Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od ls8 »

Prosím některého z majitelů iPadu, jestli by mohl vyzkoušet nahrát do přístroje toto video. Nejsem si jistý, zda je tento formát vhodný. Díky.

http://www.edisk.cz/stahni/87241/x264-h ... _15MB.html
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Mirec32
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 24, 2008 7:41 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od Mirec32 »

No prehrať ide v pohode.
http://yfrog.com/6dtesttoj
iPhone4S 16GB, iPhone 3GS 32GB, iPhone3G 8GB, iPad2 Wifi 32GB
Ping ID: mirec
pushme.to ID: mirec

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od ls8 »

Díky moc. Jedná se o video kódované v HandBrake, nastavení je High Profile Level 3.0, rozlišení 704x400. Technická specifikace iPadu tvrdí, že jsou podporována videa sice až do Level 3.1, ale pouze Main Profile. Je pro mě tedy příjemným překvapením, že tento formát (ve kterém mám uložená všechna svá videa) na iPadu funguje, tzn. bude nejspíš fungovat i na iPhone 4G. Na současných iPhonech kvůli vysokému rozlišení nefunguje a musím si to extra převádět do kompatibilního formátu s nižším rozlišením.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od Metalgirl »

Tak v tom případě jsem asi nějaký zázrak, toto video jsem stáhla, nahrála do iTunes, ty mě nechaly sesynchronizovat s iPodem a voila, v iPodu to šlo přehrát.

Důkaz místo slibů :D

http://img15.imageshack.us/i/img0021w.png/
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od ls8 »

Hm, tak to je fakt zajímavý. iPod Touch má stejně jako iPhone podporovat pouze video do rozlišení 640x480, tohle má 704x400. Do iPhonu 3G mi to tohle video nahrát nedovolí.

Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od whisky96 »

no a na ipade úplne v pohode, priamo v browseri

Obrázek

pravirgil
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 26
Registrován: sob zář 05, 2009 12:28 am

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od pravirgil »

Takže, na 3GS funguje, ale do 2G nelze.
iPhone 8GB 3.1.3 US Spirit
iPhone 4S 64GB 7.0.4 DE evasi0n
MacBook Pro 2,26 GHz, 8GB RAM, OS X Yosemite

iPad 2 32GB 7.0.4 CZ evasi0n

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosím o test přehrání tohoto videa na iPadu

Příspěvek od ls8 »

Díky za vyzkoušení. Takže podle všeho iPhone 3GS i iPod Touch 3G podporují h264 High Profile a rozlišení vyšší, než oficiálně udávaných 640x480. Zajímavé.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Konvertor videa - HandBrake

Příspěvek od Domy007 »

Doba příchodu iPadu se velmi rychle blíží a přípravy vrcholí a proto se ptám, který konvertor videa používáte pro iPad? Nejlepší by byl pro Mac, ale na PC to taky přežiju;).
Díky za všechny odpovědi.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od JackieTran »

DVDFab

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Domy007 »

Ten je placený, že?

Edit: A jak koukám, tak je pouze na PC..

TommyS

Re: Konvertor videa

Příspěvek od TommyS »


sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od sten32 »

A nejaky free na pc?
Naposledy upravil(a) sten32 dne úte čer 29, 2010 6:02 pm, celkem upraveno 1 x.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Beavers »

Ty neumíš napsat do Google něco jako convert dvd to iphone?

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od sten32 »

Nechapem preco takto útočíš, hladal som ale všetky co som nasiel su platene...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Beavers »

Neútočím, jen jsem neměl chuť hledat to za tebe, neříkej, že na PC není něco free. A pokud ne přímo na iPhone, tak použij víc programů. Třeba na konverzi videa, které umí iPhone přehrát. Anebo si ho kup. Tolik můj "útok".

Bartsin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: úte črc 22, 2008 8:38 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Bartsin »

Handbrake je free a je i na win:
http://handbrake.fr/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

Handbrake, netreba spekulovat ani sekundu. Jeden spamer nam tu kazde skore rano pcha anglicky text tvariaci sa ako recenzia na nejaky konvertor, samozrejme plateny :) ale vsetky, uplne vsetky taketo platene konvertory su zbastlene nepodarky :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Domy007 »

Myslím, že se tu bavíme o iPadu:) Ale nevadí.
Mě nevadí, že budu za něco platit, ale jde mi o to, že když nenajdu free, tak proč tu korunu neušetřit. Jinak na PC jsem toho našel opravdu mraky, to musím souhlasit, ale na Mac toho tolik není.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od JackieTran »

vzdyt rikam,pro ipad je DVDFab

TommyS

Re: Konvertor videa

Příspěvek od TommyS »

Používal jsem SUPER umí konvertovat snad vše a je freeware :) http://www.erightsoft.com/SUPER.html

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od ls8 »

Na Macu jednoznačně HandBrake.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013


Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Domy007 »

Na HandBrake jsem úplně zapomněl. Díky, chlapi.:)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od ls8 »

Dovolím si připojit svůj skriptík, kterým video konvertuji. Pro iPad se hodí předvolby až do 720p včetně. Kvalita 'dvd' je pro mě optimální, s tímto nastavením kóduju úplně všechno, i pro koukání na 82cm LCD TV. Profily jsou optimalizované pro HandBrake 0.9.4.

Kód: Vybrat vše

#!/bin/bash

HBROOT="/Applications"

if [ "$1" == "" ]; then
        echo "Usage: $0 <704|dvd|hd|fullhd> <input> <output> <audio streams>"
        exit 1;
fi

if [ "$3" == "" ]; then
        IBASE=`echo $2 | sed -e 's/\(.*\)\..*/\1/'`
        OUTPUT="$IBASE.m4v"
        AUDIO="1";
else
        INPUT="$2";
        OUTPUT="$3";
        AUDIO="$4";
fi

case "$1" in
  iPod )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -a $AUDIO -L -e x264 -b 1500 -w 640 --crop 0/0/0/0 -a 1 -E faac -B 128 -R 48 -6 auto -m -5 -9 -2 -x cabac=0:ref=2:me=umh:bframes=0:subq=6:8x8dct=0:weightb=0
        ;;
  iPhone )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -L -a $AUDIO --preset="iPhone & iPod Touch"
        ;;
  704 )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -a $AUDIO -L -e x264 -b 1800 -X 704 -E faac -B 160 -R 48 -6 dpl2 -m -5 -9 -2 -x b-adapt=2:rc-lookahead=50
        ;;
  dvd )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -a $AUDIO -L -e x264 -b 1800 -X 720 -E faac -B 160 -R 48 -6 dpl2 -m -5 -9 -2 -x b-adapt=2:rc-lookahead=50
        ;;
  hd )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -a $AUDIO -L -e x264 -b 5000 -X 1280 -E faac -B 160 -R 48 -6 dpl2 -m -5 -9 -2 -x b-adapt=2:rc-lookahead=50
        ;;
  fullhd )
        $HBROOT/HandBrakeCLI -i $INPUT -o $OUTPUT -a $AUDIO -L -e x264 -b 10000 -X 1920 -E faac -B 160 -R 48 -6 dpl2 -m -5 -9 -2 -x b-adapt=2:rc-lookahead=50
        ;;
esac
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

pre Handbrake uz dobri ludia vyrobili profily, ktore si staci nahrat a potom v postrannom zozname profilov iba kliknete a potom uz len date konvertovat. Zarucene funguje, ziadne hranie sa s parametrami, ktorym ledva rozumiete :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Domy007 »

Is8: díky, ale tomuhle vůbec nerozumim:)
rony: Kde je najdu?

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Najdes je kdyz kliknes na odkaz ktery jsem posilal o par postu vyse :roll:

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od sten32 »

Inak skusim som Videora iPad converter a nechapem to pretože tam ani medzi zariadeniami nieje iPad len ipody iphony a apple tv... nechapem :lol:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

Domy: svojho casu napr. LifeHacker ale trebars google ponukne aj toto

http://www.ioncannon.net/meta/1040/how- ... or-ffmpeg/
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

stranger

Re: Konvertor videa

Příspěvek od stranger »

http://www.inmethod.com/air-video/index.html

Air Video, pouzival som uz k plnej spokojnosti v iPhone, teraz v iPade je to parada. Mozete sledovat film cez live streaming a popritom nejaky iny konvertovat.

