iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
vernius
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 30, 2008 8:57 am

iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od vernius »

Měl jsem iPad3 s obalem SmartCase. Ten tablet do toho nepasoval. Hezký to bylo, ale jak ten obal presahoval, to bylo desny.
Napada me, co takhle iPad a SmartCover. Na tom me mrzi, ze magnety poskrabou kraje tabletu. Ma nekdo zkusenost s folii na zada? A jakou znacku? Nejezdi pak po ni ty magnety?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Metalgirl »

Gelaskins uz maji nejake pro ipad air. Sama uvazuji o folii na zada + nejaky case. U toho applackeho se mi nelibi, dle nekolika uzivatelu, ze nedoleha predni cast na ipad a taky, ze se rozbaluje trojuhelnik, tim padem pada opora, tak premyslim, jestli do nej jit nebo ne.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od kotelník »

MG: není to úplně, že by padala opora, ale není to takové, jako dřív, když bylo o hranu více. Člověk se musí i více soustředit na zaklapnutí. Při starší velikosti iPadů jsem smart cover i smart case otevřel a zaroloval poslepu, teď mi to tak jednoduché prostě nepříjde

iTukan:
Začínáš být pěknej spammer. ;) U každého příspěvku je vykřičník a můžeš ho nahlásitm, když k němu máš výhrady ohledně fóra/pravidel. Ty 4 zbytečné příspěvky, které kvůli tvé připomínce vznikly, jsem vymazal...



a nebyly snad pravdivé? To samé se řešilo jinde...ať se Ti to líbí, nebo ne ;)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Viktor Čistič
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 318
Registrován: pon bře 17, 2008 2:59 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Viktor Čistič »

Tak za sebe můžu říct, že Smart Case je dost povedenej. iPad v něm perfektě sedí, vypadá moc hezky a velmi příjemně se drží. Uvidíme, co udělá čas, ale u té černé barvy bych se nějakého vážnějšího poškození nebál. Dal jsem si vedle sebe můj starý iPad 3 v koženém futrálu a tenhle nový a nechápu, jak jsem mohl dříve operovat s takovým pádlem ;-) Trojúhelník jde složit velice rychle a podle mě poskytuje dostatečnou oporu. Pouze je škoda, že nelze měnit úhel, který je podle mě moc velký. U starého koženého pouzdra od Samsonitu to šlo a byla to šikovná věc... Nicméně cena je vysoká, o tom není sporu. Ale nelituju ;-)
 iPhone 6S Plus Space Gray 128 Gb, iOS 11.3, No JB
 iPad Pro 10,5” 512 Gb Wi-Fi + Cellular, iOS 11.3, No JB
 MacBook Pro 15" 2017, 3.1 GHz Core i7, 16 Gb RAM, 2 Tb SSD, High Sierra 10.13.4
 Apple TV

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Gekko gecko »

Pro svůj iPad Mini, používám FolioFlex od Verbatim: http://www.verbatim.com/prod/accessorie ... ipad-mini/ na velké iPady dělají také, nicméně pro Air zatím v nabídce není: http://www.verbatim.com/prod/accessorie ... -for-ipad/
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od slezacekm »

já tedy volil na ipad mini cover buddy
zpracování opravdu luxusní a nepřidává ani moc na objemnosti ipadu. bohužel pro iPad Air se zatím nedělají. jako dobrá výhoda mi přijde, že smart cover se dá odepnout a stále zůstanou krytá záda. ten nový smart case se mi líbí, ale všude jsou zkušenosti, že prostě nedrží. a koupit si za 2000 kryt, který má sloužit jako stojánek...a tuto funkci neplní mi přijde k ničemu

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo tohle je podobné jako od Verbatimu případně Trustu, iPad má chráněná záda a předek je tříčlánková "roletka" s magnetem pro aktivaci a uspání iPada.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od mrzic »

Osobně mám špatnou zkušenost se SmarCase. Časem se vytáhl a iPad v něm "kloktal" a navíc se rozlepil ve švu.
Nyní používám na záda Pouzdro Speck SmartShell pro iPad + černý kožený SmartCover a jsem spokojen.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Gekko gecko »

No tak to samé v jednom mám v případě fólio flex od verbatimu cena 750 a pro air bude jistě brzy také.
Tohle pouzdro ale dneska v datartu vrátím a vezmu něco jiného, je dobré, ale vadí mi když předek otevřu, ženení k zádům nijak aretovaný/přichycený a při držení v ruce se hýbe, sundat zcela nejde
Navíc je ten předek plastový, nějaké PVC jako u desek, takže displej může časem poškrábat...semiš zevnitř není ač by mohla.
Zkusím sehnat nějaké klasické koženkové pouzdro, s semišovou vystýlkou, do kterého se iPad uchytí pomocí gumiček v rozích nebo bude spodek vanička jako u verbatimu.
Naposledy upravil(a) Gekko gecko dne ned lis 17, 2013 5:14 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od slezacekm »

mrzic píše:Osobně mám špatnou zkušenost se SmarCase. Časem se vytáhl a iPad v něm "kloktal" a navíc se rozlepil ve švu.
Nyní používám na záda Pouzdro Speck SmartShell pro iPad + černý kožený SmartCover a jsem spokojen.

předpokládám, že jsi měl ten starší typ smart case? ten totiž v porovnání s novou generací vypadá mnohem hůře zpracovaný.
jinak ale vidím, že řada lidí to řeší stejně nebo podobně jako já: nacvakávací kryt dozadu a vepředu smart cover
podle videí, která jsem viděl je patrný rozdíl v pevnosti spoje, který drží ipad ve vzpřímené poloze (se smart case spadne, se smart cover stojí). když bude držet smart cover na ipadu air tak, jak mi drží na minim, neměl by být problém

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od mrzic »

slezacekm: Ano, kupoval jsem ho hned po uvedení na trh.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Ceeert
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: ned led 23, 2011 6:58 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Ceeert »

minulý týden jsem si koupil iPad Air + Smart COVER a ta část která doléhá k iPadu je plastová takže už žádné poškození nehrozí. Kdyby někdo chtěl můžu to vyfotit až budu doma

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad Air, SmartCase / Cover+zadní folie

Příspěvek od Slimák »

Spíše kombinace plastu a semiše, oproti předchozí generaci velký skok...
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Odpovědět