Hotspot z ipadu na iphone

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Electropunker
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 10:48 am

Hotspot z ipadu na iphone

Příspěvek od Electropunker »

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli existuje nejaka moznost sdilet internet z meho 3G ipadu 2 na iphone 4? Zkusil jsem JB aplikaci tetherme, ktera funguje super, ale jen kdyz ipad pripojim k imacu, ale bohuzel nefunguje kdyz se pres bluetooth chci pripojit iphonem k ipadu.

Nerozjel to nekdo nejak jinak, treba nejakym fixem?

Diky

Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Re: Hotspot z ipadu na iphone

Příspěvek od Sinedd.182 »

neviem ci to funguje ale ja som pouzival naopak na zdielanie z iphone a konkretne to bol program MyWi z cydie. Ale pokial mas 3G ipad 2 a ios 6 tak by si mal mat v nastaveniach zdielanie internetu :)
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Hotspot z ipadu na iphone

Příspěvek od Petrt »

Nevim, zda ti to pomuze, ale mne v cervenci z iPadu3 nesel hotspot udelat (Simka byla recka) a nyni to jiz jde (ceska SIM). Nevim, zda to bylo verzi iOS nebo necim jinym.
Vzhledem k tomu, ze mas JB, nemas stary iOS?
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Electropunker
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 10:48 am

Re: Hotspot z ipadu na iphone

Příspěvek od Electropunker »

Mam jb ios 5.1.1 operator o2. Jedine co mi funguje je prave tetherme ale jen jako usb hotspot. Pomoci bluetooth se k tomu nepripojim. Hledal jsem vsude na netu a vsichni to jedou opacne z iphonu do ipadu. Ale ja to chci prave opacne od firmy mam o2 internet do ipadu s 10gb fup tak me napadlo to, ze bych si s tim delal prave hotspot do iphonu kde nemam internet. Ale bohuzel to nejde ;(

Odpovědět