Jak uvolnit Paměť RAM?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Marlonka

Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Marlonka »

Hledala jsem už všude možně, ale pořád nemůžu přijít na to, jak skutečně úplně ukončit aplikace a ulevit tak trochu RAMce... Když zavřu aplikace normálně na dolním panelu, tak to nijak zvlášť nepomáhá... Věčně mám volno kolem 40 MB někdy i mnohem míň a to mi přijde fakt málo... Navíc když je tam takhle málo, tak se mi seká Safari, některé aplikace se prostě z ničeho nic vypnou když v nich pracuju a další problémy, který jsou prostě jasnou známkou toho že je plná operační paměť. Nevíte prosím někdo co s tím?

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Barberry.pha »

Jinaci zpusob moc neni, max pres nejake app ale ty delaji to stejne.

iOs si spravuje pamet sam, a uzavira si app sam podle toho jak potrebuje pamet. U nekterych narocnejsich app se muze stat ze spadne, ze se ta pamet nestaci uvolnit.

App ktere jsou v MT neznamena ze vsechny zabiraji RAM pamet. Bezici jsou vzdy posledni nebo podle toho jake procesy v app probihaji.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Dzingischan
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 15, 2011 11:07 pm

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Dzingischan »

Vyskusaj MemoryPro

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od bedo. »

Najlepšie je spustiť nejakú fakt pažravú aplikáciu, tá vytesní ostatné z pamäti a potom ju odstreliť. :)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Marlonka: Teď taky zažívám cukání iPadu 2. Nevím, jestli je to zrovna nedostatkem RAM (nemělo by být), ale až vyjde iOS 6.1, udělám čistou instalaci systému.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od jackherrer »

kazdy mi to vzdycky vyvracoval tvrzenim ze unused ram is wasted ram, ale z petilete zkusenosti s iOS vam rikam ze jakmile mate na iOS malo pameti tak se zarizeni cuka a je jedno jestli jde o iphone 5 na iOS6 nebo o iphone 3G na iPhone OS2.. a ze si to iOS pohlida.. jo pohlida ale tak aby nespadl system ne aby se udrzovala celkova sviznost systemu.. vypnutim aplikaci z MT se vzdycky a sviznost zlepsila... proto uz se nemuzu dockat az si udelam JB na svem iphonu 5 pac nad multicleaner.. nad ten neni.. ale to uz sem OT
I will maintain an attitude of open-mindedness.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od bedo. »

Tiež si myslím, že to fungovalo lepšie, kým žiadny multitasking nebol, ale to zasa ľudia nadávali, že nemajú multitasking. Osobne by som uvítal globálny prepínač, ktorým by sa dal multitasking vypnúť.

Marlonka

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Marlonka »

Tak jsem nainstalovala Memory 100%, MemoryPro jsem nějak nenašla a zdá se že funguje. :) Měla jsem tam zase něco kolem 8 Mb a po stisknutí tlačítka Optimize mám hned 270 Mb. :) I když měla bych ještě jednu otázku. Je tam že celkově mám 502 Mb, volných momentálně 195 Mb což je pro ně 57% a všichni víme že 50% z 502 je 251... Když sečtu všechno co tam je, tak to dá dohromady zhruba 350, kam se teda podělo těch 150 Mb paměti?

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Asi to nezapočítává MB, které si uzme systém.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: Jak uvolnit Paměť RAM?

Příspěvek od Alek13 »

Ja myslim ze to jsou zbytecne aplikace ( memory 100% a td. ) otestoval jsem to
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Odpovědět