iPad 4 - zkušenosti

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

Větší část veřejnosti (resp. hlavně vlastníci iPadu 3. generace) nepřijali uvedení nového iPadu jen půl roku po uvedení předchozí generace zrovna s nadšením. Popravdě se jim absolutně nedivím. Být majitelem předchozí generace, reagoval bych nejspíš stejně. U nás doma koluje z ruky do ruky iPad 2 a já už dlouho toužil po svém vlastním iPadu. Proto jsem si slíbil, že okamžitě po uvedené nové verze si jdu stoupnout do fronty. Mě samotného zarazil krok applu, kdy vydal novou verzi jen něco málo po půl roce. O to víc šťastný jsem ale byl. Po chladných reakcích veřejnosti jsem usoudil, že ani nebude třeba stát ve frontě.

Po příchodu do prodejny iStyle ve Vaňkovce se mě ale zmocnilo neskutečné dilema. V hlavní roli samozřejmě iPad mini. Až ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky, jsem si uvědomil, jak skvělý je. V prodejně jsem strávil přes půl hodiny pouze rozhodováním. Nakonec ale padla volba na iPad 4 a dnes nelituji! Hlavní výhodou je pro mě krásný display a nebudu nalhávat, že jsem si rád připlatil i za výkon. Né že bych byl nějaký extra náročný hráč, ale když už si kupuji elektroniku, chci to nejvýkonnější, co je na trhu k dostání. Váha mi osobně vůbec nevadí. A rozměry už vůbec ne, ba právě naopak.

Asi není potřeba porovnávat s ostatními modely, když hlavní změnou je právě a pouze výkon a lightning konektor. O lightning konektoru už bylo napsáno dost a osobně mi jiný typ konektoru nijak nevadí. A výkon? Ano, iPad je krásně plynulý ať už zabrouzdáte kamkoli. Internet, hry, video,... Ale který iPad plynulý není? V současnosti nepoznáte rozdíl ve výkonu mezi iPadem 3 a iPadem 4. Maximálně se vám o 0,3 desetiny sekundy rychleji spustí Angry Birds. V dnešní hektické době to někdo může brát jako velkou výhodu :-). Samotný výkon tedy posoudit prozatím nelze a já pevně věřím, že to byla investice do budoucna.

I s vyšším výkonem není problém dosáhnout applem deklarované výdrže (jak jinak). Můj rekord dokonce přesahoval 11 hodin intenzivního používání kdy se na iPadu střídal internet s hrami, videem, rádie a novinami. A popravdě, z výdrže jsem měl strach největší.

http://imageshack.us/photo/my-images/839/img0022z.png/

Apple k novému iPadu přibalil i "výkonnější" nabíječku. Proto jsem iPad úplně vybil a následně změřil, za jakou dobu je schopen se nabít do plné kapacity. Šlo o druhé nabíjení, takže kapacita baterky byla využita zcela jistě celá:

50% ... 02:23
85% ... 04:00
90% ... 04:17
100% . 05:15

Nemám možnost porovnat s dobou nabíjení iPadu 3 generace a tak za nějaké info v tomto topicu budu rád, později doplním ;-). Nabíjeno bylo se zapnutou wifi, až do plného nabití nebyl iPad využíván.

iPad 4 nám nic nového, revolučního nepřinesl. Možno snad jen dodat, že to bylo jedině dobře (pro majitele původního nového iPadu). Uvést po půl roce nový iPad s nějakou revoluční myšlenkou by bylo ignorantství a majitelé 3. generace by Apple zcela jistě zadupali do země :-). A tak teď mi nezbývá než doufat, že Apple nám další generaci s nějakou tou revolucí představí až zase za rok. Jinak bych Apple zadupal do země já :-).

PS: Toto téma jsem se rozhodl založit z důvodu mizerné informovanosti ohledně nového iPadu. Není se čemu divit, hlavní novinkou je sice iPad, ale mini. Slouží proto jako doplňující info pro ty, kteří váhají stejně, jako jsem váhal já ;-)
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

lukas12
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 05, 2010 4:52 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od lukas12 »

Já do něj určitě jdu, jen počkám na black friday, jestli ho náhodou nezlevní. Časy nabíjení vypadají dobře, můžu srovnávat s ipadem 3. generace a na plné nabití mu to trvalo cca o hodinu déle.

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od soumrak »

s tim black friday moc nepocitej.

K tematu:
Taky sem si koupil novy ipad a vydrz baterky mne opravdu zarazila. Dva roky denne pouzivam Iphone 4 a uz tak nejak sem si zvykl, ze po skole ho radsi hnedka pripojim na synchronizaci a nabijeni. Prave o to vetsi bylo me prekvapeni, kdyz sem po celodennim pouzivani Ipadu zjistil v 23:00 v posteli, ze sem vlastne Ipad nikde nepripojil, cely den na nem neco delal a baterka je porad nad 50 % :D Displej je bez debat nadherny, ale porad nevim o nejake hre, ktera by vytlacila moznosti noveho procesoru na maximum ( v kategorii venovane takovym hram primo v appstore jsou vetsinou tituly, ktere jsem byl zvykly hrat i na Iphone 4 - MC 3, Asphalt 6 apod.)

kiruj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: stř lis 11, 2009 9:27 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od kiruj »

v prvom rade vdaka, ze niekto zalozil temu aj na tuto malo diskutovanu udalost - a to predstavenie ipadu 4.
Ako vacsina ludi v tejto dobe som sa rozhodoval medzi mini a ipad 4 a myslim si, ze som si vybral dobre, ze 4rku. Je este len na ceste, ale uz teraz verim, ze som sa rozhodol dobre.
Informovanost je velmi nizka, cize som naozaj rad.
Pri akej cinnosti najviac ocenujete retinu? :)
Ja sa nenormalne tesim na citanie webu a knih. Teraz mam iphone 4S a napr reader v safari je uzasny. Tesim sa na to na ipade.
Ma mi prist tento tyzden
Apple IPhone 3G 16GB White, 4.1 JB R.I.P.
Apple iPhone 4S 16GB Black 6.0.1 R.I.P.
Apple iPhone 5 16GB Black 8.1 R.I.P.
Apple iPhone 6 16GB Gold R.I.P.
Apple iPhone 6 PLUS 16GB Gold

iPad 4 16GB R.I.P.
iPad Air 2 64GB
Macbook Pro 13" mid 2010

*pusinQa*
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:43 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od *pusinQa* »

Taky jsem si asi před týdnem koupil čtyřku, je to paráda. K té hře, která by trošku iPad prohnala - teď jsem si stáhl Dead trigger a je to zatím asi jediná hra, která jej trochu zahřála :D
iPhone3G 8Gb, FW 4.0, bez JB,
MacBook Pro 2011 15,4'' 2,2 GHz Core i7 Quad
iPad 4.gen 16GB wifi

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od rallydavid »

Měl někdo iPad 3 a teď má iPad 4 nebo může někdo posoudit rozdíly? Zajímá mě hlavně rychlost načítání webu přes wifi a jestli se něco změnilo v kvalitě videa ( lepší stabilizace nebo tak ).
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

kiruj píše:v prvom rade vdaka, ze niekto zalozil temu aj na tuto malo diskutovanu udalost - a to predstavenie ipadu 4.
Ako vacsina ludi v tejto dobe som sa rozhodoval medzi mini a ipad 4 a myslim si, ze som si vybral dobre, ze 4rku. Je este len na ceste, ale uz teraz verim, ze som sa rozhodol dobre.
Informovanost je velmi nizka, cize som naozaj rad.
Pri akej cinnosti najviac ocenujete retinu? :)
Ja sa nenormalne tesim na citanie webu a knih. Teraz mam iphone 4S a napr reader v safari je uzasny. Tesim sa na to na ipade.
Ma mi prist tento tyzden

Osobne retinu nejvic obdivuju pri cteni. Je to lahoda ;-). Takze hlavne ten web, rss, knihy. Hry vyuzivajici retinu jsem jeste osobne nezkousel, ale brzy durcite vyzkousim ;-)
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od toncek »

Osobně jsem taky nyní ve fázi rozhodování retina nebo mini. Chvíli to vypadá na ten, za chvíli zase na ten druhý, takže uvidím, co nakonec vyberu..

