Prosvítání podsvícení iPad

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

Tak ja som mal svoj s 5.1kou bez shsh takze mi to bolo jedno, ale zaujimalo by ma od coho zavisi ci to ten displej bude robit alebo nie, lebo dostat druhy s tou istou vadou je docela... Smola alebo co
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od Petrt »

To "vypálení" se vám děje při jakékoliv aplikaci a jakémkoliv jasu nebo za určitých podmínek? Já si toho nevšiml ani na iP2 ani na iP3 (max. jas ani Safari ale nepoužívám).
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: Prosvítání podsvícení iPad

Příspěvek od BlazingUFO »

Mne sa to deje pri akomkolvek jase a pri akejkolvek svetlej ploche, vypali sa mi do displeja aj lista v spotlight alebo hodiny na lockscreen, zatial co som skusal ine ipady tak to ziadny nemal, ale vsetky co som skusal boli starsie. Tipujem ze nove kusy su osadene inym panelom a pravdepodobne budu vsetky take, zda sa mi totiz nepravdepodobne ze by som dostal novy s takou istou vadou, ale v takom pripade zas nechapem na zaklade coho mi ho vyreklamovali, lebo nic ine mu nebolo
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Sepulnation

Re: Prosvítání podsvícení u iPadu 2

Příspěvek od Sepulnation »

Ahoj, včera jsem si přinesl ipad 4. generace a ihned jsem si při prohlížení netu všiml prosvitani displaye po cele levé straně (když se na ipad dívám na vysku). Mám to jen o něco méně než to měl nalim-p na ipadu 2.... Nejvice otravne to je pri scrollovani stranek na netu. Je to vidět jen na světlých scénách (bila, šedivá), na cerne je to v pohode! Mate někdo poslední ipad, popřípadě jak na to jste? Nebo to mám hned odnést do datartu, navíc jsem si zaplatil 3 roky pojištěni, nebudu to mít o to jednodušší?

Díky za info! :)

Nalim-P píše:ja mám zase problém pri bielej, reklamovať určite budem, ta nerovnomernosť osvetlenia pri čítaní strašne dráždi oči. pozrite si fotečku pre predstavu:
http://twitpic.com/4flkj3

Odpovědět