iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od kotelník »

OT: Rony jak to myslis, ze je iPad 3 daleko?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od rony »

nebavite sa o ipade, bavite sa o reklmaciach, takze s nimi sup do temy, ktoru som zalinkoval. to je vsetko.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

Tak jsem take neodolal a vcera si novy iPad poridil. Vse je v poradku, nikde nic neprosvita, nikde zadne fleky. U me tedy spokojenost. Dokonce ani se SmarCoverem neni problem (kupoval jsem jej hned po uvedeni).

PS: po tech par hodinach jsem si na jemnost displaye tak zvyk, ze mi prijde uplne normalni a prirozeny a "Wau" efekt je pryc (ale nesmim vzit do ruky stary iPad ci iPhone 3G) :-)

PS2: udelam i reklamu obchodu-po kladnych zkusenostech s reklamaci iP2 jsem novy koupil take v Electroworldu - 32GB s 4G maji stale skladem ;-)
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od macodk3 »

Tak nový iPad mám už tiež doma, display ma celkom dostal.. trochu som sklamaný źe 60% aplikácií ktoré mám ešte niesú aktualizované na retinu (vrátane fruit ninja čo nechápem). Na nič sa nemôžem sťažovať, smartcover z mája 2011 funguje bezchybne.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Helle
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř dub 13, 2011 4:51 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Helle »

Adam Konečný píše:Dneska jsem si ho byl prohlédnout a vyzkoušet v ostravském Qstoru. Měli tam vystavené 3 nové iPady a hned vedle toho iPady 2.
Podle diskuze jsem si myslel, že zahřívání nebude nic strašného, ale ono to je dost poznat při přímém srovnání iPadu s iPadem 2. Je možné, že jsou stále napájené proto akumulator pracuje.
Loni jsem si pořídil 2x iPad 2 jenže oba měly špatný display - podsvícení, takže jsem je vratil . Opravdu jsem si chtěl pořídit nový iPad ale takhle teplý iPad nedělá dobrý dojem. :(

Jsem a pořád budu i androidak a přesto jsem si po tom,co jsem pravě v Qstoru druhý den jeho prodeje koupil iPada po tom co jsem ho držel tak 5 minut v ruce.Nemám zádný důvod být neobjektivní ani k jedné platformě.iPad má naprosto famózní displej.A teď k údajnému přehřívání. Hřeje se opravdu trochu víc ,ale jen při nabíjení. Jinak zádný problém. Vydrží 10 hodin velmi intenzivního používání. Ještě mě pořád baví si s ním velmi intenzivně hrát. Koupě nelituji ani náhodou a můj androiťáckej Archos skončí jako dar vnučce k 16 narozeninám.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

Trochu (proti iP2) se hreje uz po cca hodine hrani Tapdefense (coz nepovazuji za narocnou hru). O vikendu si s iP3 hral synovec a po jeho 4h blbnuti byla zada vedle loga Apple vyrazne tepla.
Nepisu nic o paleni prstu, ale nechci cist nazory lidi, ze se hreje jen pri nabijeni.

edit cuting: vtipné ;-). Nemám rád, když někdo neříká zcela pravdu (slušně řečeno), proto ta má reakce.
Naposledy upravil(a) Petrt dne sob dub 14, 2012 7:49 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od cuting »

Tak je nečti, není to snad povinné. :wink: Jinak také jsem se dočkal, display je nádherný, zejmena , když leží vedle iPad2. Ale zase až takovy wow efect se u mne nedostavil. Ale kouká se na něj hezky. Přehřívání - nepozoruji oproti dvojce žádný extrémní rozdíl, myslím, že je to jen jakýsi subjektivní pocit daný tím, že se o tom často píše a někteří se na to až příliš díky tomu zaměřují. Jinak spokojenost, žádné problémy, už je i v novém červeném kabátku, http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem ... 0985214169 který z chiny přišel za neuvěřitelných 12 dnů a nádherně pasuje. U mne maximální spokojenost.
 Apple hračky 

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od smoldik »

