[koupe] iPad 2 - Cechy a Morava - kde, ceny

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
jfk_jfk

[koupe] iPad 2 - Cechy a Morava - kde, ceny

Příspěvek od jfk_jfk »

Taky pomalu šetřím na apple ipad 2,a le tady firma mironet trošku s cenou ulítla 17.990,-- Kč za 16 Gb verzi http://www.mironet.cz/apple-ipad-2-16gb ... +dp120186/ Vždyt´se píše, že by tato verze měla stát kolem 12.000,-- Kč. :evil:

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Prostě zkouší kolik lidí se nachytá v předobjednávce a pak cenu sníží na 12k.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

jfk_jfk

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od jfk_jfk »

To svědčí o neserioznosti této firmy a mne to pak zbytečně nervuje. Jinak to není jediná firma další www.mall.cz ta nabízí za 14.789,-- Kč. Bojím se, že cena v ČR nebude taková jak slibujou.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Golf »

Superapple.cz

iPad 2 WI-FI 16GB  bude stát 11 890 Kč
iPad 2 WI-FI 32GB bude stát 14 290 Kč
iPad 2 WI-FI 64GB bude stát 16 690 Kč
iPad 2 WI-FI 3G+16GB bude stát 14 290 Kč
iPad 2 WI-FI 3G+32GB bude stát 16 690 Kč
iPad 2 WI-FI 3G+64GB bude stát 18 900 Kč

Pokud to kdokoliv koupí za vyšší cenu, je to jenom a jenom jeho věc...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Maximus-CZ »

Mall CZ jen 15 tisíc?:-D Kolik chtěl za iP 4, než se tu začal prodávat, 29 tisíc? Mám pocit, že nějakou podobnou šílenost...Jinak ty Superapple ceny už vypadají slibně:) Kéž by se to někde dostalo pod 11 tisíc...
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od ls8 »

Alza už má iPad 2 také v katalogu.

Ceny bez DPH / s DPH:

16GB: 9992 / 11990
16GB 3G: 12908 / 15490
32GB: 12325 / 14790
32GB 3G: 14742 / 17690
64GB: 14575 / 17490
64GB 3G: 16658 / 19990

Smart cover (polyuretan) 999 / 1199
Smart cover (kůže) 1649 / 1979
Dock 749 / 899
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

7luke.com

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od 7luke.com »

Už mi huklo a až pak jsem si to na tom iPhone znova přečetl a zbystřil to "bez DPH" :D

neilz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 250
Registrován: ned lis 22, 2009 1:32 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od neilz »

Presne, ja taky :-D

People
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 24, 2008 7:06 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od People »

datart ma taketo ceny v systeme cierny/biely
?iPad 2 WI-FI 16GB bude stát 12290,00Kč
?iPad 2 WI-FI 32GB bude stát 14790,00Kč
?iPad 2 WI-FI 64GB bude stát 17490,00Kč
?iPad 2 WI-FI 3G+16GB bude stát 15690,00Kč
?iPad 2 WI-FI 3G+32GB bude stát 17690,00Kč
?iPad 2 WI-FI 3G+64GB bude stát 19990,00Kč

pri naskladneni sa ceny este mozu zmenit.

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Sven »

Ako je to v Čechách so zárukou? Dva roky, alebo jeden? Otázka kvôli tomu, či kúpiť iPad v Rakúsku alebo v Čechách.
iPad 2 32GB 3G white

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od ls8 »

dva roky
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Sven »

Vďaka. To sa oplatí pre Slovákov kúpiť iPad v Čechách z pohľadu záruky.
OT: U nás nebude dostupný ani iPad 7.
iPad 2 32GB 3G white

Křeček

iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Křeček »

Ale 2 rok uplatníš jen v čr.

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Maximus-CZ »

Osobně si myslím, že u Apple výrobků je ta záruka jen "na oko" :) Přeci jen to jsou spolehlivé stroje, né jako můj ASUS noťas, ketrý po 11 měsících používání šel do servisu s popisem 7dmi závad!! (slovy SEDMI!!). iPhone 3G jsem kupoval tak 2 roky zpět a i když padal a má rozbité sklo, není důvod ho reklamovat (i když by už asi ani nešel)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od charlie77 »

Myslím, že teď bude dost výhodné koupit iPad 2 u Alzy. Některé modely jsou an tom cenově stejně jako v datartu, některé dokonce levnější. Teď je tam akce, že když nakoupíš něco víc, než za 1000,- tak dostaneš slevu na příští nákup 1000,- :) Pro mě to znamená: koupím iPad 2 wi-fi, 32GB, white za 14790 + k tomu budu mít Apple iPad 2 Smart Cover Polyurethane Blue za 199,- ! :)
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Qwuiddo

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Qwuiddo »

taky nad tím uvažuju, jen mě zajímá. Jestli když koupím to pouzdro za 1200, tak dostanu další poukaz (nakupuju nad 1000). Bral bych pak ještě HDMI redukci :D

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od iTukan »

To asi nepujde.
To si nemuzete precist pravidla na tu "slevu"? ;)
http://www.alza.cz/Publish.asp?idpm=3180
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Qwuiddo

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Qwuiddo »

aha fakt díky ! => že sice za ipad dostaneš 1000 poukaz, ale smart cover za to nekoupis :)

Mozna vyhodnejsi udelat obraceny postup. Napred koupis case a paak mas 400 slevu na ipad. Nevyhoda je cekani 2 tydny na aktivaci sekove knizky (pokud to dobre chapu).

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od charlie77 »

Aha :D no za iPad nedostaneš ani 1000 poukaz ne? Jen 400...
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Qwuiddo

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Qwuiddo »

Za zbozi nad 1000 dostanes sekovou knizku v honote 1000. To co myslis ty, je podle me, ze pri nakupu nad 14000 muzes pouzit 400 z sekove knizky. :)

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od charlie77 »

No tak já se v tom fakt ztrácím... :(

EDIT: Koukněte se na obrázky iPadu 2 na stránkách Datartu :D Hlavně bílá verze, to je libovka :ROFL: :ROFL:
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

jfk_jfk

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od jfk_jfk »

Tak zatím vypadá, nejlevnější apple ipad2 lze pořídit u alzy a poté u czechcomputers (tato firma mne s počáteční cenou překvapila). Uvidíme jaké bude pak skutečná cena :o)

Taky už stříhám metr a nemohu se dočkat.

runner111
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř dub 01, 2009 4:34 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od runner111 »

iPad 2 bude prodávat i Vodafone? Dnes mi do mailu přišla od nich nabídka. To by mohlo být zajímavé protože by se dalo dosáhnout z dotacemi a firemními bonusy na zajímavé ceny. Já koupil iPada 1 16GB wifi v Electroworldu, týden před uvedením dvojky, za 11990Kč. Za týden ztratil cenu o 3 tisíce, ale já ho prostě chtěl a zamiloval sem si ho a nelituju. Teď ale pokud by vodafone měl dobrou nabídku, jdu do toho a měním. Jinak v tom mailu psali pouze o variantě 16GB wifi 3G.
Apple Watch sport
iP 6 16GB
iPad Air
MacBook air

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od JackieTran »

Tak toho 25.3 budou mit i v iStylu.

kubahucek

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od kubahucek »

Nevíte kde sehnat 25.3. iPad 2 v Královehradeckém kraji?? Nikde nemůžu nic najít

ilijusin

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od ilijusin »

Z osobní zkušenosti z minulého roku (s prvním iPadem), doporučuji koupit u sousedu v Německu, přímo v Apple Storu.

Buď osobně, např. v Mnichově, Frankfurtu (doporučuji zkombinovat koupi iPadu i s menším výletem), nebo přes nějakého známého.


Já jsem minulý rok vlezl v sobotu kolem 18h do narvaného Apple Storu v Mnichově. Všichni si tam hráli a zkoušeli iPady. Na kase byla na první pohled obrovská fronta, ale čekal jsem jenom asi 20min než jsem se dostal na řadu. Řekl jsem, že bych rád iPad 16 GB Wifi+3G, slečna odběhla asi na 20 vteřin a přinesla iPad, já zaplatil a večer jsem si vezl domů do Prahy iPad.


Vzhledem k tomu, že tento rok Apple nasadil stejnou cenovou politiku, tak se koupě v Německu pořád vyplatí. Ušetříte klidně i 2 tisíce (ceny v ČR jsou různé, takže jak kdy).
Když je teď v ČR trošku větší konkurence mezi obchody specializujících se na produkty Apple, tak se možná u nás zlepší ceny. Já jsem měl ten Mnichov od cesty, tak se mi to vyplatilo.

gandalv

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od gandalv »

co by čech neudělal, aby nedal vydělat čechovi, že? :-D

a platí u nás vlastně záruka na kdekoliv v cizině koupené jablka?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od ls8 »

JackieTran píše:Tak toho 25.3 budou mit i v iStylu.


Oznámil iStyle už ceny?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Barberry.pha »

ilijusin píše:Vzhledem k tomu, že tento rok Apple nasadil stejnou cenovou politiku, tak se koupě v Německu pořád vyplatí. Ušetříte klidně i 2 tisíce (ceny v ČR jsou různé, takže jak kdy).
Když je teď v ČR trošku větší konkurence mezi obchody specializujících se na produkty Apple, tak se možná u nás zlepší ceny. Já jsem měl ten Mnichov od cesty, tak se mi to vyplatilo.


No prave, kdyz vezmu ze apple nasadil stejne ceny a vime kolik by meli byt ceny u nas, tak nevim kde bych usetril ty 2 tisice?
Zakladni model se prodaval v nemecku tusim za 499 euro(kolem 12 tisic) - rocni zaruka
u nas se ma zakladni model prodavat tusim lehce za cenu pres 12 tisic a to s dvou letou zarukou ...

Srovnavat lonsky rok kdy se u nas ipady daly sehnat pouze neoficialni cestou, tim ze je nejaky eshop dovazel s eu a pak prodaval se slusnou marzi, kde zakladni model se prodaval kolem 15-16 tisic, je trochu mimo.
Kdyz se na podzim zacaly oficialne prodavat ipady i u nas tak cena byla srovnatelna s cenami v eu nekdy dokonce nizsi, viz akce v datartu prvnich 14 dni.
A tim ze letos pujde do prodeje ipad 2 ve stejny den jako v jinych statech eu za tu stejnou cenu jako ipad 1, tak jediny rozdil muze byt v tom ze u nas nebude na zacatku dostatek ipadu na prodejnach, treba na rozdil od eu, ale tam zase muze byt vetsi kupni sila, takze to muze vyjit nastejne, ale rozdil v cene urcite nebude. Takze jezdit kupovat ipad do nemecka s tim ze usetrim 2 tisice, by ho museli prodavat za 10 tisic ... a kdyz si opet pripoctu ceskou 2 letou zaruku, cenu za cestu, cas atd ....
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

niky79

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od niky79 »

V nemecku je dvouleta zaruka.

Křeček

iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Křeček »

Ovšem první rok uplatníš i v čr, druhý jen v něme ku.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od JackieTran »

ls8 píše:
JackieTran píše:Tak toho 25.3 budou mit i v iStylu.


Oznámil iStyle už ceny?


Rikali mi,ze cena bude o 2000 nvys nez ceny co jsou ted ve sleve iPad Original ;)

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Carabei »

V iStylu potvrdili zhruba ceny jako byly na jedničku před zlevněním. Ale moc toho nevědí, ani zhruba co bude na krámě na začátek prodeje, v revoluční dokonce předpokládají, že volný prodej nebude, že se snad dostane na všechny, co měli rezervaci. Trochu mi to připomíná příchod snow leopard, který vyprodali asi během 3 hodin.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Golf »

Začínám mít čím dál tím větší pocit, že pořídit si ho bude asi díky zájmu ve světě i u nás trochu problém. Přednost budou mít různé předobjednávky, volný prodej asi bude pěkná lítačka, telefonování, vystát si frontu.... Navíc díky Japonsku mohou být v nejbližší době další problémy (výroba čipů, jejich nedostatek, zvýšená cena... už to někde zmiňovali, že je celkem reálné nebezpečí, že se to nějak dotkne asi i Applu, tím ale nechci šířit paniku!)
To ho raději nebudu mít hned první den, ale aspoň částečně trochu jakési jistoty. Tak jsem ho včera raději objednal tady:

Obrázek

Přibližnou dobu dodání tam mají uvedenou 10 dní, když ho pošlou po první dodávce zboží, tak paráda. Dnes mi přišlo upřesnění:

Dobrý den,

Vámi objednané zboží (Apple iPad 2) bude dostupné koncem března až začátkem dubna, o přesnějších informacích Vás budeme telefonicky nebo el.
poštou kontaktovat ještě před odesláním zásilky na Vámi uvedenou adresu.
Děkujeme za pochopení a za Vaši objednávku.

S pozdravem a přáním příjemného dne

A. Ouzká
iSeed s. r. o.

Edit: tak koukám, že po včerejšku už upravili ceny, tři litry navrch, to je ale dílo! Tak naštěstí to mám potvrzené za dobrou cenu a na tom budu tedy trvat :x A dostupnost do dvou týdnů...
http://tablety.heureka.cz/apple-ipad-2-64gb-wifi-3g/

Edit: tak asi nejsem se svou skepsí daleko od pravdy, http://www.muj-ipad.cz/dodaci-lhuty-ipa ... prodluzuji , cituji:
Dostupnost v ČR a cena
Původní plány byly o dostupnosti 25. března(III) v dalších zemích včetně ČR. Začínám být skeptický. Historie se opakuje, poptávka opět daleko převyšuje nabídku a my si budeme muset počkat. I v USA musejí čekat. Určitě se k nám dostane pár kusů, které ale budou zase předražené. Předražená cena u iPadu 1 u nás vydržela bohužel velmi dlouho.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Elesh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 15, 2008 8:15 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Elesh »

do istylů přijde fyzicky 25.3.2011 a cena bude známa 24.
až se mi obch. zástupce ozve nahodim vám sem ceny už toho 24.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Golf »

Váš optimismus moc nesdílím...

Apple má kritický nedostatek iPadů 2, nedokáže uspokojit poptávku
[url=http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/03/17/ipad-25-3-2011-v-cr-pravdepodobne-ne/]iPad 25. 3. 2011 v ČR? Pravděpodobně ne[/url]
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

macuser

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od macuser »

To prece neni zadna novinka, vzdycky vsichni plasi s tim, ze bude malo. :-)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od ls8 »

LSA jako obvykle neuvádí žádné zdroje, o které se jejich informace opírá. Takových článků si taky vycucám z prstu šedesát za hodinu, stejně jako oni. Pochybuji, že mají informace o tom, kolik iPadů 2 a na jaký termín mají nasmlouváno obchody se statutem "Authorized Premium Reseller" a "Authorized Retailer", viz http://www.apcom.cz/ipad-resellers. První dodávky musely být nasmlouvané řádově před měsíci, a pravděpodobně už jsou v ČR. Aktuální nedostatek se dotkne až dalšího období, po vyprodání první várky. S iPhonem 4 to bylo stejné. Přišla první dodávka, ta se rozprodala, a pak se dlouho čekalo na další, až se ustálila výroba, nebo spíš poměr výroba/poptávka.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od Golf »

macuser píše:To prece neni zadna novinka, vzdycky vsichni plasi s tim, ze bude malo. :-)

O plašení, že jich bude málo nejde, to je zřejmé od prvopočátku. Spíš reaguju na to tvrzení o tom pětadvacátém. A je otázka, kolik jich pak bude opravdu ve volném prodeji, když si ho kdekdo předobjednává a podle některých dokonce na několika místech najednou.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

macuser

Re: iPad 2 - kde koupit, české ceny

Příspěvek od macuser »

Uvedl to Apple, uvadi to vetsina prodejcu, 25. bude. Podle me jak byva zvykem, ani prodejci dosud nevi kolik kusu dostanou, jen si zadali nejakou objednavku a zatim nevi do jake miry bude naplnena. A priklanim se k ls8, skutecny bulvar. Spekulovat muzeme do nekonecna... Kazdy se docka. :-)

Odpovědět