Gravirovani od apple

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
matthew
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv srp 13, 2009 9:16 pm

Gravirovani od apple

Příspěvek od matthew »

Zdravím,

Máte někdo zkušenosti s glavirovaním a darkovím balením od apple na ipad mini?

Chtěl bych ipada pro přítelkyni k Vánocům, uvítám tip na romanticky vzkaz citát

Děkuji :)
Naposledy upravil(a) jackherrer dne pon lis 18, 2013 1:57 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: upraven nazev
Obrázek Macbook Air Late 2010
Obrázek iPhone 4s Vodafone

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: Gravirovani od apple

Příspěvek od saikan »

To darkove baleni je jednoduche a krasne. Co se tyce gravirovani i to muze byt fajn, nicmene je lepsi pocitat s moznosti nekdy budouciho prodeje a s nejakym textem nebo hur treba jmenem/prezdivkou je zarizeni mene cenne ne-li neprodejne. Pokud vim, da se do darku dat nejaky vzkaz, tak bych volil tuto moznost nez gravirovani.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Gravirovani od apple

Příspěvek od kotelník »

já jsem si dal na iPada mini gravírování a teď na něj čekám, jsem na to zvědavý. Ale nedal jsem nic osobního, žádné jméno ani podobné úchylárny, aby byl případně prodejný.
Pravdou ale je, že holky tady ty hračky mění méně než kluci, takže bych to až tak neřešil a upřímně, pokud jí tím uděláš radost, napiš ji tam cokoli, nejde o auto, ale o hračku...stoupněš na ceně u ní třeba :-)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Gravirovani od apple

Příspěvek od jackherrer »

OT: tatkovi sem s brachou k dvaapadesatinam koupil ted v sprnu ipad mini a vzhledem k tomu ze to je velky fanda Akta X tak sem mu tam nechal vygravirovat, pac sem to objednaval ja: Agent Fox Mulder a z toho napisu mel vetsi radost nez ze samotneho ipadu :)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Odpovědět