Zaseknutý iPad, co s ním?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od JAH »

Zdravím jelikož jsem uplným novačkem v téhle problematice , chtěl bych se zeptat na následující :

Apple ipad 3 3G WiFi 32GB - Problém poaktualizaci se připojí k počítačí a zobrazí se toto nevím absolutně co stím prosím o pomoc děkuji :

Obrázek
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne sob bře 15, 2014 1:25 pm, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Název změněn.

glog.jelinek
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned lis 18, 2012 7:38 pm

Re: Lama co potrebuje pomoc :) NUTNE

Příspěvek od glog.jelinek »

Zdravím, z jaké verze iOS si aktualizoval, popř. neměl si před tím jailbreak? Jinak jsem nepochopil jestli si iPad zkoušel nebo nezkoušel do PC zapojit, nejdříve zkus napsat co se stane při zapojení iPadu do PC.

Ps:. Máš zálohu (iCloud, PC)?

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Lama co potrebuje pomoc :) NUTNE

Příspěvek od JAH »

To se omlouvam nenapsal byl upgradovan z ios 6 na ios 7 a potom se to posralo a je tam itunes logo z recovery modu to nejde vypnout a kdyz to pripojim k pc tak ani obnova co mi nabizi itunes nefunguje vubec nevim co stim

glog.jelinek
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned lis 18, 2012 7:38 pm

Re: Lama co potrebuje pomoc :) NUTNE

Příspěvek od glog.jelinek »

Takže iTunes píše že je zařízení v recovery módu? Jestli ne tak iPad vypni (když nejde normálně stiskni Home Button a Power Button navzájem dokud display nezhasne). Zapoj kabel do PC a až ho budeš zapojovat do iPadu tak drž Home Button, až naskočí stejná obrazovka (kabel a iTunes) HB pusť. Restore by už měl fungovat.

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Lama co potrebuje pomoc :) NUTNE

Příspěvek od JAH »

Kdyz připojím do iTunes tak mi to napise toto: iTunes nalezl ipad v režimu zotavení před použitím s itunes bude potřeba ipad obnovit to uz jsem skousel a nic doběhlo to po cca hodině a pka se to vratilo do toho samyho stavu .

Těd když jsem skoušel znovu obnovu přes iTunes tak mi to napsalo ze ipad nelze obnovit vyskytla se chyba (9) .

glog.jelinek
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned lis 18, 2012 7:38 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od glog.jelinek »

Zkus z PC vysunout všechny nepotřebné zařízení, popř. zkus jiný kabel (či USB port) nebo PC.

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od JAH »

Jiný kabel odskousen a nic stale chyba 9 kdyz se mi kontroluje v prubehu obnoveni firmwaru .

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od benitoSVK »

Daj ho do DFU,stiahni FW z netu.po pripojení k PC ho tam daj!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od JAH »

Děkuji benito jsi BUH :Yahoo!: alemám este jeden problem jelikoz jsem si koupil od holciny ktera my ho dala jako ze si snim nevi rady tak mi to tedka pro zmenu pise

Totozařízení iPad je nyní propojeno s Apple ID přihlaste se pomocí Apple ID, ktere bylo použito k nastavení tohoto iPadu . !!! NEVIM SI RAd OPET :)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Musíš tu holčinu požádat, aby se přihlásila na iCloud.com a tam iPad smazala.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od JAH »

Hm a jeto asi cely vpr.. dotycna si ho od nekoho koupila udajne zapnutej jen s youtube pak aktualizovala na ios 7 - crash do resstoru a nyni po obnove to chce po ucet nekoho na koho ona nema kontakt takze tim padem asi neresitelne ??

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od Metalgirl »

V tom případě smůla, pokud původní majitel neodstraní iPad z Find my iPhone na icloudu, tak ho prostě nerozjedeš.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

JAH
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát bře 14, 2014 3:25 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od JAH »

A da se nějakým způsobem kontaktovat původní majitel iPadu ? Děkuji

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od Metalgirl »

Tak dotyčná snad musí vědět, od koho ho koupila ne? A jestli to je kradené, tak smůla.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Zaseknutý iPad, co s ním?

Příspěvek od benitoSVK »

Asi tak!zo zapnutým find my iphone nemáš žiadnu šancu!a ak je to čorka tak vážne máš smolu.to vážne nevie dotyčná od koho to kúpila?tak jej ho vráť!!!(nijako nezistíš pôvodného majiteľa)
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Odpovědět