Výměna LCD iPad AIR (neoriginál LCD)

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
MartasFox
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 16, 2015 7:13 pm

Výměna LCD iPad AIR (neoriginál LCD)

Příspěvek od MartasFox »

Dobrý den,
po výměně LCD u iPadu mi prostě nefunguje. Nevím z jakého důvodu to může být. Všechny kontakty zapojeny, jak mají být.
Vrátil jsem zpět i starý LCD, který fungoval, ale také už nejede. Na nic jiného krom kontaktů od LCD a digitizéru jsem nešahal.
LCD se prostě nerožne už ani s jedním LCD. Při zasunutí konektoru nabíječky slyším zvuk nabíječky a v PC taky jde vidět.

Někde na anglických webech jsem četl, že to snad může být kódováno přímo Applem (neoriginál díl), nebo že některé displeje prostě s iPadem
nefungují, ale to se mi zdá nesmysl. Digitizér jsem už měnil dvakrát a vždycky šel.

Už se někdo s tímto problémem setkal?

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: Výměna LCD iPad AIR (neoriginál LCD)

Příspěvek od jofos »

Hi, mne sa stalo podobne este za cias vymeny displeja na iP 3G. Odpalil som jednu cievku, ktora sa starala o podsvietenie. Na nepodsvietenom displeji ale bolo vidno ze zobrazoval. Skus sa dobre pozriet ci zobrazuje alebo nie, bolo vidno pod urcitym uhlom.
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

MartasFox
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 16, 2015 7:13 pm

Re: Výměna LCD iPad AIR (neoriginál LCD)

Příspěvek od MartasFox »

Ahoj, no mě už nezobrazuje vůbec. Jenom vydá zvuk při zmáčknutí power butonu, ale to taky už jen občas. Jak jsi řešil tu cívku?
Nechci ani zkoušet to dát do opravny, když vidím ty neskutečné ceny.

EDIT:

Takže konečně dobrá zpráva. Odpojil jsem konektor od baterie, chvíli počkal a znovu připojil. Světe div se, ale display se rožnul!! Doporučuji před výměnou LCD odpojit konektor baterie (vsuňte pod něj třeba kreditní kartu), LCD a digitizér odpojit/zapojit a až to budete mít vše hotové, konektor baterie opět spojte.

Prý při výměně LCD dochází často k poškození teplotního čidla, když nemáte odpojenou baterii. Je na desce a nedá se opravit, tak pozor.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv pro 17, 2015 4:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvky sloučeny.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Výměna LCD iPad AIR (neoriginál LCD)

Příspěvek od Tony1 »

Jen mi to nedá doplnit, že je čirý nesmysl odpojovat či připojovat v jakémkoliv zařízení něco aniž by nebyl prve odpojený zdroj energie!!!!!
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět