Česká vychcanost :-D

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Česká vychcanost :-D

Příspěvek od iphone4usa »

Teď jsem viděl představení nového iPadu a vůbec mě to nepotěšilo.
Hned mě napadla vychcanost a tak jsem se chtěl zeptat co si o ní myslíte.
Takže :-D
Myslíte si, že když půjdu třeba za rok reklamovat do někde do apple storu iPad 3 generace a oni tam davaji obratem novy iPad myslíte, že mi dají iPad 4 generace? Přeci jenom budou asi chtít šířit mezi lidi Lightnig konektor takže by to reálné mohlo být ne?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od rony »

tazka odpoved
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od dalzap »

Podle ke to realne neni

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od Pr3dator »

iphone4usa píše:Myslíte si, že když půjdu třeba za rok reklamovat do někde do apple storu iPad 3 generace a oni tam davaji obratem novy iPad myslíte, že mi dají iPad 4 generace? Přeci jenom budou asi chtít šířit mezi lidi Lightnig konektor takže by to reálné mohlo být ne?


Kde si prišiel na to, že obratom? Čakáš, že tam prídeš, dáš im pokazený iPad a oni ti hneď strčia do ruky nový? Lebo tak to nefunguje. Neboj sa, majú dosť refubrished iPadov 3, ktoré používajú na výmenu. Posledná veta je čisté klamanie samého seba, vytváranie ilúzií a dôvodov prečo by si mal dostať iPad 4. Zhrnuté do jednej vety, spravodlivo dostaneš presne taký iPad ako máš.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od iphone4usa »

Třeba proto, že jsem už takto iPad 3 dostal obratem novy. Po 15 minutach v apple storu jsem si nesl novy.
Ale tak ja si myslim, že oni teď uplně přestanou vyrabět iPad 3...Přeci jen to neni standartni vyřazeni z trhu. Prostě odedneška jako by iPad 3 gen neexistoval. Ja si myslim, že v tomto případě to za rok třeba reálné je. Neříkám hend zítra.

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od dalzap »

Tak proc se nas salra ptas na nazor kdyz jsi presvedcen o sve pravde? Podle tve teorie by takhle dnes davali za vadny iphone 4 automaticky 4s?

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od Zemlicka »

hahaha neboj iphonov 4 a starsich ipadov je a bude kopa na vymenu.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od iphone4usa »

Tak ale iPhone 4 se stale vyrabi.S iPadem to je podle me jina situace. Po nem se slehla zem a nyní je podle mě nevyrabeji. Navic pro Apple si myslim ze rozdil v cene je naprosto zanedbatelny od iPadu 4. Takze jako je jasne ze ted budou davat stare naskaldnene 3ky ale za rok? Proc by nemohli dat 4ku ktera ma konektor ktery chteji rozsirit co nejvic. Preci kvulu tomu konektoru hlavne vysla 4ka.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od Barberry.pha »

Nedaji ti to protoze poznaji ze jsi vycurany cech, co si ipad schvalne poskodil a tedka ho chce vymenit za lepsi model.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od iphone4usa »

To uz je, ale dalsi vec, me zajima uvaha jen na tou prvni ;-)

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od dalzap »

Proste NE NE NE NEVYMENI ZA 4! Pokud si nechces pripustit jinou moznost tak ke to tvoje vec, vsichni ti rimaji fakta a navic nevidim duvod, proc by se 3 prestala vyrabet ale jsem si jist, ze pro to budes mit milion duvodu

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od ABAB »

Oni iPad NEW pošlou do servisu a servisní střediska budou mít stále na skladě iPAD NEW. Kamarád měl iPhone 3GS i když se už stále nevyráběl tak dostal výměnou opět iPhone 3GS
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od musashi »

Myslim, ze tahle myslenka neni uplne od veci.
Pokud ted do iOpravny prijdete s poskozenym 3GS, tak v ramci vymenneho programu za poplatek tusim cca 3.600,- (uvedeno na jejich webu) nedostanete novy 3GS, ale novy iP4 ve stejne kapacite jako byla puvodni 3GS.
Nevim, zda jde o nejaky docasny stav, ci uz trvale reseni, ale je to proste tak ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

stuger
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 76
Registrován: stř led 23, 2008 10:52 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od stuger »

Pokial viem aj ipad 2 mal upgrade procesorov a nikto o tom nevedel dlho a ludia po reklamaciach dostavali ipad uz s novym procesorom, ja to urcite vyskusam ale o mesiac, v anglicku nerobia vobec problem s reklamaciou ked mate zaplatene applecare. Za skusku nic nedam, aj iphone 4 som vymenil za tie dva roky 4 krat.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od parmin »

musashi píše:Myslim, ze tahle myslenka neni uplne od veci.
Pokud ted do iOpravny prijdete s poskozenym 3GS, tak v ramci vymenneho programu za poplatek tusim cca 3.600,- (uvedeno na jejich webu) nedostanete novy 3GS, ale novy iP4 ve stejne kapacite jako byla puvodni 3GS.
Nevim, zda jde o nejaky docasny stav, ci uz trvale reseni, ale je to proste tak ...


Prosím tě,mohl bys sem dát odkaz. Hledal jsem to tam asi deset minut, ale nemůžu to nikde najít...

Pokud by to bylo tak, že bych jim přinesl svůj starý 3GS a za nějaký ten tisíc odešel s novým iP4, tak bych o tom asi přemýšlel. Záleží, kolik by ten doplatek byl a zda je to skutečně tak, jak jsem to z Tvého příspěvku pochopil.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od iphone4usa »

Prave proto ja se bavim o oficialnim apple store. Zadne opravy tady v CR. Zajet do nemecka a tam ho reklamovat. Sam jsem jiz takhle iPad 3 reklamoval a bez kecu vytahly novy ve folii a po 15 minutech jsem si svistel domu s novym.
Jako ja Vam to neberu. Beru to jako nazor a kvuli tomu jsem sem psal tenhle dotaz takze jsem rad za kazdej koment ale to ze si najdu milion duvodu a ze si nechci pripustit jinou moznost na me nezkousejte. Jen si proste myslim, ze iPad 3 neni standartni vyrazeni z obehu takze proto se u me vyskytnul tenhle nazor.

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od musashi »

parmin píše:Prosím tě,mohl bys sem dát odkaz. Hledal jsem to tam asi deset minut, ale nemůžu to nikde najít...

http://www.iopravna.cz/ceniky-a-sluzby/
Polozka Placeny exchange program pro iPhone. Ta cena je v pripade 3GS konkretne 4.6k (ta moje puvodni uvedena je bez DPH). Pokud bys to zkousel, doporucuji u nich nejprve overit, zda nedoslo ke zmene.
Moje informace je z minuleho tydne, kdy jsem tam reklamoval iPad.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

V!RUS
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 04, 2011 7:30 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od V!RUS »

Chápu to správně ze jim prinesu iP3Gs s prasklym displayem, dam jim 4600,- a oni mi daji iP4? I kdyz uz neni 3GS v zaruce?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od rony »

v usa ak ste kupili New iPad (3. gen.) v poslednych 30 dnoch, tak staci prist do Apple Store (!!!) a vymenia ho za 4.gen.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od wolf »

ot: upřímně jen ten titulek mě fascinuje, proč má v naší zemi pořád někdo jako povinnost se snažit s něčím/někým vyjebat? to je náš národ doopravdy takový? To se pak není co divit, že tu je takový bordel...proč ten Ipad prostě nevyreklamuješ, ten nový kus neprodáš a nekoupíš si 4g?

kokotlapka
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: sob srp 29, 2009 3:14 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od kokotlapka »

Já bych hlavně titulek nazval "lidská vychcanost". Proč by tě mělo omlouvat, že jsi Čech? Stejní "lidé" jako jsi ty, se určitě vyskytují i v jiných skupinách.
Samsung Galaxy S II/ 16GB/Ceramic white

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od ABAB »

iOpravna na skladě iPhone na výměnu nemají. Dodání do týdne. iPhone 3G mění zase za iPhone 3G stejnou kapacitu. Záruka 90 dnů.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

M@thew

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od M@thew »

Tak ja si myslim ze ak ma Apple Care a pride do dajakeho shoppu tak by nemal mat problem :) Ak dostanes dajaku mladu babu a pekne sa na nu pozres :) Ja som tak menil tiez iPhone 4s za vacsi a bolo to po 30 dnoch :) Samozrejme to nerob teraz , lebo to bude napadne :-) Ja ked pojdem do Londynu najblizsie tak sa pokusim ak bude dajaka vada na nom ( o com dost pochybujem ) , samozrejme tak idem kupit macbooka tak nech spravia mensi bargain :D

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od Johny_F »

wolf píše:ot: upřímně jen ten titulek mě fascinuje, proč má v naší zemi pořád někdo jako povinnost se snažit s něčím/někým vyjebat? to je náš národ doopravdy takový? To se pak není co divit, že tu je takový bordel...proč ten Ipad prostě nevyreklamuješ, ten nový kus neprodáš a nekoupíš si 4g?

Ano, bohuzel nas narod uz takovy je :-( ale nedej boze aby nekdo chtel vydrbar s nama!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od rony »

Kazdy, kto chce s niecim vydrbat, uz vydrbal so sebou. Vydrbal si hlavne pravo pindat na to ako ti hore alebo ti dole vydrbavaju s niecim :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mberdych
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 168
Registrován: pon kvě 10, 2010 11:56 am

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od mberdych »

Ted jsem reklamoval 3Gs kvuli chybe sim a dostal jsem jine 3Gs. Stale jsou.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od kotelník »

Nemam slov k tematu. Spis oci pro plac!
Btw docela me mrzi, ze zakladatel je takovy ubozak, ze svou vychcanost alibisticky nazyva vychcanosti ceskeho naroda.

Rony: presne tak!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Česká vychcanost :-D

Příspěvek od Freaders »

Jak to vypadá s iPad 1 gen.. stále "jsou"?
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Odpovědět