Prosvítání podsvícení iPad

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Opraveno dík za upozorněni :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

OT: no tos to teda upravil...bleeding = krvácející
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Takhle se ale prosvitajicim okrajům LCD panelu v pc oblasti říká...místo tech řeči se podívej sem
http://www.google.cz/m/search?oe=UTF-8& ... CB8Q7AkwAg
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Golf »

Ono je to celkově to prosakování, nerovnoměrné podsvícení, většinou se projevuje u okrajů, ale někdy i na ploše. A když už chceš být tak přesný, tak si to oprav ještě jednou (blending > bleending > bleeding), máš to i v tom svém odkazu...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

ježiši né asi...ale tys to tvoje blending opravil akorát na bleending, správně je BLEEDING!
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Ted jsi doufám spokojen! včera do mě reješ že si stále odůvodnuji to že mám předchůdce,dnes tohle... :(
Místo tohodle dohadování raději napiš jak jsi na tom ty (fotky jsi k prvnímu postu nedal) a zda to hodláš reklamovat :wink:

[mod="masklin"]Děti uklidněte se, chovejte se k sobě slušně![/mod]
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od charlie77 »

Hele promiň, ale ono číst opravdu to sámé v několika různých tématech je docela otravný :D Nemyslel jsem to špatně. ;) A jsem trošku alergický, když někdo komolí anglická slova víš. :)
Fotku jsem postoval, prohlídni si začátek topicu. ;) Jestli reklamovat, to pořád nevím, tak moc výrazný to zase neni...nechce se mi čekat na reklamaci a pak třeba zjistit, že nový kus je ještě horší. Ale kdybych to reklamoval, tak určitě ne teď, když iPadů neni dostatek.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo zkomolil jsem to pěkně a navíc dvakrát to uznávám...stane se mno :D :wink:
Podle té fotky to zas tak tragický není,třeba by reklamaci uznali a nový kus byl stejný ne li horší...u iPad1 to dělalá u naprosté většiny kusů,já měl taky cukání to reklamovat viz. zde: viewtopic.php?p=389038#p389038 ale asi je to pitomost a ztráta času.
Je to vidět jen na černé a to musí ještě být naprostá tma,na bílé a dalších naštěstí ne...někdo zde dokonce psal že ty žluté fleky pozoruje i na bílé a to už je zase něco jiného a rozhodně na reklamaci,být tebou nechám to plavat :wink:

Masklin
Už dáme pokoj sry :wink: :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Nalim-P

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Nalim-P »

ja mám zase problém pri bielej, reklamovať určite budem, ta nerovnomernosť osvetlenia pri čítaní strašne dráždi oči. pozrite si fotečku pre predstavu:
http://twitpic.com/4flkj3

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od ls8 »

Teda tak to je síla. To je samozřejmě na reklamaci.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Slimák »

Tak nakonec jsem zpozoroval také prosvítání displaye v okrajové části na spodu a po levé straně, jenže v naprosté tmě (zavřel jsem se do koupelny) a zapnul iPad. Popravdě mi to příjde stejné, jako jsem měl na iPadu 1, tzn. neřeším, protože taková situace je v 90% podmínek nepostřehnutelná a nijak mě to neirituje.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Nalim-P píše:ja mám zase problém pri bielej, reklamovať určite budem, ta nerovnomernosť osvetlenia pri čítaní strašne dráždi oči. pozrite si fotečku pre predstavu:
http://twitpic.com/4flkj3

Děs..tohle jsem naposledy viděl "zmenšený" u nokie N70 dole.
Pokud dobře počítám těch "fleků" tam vidím 6 IPSko podsvěcují LED Diody a tady jsou vlevo....u iPad jedničky co mám je to pro změnu po pravé straně ale v mnohem menší míře a na bílé to není vidět vůbec....popravdě od nástupce a novinky bych od Apple čekal lepší výstupní kontrolu....jak to z foxconnu mohlo vylézt a od koho apple displeje bere nevíte?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od ls8 »

Tak to jsem asi jedinej, kdo ma displej v pohode. :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od pistak »

No to si nam este neposlal obrazok ci fotku :)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od dodulo »

myslim, ze by to mal byt panel od LG - Philips
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Petrt »

Já před dvěma dny našel na jednom místě cca 3mm světlejší kruhový "flek". Při brouzdání na šířku s homebuttonem vpravo je ten flíček přesně v lince oddělující sloupec s nickem a samotným textem zdejších příspěvků. Pokud do opadnutí boomu nezmizí, tak jej budu reklamovat.

edit: Gecko - jo, vypadá to přesně jako když na klasické LCD zezadu zatlačíš - na přítulčině ntb to dělalo při změně úhlu sklonu obrazovky - pomohla reklamace a výměna skořepiny víka. Já ale iP2 rozebírat v žádném případě nebudu :fool: :roll:

Edit2: takze potvrzeno-neco mi zpoza LCD na nej tlaci. Kdyz prohmatam hlinikovy kryt, tak vzdy v tom jednom miste dojde ke zmene velikosti zminovaneho fleku. Ipad pujde na reklamaci.
Naposledy upravil(a) Petrt dne sob dub 02, 2011 8:17 am, celkem upraveno 2 x.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

dodulo píše:myslim, ze by to mal byt panel od LG - Philips

Tak to bych čekal o něco lepší...hlavně že tam apple nedává Chi-Mei Optoelectronics (to by mu majitelé nejspíš neodpustili...)viz. "aférka" samsungu s montováním těchto panelů do stolních monitorů cca. 2roky zpět
Musím mrknout přes google na nějaké detailní fotky rozebraných iPadů zda tam bude něco vidět.

Petrt
Hele na ten displej může v tvým případě něco zezadu tlačit....dělalo mi to dřív u iP3G kamarád to rozebral (samo tě k tomu nenavádím!) a byl pokoj...
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Nalim-P

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Nalim-P »

Tak som dnes reklamoval svoj "nepodarok" (http://twitpic.com/4flkj3) v Datarte v Letňanoch, chceli mi hneď vrátiť peniaze, lebo samozrejme kus na výmenu nemajú. Nesúhlasil som, takže si počkam podľa slov predavača min. 2 týždne :( Ešte sa mi majú ozvať z infolinky, kde mi to všetko upresnia, tak som zvedavý.

PS: Nedá mi nepovedať, že som sklamaný, od Apple som očakával bezkonkurenčnú kvalitu, ale je to asi daň za úspech, za tie miliony kusov, ktoré sa musia vyrobiť pre uspokojenie dopytu.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Metalgirl »

Něco na tom bude, předtím nebyl tak vysoký zájem, měli více času na výrobu méně kusů. Toto, co jsi měl, to už bylo moc, ještě že ti to uznali a držím palce, ať nazpět dostaneš kus, který už bude v normě.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Petrt »

Ja byl dnes s tim mojim. Vymena za kus ani vraceni penize z jejich strany nepadlo, bude se muset poslat do servisu na posouzeni. Ted se jen odhodlat ho poslat a vratit se zpet na notebook :-)
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Metalgirl píše:Něco na tom bude, předtím nebyl tak vysoký zájem, měli více času na výrobu méně kusů. Toto, co jsi měl, to už bylo moc, ještě že ti to uznali a držím palce, ať nazpět dostaneš kus, který už bude v normě.

To je fakt,nevím že by okolo předchůdce panovalo takové šílenství a nebyl/ní problém jej normálně sehnat.

Nalim-P
Datart je v tomhle směru velice solidní,kdysi jsem u nich koupil Garmina 1350 a doma zjistil vadný pixel (všechny tři subpixely svítily stejně tedy zeleně a bylo to dost vidět),bez řečí mi to vymenili kus/kus.
Jinak u datartu máš záruku spokojenosti http://www.datart.cz/sluzby/zaruka_vraceni_zbozi.html
Je smůla že i kdyby jsi si nechal vrátit peníze tak dvojky prostě nejsou a takhle budeš na servis čekat jak pitomej...ať to dobře dopadne,tohle by měli vzít a hlavně ať je novej kus, lepší protože tohle je fakticky otřesný.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

brutus
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: čtv zář 30, 2010 5:32 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od brutus »

Presne proto abych se vyhnul dohadovani na tema "reklamace/30dni na vyrizeni/tohle na reklamaci neni/etc" zasadne nakupuju prez net a mam tak zakonnou 14ti denni lhutu na vraceni zbozi bez udani duvodu.
Proste mne vyrobek nevyhovuje - tady ho mate a delejte si s nim co chcete.

Mam vynikajici zkusenost z Alza a Czechcomputer - nikdy nebyl jediny problem (a to v alze jsem behem ledna a unora postupne koupil a pak vratil 5 vyrobku... /ne ze bych se v tom az tak vyzival, ale chtel jsem HDDrekoreder/streamer k TV a po postupnem vyzkouseni 5 ruznych modelu jsem zjsitil ze jsou to vsechno shi*y/)

Adam Konečný

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Adam Konečný »

Ahoj,

dneska jsem po měsíci čekaní dostal ipad 2 a co se nestalo nejenže ma ipad problémy s podvícením na několika místech displaye ale dokonce ty skvrny jsou žlutý... takže zítra ho jdu vrátit.

Hodně krátké setkání s iPadem 2

macekk

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od macekk »

mate nejake obrazce 1024x768 na vyzkouseni displeje?

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Slimák »

Doporučuji spíš také různé testy (odstíny, kontrast, chroma, apod.)
http://www.lagom.nl/lcd-test/

Na testování podsvícení se stačí zavřít do zatemněné místnosti, spustit Safari a při prázdné stránce kliknout na přepínač výběru oken, případně si spustit nějaké video.

Jinak bohužel v České republice je výměna kus za kus dost problematická. Např. v Qstore (Premium Reseller) výměnu neprovedou, musí odeslat přístroj do Apple (DOA) a čekat až jim po schválení odešlou pro zákazníka novou krabici. V zemích, kde je přímé zastoupení Apple, jsou reakce pozitivní a kusy mění okamžitě, pokud je mají skladem.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Adam Konečný

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Adam Konečný »

iPad 2 jsem vrátil a prodavač mě řekl, že pokud to dělá "žloutnutí nebo špatné podvícení" tak prostě vrátit. Je to chyba výroby.

Zakoupeno u ElectroWorldu.

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Dnes sa na Slovensku zacali predavat iPady 2, jeden som kupil - podsvietenie presvitalo, vymenili mi ho,na druhom presvitalo este na viac miestach. A nebol som v predajni sam kto to prisiel reklamovat.

Vidim to tak, ze alebo kupit iPad 2 o 4-5 mesiacov alebo kupit a reklamovat, opravil uz tento problem Apple servis niekomu?

Jeronimo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 31, 2008 2:42 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Jeronimo »

Nezaujatě říkám, že s podsvícením takový problém, jak tu někteří popisujete, naštěstí nemám. Při sledování filmů ve tmě, s černými okraji, bych si toho nevšiml. Okraje jsou sice světlejší, ale zaregistroval jsem to jen proto, že jsem si chtěl Vaše tvrzení ověřit v praxi.

iPhone SE 64GB (iOS 10.3.2)
iPad 2 32GB (iOS 9.3.1 ...předtím iOS 7.1)
Watch Series 2 (OS 3.2.2)
iPhone 4 16GB (iOS 7.1.2)
iPhone 3G 8GB (iOS 4.2.1)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od rony »

Nic nepozorujem. Zamerne som rozbaloval v predajni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od pistak »

A nepresvita to len ked mate jas nastaveny na 100%? Lebo ja aj na iPhone mam jas tak na 20-30% a to mi staci. Hm? Skuste to znizit, nemusite sa opalovat cez iPad :) Dakujem za odpoved (ako to presvita pri znizenom jase)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od rony »

Tiez si myslim, ze 100% jas je oblubeny u ludi, co si radi vypaluju sietnice a rozhodne by nemal byt v pristrojoch nastaveny natrvalo. Chcelo by to vyjadrenie, ci to presvitanie vidia len ti, co maju jas v rezime BURNEYE :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Adam Konečný

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Adam Konečný »

To prosvítání je chyba displaye, který je od LG. Právě kvůli tomu Apple změnil dodavatele displayu na Samsung.

Měl jsem zakoupený 2x iPad 2 a oba měly prosvítání + žloutnutí a jeden konce škrábanec z výroby.

Apple by mohl konečně zapracovat na výrobě, kvalita klesá. (iPhone 4, iPad 2)



Link co rozhazoval layout

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od pistak »

A to teraz už sú v iPade 2 displeje od Samsungu? Dobre tomu rozumiem?

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od ikena »

To se LG vyznamenalo. Spousta lidí je z toho zklamaná, není to dobré pro Apple.
Ale i tak jim už přes 10 let fandím a kupuju jejich přístroje.
Kde by bez nich byl ted mobilní telefon?
iPhone 6 Plus 64GB | iPad 3 32GB Wi-Fi

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Minuly piatok iPad-y 2 co predavali v KE mali tuto chybu a chyba sa prejavuje aj pri nastaveni podsvietenia na stred (resp to co je default od vyroby ked ipad otvorite, cize 50% a ambient light sensor).

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od lukinek »

Mně ipad 2 taky prosvítá, ale neřeším to. Zase tak mi to nevadí, abych chodil pro reklamacích. Taky se může stát, že dostanu ještě horší kus.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

winamp

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od winamp »

Zda sa, ze podsvietenie bude nakoniec robit Everlight? :)

http://www.ohryzok.sk/apple-zvazuje-nov ... re-ipad-2/

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Carabei »

Rony: cca 40% podsvícení, normální osvětlení místnosti a dá se to na černé najít. V naprosté tmě je to vidět prakticky při jakékoliv tmavší barvě.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od rony »

pri troche snahy to vidis alebo to odvadza pozornost? mam pocit, ze u vacsiny ludi by si to nikto ani nevsimol az kym nenastavili laboratorne podmienky a nezamerali sa na odlisnosti :) ja pri troche chcenia "vidim" duchov :)

pozor nevyvraciam problem, ak ho vidis a citis, nemozem to predsa oznacit za blud :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Gekko gecko »

Ja si prosvitani vsimnu jen kdyz iPad po restartu nabiha jinak prakticky vubec,jas mam na auto podle okolniho svetla a pri bezne praci nic nepozoruji.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět