Zlevneni ipad 1

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
People
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 24, 2008 7:06 pm

Zlevneni ipad 1

Příspěvek od People »

od tejto chvile je ipad zlacneny v datarte.
ceny 16gb - 9390,00
32gb - 11890,00
64gb - 14290,00
3g 16gb - 12290,00
32gb - 14790,00
64gb - 17290,00

anims

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od anims »

Heh a napisu to tu znova!! :-D

Ano zlevnil viz. http://www.datart.cz/vyhledavani/index.html?startPos=10
A majtelum iPadu 1 tak razem spadla hodnota o nejake 2-3tis po par mesicich pouzivani.. cili ted neprodaji za 9-10 ten nejlevnejsi ale za 7-8 :-) Je to tak a vzteky se na hlavu stavejte :-D

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od ls8 »

Proc bych se měl vztekat? Já mám iPad proto, abych ho používal, a ne proto, abych v něm měl investované peníze. Už to nehul, meleš pak nesmysly.

P.S. Zlevnil i dtpobchod.cz, prodejci potřebují provětrat sklady, aby měli prostor na dvojku.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

anims

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od anims »

Ja jenom reagoval takhle na to jak mi tady mizely prispevky aniz by to porusovalo nejake pravidlo.. :-) (asi se nekdo vztekal kdyz mi je mazal, nerikam ze zrovna ty) A samozrejme ti co nebudou chtit ho vymenit za 2 tak tech se to zas tak moc nedotkne ovsem pokud ho jednou budes prodavat tak se tomu nevyhnes ikdyz v mensi mire..
Je to smutne ze v CR tak na to doplatime..

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od pe.kova »

za cenu okolo 7,5k bez DPH to je skoro uplně zadarmo

za ty prachy je třeba 64Gb iPod touch :D, nebo 32gb iTouch s DPH 8)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od ls8 »

anims: ale přece každému je jasné, že pokud bude někdy prodávat starou věc a bude si chtít koupit novou, tak že tu starou musí prodat s nějakou ztrátou. Já na tom nevidím nic neobvyklého, a pořád nějak nechápu, co ti na tom přijde tak zvláštního.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

anims

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od anims »

Ze apple produkty si normalne drzi neobycejne cenu.. Kdyz sis koupil napr. ip4 v ten den co prisla do CR napr. 16Gb tak jsi ji poridil u VF za ja nevim placnu 15tis okolo toho proste.. a i dneska po x mes. by jsi ji prodal uz pouzitou za podobne penize.. ano tam je situace o malinko jina(neni to zas tak markantni) jelikoz tam ty ceny nahore drzi CZ blokace na sim.
Mno a v tedle situaci me udivuje to ze ipad prisel na CZ trh pozde.. sice s dobrou cenovkou ale pozde.. a za 3mes. pouzivani ted musis zaplatit cirka 4tis kdyz chces koupit nastupce.. Jak jsem psal nahore todle se u appl produktu nedeje jelikoz po nich je vzdycky hlad.. Ja vim ze tady jsou lidi co jim to absolutne vadit nebude.. ale jsou tady taky lidi do maji hypo a deti na krku a vyhodit jen tak z okna 4tis neni jen tak.. to me udivuje :-) A na druhou stranu jsem rad ze nepatrim k tem co ho vlastni ale k tem co vyckali..

edit: jeste jinak.. normalne je vsem jasne ze zaplatis za to ze to pouzivas.. ale todle je proste skokove snizeni ceny produktu ktery pred 3mes. se zacal prodavat za uplne jinou cenu.. Jak by jsi koupil pracku v obchode a za 3mes. tam prisel a byla levnejsi o 3tis.. asi by jsi nevyskakoval do stropu radosti..

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Majky_ »

Proč to tak řešíš? Člověku, který si kupuje elektroniku je snad dobře obeznámen s tím, že její cena velmi rychle a prudce klesá. Jsi rád, že si "vyčkal" ? Příští rok se zase bude někdo do TEBE navážet, že si nepočkal na iPad 3, ale koupil si si iPad 2 a tím pádem jsi prodělal několik tisíc.

Použitá věc má vždy nižší hodnotu než byla původní cena.

A už to přestaň řešit, toto téma je o zlevnění prvního iPadu.

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od john »

No já o něm silně uvažuji. Jistě, že bych radši do iPadu2, ale první generace bude ještě nějakej ten pátek jistě fajn a plně podporovaná (takže to nedopadne jako iPhone3G, který už je ale 2 ROKY STARÝ), tak uvidíme.