Gratuluju. Jinak ja mam iPad ode dne zahajeni prodeje a mne se teda nijak neprehriva. Je pravda, ze pri narocnejsich hrach jako je Real Racing 2 HD je teplejsi nez kdyz jen surfuju na netu, ale rozhodne to neni neprijemne na ruce a uz vuubec ne horke.
Ted uz jen cekam na Camera Connection Kit, taky z ciny. :-D
Ps. Ta vydrz je famozni. Ted uz vetsinou nabijim jednou za dva dny, protoze uz tak intenzivne nehraji hry. Sem tam dam worms 2, kdyby nekdo chtel dat, ozvete se ;)
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od kotelník »

mě se zdá výdrž slabší než byla na dvojce... a čekám kdy k sakru opraví to 3G, které vypadává po odpojení wifi...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od macodk3 »

Som jediný kto si všimol výrazné "zosýtenie" modrej farby? ..vždy keď vidím v systéme nejaký modrý prvok tak si všimnem že je výraznejší ako predtým.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

amvelive
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: ned čer 19, 2011 7:18 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od amvelive »

Jsem s ipadem spokojeny, jen mam taky problem s tim 3G po odchodu mimo dosahu wifi, trpi tim modely s timto zacatecnim seriovym cislem predevsim : DLXH , muj ho prave ma, jinak co s tim, cekat na update nebo reklamace, to neni zadny vyjadreni ? co myslite vy, diky
Obrázek iPhone 5 16GB White [iOS 6] [CZ]

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tvosi »

precti si vlakna k ipadu 3 a tento problem je tu zminen nekolikrat!
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Olaf321 »

Tak jsem nakonec taky podlehl a nový iPad dnes koupil. Je to můj první, tak zatím velký nadšení. Retina je super a zatím se s ipadem seznamuju co umí a jaký aplikace se hodí mít. Kdyby měl někdo tip, tak dejte vědět. Zatím mám z placených jen icab a avplayer.
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Barberry.pha »

Doporucuji se podivat na Digit.cz na dil 70, jsou tam ruzne vychytane app na ipad ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Olaf321 »

barberry.pha: díky, pěkný tipy :-)
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Olaf321 »

Nemáte někdo tip na nějakou lacinější folii na záda nového ipadu? Dá se použít i folie na ipad 2?
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Petrt »

Olaf: jsi ve spatne sekci. Zde se folie jiz resily. Otazka je, co je pro tebe "lacinejsi".
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od kotelník »

Kotelnik píše:funguje Vám v pohodě mobilní připojení na iPadu s LTE? Mě dost často přestane fungovat a musím dát obnovit síťová nastavení. Restart ani režim letadlo nepomáhá...
Rady prosím? internet O2, APN internet

ještě jsem zkusil znova zandat simku, mám ji jen ořízlou, tak možná zde je problém... i když nevím tak úplně proč by pomohla obnova nastavení síťových služeb, to je divné

Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD


tak mobilní internet vypadává po připojení na wifi. Nevím zda se to tu někde řeší, nenašel jsem to. Už mě to fakt dost štve, vždy když odchazím z wifi a chci mobilní net, tak musím obnovit... Mám chuť jim to otřískat o hlavu fakt...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od SteveJSF »

Tento problem jsem uz resil jak s operatorem, tak i s Apple. Po vymene iPadu za novy kus jsem to resil znovu a zatim neuspesne. Momentalne ten problem resi soudruzi v USA - shodli jsme se na tom, ze s operatorem to nevyresim a dalsi vymena iPadu by to zrejme taky nevyresila. Nekde maji zkratka problem. Ted zacatkem tydne od nich ocekavam mail o prubehu reseni.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

amvelive
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: ned čer 19, 2011 7:18 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od amvelive »

Mam stejny problem, jak jiz zde skoro vsude pisu, a koukam SteveJSF ze po tvy vymene kus za kus jak si psal ti to nepomohlo, ja chtel taky jit vymenit, kdyz jsi me hecl ale nebude to mit smysl
Obrázek iPhone 5 16GB White [iOS 6] [CZ]

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od kotelník »

Dekuju. Dej prosím vědět co a jak...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od rallydavid »

Tak ho mám taky možnost vyzkoušet. Ten displej je užasnej. Jediné co mě kapku zarazilo jak je těžkej. A druhá věc co mě zklamala je ta kamera.Zorný pole nula nula prd. Je to hrozně priblížený. :-(
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Olaf321 »

Taky jsem si poridil svuj prvni Ipad a kamera je asi to jediny co jsem jeste nevyzkousel a asi nevyzkousim.Zda se me to zvrhly fotit nebo natacet ipadem :-D
Jinak retina super a celkove taky nelituju penez.Jen muj Iphone je ted nevyuzitej a pouzivam ho jen na telefonovani.
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

PeterKiss

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od PeterKiss »

Takze je sa mozem len usmievat po nocnej more z galaxy tab 10.1 mi moje milovane apple zasa dokazalo ze tablet sa nema snazit nahradzat pc.
Naco mi je dvojjadro ked homto nevie pouzivat :-)
Nebudem tu vypisovat co vsetko mi na nom vadilo ale spomenul som len tuto nie prave nepodstatnu vec.
IPad je proste super ale uznavam mam JB ale instalovanych balikov stale ubuda co predstavia novy ios tak uz ios 7 nebudem asi JB-kovat :-)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Slimák »

Fiha, tak jsem presel z iPadu 2 64GB na new iPad 64GB a uz tam ani nenacpu vsechny foto alba, co jsem mel ve dvojce :D Zhruba stejny pocet aplikaci a her, ale o polovinu fotek mene, ze by ta retina a logicky vetsi velikost fotografie kopirovane do iPadu? Mam totiz pocit, ze iTunes v pripade iPad 2 osekaval velikost, kdezto new iPad bere velikost celou.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od rony »

tak nejako ale inak.

resample fotiek samozrejme robi a aj robil. ale resample robi na aktualne rozlisenie zariadenia. preto idu do noveho ipadu vacsie fotky po resample. druhy bod je samozrejme fakt, ze rovnako aplikacie maju v sebe bitmapy svojho rozhrania a tie su opat vacsie. takze narastli aplikacie vo svojich aktualnych verziach, nie vsetky, nie rovnako.

takze plati to, co sme povedali uz pred mesiacmi. pri prechode z ipad 2 na novy ipad rozhodne nepocitajte s tym, ze mi staci ta velkost storage ako predtym najma ak ste ju vyuzili doplna.

takze tvoj objav je vysvetlitelny a pochopitelny.

chceme vacsie rozlisenia, lepsiu grafiku atd. ale akceptovat, ze to nieco stoji, to uz moc nie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Slimák »

Diky za potvrzeni. Tak hold se budu muset kapanek uskromnit, zadny problem.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od toncek »

Momentálně taky přemýšlím nad pořízením iPadu a kapacita je věc se kterou si zatím nejsem vůbec jistý. Rozhoduji se mezi 32GB a 64GB variantou. Co byste doporučili?

Kolik zhruba zabírají nejtypičtější aplikace?

Nejdřív jsem počítal s tím, že by mi iPad na cestách sloužil k tomu, že tam přenesu fotky z foťáku, protřídím, lehce upravím a hotovo. Pokud bych toto praktivoval, tak si s 32 GB asi nevystačím..

Problém je ten, že se mi moc nechce připlácet 2300 Kč za vyšší kapacitu, jelikož za tyto peníze už můžu nakoupit příslušenství, nějaké aplikace..Pokud, ale bude varianta 64GB lepší asi nebude zbytí..Hlavně se nechci ihned dostat do situace, že budu muset přemýšlet, co v iPadu chci a co ne, případně co promažu, abych mohl stáhnout aktualizace..

Co vím už nyní, že v iPadu bude:
cca 5 GB hudby
cca 5 GB videa - hodně proměnlivé. Porostě v případě nějakého výletu, kdy tam budu chtít nacpat např. 2-3 epizody seriálu, 1x film. V domácím prostředí bych to viděl max videocasty. Nepotřebuji sledovat filmy na iPadu, když mám velkou telku :-)
cca 3 - 5 GB fotek

Zbytek by měl být pro aplikace + jejich data.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od rony »

1. SD karty do fotaku su lacnejsie :-) uz si prisiel na to, co sa snazim naznacit?

2. ak ti ide o ipad len ako o akesi ulozisko fotiek, tak je to MIMORIADNE drahe ulozisko ;-)

tym len naznacujem, ze AK ano, tak z ipadu musia po pretriedeni okamzite prec, cize -> konektivita alebo rychly navrat domov. Ale nie som fotoamater aby som vobec musel nejako riesit prepajanie ipadu s fotenim.

3. ja v ipade hudbu nemam. mam totiz iphone :-)

4. video - ano, mam svoj oblubeny serial, ktory tocim dokola, tam sa to oplati ;)

5. jo.. fotky mam aj ja a aj celkom dost. obcas sa stane, ze niekomu z nich aj nieco ukazujem :-) ale velmi malo :))

Mam 32GB, a vlastne ani zvlast nepotrebujem vacsi pretoze vacsie aplikacie mam v itunes v pocitaci a keby ma napadlo ich pouzit, o par minut su v ipade (na ukor niecoho - ale mam tam urcite minimalne 10 giga volneho asi viac...)

Viacejkrat sme to uz preberali.

podstatna vec, co musis vediet ty je: budes ho vlacit ako macka macence stale so sebou alebo ho budes mat doma na domaci surfing? To prve je zlozita otazka a castokrat vychadza, ze taky mba... mam teraz totiz oba :-) a ked idem von, tak mi vychadza, ze beriem oba :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Slimák »

Tak me osobne dle jeho pozadavku prijde, ze si vlastne i sam odpovedel. Pokud nechces prave premyslet, co v iPadu chces a co ne, tak ber s jistotou 64GB a je po dilema. Ono je pekne si rici, co bych nyni v iPadu chtel a dle toho si spocitat kapacitu, ale co je nyni, nemusi byt za pul roku.

Co se tyce meho vyuziti, s 32GB bych si vubec nevystacil a poridit drazsi variantu (o 2300 Kc vice) je v prvonakladech jednak jistejsi a snazsi, nez casem dojit k tomu, ze ti stredni varianta nebude jiz stacit a nasledne smutnit a resit pripadnou vymenu, ci se uskromnit v datech je naopak podstatne slozitejsi. Nejlepe je na to koukat, jako na prvopocatecni investici a osobne mi neprijde hodne priplacet 2300 Kc. To si ale musim rozmyslet ty sam. Ja to beru pouze ze sveho hlediska, ktere by ti mohlo pomoci.

Ja iPada pouzivam i jako prezentaci mych oblibenych alb, takze fotky zabiraji podstatnou cast kapacity, zhruba 30GB. Dalsi jsou aplikace a hry, kde uz schranuji a vyuzivam jen ty kvalitni, uzitecne a casto pouzivane. V iPadu dvojce jsem mel sber aplikaci a her, ktere jsem koupil a vyuzil jednou za uhersky rok. Nyni s novym iPadem jsem vsechno dumyslne proselektoval a nechal jen to oblibene, kvalitni a vice uzitecne, tak mam zaplnene jen ctyri obrazovky s ikonami. Filmy ani serialy v iPadu nemam, az na par svych videii z fotoaparatu. Filmy a TV streamuje ze sveho PC, takze se odkudkoliv pripojim a muzu vesele koukat na jakykoliv TV program nebo si pustit filmek nehlede na format ci kodek.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od toncek »

Ano vypadá to tak, že jsem si i sám odpověděl :-) Ono i mě lépe vychází raději investovat více a koupit 64GB variantu. Spíš ještě hledám cesty, jestli můžu ušetřit.

rony zmínil taky jednu důležitou věc - jestli iPada budu tahat všude sebou nebo to bude takové gaučové surfovadlo. A to je přesně ono, pořizuju to za účelem gaučového surfovadla, kdy asi 80% času bych iPad měl používat doma a v tomto režimu by neměl být problém tam během pár minut dostat to, co zrovna potřebuju.

Uvidím, ještě si to nechám projít hlavou..

ad SD karty - ano vím, už jsem si pořídil do foťáku druhou :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

tomina666
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned pro 26, 2010 9:40 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tomina666 »

Zdravím...
Zvažuji pořízení tabletu - jako doplněk k ntb nebo alternativa netbooku...
hlavní požadavky - net, filmy, možná office (psaní ve wordu,tabulky), lehká editace fotek (spíš prohlížení), kreslení....Mám iPhone 4S, naprostý závislák na iOS :lol: Zvažuju iPad 3 nebo mini...4ka je už pro mě zbytečně drahá!

Pak jsem ač nerad koukal na samsung galagy tab 10.1 - mohl někdo porovnat?? Vidím v něm pozitivum v sd kartách, office sadě a podpoře flash....

Díky za názory

iSaryk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 176
Registrován: sob lis 19, 2011 10:06 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od iSaryk »

[mod=Metalgirl]Tak taky za mě, necituj poslední příspěvek, je jasné, že na něj odpovídáš, proto ani není u posledního příspěvku tlačítko citovat.[/mod]


Tak za mě:

- net, filmy atd bez problémů, parádní gaučing
- office - na jednodusší dokumenty bez problémů, záleží na zvolené aplikaci, já používám iWorks ( Pages, Numbers, Keynote) od Apple a už jsem byl párkrát mile překvapenej z výsledného dokumentu.
- editace fotek bez problémů - záleží opět na konkrétní aplikaci
- na kreslení je taky dost programů (i na vrstvy)
- já osobně mám "trojku", ale kdybych jí neměl a rozhodoval se, co koupit,
tak bych vzal znovu 3 nebo 4, ikdyz mini je fakt pěkný kus hardware
- podpora flash? Na co takovej tentononc potrebuješ, prosím tě?


Pokud vyloženě neprahneš po Retině a tu úpravu fotek děláš jen občas, tak vzhledem k tvým požadavkům by ti stačil i iPad 2, ten je za pěknou cenu.

Než jsem koupil iPad, tak jsem si v klidu prošel v Electroworldu všechy tabletuyv podobné cenové hladině, abych nebyl zaujatý k jedné značce, ale nakonec jsem koupil zaujatě iPad.

Přeji pohodový víkend.




IPhone 4 16gb, iPad 32 GB WiFi, Mac Mini 2010 Mountain Lion
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Sphyn0x »

iPad mini zas tak výkonný nie je, asi ako 4S.
///M

iSaryk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 176
Registrován: sob lis 19, 2011 10:06 am

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od iSaryk »

@Metalgirl: omlouvam se, psal jsem z Tapatalk, kde mi "citace" funguje a po napsani prispevku jsem to zapomnel vymazat, stydim se[WINKING FACE]


IPhone 4 16gb, iPad 32 GB WiFi, Mac Mini 2010 Mountain Lion

Tak to potom v pořádku, stane se. MG
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3

tomina666
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned pro 26, 2010 9:40 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od tomina666 »

Tak jsem byl v iProducts a musím říct, že mi klasický iPad příjde zbytečně těžký (nevím jak jsou na tom konkurenční značky a vlastně ani nechci vědět :D )
Mini je super mazlíček, myslím ideální společník....:) Stále ještě zvažuju jestli mi nahradí ntb - co třeba sosání z netu - uloz.to atd...? Pak data zkopčit na hdd... asi ne, žeee?? :(

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od cuting »

A proc neco tahat a kopirovat na HD, kdyz to muzes streamovat, kdy chces ,ze serveru ?
 Apple hračky 

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od mike-biker »

K iPadu se nesmí přistupovat jako k náhražce NTB, ale spíše doplňku. Naprosto ideální společník na cesty, filmy, maily, net, foto, video, ALL IN ONE. Dokonce i pracovní věci na tom v sebeobraně jdou dělat, ale jen něco.
Loni jsem si dovezl z USA iPad 2 a hned jsem jej prodal s tím, že ho nevyužiju. Letos jsem neodolal iPadu 4gen. a jsem doslova nadšen. Hlavně ten úžasný displej, opravdu když vidím konkurenci, nebo i verzi Mini, tak na 100% vím, že jsem udělal dobře. Kdo chce koupit Mini, nesmí se pak dívat na klasiku Retina, nebo bude možná litovat. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od macodk3 »

Mal som v škole spraviť prezentáciu, robil som o histórii Applu a pre zaujímavosť som ju celú spravil na iPade, mala asi 15 strán a po jej odprezentovaní mi profesor povedal že by som to kludne mohol prezentovať aj na vysokej (som prvák na strednej), potom som mu povedal že som to celé spracoval na iPade aby som ľuďom (spolužiakom) ukázal že iPad sa dá využiť aj ako pracovný nástroj a tak sa mi rozhodol dať 2 jednotky. :)
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: iPad 3 - spekulace, novinky, dohady - volna diskuze

Příspěvek od Pr3dator »

A z čoho si to prezentoval? Apple TV a mirroring, alebo HDMI redukcia?
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Odpovědět