iTunes nespolupracuje s iPadem

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Lord1382
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: úte úno 23, 2010 5:37 pm

iTunes nespolupracuje s iPadem

Příspěvek od Lord1382 »

Zdravím všechny,
Mám nový iPad 4th gen. s iOS 6.1, ale mám problém, že když si tam chci třeba dát hudbu, nebo nějaké video, nebo knihy, prostě cokoli, tak to v tom iPadu není. Normálně si zaškrtnu položky které chci, dám použít a synchronizovat, ale v iPadu to není, a ani na té spodní liště v iTunes, která ukazuje stav paměti to není, přitom to dělá přípravu na synchronizaci a všech 6 kroku proběhne úspěšně, ale rychle, že se to nemuže stihnout překopirovat. Knihy se mi tam podařilo natlačit cca před měsícem, ale dnes jsem updatoval na 6.1 a už se ani ty knihhy nesynchronizujou, ale třeba ta hudba a videa nešly ani před tím. Ale např. když to dám přímo v aplikacích přes AVplayer tak to funguje... Už jsem zkoušel restore, přeinstalování iTunes, jiný USB port, deautorizovat PC, ale nic nepomohlo, na internetu jsem taky nic kloudného a aktualního nenašel.
Tak se chci zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, nebo nějaké nápady.
Předem dík za odpovědi.
iPhone 7 Plus Black 128GB non JB.
iPhone 5 black 32GB non JB.
iPad 4 black WiFi 32GB non JB.

PeterKiss

Re: iTunes nespolupracuje s iPadem

Příspěvek od PeterKiss »

Skus to prehodit na wifi Synch (ak mas doma wifi).
Ak to nepomoze skus to na inom pc.


Otazka transfer purchases funguje ?

Lord1382
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: úte úno 23, 2010 5:37 pm

Re: iTunes nespolupracuje s iPadem

Příspěvek od Lord1382 »

Transfer purchases momentálně funguje, ale přiznám se, že dříve jsem si nevšiml. Wifi mám, tak to zkusím přes to wifi
EDIT: Takže přes wifi synchronizaci se to chová úplně stejně...
EDIT2: přes notebook to normalně funguje, takže chyba bude asi někde v mojem PC + jsem na svojem PC zkoušel, nainstalovat aplikaci přimo z itunes do ipadu a fungovalo, takže by mě zajímalo proč ta hudba, filmy a knihy nejdou
iPhone 7 Plus Black 128GB non JB.
iPhone 5 black 32GB non JB.
iPad 4 black WiFi 32GB non JB.

Odpovědět