iPad 2 parametry, popis

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od ls8 »

Displej a dílenské zpracování jsou stejné na WiFi 16GB i 3G 64GB modelech. Takže to nehraje roli. Apple prezentuje displej v iPadu jako amazing, brilliant, crisp, vivid a jánevímcoještě (http://www.apple.com/ipad/features/), takže žádná omluva jakýchkoliv vad a nedostatků nemůže uspět. Apple není o kompromisech, Apple má být o kvalitě.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Gekko gecko »

Nj...i mistr tesař se někdy utne,podle mě je to tím jak spěchají...prostě honem honem aby uspokojili poptávku a výstupní kontrolou pak projdou i "zmetky"...je to škoda taky bych od apple čekal vše perfekt.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Sven »

Plne súhlasím s Is8. Apple prezentuje svoje výrobky ako jedinečné a kvalitatívne na vysokej úrovni, čo dáva najavo aj cenou. Majster tesár sa utne v jednom prípade, ale tu sa pravdepodobne jedná o koncepčný nedostatok.

Nikdy nerozumiem ospravedlneniam typu "veď oni majú toho veľa a robia to narýchlo, veď majster tesár sa utne, veď mne to až tak nevadí,..." Ide o to, že za to platíme, a nie málo. Treba byť nekompromisný a za svoje peniaze chcieť top kvalitu. Inak sa kvalita výrobkov nikdy nebude zvyšovať, keď výrobca vidí, že zákazník mu všetko kúpi.
iPad 2 32GB 3G white

Hnykda

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Hnykda »

Já to tím neobhajuji. Jen se na to kukám jak realista. Chceš-li top kvalitu, ok, chápu tě. Mě naopak stačí, když je výrobek takový, že splní všechny moje přání. Jako kdyby sis koupil nadupané Porche, ale měl na stěračích barevné gumičky a nešli by vyměnit. Nelíbí se ti to, ale jízdní vlastnosti ani pohodlí to zas tak rapidně neohrozí. Toť můj názor. Ok, chápu vaše rozhořčení.

P.S A nebuďte na mě hned tak zlí! :D

johny03

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od johny03 »

Tak musím říct ze iPad 2 opravdu prosvita. (Kdyz je obrazovka cerna, ale podsvicena) Máme v rodině 3 iPady (dva první generace) a děje se na to všech pravděpodobně už od zacatku,ale nikdy si nikdo nevšiml. Dokud se z toho nezaclo dělat halo na internetu tak to bylo v pohode. Jen málokdo si všimne.
Naposledy upravil(a) johny03 dne čtv bře 17, 2011 1:56 pm, celkem upraveno 1 x.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Gekko gecko »

Dík za info myslel jsem si ze to bude skoro u všech není to ale nic zlého v porovnání s známou fotkou iPadu2.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od charlie77 »

A jakto, že se to u jedničky neřešilo? Zřejmě si toho nikdo nedokázal při normánim používání všimnout, těd stačí udělat černou fotku a je to vidět. :D
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Hnykda

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Hnykda »

To je to co sem psal v příspěvcích výše... Kdyby se to nevyvěsilo na net ani o tom nevíme.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od vbruno »

Já mám iPad 2 3 dny, první jsem neměl, a jsem naprosto nadšený. Neřeším nesmysly a naprosto si užívám vše co nabízí. Fakt je to naprostá pecka :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od KaoluNuKain »

Hnykda píše:...Jako kdyby sis koupil nadupané Porche, ale měl na stěračích barevné gumičky a nešli by vyměnit. Nelíbí se ti to, ale jízdní vlastnosti ani pohodlí to zas tak rapidně neohrozí...


a nebo si představ, že by to nebyly gumičky na stěračích ale fleky na předním skle :) nekvalitu nejde omlouvat pracovním vytížením při maximální snaze uspokojit poptávku.
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Hnykda

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Hnykda »

Už podruhé, nerad bych to psal potřetí, já to tím neomlouvám/neobhajuji. Fleky zmizí, stejně jako u iP 4. Pokud to nepřijmeš, tak si ho nemáš kupovat a počkej si. Co ti na tom vadí? Nechceš, nekupuj. Někdo komu to nevadí a věří že zmizí si ho může koupit. Ne snad? Nevím jak jasněji to mám napsat. Dělejte si co chcete, já vám říkám jak to vidím já a to je tak, že hledáte chybičky, které normálnímu uživateli vůbec nevadí (viz. předešlí majitelé), a pokud by se to nerozmázlo, možná byste si toho ani nevšimli. Pokud ano, jste asi náročnější majitelé a kupte si tablet od jiné firmy, ať si nemusíte stěžovat na zmetek od Apple :P .

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Sven »

Ale tu sa nebavíme o tom, že "Nechceš, nekupuj" a podobne. Bavíme sa tu o tom, že produkty Apple sa vyznačujú kvalitou a vysokou cenou. LOGICKY od toho sa odvíja aj vysoké očakávanie zákazníka. Keď patríš do skupiny menej náročných zájazníkov, pre teba lepšie, užívaj si svoj presvitajúci iPad. Potom je tu druhá skupina zákazníkov, ktorým daná maličkosť vadí a chcú o nej diskutovať. Nerozumiem, čo je na tom zlé, keď chcem za svojich 650? kvalitný výrobok bez podobných chybičiek.
iPad 2 32GB 3G white

Hnykda

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Hnykda »

Mluvíme oba o tom samém. Diskuze postrádá smysl. Jediné co z toho vyplynulo je že každý má jiné požadavky :) .

nitro-oxidus

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od nitro-oxidus »

nechci o nicem spekulovat ale je hodne pravdepodobny ze bude mit UK apple stejny ceny jako pri vydani iPad 1? Odvozuju to jen z toho ze US apple bude prodavat za stejnou cenu jako drive vydanou 1.....

johny03

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od johny03 »

na zitra rano sjednana schuzka Genius Bar kvuli prosvitani iPadu 2, stve me to hlavne kdyz se divam na videa...uvidime co udelaji, kamarad dostal novy hned ten samy den a ten novy take prosvital. uvidime
Jinak funguje perfektne a jsem spokojeny se vsim co prinasi az na tenhle nedostatek, ktery se snad brzo vyresi.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od Gekko gecko »

Tak je to potvrzeno přímo Apple,v pátek ho tu vy "nadrženci" :D máte tak si pak pospěšte ať jste v proejně první :wink: :wink:
http://www.muj-ipad.cz/ceny-ipadu-2-v-zahranici
Nejlevnější v datartu 16GB Wi-Fi za 11690kč
Možná jsem měl přece jen počkat...iPad1 mě stál 9400 takže bych 2.3k dotlačil a měl dvojku,jenže ten lepší HW bych nevyužil a nemusel bych řešit flek vedle tlačítka home na displeji který má naprostá většina mahjitelů....snad je to problém jen displejů z první série a ostatní budou o.k

Nebo kdo chce může počkat na konkurenci....pche,jako hračka fobrý ale konkuence iOPadu NE ten ji myslím nemá.
http://mobil.idnes.cz/tablet-jako-prero ... _nokia_vok
Žádný jiný tablet (myslím china android) či dotykový telefon se mi neovládal lépe a pohodlněji než iPad+iPhone a že těch dotykáčů "pár" bylo :D
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od ls8 »

iPad 2 nemá indikátory vlhkosti.

Zdroj: http://www.9to5mac.com/57762/take-the-i ... cators-lci
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

spinmaster

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od spinmaster »

zeby sa na ne vykaslali po tom ako sa zistilo ze to zistuje uplne hovienko? pokial si pamatam tak aj do servisov rozposielali aby sa na to nespoliehali

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPad 2 představen - potvrzeno 512MB RAM, 200MHz sběrnice

Příspěvek od mrzic »

Zajímavý článek pro ty, kteří se zajímají o HW iPadu 2. HW rozdíly jednotlivých verzí.
http://www.mujmac.cz/art/mm_rss/ipady2-3g-rozebrani-1-4-11.html
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Odpovědět