Prosvítání podsvícení iPad

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Carabei »

Za světla jaké je právě teď(průměrně prosvětlená místnost) to chce se trochu soustředit, ale za zapnuté lampičky na nočním stolku například je to vidět i bez soustředění se, dám večer foto.

edit:

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Ano presne toto je chyba podsvietenia, reklamovat...

Snad ta dodavka co bude v juni uz bude mat samsung lcd, ktore tuto chybu nemaju.

Ci ale opravia aj slaby mikrofon u 3G modelov je otazne, nabuduce uz budem kupovat iPad 3 tak cca 6 mesiacov po uvedeni, skor to nema zmysel ;)

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od ikena »

6 měsíců po uvedení už budou chrlit novinky, co bude obsahovat iPad 4, takže zas budeš čekat na čtyřku. :-)
Nejlepší je vyčkat tak měsíc a nechat to nedočkavce vyzkoušet a pak teprve to koupit nebo nekoupit.
Mně se ta dvojka s tím podsvícením nelíbí, update je jen v rychlosti a proto budu kupovat až trojku. Na tu se hodně těším, doufám že bude mít super displey, to bude pak velký upgrade a miliony lidí, kteří si ted kupují dvojku, jí budou chtít kvůli tomu prodat, stejně tak to je i u iPhonu 4.
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

OT: Ano ano...čekejte až do 21.12.2012 a pak už se nedočkáte a budete si vyčítat, že jste si neužili iPad 2. :D
Naposledy upravil(a) charlie77 dne čtv kvě 19, 2011 9:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

OT: To už bude na světě trojka, kterou si budu užívat, zatímco ty budeš používat trapnou dvojku :-P
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

OT: jasně :D iPad je tablet. Mě tablet maximálně slouží tím, že na něm můžu doma browsovat stránky, kouknout na facebook, twitter, používat ho jako pomocníka do školy, koukat se na něm na fotky, filmy, seriály, zahrát si na něm hry. Tohle všechno mi bude iPad 2 splňovat i když bude iPad 3 a nemyslím, že iPad 3 bude umět tyhle věci nějak víc "cool". Možná až na ty hry, ale to na iPadu pro mě vůbec není to hlavní. :)
Prostě čekat X měsíců na nějaký produkt, který ještě vůbec neexistuje, je blbost. Co radši používat to, co existuje?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Carabei »

winamp: Tento problém by neměly mít v současnosti už žádné displaye, projevoval se u displayů vyrobených v prvním čtvrtletí 2011, pak došlo k napravení i přímo u LG.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od rony »

podla fotky je to presvitanie na viac miestach. Netreba cakat, ze ziadne nerovnomernosti podsvietenia nemozu existovat, vzdy kazdy displej ich ma, v pripade na fotke je to skutocne viac ako by som cakal. Ak tvrdis, ze v miestnosti bolo normalne svetlo, tak tym viac. Pokial by si sa snazil to fotit v uplnej tme a hladat co najnemoznejsie podmienky, bolo by to ine :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

No hele srovnej to s tou mojí fotkou, která je na začátku topicu. To je focené v uplné tmě. Myslím, že bys to měl reklamovat.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Carabei píše:winamp: Tento problém by neměly mít v současnosti už žádné displaye, projevoval se u displayů vyrobených v prvním čtvrtletí 2011, pak došlo k napravení i přímo u LG.

jasne.. otazka je: ako viem, ze tieto fixnute iPady su uz na nasom trhu? iPady2, ktore sa akoze oficialne zacali predavat na SK 6.5.2011 stale mali tuto chybu :(

rony píše:podla fotky je to presvitanie na viac miestach. Netreba cakat, ze ziadne nerovnomernosti podsvietenia nemozu existovat, vzdy kazdy displej ich ma, v pripade na fotke je to skutocne viac ako by som cakal. Ak tvrdis, ze v miestnosti bolo normalne svetlo, tak tym viac. Pokial by si sa snazil to fotit v uplnej tme a hladat co najnemoznejsie podmienky, bolo by to ine :)))

Myslim, ze viem na co narazas, ked si viac menej v kazdom notebooku vytiahnem podsvietenie naplno v uplnej tme, nikdy to nebude rovnomerne, toto je vsak iny pripad.. Na notebooku vidim podsvietenie viac rozliate, na vacsej ploche, nevies urcit zdroj, na iPade2 to vidno tak, ze presne vidis, kde je LED dioda, doslova vidis ako svieti z kraja displeja.

Inak povedane - otvoril som iPad2 v predajni, zapol ho a hned to bolo vidno (cize nebolo to v tme a ipad od vyroby ma podsvietenie na 50%).

Co ma este napada, videl som to na 32GB iPad2-e, najpredavanejsie modely su 16GB a 64GB 3G, predpokladam, ze z tychto modelov su u nas uz fixnute kusy a z ostatnych su este zo starsich zasob.

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Tak vraj (vraj) u iPadov 2 vyrobenych v tyzdni 20 by tento problem uz nemal byt, piste prosim ak mate novy iPad 2 z akeho je tyzdna a ci je tam akekolvek presvitanie podsvietenia (fixnuty iPad2 nema ziadne, ani naznakom)

Ako zistit tyzden vyroby zo serioveho cisla:

Edit:
lepsia asi bude tato stranka http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html
Naposledy upravil(a) winamp dne ned kvě 22, 2011 10:02 pm, celkem upraveno 1 x.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Barberry.pha »

Ja ma teda seriove cislo u ipadu 2, jenom pismena a na nejakem x-tem miste jenom jedno cislo.
Takove seriove cislo jako postujes mam u iphonu.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od macodk3 »

Aj ja.. toto je nejaké staršie asi čo si poslal.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Skuste toto:

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

ked nie tak uz len mesiac pockat a potom kupit/reklamovat, to uz by tu fakt mali byt opravene kusy ;)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Slimák »

Na mém iPadu 2 pozoruju problém s podsvícením také, ale jen ve tmě a pouze v prostředí, kde se vyskytuje černý rámeček (např. filmy). Větší intenzitu mám pouze v jednom bodě a další tři body po obvodu jsou nepatrné. Suma sumárum mi ti příjde jako slušný kus, nijak mě to neruší, tak reklamovat ani nebudu.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od McJobs »

Mal som vcera v ruke iPad 2 vyrobeny v 19. tyzdni, a tiez mal zlte flaky po obvode, takze ani v najnovsich kusoch to nie je vyriesene. Najvyraznejsie to bolo v pravom rohu od home buttonu, taka 2cm zlta machula kde aj pri min. jase to vecer pri pozerani videa na ciernom pruhu vidno. Osobne by som to nezvaloval na displej. Tym, ze iPad 2 ztensili o tretinu, tak o to viac sa teraz prejavuju defekty toho EDGE LED podsvietenia.

A nezabudajte :) :

Obrázek
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Zlte flaky, v zmysle flak niekde na ploche displeja je nezaschnute lepidlo. Tento problem sa odstrani ak budes mat podsvietenie naplno po par tyzdnoch (vraj po dvoch).

Presvitanie podsvietenia je ak vidis bielu ziaru z kraja displeja, ten problem sa neda odstranit nijak, len vymenou.

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od McJobs »

nie, to je podsvietenie, nie tie zlte flaky z nezaschnuteho lepidla...

Tu je foto:

http://postimage.org/image/1m5w13pyc/

Mate to niekto v takom stave ?
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Drago »

fuha, tak ty to mas v dost zlom stave, taketo nieco by som reklamoval urcite .. ja sa dostanem k fotaku a odfotim moje, ja mam taky jemny bleeding tiez
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Maximus-CZ »

Tak tohle je dost solidní.. já to mám jen maličko..
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Adam Konečný

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Adam Konečný »

Ahoj lidičky, chtěl bych se zeptat jestli je tady někdo kdo má ipad 2 (po 20 týdnu) a blbe mu display(prosvítání podsvícení). Měl jsem 2x ipad 2 a oba byly poškozené. Zajímá mě jestli už to opravili.

eRoman
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 27, 2008 1:06 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od eRoman »

proslo me jich rukama asi 30 ks, ktere jsem zakaznikum aktivoval a kontroloval jsem to u kazdeho, protoze me to osobne zajima, zda je tam nejaky posun k lepsimu a ma to v podstate kazdy, zadny nebyl zcela bez prostvitani, posledni jsem mel v rukach pred tydnem a ten to mel taky, ve vetsine pripadu je to na strane kde je home button, krom prosvitani jsem si u nekterych vsimnul, kdyz pred nalepenim folie ipad cistim a koukam zblizka, ze je obcas i nejaka necistota mezi lcd a dotykovkou...

milan86

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od milan86 »

Ahoj všem jsem tady nový, hlavně teda kvůli tomu žlutému fleku, ale rád se dozvim new věci :) Jinak mam už dlouho Iphone 4 a rozhodnul jsem si koupit iPad 2. Mam ho asi 6 den a už 2x byl reklamovanej na Alze a teď přemýšlim jestli mam zvova :( kvůli této žluté skvrně, nebo spíše to svítící žluté světlo no. Koukal jsem tady na pár obrázku a teda to byl docela hardcore, myslim že u mě to neni tak hrozné, ale je to tam a štve mě to :( Pošlu sem nějak foto na posouzení a budu moc rád za vaše rady :) Jak tady někdo říká, kdybych o tom kdysi nečetl nebo to nevnímal a ted na to furt nekoukal, asi bych si toho nevšiml.

p.s Jo a ty reklamace:

1. v den koupě, zadní strana dosti poškrábaná ( asi přeleštěno z výroby)
2. vadný pixel, který ve tmě svítil zeleně
3. možná kvůli té žluté barvě, myslim že to neměli ty předešlé, ale fakt ted nevim ...

Hezký den Milan


Tady ještě přikládám 3 fotky. Jinak, když snížim JAS neni to už tak vidět, ale snížim tak na 40% noo ... Co na to říkáte ? díkyyy

1.
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 31574.jpg/
2.
http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 81574.jpg/
3.
http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... 51574.jpg/

[edit=toncek]Nepostuj více příspěvků pod sebou, ale vždy edituj ten předchozí - viz pravidla fóra.[/edit]

georgeoldman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 05, 2010 8:40 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od georgeoldman »

Zdravím, prodal jsem iPad 1 a dnes mi dorazil iPad 2, podsvícení naprosto bez chyby, rovnoměrné.
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od McJobs »

milan86: Ak nie si puntickar a detailista nechal by som to tak. Tvoj displej je jeden z tych lepsich, u mna to vyzera takto:

http://tinypic.com/view.php?pic=1zecuwj&s=7

Ty to mas skor "rozliate", na mojom kuse je najhorsie, ze vpravom dolnom rohu je ten zlty flak dost koncentrovany a vyrazny, vidno to aj pri min. jase vecer, iPad mam uz pol roka, ale dam to uz buduci tyzden asi konecne reklamovat, urcite sa s takym displejom nezmierim.

Este co sa tyka tohto problemu, kazdy tu spomina ze to je problem LED podsvietenia, ale nemoze to byt nahodou aj vada pri zostavovani iPadu ? Myslim osadenie toho krycieho skla s ramom na displej, ja ked zatlacim na ram v miestach kde su tie flaky, tak po zatlaceni zmiznu, nemoze tie zlte flaky sposobat unik svetla spod zle osadene sklo ? Aspon ja na svojom kuse pozorujem, ze to krycie sklo sa mi v niektorych castiach dost uvolnilo (vyslo nad tu tesniacu gumicku) a cele sklo neprijemne "peruje"...
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Petrt »

Petrt píše:Já před dvěma dny našel na jednom místě cca 3mm světlejší kruhový "flek".

Edit2: takze potvrzeno-neco mi zpoza LCD na nej tlaci. Kdyz prohmatam hlinikovy kryt, tak vzdy v tom jednom miste dojde ke zmene velikosti zminovaneho fleku. Ipad pujde na reklamaci.

Dovolím si citovat svůj vlastní post - iPad jsem reklamoval až skoro po roce od koupení a reklamace byla vyřízena výměnou za nový kus. Já jsem spokojen ;-)
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

iPad2 display ghosting

Příspěvek od BlazingUFO »

Cawte, mam mensi problem, svetle plochy mi ostavaju presvitat na displayi, napriklad v safari okienko google a adresa, ked zatvorim safari, na ploche vidim stale akoby odraz tychto okienok, skusal som googlit a nie som jediny kto sa s tymto stretol, nazyvaju to tiez burn in, alebo display retention, iba som sa chcel spytat ci ste uz niekto nieco podobne riesili, popravde mi to az tak nevadi lebo tie svetle plochy po chvilke zmiznu, ale v pripade ze by sa to mohlo casom zhorsit, pripadne ak by mohol odist cely display by som to vyreklamoval. Tiez som skusal aplikaciu remove burn in, je free v appstore, nechal som ju bezat asi 40 minut ale nepomohlo to, takze tiez ak niekto mate skusenosti s touto aplikaciou, tak by ma zaujimalo ake.

Edit: vyzera to takto http://db.tt/XYKFWzR9
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

rosch8
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 263
Registrován: ned úno 01, 2009 2:43 pm

Re: iPad2 display ghosting

Příspěvek od rosch8 »

toto je bezna vlastnost LCD. Zial. Krystaly sa nevratia hned do povodneho stavu. A cim je nizsia teplota, tym je to horsie.
iP2 8GB JB, unlock, 3.1.2 // iP3G 8GB JB, unlock, 4.0.1 // iP3G 16GB JB, free, 4.0.1 // iP3GS 32GB JB, unlock 4.0.1 // iP4 16GB JB, free, 4.1 // iP4S JB5.01

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: iPad2 display ghosting

Příspěvek od BlazingUFO »

Praveze nie je, toto je bezna vlastnost CRT televizorov ale na lcd sa praveze toto diat nema. Vela ludi to kvoli tomuto problemu reklamovalo a dostalo novy ipad, coz sa mne nechce a preto sa pytam ci sa to moze zhorsit
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad2 display ghosting

Příspěvek od rony »

trvaly stav
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: iPad2 display ghosting

Příspěvek od BlazingUFO »

No to mi je jasne, ale mna zaujima ci sa to moze zhorsit
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPad2 display ghosting

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Já bych reklamoval. Ano, krystaly potřebují jistou dobu pro změnu své orientace, ale ta se pohybuje v řádu milisekund.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od rony »

A uz ste naozaj videli LCD pocas nizkej teploty?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

No spoluziakov ipad to nerobi a moj to robi pri beznej izbovej teplote, takte toto je asi zbytocne riesit, skor by ma teda zaujimalo ci sa to moze zhorsit
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

up

a teraz uprimne, komu z vas ostava po bielych plochach na displeji takato sracka? prave sa mi vratil ipad z reklamacie, dostal som novy kus a robi to tiez, tak bude to robi kazdy alebo uz fakt neviem
obrazok
http://dl.dropbox.com/u/14100796/Photo%2025.4.2012%2021%2053%2014.jpg
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od Pr3dator »

Presne to robí aj moja dvojka. Tiež obvykle po používaní Safari. Myslel som, že je to SW problém.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

tak ked s tym mozes zit ty tak aj ja, druhy krat to reklamovat nebudem
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Mirec32
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 24, 2008 7:41 pm

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od Mirec32 »

Môj to nerobí. Kupovaný nový asi pred 2-mi týždňami.
iPhone4S 16GB, iPhone 3GS 32GB, iPhone3G 8GB, iPad2 Wifi 32GB
Ping ID: mirec
pushme.to ID: mirec

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

tak ja neviem, dam to reklamovat este raz a dostanem treti taky? :D ako je mile ze mi dali novy kus ale nemuseli dat novy s tou istou chybou...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od Pr3dator »

Mne to nevadí, kedže to vidno iba 30 sec-60 sec, ale je to chybička na kráse. Možno ho budem reklamovať pred tým, ako ho predám. Teraz nie, kedže nechcem prísť o SHSH.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Odpovědět