj, naskocil carrier!!! No konecne nieco!

Mimochodom, zmeny oproti poslednym pokusom: nahodil som fw whisky 3G, cize vsetko uplne odznovu a verzia zlteho snehu .5

Viacmenej su stale problemy s tym, ako nahodit signal, vopchal som tam znovu O2 SK SIM, ta nesla. Potom som ju dal do iPhone 2G (moj stary fon), tam nechcela naskocit, po chvili Airplane nabehla aj v nom.

Potom som do 3G vopchal znovu Orange SK SIM, nenabehla. Po par pokusoch mam znovu signal.

Neviem ako je na tom Orange v Bratislave s 3G ale po spusteni Safari mi zmizne ikonka 3G a taha to evidentne cez EDGE.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

stranger

Re: DEV-Team sw unlock iPhone 3G [yellowsn0w]

Příspěvek od stranger »

rony, nieco na tom O2 bude. Ked tam pichnem moju svajciarsku kartu, signal nabehne hned. S O2 musim ist cez terminal, popripade resetovat nastavenia siete. Momentalne som na Slovensku, takze svajciarska karta mi funguje v roomingu...

Odpovědět