Aplikacia je slovenska...

NuClear
Host
Host
Příspěvky: 111
Registrován: úte říj 13, 2009 8:44 am

Winx

Příspěvek od NuClear »

Sice to neni free, ale porovnaval jsem hodne programu pro konverzi videa pro Iphone,Ipad a Ipod. Nektere maji dost mizernou kvalitu! A to jsem zkousel i renomovane placeneho softy, krere jsm pouzival na jine konverze.
Nejhur dopadali programu nazvane XXXX for Ipad od ruznych firem. Byli to pouze orezane verze jejich jinych produktu a byla to hruza.
Nakonec jsem skoncil u placeneho

WinX HD Video Converter Deluxe
http://www.winxdvd.com/products.htm

stoji par dolaru a kvalita vysledneho videa me mile prekvapila.
Prevedl jsem i HD filmy a jediny tenhle programu nemel problem s pohybem kamery. Ostatnim obraz cukal....
Libi se mi, ze jsou tu predvolby pro ruzna zarizeni Ipad, PSP a dalsi.
Minimalne si zkuste trial a uvidite. Je to casove omezena plna verze.

Convertuji sirokouhle HD filmy do 1280x720p, protoze pak kdyz film roztahnu na celou obrazovku klepnutim, tak si zachova detaly.

Jedinou nevyhodou je, program nepracuje primo s DVD. Na to nabizeji jiny grabber s konvertorem. Je taky dobry, alespon soudim dle trial verze, co jsem zkusil. Nemel jsem ale penize navic, tak jsem ho nebral....

P.S. Mam verzi pro Windows.
Iphone 5 32GB O2 CZ, iOS7b2 + Ipad 3 64GB iOS7b2

Rici
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: stř bře 12, 2008 9:27 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Rici »

Používám následující a zatím maximální spokojenost:

pozn.mod.rony: zmazany odkaz a meno na software, ktory je na tomto fore nedovolene propagovany spamovanim. Povedzme, ze na tomto fore je tento sw a akekolvek zmieny o nom ABSOLUTNE zakazane, bez sance na zmenu postoja.

Edit: Takže raději nepoužívám nic a přetáčím si filmy z obrazovky monitoru kamerou v iPhonu :D . To už smím Rony?
Pravidla a tvá práva respektuji. V jiném fóru se spamy bojuji jako ty, takže chápu.
Jen tak mimochodem. Není to žádný MŮJ soft a osobně používám i několik dalších, také placených konvertorů, ale jména už raději nepíšu.
PS: a teď jsi jediný, kdo má v příspěvku název ZAKÁZANÉHO softu. To chce edit :D
Naposledy upravil(a) Rici dne stř črc 07, 2010 1:32 am, celkem upraveno 3 x.
iPhone 6 128GB | iPad mini 64GB | MBA i5 1.7GHz + OWC Aura Pro Express 480 GB SSD | iMac 27 i7 2.8GHz 2TB+ Mercury PRO SSD 480 GB + Magic Trackpad + Wireless keyboard + Mobee Magic Numpad, Magic Charger, Magic Bar | Airport Extreme, Time Capsule 2TB,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

ten ***** je to, co kazde rano vymazavam neustale ten spam z fora? zabit toho smrada.

Upravil Beavers.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Rici
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: stř bře 12, 2008 9:27 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Rici »

To rony: ?? nechápu o čem mluvíš. Dám do diskuze poprvé název programu, který jsem si koupil a používám a jsem nazván smradem. Tak si mě smaž a vol správně slova.

Jenže to nemělo být na tebe. sweet22
iPhone 6 128GB | iPad mini 64GB | MBA i5 1.7GHz + OWC Aura Pro Express 480 GB SSD | iMac 27 i7 2.8GHz 2TB+ Mercury PRO SSD 480 GB + Magic Trackpad + Wireless keyboard + Mobee Magic Numpad, Magic Charger, Magic Bar | Airport Extreme, Time Capsule 2TB,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

ja sa pytam, preco sa urazas ty, tomu nerozumiem uz vobec. Pytam sa ci to nahodou nie je ten isty program, ktory nam tu jeden zasrany spamer neustale kazdu noc pastuje. Nespominam si. S tebou to nema nic spolocne, nevztahuj to na seba a neurazaj sa skor ako je nevyhnutne. Ak by som chcel ist po tebe, tak nebudes musiet dedukovat.

medzitym som si to uz zistil, ano, tuto url nam niekto neustale spamuje do fora, takze tvoj prispevok premazavam, pretoze konkretne tento soft patri na moju ciernu listinu, jeho autor alebo propagator alebo kto to je zvolil ZLY prostriedok. Spamuje bez opytania komercny a DRAHY soft, ktory nerobi nic ine ako tu spomenute zadarmo nastroje.

Takze poprosim ta, zapamatajsi TEN TVOJ SOFT je na tomto fore "ZAKAZANY". Bez dalsej diskusie preco by mal/nemal byt alebo co. Proste prosim o respektovanie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ondraa

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Ondraa »

Beavers píše:Ty neumíš napsat do Google něco jako convert dvd to iphone?

Zkus si to tam napsat sam, a potom napis, kterou aplikaci z tech milionu sis vybral.

Ja jsem se do tohoto tematu dostal taky pres Google, protoze jsem hledal nejake zkusenosti s konkretnimi aplikacemi, ne podobne rady, jakoze mam pouzit Google...

To vyhodi prave ty odkazy na vyse zmiene "Nejhur dopadali programu nazvane XXXX for Ipad od ruznych firem. Byli to pouze orezane verze jejich jinych produktu a byla to hruza."...

Ze jsem dostal warn chapu, ale opravdu, rady vyse citovaneho typu jsou k nicemu :(
Naposledy upravil(a) Ondraa dne stř črc 07, 2010 2:57 pm, celkem upraveno 1 x.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od ls8 »

Po tisící opakuji: HandBrake. Je opensource, multiplatformní, enkodér založený na kvalitní otevřené implementaci h264 kodeku x264. Pro převedení čehokoliv (ripnuté DVD (i ISO soubor), BluRay, AVI, MKV, MP4,...) do formátu pro iPhone stačí zadat

HandBrakeCLI -i puvodni_soubor.avi -o soubor_pro_iphone.m4v --preset="iPhone & iPod Touch"
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Konvertor videa

Příspěvek od Beavers »

Ondraa píše:Zkus si to tam napsat sam, a potom napis, kterou aplikaci z tech milionu sis vybral...
...Ze jsem dostal warn chapu, ale opravdu, rady vyse citovaneho typu jsou k nicemu :(

OT:
1. Google je pro mě jediný způsob, jak něco najít. Btw, že by těch aplikací už bylo tolik? Celý milion? No, to se pak blbě vybírá, ale když si vybereš jen ty free a odzkoušíš je, tak se k něčemu dopracuješ. To už je ale bezpředmětné, vhodný program ti tady již byl navrhnut.
2. Chovej se i ke mně tak, abys nedostal další varování. Já tvrdím, že moje rada je osvědčená, tak ji nedeklasuj.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Konvertor videa

Příspěvek od rony »

rici: ukludni sa :-)

1. nepredpisoval som ti, co mas pouzivat

2. netvrdil som, ze je to tvoj soft (ani som netvrdil, ze ty si ten spamer)

3. proste si sa NAHODOU trafil tym softom na jedneho otravneho spamera, ktory si vybral nevhodny sposob svojej propagacie

4. nejde ani tak o nazov ako aktualne zle propagovany sw, ktory som sa JA rozhodol, ze nebude propagovat na tomto fore nikto, vratane spokojnych pouzivatelov. Vsetko nieco stoji a neutoc na mna, vybav si to s firmou, ktorej si dal peniaze za ten sw, ze si robi ZLE MENO. Mna do toho nezatahuj. Nechapem, preco podpichujes mna a nejdes nadavat im za vsetko, cim si frustrovany - napr. tym, ze ta cez ich soft a cez ich spamovanie postihuju na internete. To je ICH problem, nie NAS :-)

Myslim, ze si na to prisiel aj sam, len si ma naviac chcel podpichnut. Dopredu hovorim, ze podpichovanie neberiem tak, ako keby sme sedeli pri pive. Nesedeli sme. Nikdy, takze ocakavam iba take jednanie, ktore si nemusim vykladat prilis zle :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět