Odolný obal na ipad mini

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Lekus
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 23, 2014 6:45 pm

Odolný obal na ipad mini

Příspěvek od Lekus »

Nevíte někdo o dobrém obalu na ipad mini? Stačilo by aby měl penější "desky", ideální aby se dalo pouzdro celé otevřít a druhá strana sloužila popř. jako stojánek. Apple má jeden pevnější obal, ale je jen na vsunutí po otevření horního zipu a Datart měl něco neoriginálního, jenže se dělá jen pro tablety do vel. 7 palců...:-(
Hledal jsem na foru, googloval a nemohu najít, pokud víte popř. máte přímo zkušenosti, tak předem děkuji za tip!

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Odolný obal na ipad mini

Příspěvek od xslide »

Apple Smart Case. Nic lepšího asi není. Taky si ho plánuju pořídit.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Odolný obal na ipad mini

Příspěvek od Lipon »

alternativou je neoriginální SmartCase
kupoval jsem zkraje roku v iStyle smartcase na iPad Air, výrobce je XtremeMac, ale nachlup stejný měli i pro miniho
spodek je plastový výlisek, vnější dno toho výlisku je kožené, takže neklouže, hořejšek (tj. cover) je též kožený a funguje stejně jako originál - dá se "srolovat" do trojúhelníku a použít jako stojánek, stejně jako originální smartcase; odemykání/zamykání coverem samozřejmě funguje
a stál na prodejně 999,- (Air verze)
nevím, jak oiriginální smartcase, ale u tohodle jsou tlačítla hlasitosti a mute trochu utopená
až bude v Čechách či aspoň někde na evropské ebay dostupný case od Moshi (Versacover), koupím ten - měl jsem ho na předchozím iPadu a je to naprosto geniální, doporučuju kouknout někde na youtube, stačí zadat 'moshi origami case'
na mini už se tuším dá na Ebay UK nebo Ebay DE sehnat, možná i na Amazonu UK a DE

Odpovědět