Dal jsem si inzerát do bazaru, pokud bych ho někde sehnal o pár stovek levnější než je v Datartu ,tak bych do něj šel hned. Jen nevim, jestli se to úplně vyplatí, když už mám do školy Mac. Tak snad aspoň ten pohodlnej gaučing. :good:
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Hnykda

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Hnykda »

OT: Jo kdybych měl už MB, tak bych do něho určitě šel. A upřímně rovnou do dvojky. Mohla by ho teoreticky využívat celá rodina :) .

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od john »

MB mám a kromě školy ho právě vůbec nevyužiju. Denně na něm vůbec nejsem, většinou jsem u stolního PC, jelikož polovina programů přes který se učim atd jsou přizpůsobeny spíš na Win. Když už si k němu jednou za čas sednu, tak si pohraju v iWebu, řeknu si jak je to stejně nejlepší notebook a jdu zase ke stolnímu. Co už.. :D

Já bych právě ten iPad2 nechtěl z toho důvodu, kdyby mi pak do školy nevyhovoval (protože si myslim, že se to Macu nevyrovná), aby mi tady pak neležel jako ten Mac, protože ten Mac aspoň do tý školy nosim, ten iPad by tu pak byl k ničemu a hned ho prodávat by taky bylo na nic. Už jsme možná trošku OT, ale přece jen zlevněného iPadu se to pořád týká. :pardon:
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od rony »

anims píše:Heh a napisu to tu znova!! :-D

Ano zlevnil viz. http://www.datart.cz/vyhledavani/index.html?startPos=10
A majtelum iPadu 1 tak razem spadla hodnota o nejake 2-3tis po par mesicich pouzivani.. cili ted neprodaji za 9-10 ten nejlevnejsi ale za 7-8 :-) Je to tak a vzteky se na hlavu stavejte :-D


hej? nebluzni. na chore hlavy tu mame nastroje.

v celej tejto teme jeden trolik urobi tolko kecov, ze uz nema zmysel a vsetci tancuju okolo toho. anims, si troll a ies dobre, co robis. tak tu nehuc, ze ti miznu prispevky. ak budes likvidovat diskusie, zmiznes rychlejsie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od JackieTran »

Ma to smysll si koupit ted iPad? Nebo o par tisic novejsi verze? Stale nevim co si mam vybrat

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od pe.kova »

jackie: ty máš iPhone 4? tady jsem o tom něco psal a čekám taky odpověď - viewtopic.php?p=384343#p384343
nevím také jak se rozhodnout
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od rony »

jackie, mal si peniaze na predosly, mas ich aj na tento, nic sa nemeni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od JackieTran »

uprime kdyz nad tim premyslim,tak iPad nema zas tak moc vylepseni,ktere jsou extra jako treba porovnani u iP 3G a iP 4 (chapete) ..

Sice ma CPU ,ktery je 2x lepsi,ale pozna to uzivatel ,kdyz to ma v ruce? Design neni lepsi nez iPad 1podle meho nazoru. lehci je,ale me to neva (o par g) . HDMI podporuje vsechny zarizeni ,ne jenom iPad 2.
:Search: tak ktery...

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od pe.kova »

ano, s tím cpu to pozná - viz. videa na engadget,
ale co jsem koukal, tak i1 má taky 1GHz procesor, zatímco i2 to má rozdělené do dvou jader,
řeším také tu grafiku, jestli se pak náhodou nebudou orientovat jen na i2 :-(
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

anims

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od anims »

Majky_: precti si to jeste jednou.. nenavazim se do nikoho napsal jsem ze jsem rad.. to je rozdil.. a napsal jsem: "Je to smutne ze v CR tak na to doplatime.."
Ano je jasne ze el. hracky jsou cerna dira na penize.. ovsem nikoho nepotesi kdyz to tak rychle ztrati hodnotu..
njn pichl jsem do vosiho hnizda evidentne :-D a ten prvni agresivni prispevek vas vyburcoval :-D

rony: tak od ceho tu jsi? dej mi ho uz :-) za to ze jsem rekl odlisny nazor :-)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Petrt »

Ač lákavé, čekám na iP2. Za chvilku se objeví hry, které jeho výkon dokáží využít (tak jak to bylo po uvedení iPhonu4) + rychlejší CPU se hodí pro přehrávání MKV (abych je nemusel převádět do nativního formátu či snižovat kvalitu) - iPhone4 je někdy na hraně (a iP1 má výkon jen o málo větší). A 100g hmotnosti k dobru je po delší době taky poznat.

edit: anims má sice pravdu (ti kteří budou chtít teď iP1 prodat musí jít s cenou dolů více, než předpokládali), ale každý komu na penězích trochu záleží prostě počká, až se vyprodají skladové zásoby iP1 a ceny se vrátí zpět nahoru ;-)
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od rony »

anims nefandi si, ze za nazor. to co vadi je neokrochane spravanie a to som videl jeden jediny tvoj prispevok, takze si nefandi, ze si ty ten cisty a rovny a nenaznacuj, ze modi ti za nazory skodia. vobec nie. ozvi sa este raz na mna s cimkolvek a dam ti ban. varoval som ta dopredu, takze ty si vyberies, co chces.


ostatnych upozornujem, ze vacsinu kecov odtialto zmiznem, nechce sa vam pri offtopicu prejst do ineho vlakna, mne sa nechce babrat s presuvanim, takze pomazem a necham len veci k teme. este dnes to urobim.

po tomto mojom prispevku bud budete ontopic alebo to zamknem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Hnykda

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Hnykda »

Já tedy vlastníkem nejsem, ale jestli sbíráte názory, tak já bych šel (a asi půjdu, nechávám to dozrát) do iP 2. Mám totiž teď iP 3G a i přesto, že na něj oficiálně jdou všechny aplikace (nebo většina) co jde na iP 4, něco se mi nahrává strašně dlouho a často vidím i zásek. Třeba v tom Dungeons bla bla jsem čekal 5 minut než se mi to nahrálo z lokace do lokace :D . Kamarád na 4 to měl za 20 sekund :D . Nevím jak je to možné :) . A když se koukáte na videa 3G a 3GS, jde to rapidně znát. A nutno přiznat, že tady v iPadu 1 a 2 jsou větší HW změny než byli v 3G a 3Gs.
Pokud tedy počítáte s investicí na déle než dva roky, určitě bych volil iPad 2. Je jasné že vývojáři za minimálně půl roku začnou více a více dělat app hlavně pro novou klientelu-iPad 2 a začnou využívat jeho potenciálu. Byla by škoda se o to připravit ušetřením 2-3 tisíc korun. Tipuju, že tak rok a půl a hry budou na iPadu 2 běhat mnohem rychleji (hlavně graficky to bude potíž...) než na iPadu 1. Vžijte se do role vývojářů, komu se to vyplatí dělat? :P

Edit: A když si k těmto výhodám přičtete nižší hmotnost, nějaká ty udělátka navíc (akce.,gyro, kamery...) tak to je určitě ekonomičtější jít rovnou do iPadu 2. Bůh ví jak bude iOS 5 náročná na HW, možná jí pustí na iPad 1, ale pak to bude vypadat jako na iP 3G s iOS. A pokud ho máte (já ano, 4.2.1), tak víte o čem mluvím... Nehledě na to že s iOS 4.3 končí jeho podpora, takže tím že půjdete do iPadu 2 a hodláte si ho nechávat do jeho konce (tj že ho neprodáte při dalším modelu), vydrží vám s podporou o rok déle (statisticky vzato).

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Jenže skok z 3.1.3 na iOS 4 byl hodně razantní (multitasking, stíny pod ikonkama kvůli wallpaperu). Já půjdu zřejmě do první verze a pak skočím na třetí (snad už s "Retinou").

Jinak na kuptolevne.cz začínají ceny na 8999 Kč.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Hnykda

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Hnykda »

Nikdo neříká, že je to špatně ;) . Ale co ty víš co bude v iOS 5? Já nevím, třeba bude multi plocha, nebo bude listování "přes kostku", víc 3D efektů kde grafický výkon 9x vyšší bude znát atp. Prostě můj osobní názor a zkušenost je, že je zbytečné ušetřit pouhou pětinu z celkové ceny (snad i míň, jestli iPad 1 stojí 9k a iPad 2 10k...) na takovém zařízení :) .

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

iPad stojí 9k (jetý půjde ještě níž), iPad 2 bude stát 12k. Zkusíme, uvidíme :) Kdykoliv se dá přece prodat a koupit novější.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

7luke.com

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od 7luke.com »

iPad 2 je jasná volba.

7UN3RK0
Host
Host
Příspěvky: 96
Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:23 am

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od 7UN3RK0 »

V podpise mám verziu iPadu. Kupil som ho za 150?. Nebudem uvadzat kde ale ta cena je maximalne nizka. Original zabaleny vo foliach. Nikdy nepouzity, proste fungel NEW. A za taku cenu som ho nikde nevedel zohnat. :) Takze som velmi spokojny pouzivatel iPad-u za vynikajucu cenu. A iPad 2? No kvoli CPU a VGA sa mi to neoplati. Keby som bol nejaky fanusik grafickych aplikacii ale to by chcelo na i2 aspon vacsie rozlisenie nemyslite? Stale je tam tych 1024x768 :( skoda
iPhone 3G 16GB Black iOS 4.2.1 JB - už jen jako záloha :)

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od peter.nr »

Neviem, o akom zlacnení to to píšete? My predávame elektroniku a máme tradičných dodávateľov - veľkoobchody-dovozcov. Tí nezľavnili takmer ani o EURO. Rovnako sú na tom všetky bežné obchody. Pozrite si cenu napr. v slovenskom Datarte. Ak by som mal na sklade 100 kusov iPadov, ktoré som nakúpil po 480 EUR a predával po 499 EUR, koľko by som asi mohol ísť s cenou dole??? Našťastie nemáme skladové zásoby.

Všetky tie senzačné zľavnenia o 100 EUR sa týkajú internetových obchodov s pochybnými zdrojmi, ako napr. Pixmania, kde ak sa Vám niečo pokazí, musíte to posielať do zahraničia. Na Slovensko sa dvojka reálne dostane znovu s niekoľkomesačným oneskorením. Vlastne ani jednotka sa stále nepredáva oficiálne, preto ak Vám niekto dá záruku 2 roky, druhý rok nesie riziko on a nie výrobca.
Naposledy upravil(a) peter.nr dne úte bře 08, 2011 11:57 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

People
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 24, 2008 7:06 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od People »

moj prvy prispevok bol o zlacneni ipadu na kamennych predajniach datart v CR, kde ho maju z ofiko distributora.

macuser

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od macuser »

Apple samotny slevnil iPad o 100 USD, to je ten hlavni duvod padu cen, nejak to tu ani nezaznelo. Zakladni verze stoji 399 USD coz je v prepoctu asi 7200 Kc. Dokonce nekterym zakaznikum to zase bude refundovat. Nevidim duvod, proc by mely byt nove dovezene kusy za starou cenu. I kdyz kazda vec ma sveho kupce.

7luke.com

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od 7luke.com »

peter.nr je mimo ;-)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Ano je. Podle něj jsou Datart a iStyle pochybné obchody...
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od peter.nr »

Tak pozor!
Písal som o Slovensku. Na Slovensko sa ešte stále iPad oficiálne nedováža. Preto naň nemôže byť 2-ročná záruka tak, ako na MacBooky alebo iPhony.

A kto ho predáva, berie druhý rok na vlastné triko, alebo využíva predĺženie záruky od toho distribútora, ktorý to vie zobrať na seba.

Datart SK šli s cenou dole včera alebo dnes. iStyle na Slovensku ešte nepredáva.

A mimochodom, lepšie si to prečítajte. Je rozdiel "pochybné obchody" a "pochybné zdroje". Istý čas dozadu som sa informoval priamo v Samsungu a v Panasonicu SK, ako je možné, že ich výrobky stoja v niektorých internetových obchodoch menej ako sú ceny ich oficiálnych distribútorov (veľkoobchodné). Dostal som odpoveď, že využívajú neoficiálne tovarové toky, kedy obchádzajú oficiálnych distribútorov. Potom vraj môže byť problém napr. s uplatňovaním záruky, kedy tovar neopraví zadarmo autorizovaný servis, ale treba ho posielať napr. do Francúzska, čo v prípade napr. takej plazmy môže výjsť pekne draho. Takže "pochybné zdroje" solídnych obchodov. :wink:
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

7luke.com

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od 7luke.com »

No a my se tady bavíme o slevnění v ČR :shock: , kde je iPad oficiálně...

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od peter.nr »

OK.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

Spokie

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Spokie »

Dnes kupeny v iStyle v Kosiciach
Cena za Wifi 16GB 377 eur vratane recyklacneho poplatku. Plus bonus Griffin Elan Passport iPad. Lepsie ani na internete nekupite.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Gekko gecko »

Já jej kupoval včera tedy 12.3.2011 za 9.400kč zde: http://www.datart.cz/katalog/Tablet-APP ... ler_206513
Cena je výborná a za ty peníze jsem nemohl pořídit líp. :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Barberry.pha »

OT: uz to tady vsichni vime a jsme radi ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Gekko gecko »

J,jen jsem přispěl svou troškou do mlýna :wink:musím si to přece pochválit ne? :D ....kdybych měsíc nepočkal (měl jsem jej v plánu už v únoru) vyšel by mě ještě na 12k....za tuhle cenu se bude prodávat iPad2-ka
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od iTukan »

GG: Ale ano mohl, jsou i levnejsi obchody... ;) (iStyle, CBC...)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Zlevneni ipad 1

Příspěvek od Gekko gecko »

Nj...iStyle jej má o dvě stovky levnější,ale když máš nejbližší prodejnu kousek od baráku... :D
Co mě ale překvapuje je alza....ta bývala dost levná ale to už je dlouho...teď za něj chtějí 9.9k.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět