Nefunguje kopírování textů/odkazů

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Tessiinka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 16, 2014 1:19 am

Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od Tessiinka »

Zdravím,

mám problém s ipadem mini. Kdykoliv chci něco zkopírovat, ať už text nebo odkaz, a přenést to jinam, byť jen v té aplikaci (ve safari kousek textu, chci přenést do nového panelu do googlu) nebo jinam (ze safari do messengeru), tak je to hrozný problém. Zkusím dát tak 5x kopírovat a nic, pak se naštvu a vyjmu to v ten moment to překopíruju v dané aplikaci, ale již to nepřenesu jinam. Ani vyjmutí nepomáhá. PO x pokusech se zadaří (10-15 pokusů), ale potřebuju kopírovat několikrát denně a strašně mě to zdržuje.

Nevíte někdo, čím to je? Jsem z toho zoufalá. Díky moc

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od Smrdaky »

To znam. Restartuj ipad.

Tessiinka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 16, 2014 1:19 am

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od Tessiinka »

restartovala jsem ho asi 20x a nic

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od iTukan »

Restart, tedy hard reset (PWR+home)? Nikoliv jen vypnout/zapnout...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tessiinka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 16, 2014 1:19 am

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od Tessiinka »

já má ponastovaný plochy a jiný ikony, to by byla práce zase na dva dny =(

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od iTukan »

Hard reset je jako tlacitko reset na pocitaci, neni to restore. Nic se nesmaze a neprenastavi.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Nefunguje kopírování textů/odkazů

Příspěvek od Smrdaky »

Me tedy pomaha i off - on - restart - na nefunkcni vyhledavani ve spotlightu i nefunkcni cut/paste na jednom tabletu co jede od 2011 bez reinstalace...

Druhy level je reset (pwr+home), to je ekvivalent vyndani baterky, system neprovede flush, shutdown proces.

Dalsi je zalohovani a synchronizace do itunes a a tim by se mel odstranit log z iZarizeni...

Dalsi moznost je Vymazat data a nastaveni a obnova ze zalohy vyse po (tim se odstrani spousta odpadu) - pred tou obnovou jeste zkusim nastavit jako novy a zda vse co zlobilo, funguje...

Dalsi moznost je nastavit jako novy, tj. pokud jsou poskozeny nejaka data. Vse stahnout a nastavit rucne znova, ekvivalent formatovani disku v pocitaci.

A uplne posledni moznost je prehrat ios. V pripade vadnych / porusenych bloku flash pameti...

Posledni dve jsem od 2011 nemusel pouzit.

---

Pokud nic z toho nepomuze, jde o HW chybu.

---

Odpovědět