Ipad 4 offline zprávy a další problémy

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
jirka2908
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 561
Registrován: úte čer 02, 2009 6:29 am

Ipad 4 offline zprávy a další problémy

Příspěvek od jirka2908 »

Ahoj,

jsem čerstvým majitelem iPadu 4 64gb. Mám již 4 roky iphony ale stále nerozumím všemu. Mám pár dotazů .

- ráno si chci doma na wifi načíst (nejlépe automaticky) zprávy (novinky, mf dnes, lidovky atd..) a pak si je cestou do školy v metru číst.. jak to udělat ? Četl jsem o Rss readerech ale nevím jestli dokážou načíst obsah (klidně desítky Mb ) a uložit ho offline ? Pokud ano . Která čtečka je nejlepší ?

- v "obrázcích" vytvořím album kam přesunu např: 100 fotek ze složky "fotoaparát" a alb sesynchronizovaných s iTunes .. Jak můžu toto nově vytvořené album s mým výběrem přenést do PC ?

- aplikace stahuji přes iPad ( mám jich skoro 30 gb ) a nechci aby se nahrály do Pc, když iPad připojím k iTunes..Jde to nějak zakázat ?

Díky :)
iPhone 6 128gb iOS 9.0 Beta 2
iPad 4, 64GB Wi-Fi + Cellular iOS 8.1.2
Macbook air 2013 13" i7 + 8gb ram
Ipod shuffle
Airport extreme


Lidé nevědí, co chtějí. Dokud jim to neukážete

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Ipad 4 offline zprávy a další problémy

Příspěvek od Anndy »

1. Rss to myslim nevedia priamo. Pouzivam na to apps pocket. Existuju aj ine, nazvy neviem, ini Ti poradia.

2. Album neprenesies z ip. Album vytvarany v iZariadeni su len odkazy na fotky z albumu fotoaparat. Do pc prenesies iba klasicky spolu s rucnxm selektovanim. Ak je album staly, je mozno lepsia cesta si jo vytvorit v pc a potom sync do iDevice.

3. Nejde myslim. Len naco potom pripajas do itunes? Ak kvoli zaloham, tak nedavaj po pripojeni sync, ale iba vytvorit zalohu. Tym by sa ti nemali preniest zakupene appky do pc.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Ipad 4 offline zprávy a další problémy

Příspěvek od Slimák »

3. Ale jde, pouze si pri pripojeni iPadu v iTunes zaskrtnes, aby nedochazelo k automaticke synchronizaci aplikaci.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Odpovědět