Koupil jsem ipad air z 2 ruky

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Koupil jsem ipad air z 2 ruky

Příspěvek od HOFA »

Dobrý den
Právě mě přišel Ipad Air zakoupen z Aukra a chtěl bych se zeptat ohledně nastavení :
v ipadu je Ios 7 a já mám na iphone 5 již zálohy na icloud na Ios 8 a nechce mě to nějak pustit dále v nastevení Ipadu./nastavuji jako obnovit ze zálohu Icloud/
Nebo jsem měl dát namísto obnoveni z iCloud,nastavit jako nový iPad ?
Děkuji v tabletu jsem novic :)

Děkuji ,už jsem ho jako nový nastavil,mě šlo třeba hlavně o fotky focené iphone ,aby se zobrazili i na ipadu,zatím se tam něco málo objevilo ,tak snad se to postupně zaktualizuje,jen jestli není problem v tom že na Ipadu je Ios7 a na iphone mám osmičku.

Dřív než tak učiním,tak se raději zeptám zkušených,mám na tom ipadu přejít s ios7 na osmičku ?,když už ji mám i v iphone 5 ?
Naposledy upravil(a) HOFA dne úte lis 04, 2014 2:59 pm, celkem upraveno 2 x.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Koupil jsem ipad air z 2 ruky

Příspěvek od rony »

nastav ako novy. predsa len nechces mat obnovu zalohy z iphone v ipade. nedava to moc zmysel, este si ipad nemal, takze zacni od nuly a nemiesaj iphone s ipadom. nanajvys pouzi v oboch zariadeniach svoje apple id ale tam tiez pre niektore ucely sa da diferencovat, co kde ma ako byt. mysli vzdy na to, ze Apple myslel na koexistenicu viacerych zariadeni v rodine ci vo vlastnictve jednej osoby, takze akekolvek varianty by si potreboval, staci napisat a riesenie by ti mal byt schopny kazdy skuseny popisat tu na fore.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět