Synchronizace fotek - problém v iOS9

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Mido21 | čtv říj 01, 2015 12:23 pm

Synchronizace fotek - problém v iOS9

Po upgradu na iOS9 se mi na iPadu Air (1) začali objevovat problémy se synchronizací fotek z PC -> iPad. Z alba o cca 800 fotkách jich cca 50 nenatáhne do iPadu ani po opakovaném pokusu, po jejich přejmenování, smazání celého alba z iPadu i "iPod Photo Cache" adresáře z PC. Pročetl jsem na netu už kde co, ale dobrá rada chybí. Vůbec si nejsem jistý, že se stav zhoršil na iOS 9, možná bych měl stejný problém se stejným albem již dříve, ale zaznamenal jsem ho až nedávno na iOS9.
Foografie které se opakovaně odmítají synchronizovat nejsou ničím výjimečné (jméno souboru bez diakritiky, velikost souboru jako jiné-úspěšné, ne-jen-pro-čtení atd.) a při všech pokusech se vždy jedná o ty samé soubory. Vzhledem k tomu, že jsem is iPad požizoval především pro presentaci fotek, tento bug mne přivádí k šílenství.
Účinnou radu platím zlatem (ne radu typu "zahoď to a kup si ****")
Díky
Michal
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
úte zář 29, 2015 4:54 pm

misha | čtv říj 01, 2015 5:30 pm

Re: Synchronizace fotek - problém v iOS9

no, resil jsem neco podobneho a take jsem to nechapal. mel jsem adresar s cca 1400 fotkama, a natahlo mi to fotky jen do urciteho data. nakonec pomohlo normalne v itunes adresar s fotkami odebrat, sesynchronizovat a zase pridat a sesynchronizovat. nicmene jsem nad tim premyslel a zeptam se, nemuze tech 50 fotek, ktere se nesynchronizuji, byt nahrano z jineho pocitace, ktery ma jinak nastavena prava? taky michal :-D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Mido21 | čtv říj 01, 2015 7:57 pm

Re: Synchronizace fotek - problém v iOS9

Diky za tip nicméně ..... já jsem dokonce zkusil adresář odebrat->všechny fotky v něm přejmenovat -> restartovat iPada -> adresář přidat & synchronizovat a .... chybí pořád ty samé.
Všechny fotky jsou ve stejném formátu/logice pojmenování/stupni komprese JPG/se stejnou sadou metedat exportovány v jedné dávce do stejného adresáře z Adobe Lightroom. Na těch zhruba 50 jsem krom nemožnosti importu do iPadu nic jiného, specifického neshledal. Zkrátka mystérium, které mi pije krev. Že s tím má problém spousta lidí se dozvídám především se starších příspěvku na různých fórech (2008-2010), ale později toto téma už tak často lidi neprobírají, tak jsem doufal, že někdo vymyslel léčebnou recepturu. Nejspíš někteří zvítězili metodou pokus-omyl a jiní rezignovali ... A TO SE MI ZATÍM NECHCE.
M.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
úte zář 29, 2015 4:54 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé