iPad mini - reakce

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět

Koupíte si iPad mini?

Ano, to je jasný, ihned!
48
18%
Ano, ale až se podívám jak bude vypadat v realu.
79
30%
Ne, klasický iPad je lepší
110
42%
Ne, nekoupim si žádný iPad
28
11%
 
Celkem hlasů: 265

korwin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: sob dub 03, 2010 6:04 am

iPad mini - reakce

Příspěvek od korwin »

Ipad2 5.0.1 to nacte v pohode
Naposledy upravil(a) korwin dne pát led 03, 2014 6:44 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD

amdatlon1
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 647
Registrován: úte lis 25, 2008 3:49 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od amdatlon1 »

Tak po iPadu Air, som si kúpil aj iPad mini bez retiny - skvelý je, najlepší na hry, písanie, super je
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)

makomar
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 82
Registrován: čtv črc 12, 2012 10:29 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od makomar »

Dobrý den,
Už chvíli se odhodlávám k přechodu z ios 6 na ios 7 na mém ipadu mini.
Proto prosím zda byste se se mnou nepodelili o zkusenosti s rychlosti iOs 7 na ipad mini. V planu mám nahodit JB. Vzhledem k tomu že není cesty zpět tento update chci dobře zvážit.
Díky za názory

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Dneska jsem nahodil iOS 7.1 beta 3, a to už je OK. Ale iOS 7.0.4 je docela utrpení. Za mě říkám buď počkat na iOS 7.1 bez JB nebo zůstat na iOS 6.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od lukasnemeckay »

Zas take hrozne to neni.Ale asi by som ostal u tej 6.1.3 :) Nemam sancu to teraz porovnavat mozno som si uz aj ciastocne zvykol ale zase pomalsi je,to bez debaty.

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Papek »

Ja som na iPade Mini nepostrehol nejake spomalenie, akurat sa mi iOS 7 ako taky velmi nepaci. Radsej by som zostal pri 6. Ten system potreboval doplnit funkcionality, nie komplet prekopat :(
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

IPada Mini jsem kupoval s iOS6 hned potom updatoval ota na 7.0.4 pozdeji i klasicky restore z pc, pote ota na 7.0.6 a nedavno kdyz vysla tak ota na 7.1.
Rad bych udelal restore pres pocitac a itunes, nejlepe ten z DFU mode.
Co vim prilis se nedoporucuje obnovovat zpet do zarizeni zalohu, bezni uzivatele ji asi obnovi kdyz se nabizi je to i jednodussi nez vse rucne ase postupne synchronizovat ale obnovi se vse vcetne zbytku odinstalovanych aplikaci pokud se nepletu a v pripade ze se restore dela kvuli nejakym problemum ty mohou byt po obnoveni zpet, nastesti tohle u idevices nebyva prilis caste.

Na restore se kazdopadne chystam ono je to urcite lepsi proste to prehrat jednou jedinou nejauktualnejsi verzi, jinak ipad takhle pouzivam asi pul roku bez jedineho problemu ci lagovani tak jako se to po nejake dobe deje u jinych os.
Zkratim to, po restore doporucite obnovovat zalohu z iCloudu nebo je stejna s tou ktera se v pripade ze je tak v itunes nastaveno, provadi pri kazdem pripojeni a synchronizaci resp pred synch novych souboru do ipadu.

EDiT:
Tak po par minutách zpět restore jsem ani nedělal tedy zatím jen jsem v nastavení/obecne/obnovit/dal smazat data a nastavení, čekal jsme ze to bude trvat i hodinu u starších gen idejí se tomu tak bylo naštěstí formát vnitrni paměti iPadu byl otázkou snad peti minut a iPad je tak jako když jsem ho vybalil z krabice a tím rozdílem ze ma ios7 ale co pozoruji dost respektive hodně se zrychlil příště se paměť vyčistí ká od zbytku souboru či aktualizaci nebo pomohlo neobnovovani ze zálohy nevím....zkusit ji z icloudu mohu moc to rychlost asi neovlivní ale ma to přes 300 mb a bude to na dlouho.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od misha »

gecko: prosimte jake zbytky odinstalovanych aplikaci? jaci obycejni uzivatele asi obnovi ze zalohy? vsiml sis, ze mas ios (coz je v zakladu unix)?

mam uz nekolikaty foun. zacal jsem s 2G pred peti lety s dvojkovym ci trojkovym ios (uz se nepamatuji) a vzdy jsem jen prenasel svuj profil. ocenil jsem to, ze nemusim jak ko.ot vsechno znovu nastavovat a vse bezi jak ma.

nicmene, pokud je nekdo dobrovolny masochista... slozitejsi cestu si vzdy najde.

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Zemlicka »

coze? znovu nastavovat? :-} ani by ma nehlo.radsej budem travit cas niecim inym.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Misha
Ale tak Jo hele já před chvíli udělal druhé restore a zálohu natáhl z icloudu vše v naprostém pořádku no
S tím obnovením myslím té z pc se to často píse ze to není to prave


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od misha »

gecko: nevim, kde se to pise. obnova z pc i z cloudu je to same.
napriklad ja jsem cloud jeste nikdy nepouzil, vse zalohuji a obnovuji z pc.

mimochodem, vypni si automaticky podpis tapatalku

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Ale jontohle se tady jen jeden cas psalo no mas asi pravdu pac se obnovi jen nastaveni plus dalsi a app se zacnou znova stahovat tedy kdyz jsem to delal z icloudu takze je to fakt blbost, podpis uz mam vyply dik za upozorneni ;)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Prosim dodana nabijecka origo ma na vystupu 1A nabijeni trva celkem dlouho kdyz koupim tuto neorigo http://www.czc.cz/belkin-micro-nabijeck ... 92/produkt s vystupem 2.4A coz je na ekektroniku ponerne velky proud nemusim se bat ipad nabijet? Prijde mi to uz dost a rychlonsbijeni vysokymi proudy obecne lion a lipol clankum prilis nesvedci mate nekdo zkusenost?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od misha »

zkusenost je takova, ze si to ridi obvod v zarizeni. to co je napsane na nabijecce je jen mezni proud, ktery je schopna dodat.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Jasny takze tam ve finale pusti jen 1A co dava orig pribaleny adapter a po nabiti prepne na nizky udrzovaci proud dekuji ti ;)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Nektar
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 07, 2015 9:37 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Nektar »

Zdar. Jaký je nejnovější iOS na iPadu Mini? A jak dlouho bude jestě podpora? A jaká je optimální cena za rok a půl starý v zaruce v perfektním stavu a s originálním smart coverem? Vyplatí se jestě jeho koupě? Diky

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od iTukan »

Na ipad mini jde nahrát poslední dostupný iOS
Záleží na co ho chceš používat. Přece jen už je trochu pomalejší.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Nektar
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 07, 2015 9:37 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Nektar »

Mám možnost koupit iPad mini 32gb wifi verzi za 4500 Kč, je to ok? Je jestě do 8/2015 v zaruce. Nechci ho na žádné náročné hry ani náročné operace. Spíše na bežné použití. Vyplatí se to?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Metalgirl »

Jak psal iTukan, záleží, co od toho budeš chtít. Jestli super výkon a rychlost atd. Nebo ti to bude stačit na základní věci jako brouzdání po netu, koukání videí atd. Za 1,5 roku starý iPad mini bych si dokázala představit ještě o něco nižší cenu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od lukasnemeckay »

ale zase 32GB je trochu miesto :) podla mna to je cena celkom dobra pokial chces tablet na citanie knih,internet,na hry tiez staci, rozbehnes nanom skoro vsetky akurad v tomto roku uz ho obchadza sem tam nejaka hra.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPad mini - reakce

Příspěvek od Clon »

Na bezne pouziti bohate staci. Ma pani ho ma a zatim nevidi duvod k upgradu.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět