Který iPad?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
krekcz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:45 pm

Který iPad?

Příspěvek od krekcz »

Dobrý večer,

po dlouhé době jsem se odhodlal, prodal svůj SONY Xperia Tablet Z a rozhodl se přejít na iPad. Opravdu hodně se mi líbí iPad 4. Apple nyní nabízí slevovou akci 10% pro studenty vysokých škol. Proto jsem se rozhodl této akce využít.

Teď ovšem váhám. 22. října má být představen iPad 5. Pravidelně sleduji novinky a musím říct, že se mi více líbí iPad 4, než nový vzhled iPadu 5. Také Touch ID za velké plus nepovažuji a jediným lákadlem nové generace by byl snad jen novější procesor.

Chci se proto zeptat na Váš názor, jestli je rozumné koupit nyní iPad 4 32GB Wifi (3G mám v mobilu), nebo počkat na iPad 5. Také by mě zajímalo, jestli nevíte, jak to bude s cenou. Protože si myslím, že Touch ID a lepší procesor bude více stát. Pokud bych tedy čekal na iPad 5, mohl bych si pořídit jen 16GB variantu. Na 32GB variantu iPadu 4 bych měl jen nyní, díky slevě.

Děkuji Vám za Vaše názory a poznatky.

krekcz

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od Freaders »

Myslím, že Rony psal že se mu predevčírem rozbila koule, tak budeš muset napsat Stanleymu Bradleymu Obrázek
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od saikan »

Pockej, minimalne bude levnejsi ctyrka po predstaveni petky. Treba te uchvati petka natolik, ze do ni pujdes ;-) snad toho 22.

krekcz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:45 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od krekcz »

Freaders: Omlouvám se, ale nechápu smysl Vašeho příspěvku.

saikan: Myslíte, že bude 4ka zlevněna o cca 2 000,-? Nevím jak to bylo u předchozích modelů, o kolik šla cena 3 generace dolu po vydání 4té. Nyní mám totiž slevu necelé dva tisíce a to je opravdu pěkné. Proto váhám. Jinak máte asi pravdu, že bude lepší vyčkat do 22. října. Třeba Apple překvapí a cena bude pěkná. Popř. mě zařízení uchvátí.

Nevíte, po jaké době od představení se Jablečné výrobky dostávají na český trh?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od ls8 »

Cena bude stejná, do ČR se novinky dostávají obvykle s 2-4 týdenním zpožděním. Zásoby starších modelů prodejci doprodávají obvykle s cca 10% slevou. Spíš bývá výhodné koupit použitý kus od někoho, kdo přechází na nový model a starší prodává. Tam se pak dá ušetřit mnohem více, podle stavu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

krekcz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:45 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od krekcz »

Použitý stroj rozhodně nechci. To vím na 101%. Tou stejnou cenou myslíte iPad 5 za ceny nynější 4 generace?

Tedy když nyní stojí 16 GB (Wifi) verze iPadu 4 13 000,- bude tolik stát i iPad 5 16 GB (Wifi)?

Děkuji za odpověď.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Který iPad?

Příspěvek od Slimák »

Jestli se mi bude petka zamlouvat, opet budu prodavat za velmi pratelskou cenu. :-) Mam iPad 4.gen s 3G bez jedine chybicky a skrabance.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Odpovědět