Ipad 2 soucasna poloha

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
suchac500

Ipad 2 soucasna poloha

Příspěvek od suchac500 »

zdravim, mam ipad 2 s iOS 5.1.1 (wifi verzi..) a mam dotaz, posledni tejden mi doma na wifine, nejde lognout polohu (soucasnou polohu nelze urcit), na skolni wifine se pritom chytam normalne, a ukazuje spravnou a aktualni polohu..
jeste tejden zpet mi to ukazovalo dobre a spravne i doma, ale prave ten posledni tejden se to vubec nechyta... na router jsem vubec nesahal, zkousel jsem reset ale nic nepomohlo a doma se furt na mapach nenajdu ... nevi nekdo co s tim? byl bych vdecnej diky :shock:

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Příspěvek od Metalgirl »

Možná že došlo někde ke změně u poskytovatele internetu? Na něm totiž záleží, jestli umožňuje určování polohy nebo ne. Ale těžko říct.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

suchac500

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Příspěvek od suchac500 »

jo jo zacinam mit stejne podezreni, ze je chyba nekde u O2cka :Search: mno co se da delat... mozna se to spravi samo :cry:

edit: modovi se omlouvam za double post :) (kdy jsem predtim omylem tema napsal 2x)

preax
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 10, 2011 7:10 pm

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Příspěvek od preax »

No já mám podobný problém. Mám iPad 2 WiFi 32 GB, tento týden mi to ukázalo při lokalizaci polohy, že jsem v Honkongu (na to že bydlím ve Východních čechách docela dobrý). No a hned po tom přestali fungovat, ani se neukazuje ta šipečka u baterky že se to snaží zjistit polohu (dřív to dělalo). iPhone i MacBook se bez problémů na stejné WiFi najde. Služba hledat iPhone řekne že je online, ale zároveň oznámí Žádná poloha. Někdo nějakou zkušenost, nápad?
http://www.preax.cz
iMessage: preax@icloud.com
GameCenter: preaxik
iPhone 4 32GB iOS 6.1.2 (10B146) (Vodafone CZ)
iPad 2 WiFi 32GB iOS 6.1.2 (10B146)
MacBook Pro 13" Intel Core i7 2.7GHz (Early 2011) OS X 10.8.3 (12D78)

Jorgas

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Příspěvek od Jorgas »

Metalgirl píše:Možná že došlo někde ke změně u poskytovatele internetu? Na něm totiž záleží, jestli umožňuje určování polohy nebo ne. Ale těžko říct.


u wifi ipadu tezko... Zalezi to pouze na tom, zda je dane apcko zamerene pripadne jestli zarizeni chyta aspon 2 apcka

Odpovědět