Co by mě u současných majitelů zajímalo, je smart cover. Vím, že u minulých generací se řešilo, že magnety po čase mohou odírat tělo iPadu, je už toto nyní nějak vyřešeno? Např. kryje magnety na smart coveru nějaká látka podobně jako je tomu u smart coveru pro iPad mini?

btw black friday bych nepodceňoval, loni tato akce probíhala i na českém Apple storu a slevy byly solidní..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Uz skoro tyzden som majitelom ipad4. Cakal som s kupou na poslednu keynote, ci sa nahodou nieco nezlepsi a k mojmu poteseniu vysla rovno 4-ta gen. Kedze mi staci wifi verzia, mohol som si ju z dopriat - bral som 64gb.
Tiez ked som videl ipadmini som na chvilu rozmyslal, ale predsa len, ked tablet tak poriadny.
Paci sa mi, ze vylepsili vykon a trochu som sa obaval spotreby. Ale zatial som navysost spokojny. Nabijal som ho zatial iba 2x. Vzdy mi pisal cas pouzitia cca 1-13h. A to som este nesiel pod 15% nabitia.
Tak isto som spokojny s rychlostou nabijania, i ked je mi to asi jedno - davam v noci.
Dalsou vyhodou je to, ze mi zrazu iphone vydrzi o den viac na jedno nabitie :-).
Retina sa mi paci, je to navykove. Akurat pozorujem, ze weby nemaju dostatocnu kvalitu na retinu - teda niektore graficke prvky webov. Ale to nevadi.

Je to zbytocnost, ale chcena a sam som prekvapeny, ze som mal pocit, ze taketo nieco mi doteraz chybalo :-). Proste Apple efekt.

Co sa tyka smart coveru, mam pocit, ze na magnetoch (tie co sa pripajaju k zboku) nie je ziadna ochrana. Defacto je to smartcover z 3 gen. ipadu, zen zmenou asi nepresiel.

Zatial som spokojny a rychlejsie ios zariadenie som este nemal.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od ABAB »

Jsem majitelem iPad 3 NEW. Zajímala by mě ta nabíječka, která je součásti balení iPad 4. Můžete tady dát někdo označení. Nehodlám se zbavit iPad 3, ale rychlejší nabíječku bych si pořídil. Děkuji
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Malo by to byt toto:
http://store.apple.com/cz/product/MD836 ... %A9r-apple

na takom malom stitku je tam tusim niekde napisane, ze 12W. Pozriem este ked pridem domov.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

*pusinQa*
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:43 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od *pusinQa* »

12W mohu potvrdit
iPhone3G 8Gb, FW 4.0, bez JB,
MacBook Pro 2011 15,4'' 2,2 GHz Core i7 Quad
iPad 4.gen 16GB wifi

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Bl4de »

Ahoj chlapy;) tak ja jsem presel z iPadu 3 na 4 a opravdu nelituji te vykon je tak ohromnej ze muzete stahovat film, hru z App store a hrat Order & Chaos opravdu masakr...hlavne ze chytraci z fora mi rikali ze to nepoznam:)) to ani nahodou...proste ipad 3 a jeho HW nema na retinu a hry optimalizovany na to rozliseni...nejvetsi rozdil poznam u O&Ch a NFS:Most Wanted...plus super fotak na skype a rychly nabijeni takze si myslim ze toho apple opravdu predstavil hodne v novem ipadu a ze kdo pari tak se vyplati upgrade;) IPAD 4 4ever;)
Naposledy upravil(a) Bl4de dne pon lis 12, 2012 11:05 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od airmt »

Na nějakém fóru jsem četl, že prý ten starý konektor více než 10 W nepropustí. Ale tak snad to byl jen blábol.

Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

Tak jak tak ctu ty vase reakce na vykon, tak ted vidim, ze jsem se pri zhodnoceni docela dost utnul :-) asi jsem ten vykon ipadu 4 podcenil. Asi je to tim, ze mam zkusenosti pouze s ipadem 2, trojku jsem drzel pouze v istylu. Co se tyce smart coveru, zadna ochrana nepribyla, vse je pri strarem.
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

kiruj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: stř lis 11, 2009 9:27 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od kiruj »

Tak. A 4rka je doma, neskutocne spokojny som, ze som vybral 4rku a nie mini. Super display a vykon. Dead trigger krasa grafika, hry, web, pecka
Apple IPhone 3G 16GB White, 4.1 JB R.I.P.
Apple iPhone 4S 16GB Black 6.0.1 R.I.P.
Apple iPhone 5 16GB Black 8.1 R.I.P.
Apple iPhone 6 16GB Gold R.I.P.
Apple iPhone 6 PLUS 16GB Gold

iPad 4 16GB R.I.P.
iPad Air 2 64GB
Macbook Pro 13" mid 2010

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Bl4de »

Musim souhlasit,mini je jen pro mobilni lidi ale i ja radsi si potahnu 2x vetsi vahu a budu mit vetsi pozitek z hrani i displeje;)
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od ABAB »

To: Anndy
Děkuji za typ a odkaz. Doufám jen, že těmi 12W iPad 3 nějak neuškodím.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ved tam v tom odkaze priamo pisu, ze je mozne ju pouzit s ipad3.
Samo, ci to bude mat tebou ocakavany ucinok neviem. Kazdopadne by si ho nemal poskodit.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

lukas12
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 05, 2010 4:52 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od lukas12 »

Tak jsem se pánové nemýlil a koupím si ipad 4 se slevou 800Kč! Ať žije black friday :D

edit: tak změna, ušetřeno dokonce 1280, paráda.

Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

Tak jsem černého pátku také využil a koupil ještě jeden přítelkyni pod stromeček :-)
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem si ho koupil pod stromeček sobě. :D . Také jsem váhal mezi Mini a Full, ale LCD rozhodl. Přece jen jsem zhýčkaný z iPhone 4 a 5 a Mini má displej hrubší, mám už starší oči, takže iPad 4G a je to. Dodání koncem listoupadu. Koupil jsem i RED Smart Case, sluchátka Earpody co mi "znárodnil" synátor a sluchátka APPLE za 1.790.
Budu se snažit na něm částečně i pracovat, na což je nutná právě větší velikost.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Slimák »

Tak jsem take vyuzil cerneho patku a objednal iPad 4.gen 64GB 4G :). V patek jsem objednal a v sobotu rano prisel email se stavem odeslano. V utery by mel dorazit, tesim se jak malej Jarda :D Jen doufam, ze nechytim nejaky horsi kus s nazloutlym nadechem podsviceni. Prechazim z 3.gen 64GB 3G, ktery jsem koupil zhruba tri tydny pred keynote. Nastesti jsem za nej dal peknych 15k vcetne kozeneho Smarta a nedavno ho prodal za stejnou cenu, tak alespon netratim.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Gekko gecko »

Tak dej vedet az dorazi a fotky,jak jinak je slimaku?? :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

lukas12
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 05, 2010 4:52 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od lukas12 »

Mám na všechny ostatní dotaz, objednal jsem z apple storu a v krabici jsem měl jen "packing list", žádnou fakturu. Měli jste to samé?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

faktura dojde mailem dodatecne, cca za 5 prac. dní.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

lukas12
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 05, 2010 4:52 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od lukas12 »

Díky!

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Slimák »

Tak novy iPad s 3G dorazil. Prave jsem ho rozbalil. Dostavil se prvni sok!

Tak vzorove podsviceni displaye jsem nevidel ani nepamatuji kdy. Zabehl do koupelny, zhasnul, abych si to overil. Nikdy v zadnem rohu nic neprosvita, rovnomernost je po cele plose konstantni, v rozich rozptyl snad jen subjektivni podle oka +5%.

Jdu obnovovat :)

Gekko: a ty jsi kdo? :D
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

IPad je sqelý, objednal jsem v pátek a i když bylo psáno dodání ca 5-7 business days, tak dorazil včera. Stav nabití byl 90% a dnes po samozřejmě tvrdém týrání je 17%. Až se tomu nechce věřit. 8)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Slimka. Vidis. Ja musim reklamovat. Pri bielom pozadi - nie je vsade biela biela. Su tam jemne ruzovo-fialove alebo zeleno-sive plochy :(.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Slimák »

Anndy: ajaj, tak to zamrzi. Jeste, ze jsem trefil super kousek, jinak by me jeblo :D

Mno, se ctyrkou naprosta spokojenost, vykon je dost brutalni a oproti 3.gen je to velmi dobre poznat.

Co me ale trochu trapi, je regulace jasu podsviceni. Nekdy jde a nekdy zase nejde, ciste nahodne. Odemknu display v tmave mistnosti, jas je na nizke hodnote. Pote rozsvitim, ukazatel jasu vyleti nahoru a prizpusobi se. Kdyz po chvilce zhasnu, tak prizpusobeni smerem dolu uz je tak 50/50. Nekdy to sjede spravne na minimum, nekdy zase ne a je potreba si pomoci zamknutim-odemknutim.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Tak v úterý jsem jej dostal s ca 90% kapacity, plně jsem ho využíval. Středa dobíjel na 10W nabíječce ca 7,5 hod.
Výdrž Standby: 36 hod, Usage: 14 hod. 36 min. :good:
Takže naprostá spokojenost. Jak psali lidi o výdrži Mini, tak zde o nic horší.
Dal jsem ho teď na 12W nabíječku a předpokládám, že bude o půlnoci Full. 8)
Takže maximální spokojenost.
Dvě věci co bych uvítal se týkají SW.
1) lepší možnosti a nastavení iCloudového email klienta
2) lepší a s Microsoftem více kamarádící Office, zejména Excel.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Vydrz je velmi zavisla od intenzity podsvietenia - jasu. Ja som ho pouzival chvilu za sera, tmy - viac dni po sebe a nebol priblem sa dostat na 16h. Ale podsvietenie bolo minimalne, ci max 25%.

Apple udava 10h pri 75% jase.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

Tak jsem vypozoroval první záseky nového iPadu a to u GTA 3, kdy je poznat, že hra se občas trhne. Docela mě to překvapilo, když na mém 4s hra frčí bez jakéhokoli záseku a na iPadu, který by měl mít 2x větší výkon, se hra graficky občas kousne. Máte někdo podobnou zkušenost? Třeba i s jinou aplikací?
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

Jenze na tvem 4S nemas takove rozliseni jako u ipadu 4, kde je ten graficky vykon prave proto aby to stihl prepocitavat.

Nevim nakolik ja GTA3 graficky narocna a nakolik bude rozdil v detailech u verzi pro iphone a ipad s retinou.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Slimák »

Skyt: tak s tim GTA3 je to divne. Ani na 3. generaci se to nikdy nesekalo. Schvalne to vyzkousim na 4. gen. Mozna, ze si mel neco spustene v backgroundu.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

milan0301
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 25, 2010 9:43 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od milan0301 »

Ahoj, mel bych jeden dotaz:)...koupil jsem pritelkyni ctyrku, ale pouze 32gb, asi z ní nebude zrovna nějakej aktivní progamer, ale i tak me ted trapi svedomi, jestli jsem nemel vzit radeji 64:D)...tak se chci zeptat, co si o tom (pri dnesni velikosti her, aplikaci, filmu ad..) myslite? Prece jenom uz se na itunes dlouho nepohybuji (ipad2 jsem prodal uz davno davno.) Takze o velikostech nových app nemám přehled. (jinak kdyby roli taky nehraly penize, tak to tu asi neresim:D...Ale jestli tech dalsich 32 bude opravdu velke +, tak si nejaky penize jeste vytisknu.
Predem dekuji za jakoukoliv reakci:)
iPhone 4 16GB Black 4.3.3
iPad 2 32GB WiFi + 3G White 4.3.3 JB

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od BaX »

Aplikace jsou větší a větší :) Osobně si myslím, že 32 GB je akorát :) i kvůli poměru cena/kapacita/potřeba. Ovšem každý používá iPad na něco jiného, já osobně mám pouze 16 GB verzi a stačí mi :) (net, pár her)
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Skyt
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: ned lis 13, 2011 10:36 am

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Skyt »

Osobně jdu pro jistotu vždy zlatou střední cestou, tudíž 32gb. A i tak mi na zařízeních několik jednotek gb zbývá ;-). řekl bych, že těch 32gb je dostačující (pro mě určitě) :-)
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPad 4 - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ak clovek ma iphone aj tablet a obe pouziva a chce usetrit za kapacitu, tak kludne moze byt dobra varianta 64 tablet + 16 telefon. Kedze vacsina narocnych veci sa odohrava na tablete.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět